User Tag List

Sayfa 20/30 İlkİlk ... 101819202122 ... SonSon
555 sonuçtan 362 ile 380 arası

Konu: Trafikte ölümüne Kavga Kamerada(Taksici vs Motorcu)

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne konu be yazicam siliyorum.neyse

AdemAr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Quantum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu ayna kıran ya da kırılmasını doğru bulan genç arkadaşlara bir sorum var. Daha önceki yazdığım postlarda da sormuştum yine sorayım.

Madem motorcu bir efelik delikanlılık yapıyor, hesabı kendisi kesiyor ve aynayı kırıyor,
    Neden kaçıyor doğru bir şey ise bu eylem?

Madem sizin nazarınızda otomobil şoförü hatalı, aracının önünü kesin indirin aşağı, siz de kaskınızı eldivenlerinizi çıkarın hesaplaşın?
    Olmuyor mu öyle. İlla cezalandıracaksanız adamı? Faturayı kesip kaşenizi adamın çenesinin ortasına koyun? Olmuyor mu öyle faturayı kesme olayı. Yemiyor mu diyeyim ya da?
    Bu işin Raconu aynayı kırıp hızlıca olay yerinden uzaklaşmak mıdır?
    Hani "debelensin dursun şimdi" hesabı.
    Gerçi biz ona "kaçmak" diyoruz. Delikanlı adamsan neden kaçıyorsun. Durmaya yüreğin yetmiyorsa aynayı neden kırıyorsun. Bir sürü sorular, sorular.
    Adamın aynasını kırıyor, toton motorunu sağa çekip durmaya yetmiyor ve kaçıyorsan, etek giy gez daha iyi.
    Erkek olmak önünde pipin olması demek değildir.
    Siz trafikte hiç mi kamyoncu , taksici , otobüscü , minübüscü vs. Önünüze kırdığında arabanın içinde küfür etmediniz ve ya el kol yapmadınız ? Siz neden önüne kırıp suratına karşı etmiyorsunuz ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu forumdaki ilk mesajim ve buyuk ihtimalle de son mesajim olacak, insanliktan nasibini almamis yorumlar okudum az once. Aynasini kirdiysa bu MADDI bir zarardirve parayla telafi edilebilir. Motorcu tamamen hatalidir ve cezalandirilmalidir. Taksici ise 20 liralik ayna icin bir insanin canina KAST etmistir. O motorcu olebilirdi beyler otesi yok bunun. Tamamen safi cahillik su hareket. Ustunden gecseymis yazan cahiller var bir de. Manyak misiniz? Kolay mi insanin canini almak? hele ki bir ayna icin. Gider plakasini verirsin polise ya da takip edersin durdurursun kavgani edersin ama seyir halindeyken ustune kirmak nedir otobanda. Taksici kesinlikle kasten adam oldurmeye tesebbusten yargilanmalidir. Umarim cezasini en yakin zamanda bulur. Motorcunun yaptigi da yuzde yuz hatalidir ve cok ayri cahilliktir ona hicbirsey demiyorum zaten. Ne ceza gerekiyorsa verilmelidir, daha sonra boyle hareketlerin yapilmasini engelleyecek yaptirim uygulanmalidir.
    Ama su forumdaki tepkiler gercekten rezillik. Bu mantalitedeki insanlarin varligini gordukce sansa yasadigimizi hatirliyorum tekrar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ayrica taksici hatali motorcu hatali demiyorum, ikisi de cok hatali. Ama taksici katil gozumde, motorcu ise trafik magandasi. Taksiciyi destekleyenler de su hareketten sonra lutfen ben saglikliyim vs demesin piskologa gitsin. Ciddi bir tedavi gormeniz lazim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AdemAr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siz trafikte hiç mi kamyoncu , taksici , otobüscü , minübüscü vs. Önünüze kırdığında arabanın içinde küfür etmediniz ve ya el kol yapmadınız ? Siz neden önüne kırıp suratına karşı etmiyorsunuz ?
    Motorcular küfür küfür ediyor tukaka demiyorum ki.
    Neden adamın malına zarar verdikten sonra kaçıyorlar diyorum.
    Laf ebeliği yapmayın gayet açık ve anlaşılır kurduğum cümleler.
    Konuyu bana da getirebilirsin sorun yok?
    Benim çoook el frenini çekip inmişliğim var. Adamın malına zarar verip kaçmadım hiç bir zaman.
    Motor kullanırken de kızdım bağırdım küfürleştim ama böyle ayna kırıp kaçmak gibi bir kahpelik hiç bir zaman yapmadım.

ErkanCanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu ayna kıran ya da kırılmasını doğru bulan genç arkadaşlara bir sorum var. Daha önceki yazdığım postlarda da sormuştum yine sorayım.

Madem motorcu bir efelik delikanlılık yapıyor, hesabı kendisi kesiyor ve aynayı kırıyor,

Madem sizin nazarınızda otomobil şoförü hatalı, aracının önünü kesin indirin aşağı, siz de kaskınızı eldivenlerinizi çıkarın hesaplaşın?
    Olmuyor mu öyle. İlla cezalandıracaksanız adamı? Faturayı kesip kaşenizi adamın çenesinin ortasına koyun? Olmuyor mu öyle faturayı kesme olayı. Yemiyor mu diyeyim ya da?
    Gerçi biz ona "kaçmak" diyoruz. Delikanlı adamsan neden kaçıyorsun. Durmaya yüreğin yetmiyorsa aynayı neden kırıyorsun. Bir sürü sorular, sorular.
    Adamın aynasını kırıyor, toton motorunu sağa çekip durmaya yetmiyor ve kaçıyorsan, etek giy gez daha iyi.
    Motorcular küfür küfür ediyor tukaka demiyorum ki.
    Neden adamın malına zarar verdikten sonra kaçıyorlar diyorum.
    Laf ebeliği yapmayın gayet açık ve anlaşılır kurduğum cümleler.
    Konuyu bana da getirebilirsin sorun yok?
    Benim çoook el frenini çekip inmişliğim var. Adamın malına zarar verip kaçmadım hiç bir zaman.
    Motor kullanırken de kızdım bağırdım küfürleştim ama böyle ayna kırıp kaçmak gibi bir kahpelik hiç bir zaman yapmadım.

Kimse üstüne alınmamış , ben niye alındım çünkü 2 kere taksi 1 kere minibüsçü kahpeliğine uğradım. Ülkemizde kimlerin taksici , minibüsçü , tırcı olduğu ***** neyse. Hani sen adamı motosikletle durduracaksın eşit şartlarda kapışacaksınız ya ... Keşke öyle olsa. Sen tek inersin , arabadan 3 kişi inerler. Sen tek inersin oda tek iner ama elinde ya sopa olur yada bıçak. Araçtan iner bir güzel dayılanır şovunu yapar , ilk o saldırır sağı solu kırılınca ambulansın içinden şikayetçiyiiiiiiiim diye bağırır.

Bir motosiklet sürücüsünün bir ticari taksiyi durdurması imkansıza yakın zaten. He adama maddi zarar verdin sonrada çektin kenara gel dedin. Kaskı çıkardın kafa göz dalacaksınız. 1 tane delikanlı taksi sürücüsü yok eli boş çıksın o arabadan. En sevdikleri şey boş adama sopayla vurmak hatta bunun için fırsat kollarlar. Ama sen ellerin boşken o sopayı, bıçağı görünce makinayı çıkarsan ya arabayı bırakıp kaçar -hani ekmek teknesi edebiyatı varya ( tecrübeyle sabit) , yada o ağzından salya saçarak sana koşan lavuk bir anda süt dökmüş kedi olup çaktırmadan 155 imdata sığınır Bu arada tek başına taksiciyle kavga ederken 1vs1 ( tabi onda banko sopa var ) , etraftaki taksicilerde ceylan yavrusu görmüş sırtlan edasında sağa çekip sana saldırır.

Ben bu tecrübeleri otomobille yaşadım hiç motosiklet sürmedim. Motosiklete bayılıyorum ama üstüne çıkmayı düşünmüyorum. Kesinlikle ya hastane ya mapushane durumu..
    DÜNYADA İKİ BİLİNMEYEN VARDIR.BİRİ KUTUPLAR , DİĞERİ TÜRKLER.. Albert Sorel

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aktif motor kullanan arkadaşların araba içindeyken ayna kırma olayına denk gelmesini yürekten istiyorum.Bakalım ozaman da bukadar sakin ve sağ duyulu olacaklarmı
    sakın ola kimse ben motoru kolluyorum aynama bakıyorum demesin

ayrıca dikkat ettiyseniz burada bir çok kişi hem motor hem araba kullanıyor
    burada genel motorcu şikayeti youtuber olma çabasında olanlar kuryeler kebapçılar.Kimse günlük motor kullanıcılarını eleştirmiyor çünkü o adamlar yani siz nasıl kullanmanız gerektiğini biliyorsunuz tüm ekipmanlarınız yazın ortasında bile üzerinizde.
    Benimde başıma geldi tuzlada ışıklardan harekete geçtim adam pat dedi marketin önünden yola atladı.Ben direk motorun üzerinden atladım 2 tur yuvarlandım kalktım ama kalkınca adamı dövmedim.ilk ve tek kazam o oldu motorda Allah beterinden korusun dedim.Yine söylüyorum ayna kırmak çözüm değil.
    kaçıyorum sanırsınız kaçamazsınız biryerde sıkışırsınız kaskı lazımlık yaparlar gtünüze

son olarak ister motor ister araba kullanın istanbul'un öküzü de eşkiyasıda hata yapanıda bitmez.Trafiğe çıkıyorsanız sinirlerinizi evde bırakacaksınız gerekiyorsa adam suçluysa siz elinizi kaldırıp gülerek küfür edeceksiniz
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

.::EmrE::. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Adamı dövdükten sonra hastaneye götürecek misiniz? Orada bırakıp yola devam mı edeceksiniz yoksa? Kaçmadım adamı dövdüm bıraktım, bindim arabama/motoruma devam ettim. Ne farkı kaldı ha ayna kırmısım ha adamı dövüp basıp gitmişim.. Herşeyi kavga ile çözmeye çalışan, birbirini yaralama ile hesaplaşan bir toplumuz. Adam suçlu ve benden güçlü ise ne olacak onu da söylesenize

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ozaninho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu forumdaki ilk mesajim ve buyuk ihtimalle de son mesajim olacak, insanliktan nasibini almamis yorumlar okudum az once. Aynasini kirdiysa bu MADDI bir zarardirve parayla telafi edilebilir. Motorcu tamamen hatalidir ve cezalandirilmalidir. Taksici ise 20 liralik ayna icin bir insanin canina KAST etmistir. O motorcu olebilirdi beyler otesi yok bunun. Tamamen safi cahillik su hareket. Ustunden gecseymis yazan cahiller var bir de. Manyak misiniz? Kolay mi insanin canini almak? hele ki bir ayna icin. Gider plakasini verirsin polise ya da takip edersin durdurursun kavgani edersin ama seyir halindeyken ustune kirmak nedir otobanda. Taksici kesinlikle kasten adam oldurmeye tesebbusten yargilanmalidir. Umarim cezasini en yakin zamanda bulur. Motorcunun yaptigi da yuzde yuz hatalidir ve cok ayri cahilliktir ona hicbirsey demiyorum zaten. Ne ceza gerekiyorsa verilmelidir, daha sonra boyle hareketlerin yapilmasini engelleyecek yaptirim uygulanmalidir.
    Ama su forumdaki tepkiler gercekten rezillik. Bu mantalitedeki insanlarin varligini gordukce sansa yasadigimizi hatirliyorum tekrar.
    Ne kadar güzel bir tespit olmuş.. Hala adam yaralamayı / üstünden geçmeyi, cana kast etmeyi "delikanlılık" sananlar var.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yapmayın yapmayın..
    Yapıp, sonunda kaçacağınız işler yapmayın.. Bu arada kaçmayı gururunuza nasıl yediriyorsunuz? Normal birşey ise bu ben bunu anlamakta zorluk çekiyorum. Sonunda kaçmayacağınız şeyler yapın, ya da yapmayın.. Yaptığınız herşeyin arkasında durun.. Delikanlılık derken bundan bahsediyorum ben.. Israrla anlamak istemeyen, anlamamazlıktan gelen, laf ebeliği yapan arkadaşların kendi sorunudur, benim burada neden bahsettiğimi herkes o kadar güzel anlıyor ki..

Ayna kırmayı, başkalarının malına zarar vermeyi, akabinde de totosuna güvenmediği için kaçanları, bu eylem zincirini savunmayın..

Videodaki gibi saiko birisi denk gelir, etki tepki doğurur, canınızdan olursunuz.
    Ya da kaçarken adam belinden çeker silahı sıkar, ölürsünüz.. Kaçarken önünüze bir araba çıkar trafikte, sıkışırsınız, arkanızdan aynasını kırdığınız adam gelir döver sizi bir güzel elinde haydarla, olan size olur.. Yapmayın bunu..

Adamın tipine bakmadan, arabada kaç kişi var etmeden çat çut girişiyorsunuz arabalara.. Böyle yaparak insanları kendinize bileyleyip sonra "trafikteki sürücüler bize saygı göstermiyor" diye mıkırdanıyorsunuz..
    Yolda kaza falan yapan motorcular gördüklerinde çoğu insanın umrunda olmuyorsunuz acımıyorlar.. "Hamama giren terler, müstehak bunlara" deyip geçiyorlar yanınızdan farkında mısınız bunun..
    Ne acı bir duruma getirmişsiniz kendinizi.. Nefret ettirmişsiniz kendinizden herkesi..

Bu etiketi kendi üzerinize yapıştıran kendinizsiniz..

İki teker üzerinde hayatım riskli diyorsunuz ağzınıza sakız olmuş bu laf ama kendi hayatınızı hiçe sayan hareketler yapıyorsunuz..
    Siz kendinizi korumuyorken, başkalarının sizin hayatınızı korumasını bekliyorsunuz.. Bu ne yaman çelişki böyle.. Öyle bir şey yok.. Sen kendini düşünmezsen benim hiiç umrumda değilsin mesela..

Yapmayın.. Yapıyorsanız da sonuçları konusunda şikayet etmeyin..
    Son yazımdır,
    Sevgiler.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    burada motorcuların kullanımını elestırenler; yan sayfada ınstagramda kankasının 200+ hızlarda makasını begenıyorlar, tey allahım

Turk ınsanının en nefret ettıgım yonu. dedıgımı yap, yaptıgımı yapma !
    c2vts/yrvturbo/cliors/cliors/208gt
    s2k/3000gt/tomcat/tt225/g37s
    600fa/600rr/agustaf4/vfr1200f/800x/1199s pani
    cbr250/tricity/x10/duke390
    meganeII/clioIII/159/puntoevo/auris/meg coupe/taigo

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yapmayın yapmayın..
    Yapıp, sonunda kaçacağınız işler yapmayın.. Bu arada kaçmayı gururunuza nasıl yediriyorsunuz? Normal birşey ise bu ben bunu anlamakta zorluk çekiyorum. Sonunda kaçmayacağınız şeyler yapın, ya da yapmayın.. Yaptığınız herşeyin arkasında durun.. Delikanlılık derken bundan bahsediyorum ben.. Israrla anlamak istemeyen, anlamamazlıktan gelen, laf ebeliği yapan arkadaşların kendi sorunudur, benim burada neden bahsettiğimi herkes o kadar güzel anlıyor ki..

Ayna kırmayı, başkalarının malına zarar vermeyi, akabinde de totosuna güvenmediği için kaçanları, bu eylem zincirini savunmayın..

Videodaki gibi saiko birisi denk gelir, etki tepki doğurur, canınızdan olursunuz.
    Ya da kaçarken adam belinden çeker silahı sıkar, ölürsünüz.. Kaçarken önünüze bir araba çıkar trafikte, sıkışırsınız, arkanızdan aynasını kırdığınız adam gelir döver sizi bir güzel elinde haydarla, olan size olur.. Yapmayın bunu..

Adamın tipine bakmadan, arabada kaç kişi var etmeden çat çut girişiyorsunuz arabalara.. Böyle yaparak insanları kendinize bileyleyip sonra "trafikteki sürücüler bize saygı göstermiyor" diye mıkırdanıyorsunuz..
    Yolda kaza falan yapan motorcular gördüklerinde çoğu insanın umrunda olmuyorsunuz acımıyorlar.. "Hamama giren terler, müstehak bunlara" deyip geçiyorlar yanınızdan farkında mısınız bunun..
    Ne acı bir duruma getirmişsiniz kendinizi.. Nefret ettirmişsiniz kendinizden herkesi..

Bu etiketi kendi üzerinize yapıştıran kendinizsiniz..

İki teker üzerinde hayatım riskli diyorsunuz ağzınıza sakız olmuş bu laf ama kendi hayatınızı hiçe sayan hareketler yapıyorsunuz..
    Siz kendinizi korumuyorken, başkalarının sizin hayatınızı korumasını bekliyorsunuz.. Bu ne yaman çelişki böyle.. Öyle bir şey yok.. Sen kendini düşünmezsen benim hiiç umrumda değilsin mesela..

Yapmayın.. Yapıyorsanız da sonuçları konusunda şikayet etmeyin..
    Son yazımdır,

Sevgiler.
    Anlatamiyorum sanirim. Ben motorcu degilim, motor ehliyetim de yok. Fiziki olarak da ustun bir insan degilim. Trafikte karsilastigim bir hatanin faturasini nasil kesecegim? Karsimdaki "insanimsi" "delikanlilara" insan gibi anlattigim durumlarda bile adam arabadan sopa vs cikarip ustume yuruyorsa ne yapacagim? Ulkenin polisini aradiginizda "he tamam ben ekibe haber veririm" diyor ve bir cacik olmiyorsa ne yapmami oneriyorsunuz? O adamin arabasina, evine, herhangi bir malina zarar vermek cok eglenceli oluyor emin olabilirsiniz.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Taze bir olay anlatayım, sanırım bu konuda içten içe motorculara bilenmişim bu gün onu farkettim.

2 şeritli bir yolda sağ şeritten gidiyorum. 10 metre önünde sağ şeridi yarım kapatmış bir araç var (yarısı kaldırım da yarısı yolda)

Mecburen sola sinyal verdim ve hafif sol yapıp geçeceğim. O arada kalp nakline yetişen dr edasıyla sağımdan bir motokuryeci arkadaş bariyer dibinden ince ince geliyor. Gördüm ama sola çıkmışken arkamdan gelen sol şeridin tamamını kapatınca ben park halindeki araca çok yakın geçmek zorunda kaldım.

Soluma geçti cama vurdu, açtım ne oldu dedim ? Sağını görmedin mi dedi, gördüm dedim. Niye sıkıştırdın dedi, sıkıştırmadım bir şey olmaz devam et dedim.

Cam kapadım devam ederken bir daha vurdu cama, bana alttan alttan geliyor o ara hissediyorum, işte pek iyi geçmedi hafif kuruluyorum. (iyi bir b.k yemiyorum ama neyse)

Noldu dedim ? (durduk bu arada) arkadakiler korna sellektör falan. Yol hakkım var dedi, dedim senle yol hakkını mı tartışayım burada ?

Motorun var diye sağa sola atlamaya hakkın mı var dedim ? ben bekliyorsam sen de bekleyeceksin. Benim ne kadar hakkım var sa senin de o kadar hakkın var az bekle sonra devam edersin.

Şimdi hem sağıma giriyorsun (dar bir alan) geçemeyince neden yol vermedin oluyor. Niye yol vereyim ? yol zaten hafif hafif akıyor bekle 2 dk sonra zaten geçersin.

Bu gün ben motorum aslanım kaplanıp istediğim yerden geçerim sen hem dikkat edecek hem yol vereceksin beklentisini birebir yaşadım, değişik kafa.

Ama nasıl kurulduysam buradaki videolardan aynaya falan vursa gittiği yere kadar kovalardım eminin. Kaldı ki otobanda e-5 de arkadan basıp gelen motor geçsin diye sağa sola oldukça yanaşan, ışıklarda imkan varsa manevra yapıp yol veren adamım.

Not: aynalar sağlam hala

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı .::EmrE::. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anlatamiyorum sanirim. Ben motorcu degilim, motor ehliyetim de yok. Fiziki olarak da ustun bir insan degilim. Trafikte karsilastigim bir hatanin faturasini nasil kesecegim? Karsimdaki "insanimsi" "delikanlilara" insan gibi anlattigim durumlarda bile adam arabadan sopa vs cikarip ustume yuruyorsa ne yapacagim? Ulkenin polisini aradiginizda "he tamam ben ekibe haber veririm" diyor ve bir cacik olmiyorsa ne yapmami oneriyorsunuz? O adamin arabasina, evine, herhangi bir malina zarar vermek cok eglenceli oluyor emin olabilirsiniz.
    Şimdi kardeşim trafikte biriyle dalaştın el kol falan baktın 2-3 kişiler gücün yetmeyecek sustun olay duruldu..

Sonra arkadan gittin salakta adamın bide aynasını kırdın başladın kaçmaya.. biraz ilerde trafik iyice tıkandı durmak zorunda kaldın

Biraz önce sopa çıkarırlar , kalabalıklar diye sustuğun adamlar bu sefer bide mallarına zarar verdiğin için geliyorlar yanına..

Ne kadar eğlenceli değilmi?

Bu arada trafikte karşılaştığın her hatanın faturasını kesmek zorunda değilsin.. Ya sabır der devam edersin olur biter.. İnsanoğlu hata yapar.. Her hata yapana ceza kesmeyede kalkamazsın el elden üstündür biri bir ceza keser birgün şaşırırsın..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ayna kırmak motorcunun hakkı , ayna kıran motorcuya aynayı sokmak araç sürücüsünün hakkıdır.

Konu kilit tartışmak isteyenler E5'e hayırlı geceler

SULTANOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Banada gecenlerde altunizade girisinde oldu. Normalde motor kullanan gorunce yol veriyorum her firsatta hemde. Neyse bu ***** kopru trafigi *** gibi, bende dedim altunizadeden girim nakkastan cikim sag sinyal verdim ama amk kodumun bazi araba suruculeri altunizadeye taa 5 km onceden girecek olduklarindan kendine hak gordukleri emliyer seridindeler. Bende normal yol ayrimina kadar kendi seridimdeydim sonra girdim tam yol ayrimindan ve yol durdu. Tam seridin ayrildigi yerdeyim. Amk bir motorlu mavi biseydi tshirtlu racing kullaniyor. Amk selektor korna sagdan gecemiyor soldan gecemiyor amk yol olsa vericem gecicek. Arabada cildiriyorum. En gicik oldugum sey selektor. Neyse yol acildi. Sapaga giricem onume gecti 30 km ile gidiyor bana dondu bakiyor. El havada arkadaki motorcuya beni sikayet ediyor bu burdaydi gecemedik falan diye. Gozunu s...... yol kapali yol diye arabada bagirdim beynim agridi.

Nasil kafayi yedim. Ulan mal oglu mal yol olsa neden vermiyim. Trafik tikali gecemiyorsan napim buhar olup ucimmi 2 teker eksik tasita biniyorsun diye. Arada boyle kendini y.... anteni zannedenler cikmiyor degil.
    74 model sehpa...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Millet sikisik trafikten sikilip motorculara sovuyor.

Sonra bir taksici ile olay olunca taksiciyi savunuyor.

Taksicilerin yuzde 99.9u oc degilmis gibi.

Forumun da yarisi katilmis. Hala akli basinda insanlari gormek guzel yine de ...

SULTANOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bana yazdiysan sikisik trafikten motora sovmuyorum. Bende motor kullaniyorum. Ama motor kullanipta kendini cumhurbaskani korumasi kivaminda yuksek rutbeli gorenlere tahammul edemiyorum.

Normalde surekli yol veriyorum, gecsin gitsin motor trafige bir yuku bile yok Ama oturup gecilemeyecek yerde de 1.5 tonluk arabamla kaybolmami bekleyen kisilere kusura bakmayinda sovelim.
    74 model sehpa...

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Trafikte tartıştı, sinirlenip üzerinden geçti

Manisa’da trafikte tartışmaya başlayan motosiklet ve otomobil sürücüsünün kavgası bir vatandaş tarafından kaydedildi. Kavgayı ayırmaya çalışan vatandaşlara rağmen otomobil sürücüsü aracını motosikletin üzerine sürerek parçaladı.

Trafikte tartıştı, sinirlenip uzerinden gecti - Son Dakika Guncel Haberler
    Seat IBIZA FR

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler