User Tag List

Sayfa 7/30 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon
555 sonuçtan 115 ile 133 arası

Konu: Trafikte ölümüne Kavga Kamerada(Taksici vs Motorcu)

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı İbrahim33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynanın geçmişini sen si.esin gomutanım mesele ayna değil. o anki haleti ruhiye. inan ki izlediğim youtube videolarından sonra üzülmüyorum ben. Şahsen biri bana aynı hareketi yapsa bende aynı şekilde silkelerim onu.
    motosıklet sıtelerınde ya da burada , kafasına kamera takıp yerlı yersız tartısma cıkaranları hıcbır zaman savunmadım, hatta en son kamyoncu vıdeosunda ben de ayar oldum ah 2 sopa yese dedım amcadan, lakın bu olay cok cok farklı. barıyerler bıldıgınız parcalıyor motor kullanan kısılerı, dusuk suratte olsalar bıle. bu vıdeoda yapılan motorcuyu durdurmak ya da basıtce tabırle onu sıkıstırmak degıl, bıldıgınız barıyere dogru adama carpıyor. allah korumus gercekten.

sımdı bır kamyon ya da buyuk bır vasıta sıze yıne bu sekılde zarar verse ne yapacaksınız? uzerıne mı kıracaksınız? muhtemel durdursanız da karsılacagınız dayı en kotu sızden ırı ve sopalı vs lı olacak. kamyon soforu oldugu ıcın yıne cok buyuk bır ıhtımal bu sıtedekı cogu gencten daha az kaybedecegı sey olacak ve sıze maddı-manevı daha cok zarar verecek. sonuc? demek kı sızın tezınız sadece guc sızdeyken calısıyor, dıger turlu ezılen oluyorsunuz. bu yuzden lutfen an ıtıbarıyle sızden gucsuz olanı kaba kuvvet ya da baska tesebbuslerle ekarte etmeyın. adam ölür yahu, var mı daha kotu bır senaryo? hayatınız mahvolur, afedersınız de mal mısınız sız bır ayna ıcın hapsi goze alıyorsunuz? yukarıda arkadas gozunuze sokmaya calıstı ama anlamadınız. ben de 66 gün yattım ve cıdden hapis boktan bırsey. allah dusurmesın kımseyı hele boyle salak sacma bır sebepten.
    madem sıkayet etmek sıze cok cok uzak bır cozum, durdurun sız de ılerıde . motoruna ya da onun korumalarına maddı zarar verın. ne bıleyım baska bır cozum bulun, ama uzerıne kırmayın...
    c2vts/yrvturbo/cliors/cliors/208gt
    s2k/3000gt/tomcat/tt225/g37s
    600fa/600rr/agustaf4/vfr1200f/800x/1199s pani
    cbr250/tricity/x10/duke390
    meganeII/clioIII/159/puntoevo/auris/meg coupe/taigo

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Taksici vs kalitesizmotorcu

İki tipdende hoslanmam. motorlari kollayan birisi olarak bu motorcu rus ruleti oynamis mermiye denk gelmiş.

Taksici anlık sinirle yapmadıysa ciddi cesaretliymis...
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    İçimin yağları eridi umarım ibret olurda daha cesaret eden çıkmaz. Ben aracımın üzerine aşırı titrerim benim aracıma yapsa allah korusun aynı tepkiyi verirdim.
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

sagi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Keşke motorcuları genelleyip sallayanlar çok değil 1-2 hafta istanbulda motosiklet kullansa da ne çekildiğini bilse bende araba sürmeyi bıraktım yaklaşık 6 aydır motosiklet kullanıyorum
    Araba ile daha az farketmişim sinyal vermeyen ve daha çok telefonu ile oynayan ne kadar denyo varmış yeni görüyorum.
    Emniyet şeridi evet yasak fakat motosiklet ufak ve girip geçebildiği için göz yumuluyor yalandan.
    Sizin arabanızın geçeceği boşluk olsa girmeyecek misiniz o boşluğa ya benzin yakmıyım,aman eve erken gidiyim gibi düşünceleriniz olmayacak mı ?
    35 KU 606- Outlander MT Turbo
    34 ENP 29 - TypeR
    34 VTE 64 - S2000
    34 VG 3670 - Type-R
    10 E 6622 - Civic vti

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yalniz bu icinin yaglari eriyenler ben olsam ustunden gecerdim ezerdim iyi olmus beter olsun diyenlere bakiyorumda yas araligi 18-25 arasi cogunlukla.

Genc kardeslerim bu kadar siddet meraki nedir ? Bi psikolojik danismana gitmenizi tavsiye ediyorum size.

denizhandinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mutu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yarın gelsene kullanımı çok kolay olan scooter ımı vercem sana. Hız limitleri dahilinde bi şile otoyoluna çık, şileye kadar git. Normal bir insan gibi ve en sağ şeritten kullanmaya çalış. Motorcuların sizlerin paketçilerden çektiğinin kaç katını otomobillerden, toplu taşımalardan ya da diğer büyük araçlardan çektiğini anla. Tek far var, biz kaza yapınca "normal motorlu" araç dediğin aracımızdan inmemiş muhtemelen 50-60 mt ötede yerde yatıyor oluyoruz. Kimse ayrıcalık beklemiyor.
    hocam her arac trafikte sorun yasayabilir evet haklısın motorcuların üzerine oynayan, onlara otomobillere verdigi dikkati vermeyen bir kısım 5 para etmez insan mevcut ama bu durum senin motorunla benim sagıma soluma lap diye girme hakkı vermiyor.

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkes gergin ramazan nedeniyle , sanki motorcunun ya da taksicinin kardeşi sizsiniz

İkisinin de köküne kadar taaaaa size bir şey olmasın

blow07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Her yönde olduğu gibi trafikte de çok gelişmiş bir ülkeyiz maşallah.

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Böyle konuların olması güzel.İş olmadığı dönemlerde nasıl akşam oluyor anlamıyorsun bile
    Dün 4. sezon 72.bölümde bırakmıştım 7. sezon olmuş bile
    Dur bakalım kim kime atarlanacak kim kime gider yapıp, Mustafa sandal'dan "ben olsaydım" şarkısını armağan edecek.

Ufak araç kullanan arkadaşlar ve forumun geneli, makas atarak kullanan gençlik düşünün yine bir gün cuppa cuppa kopuyor tatlı tatlı gidiyorsunuz derken bi atraksyon trafik sıkışması falan sonra bu bahsettiğiniz damperli kamyoncu amcayla söz dalaşına giriyorsunuz ve siz daha ağır küfür edip kaçacakken kamyoncu üzerinize kırıp sizden kaşarlı tost yapıyor.

Motorları böcek gibi gördüğünüz trafikte sizde kamyon ve tırcılar için böceksiniz unutmayın
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Emre abi kimse trafikte yapılan hataların meşrutiyetini savunmuyor zaten ,taşıt kullanım hakkından bahsediyorum. Kim suçludur ,kim şerit hatası yapıyordur vs. o konulara girmiyorum.

Kafasına kamerayı takan küheylan kesilmeye başladı. Her türlü sosyal medya'ya video atabilmek için yarış içinde bu adamlar. Daha geçen gün ,hatta çok konuşulup gülünen bir video vardı. Kamyoncu abi ''öldür beni'' diye isyandaydı hani. Kamyon taa anasının nikahından döneceği zaman,motorcu birden gaza yüklendi sırf bulaşmak için. Adam özürdiledi,haklısın dedi yok ,hala üstüne gitti şoförün. Sırf video atıp izlenmek için.

Bu ayna kırma olayı da ilk değil. Geçen zamanlarda yine bir motorcu arkadaş ,taksi şoförü yavaş yavaş sol şeride girerken birden motorun hızını arttırıp taksiciye küfürler savurarak aynasını kırmıştı.

Kim veriyor bu hakkı onlara ? Nerenin iti bunlar diyorum . Motosiklet sürücülerine daha çok dikkat etmemiz gerekiyor evet doğru,hakları bazen yeniliyor o da doğru. Ben de bazen nerden,aniden geçen motorcuyu göremiyorum çünkü canım gardaşlarım öyle bir kullanıyor ki yolların hakimi maşallah. Bir an da ya sağında ya da solunda bir dur olm sen niye kuralları çiğniyorsun dümbük. Ben şehir içi yol da 50 ile giderken beni geçmek için neden 70-90 a çıkıyosun birden bire .

Benim aracıma da hatalı olsam bile yanıma gelip aynamı kırsa bilmiyorum ne yaparım. Siz çok geniş düşünüyorsunuz sanırım,kovalasam o yüksek hızda ya başka arabaya çarparım ya da motora çarparım ölümlü kaza olur herhalde. Ya yakalayıp döveceksin,ya da taksi şoförü gibi ufaktan dokunacaksın.

kimse kusura bakmasın,taksi şoförünün de yaptığı doğal bir şey değil cana kastediyor ama beyfendinin de kimsenin malına zarar vermeye hakkı yok . Bence çoğu kasıtlı olarak yapmaya başladı bunu. İnşallah ,tüm dualarımla beraber bir gün ben de aynısını yaşamak istiyorum çünkü tepkimi ölçmeliyim . İstanbul gibi yerlerde çok sık yaşanır bunlar,bizim buralarda olsa muhtemelen ben başlatırım devamını halk getirir . Öyle heybeden delikanlılık işlemiyor trafikte her şehirde.
    imzasız..

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ah şu ama lı cümleler.
    Instagram: mutusgarage

Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mutu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ah şu ama lı cümleler.
    ama'na koyayım he
    imzasız..

clioGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ayna kırmak nedir ya?

hayatımda bu kadar saçma şey görmedim duymadım. şikayet et trafikte dur in şöföre git vs vs.

ama ayna kırıp kaçmak nedir Allah aşkına.
    seni unutmayacağız...

www.hilmisenlen.com

ilkerrrrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mala zarar verenin canına kasteden de onu savunan da benim gözümde maldır.

Motorcu ayrı mal zaten o konu dışı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı clioGT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ayna kırmak nedir ya?

hayatımda bu kadar saçma şey görmedim duymadım. şikayet et trafikte dur in şöföre git vs vs.

ama ayna kırıp kaçmak nedir Allah aşkına.

adamı ezmek nedir o kısıma da değinseydin keske ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AdemAr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burda taksiciyi savunan tipler, trafikte motorları sıkıştıran , motorları farketmeden kafalarına göre şerit değiştiren insanlar işte. Kime ne açıklamaya çalışıyorsunuz ki Bu ülkede kaç tane motorsikleti "taşıt" olarak gören otomobil şöförü var ? Aralardan geçersin caz yaparlar , şeridi ortalarsın sellektör üzerine sellektör yapar baktı geçemiyor sana silme şekilde sollamaya kalkar. Burda keşke ölseymiş, taksici iyi yapmış vs. diye kişilerde trafikte motorsikletleri hiçe sayan kişiler işte.
    kendi kendinizle çelişiyorsunuz kendiniz yazmissini, ,motorsiklet 'taşıt'sa aralardan neden geciyor ? emniyetten neden gidiyor ? cevap varmi ? soyliyeyim , yok.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Motorcuyu melek ilan edeceksiniz zorlayın . Başka bir arkadaşa daha söylemiştim. Cana kastetmek zaten hukuksal olarak suç,madem bu kadar cengaversiniz bütün trafikte ,motorcuların zarar vermiş olduğu arabaların masraflarını karşılayın. Abi motorcunun yaptığı yanlış ama senin yaptığın daha da yanlış deyip buyur sıfır aynan abi diyin .
    imzasız..

HondatugraL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AdemAr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burda taksiciyi savunan tipler, trafikte motorları sıkıştıran , motorları farketmeden kafalarına göre şerit değiştiren insanlar işte. Kime ne açıklamaya çalışıyorsunuz ki Bu ülkede kaç tane motorsikleti "taşıt" olarak gören otomobil şöförü var ? Aralardan geçersin caz yaparlar , şeridi ortalarsın sellektör üzerine sellektör yapar baktı geçemiyor sana silme şekilde sollamaya kalkar. Burda keşke ölseymiş, taksici iyi yapmış vs. diye kişilerde trafikte motorsikletleri hiçe sayan kişiler işte.
    Motor üstünde büyüdüm motor dediğimde yanlış anlaşılmasın dandık mobiletler daha sonradanda Honda kinetik vardı. Taksıcıyı savunuyorum ama trafıkde ne motoru skıştırmışlığım vardır ne zora sokmuşluğum şeridin hakkını veren motora yolda veririm gerekirse sollarkende uzaklarından geçerim kendi kendine düşerse arabanın altında kalıp başımı belaya sokmasın diye. Eee hani sıkıştıran tiplerdendim, demekki atıp tutmadan önce karşıdaki insanlarıda tanımak gerekiyor.
    DR. OWL

Day Walker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Yaw bu skici cuma gününde bayaa mutlu oldum bu videoyu görünce...

Kafasına kamera geçiren motorcu trafikte god father oluyo ama bi gün çatır çatır skicekler birini sonra youtube da paylaşacaklar haberleri olsun.

Ama bende bariyerlerin daha az tehlikeli olmasını isteyenlerdenim o yüzden bariyerlere özgürlük
    Yolların Ustasıyım Modların Hastasıyım

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler