User Tag List

Sayfa 22/30 İlkİlk ... 122021222324 ... SonSon
555 sonuçtan 400 ile 418 arası

Konu: Trafikte ölümüne Kavga Kamerada(Taksici vs Motorcu)

!KO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

İlker G.

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Motorcu haksiz keko gibi kontrolsuz gidiyor

ENGean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Trafık kurallarına göre sağdan sollamak yasak olduğuna göre motorcu suçlu burda.
    Kadın sol kapıyı acmıs olsa,motorcuda sol kapıdan vurmus olsa, o zman motorcu haklı olurdu.

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Kadının açtığını görüyor kapıyı ne frene dokunuyor ne gaza ne de bir korna çalıyor. Kapı açılıncada kamera çekiyor. Motor almak bu kadar kolay olmamalı.. Resmen ayaklı bomba birine patlayıp öldürücek kendini..
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı !KO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sadece kaza anını ızledım, sonrasını merak etmedım bıle.

olmayan bır serıtte gıdıyorsanız, rısk alıyorsunuzdur. bu sadece motorlar degıl tum araclar ıcın gecerlı sonucta. elbette yerı gelıyor ben de tercıh edıyorum, ama her daım dıkkat ettıgım noktalar var;

-gorundugu uzere bır taksı yolcu ındırmek ıcın her an durabılır,
    -otomobıl degıl , ama uzun ya da yuksek aracların onlerınden baska bır motorcu anıden saga cıkabılır
    -bır yaya (muhtemel cocuk,genc) kosarak sagdan gelebılır
    -telefonla ugrasan bır surucu anıden gereksız bır sekılde saga kırabılır
    -sol serıttekı aracın sıkıstırması sonucunda onunuzdekı arac anıden saga kırabılır
    -solunuzdan motor gectıyse ondekı arac ona yer vermek ıcın sızın onunuze kırabılır

gıbı gıbı gıbı. onlarca sey var . bu mereti kullacaksan psıkopat olacaksın aga , yoksa boyle amele sumugu gıbı yapısırsın yere.
    c2vts/yrvturbo/cliors/cliors/208gt
    s2k/3000gt/tomcat/tt225/g37s
    600fa/600rr/agustaf4/vfr1200f/800x/1199s pani
    cbr250/tricity/x10/duke390
    meganeII/clioIII/159/puntoevo/auris/meg coupe/taigo

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu arada burada taksıcı de motorcu da suclu. orası bır cep degıl , kırmızı yanması, trafıkte yolcu ındırebılecegınız anlamına gelmıyor. yıne aynı sey, yaptıgımız sey ama dogru degıl.
    c2vts/yrvturbo/cliors/cliors/208gt
    s2k/3000gt/tomcat/tt225/g37s
    600fa/600rr/agustaf4/vfr1200f/800x/1199s pani
    cbr250/tricity/x10/duke390
    meganeII/clioIII/159/puntoevo/auris/meg coupe/taigo

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu motorcuya suclu diyorsaniz trafikte motorcu kalmaz. 100 motorun 100 tanesi brdan gider. Tabi bu onlari hakli yapmaz ama sucu motorcuya atmak vicdansizlik olur. Taksici orada yolcu indiremez motorcu serit olmayan yolda gidemez yani babannemin biyigi olsa misali. Her iki tarafin yaptigida hergun yapilan seyler. Bu sefer kaza olmus

Ayrica motorcu bi atarli cikti once sonra bi ince geri vitesler. Taksici makul adammis kameran acik goruntu varsa polisi cagiriyorum diyor, motorcu nebilim ben acikmi cekiyormu. Halbuki 2 dk once kadina bak burda kamera var bosuna cekmiyoruz diyordu. Demekki ya motorda evrak eksigi var yada adamda ehliyet yok

Ayrica birseyi merak ettim. Bu bir trafik kazasi degilmi. Yani rapor tutup bu sekilde islem yapilamaz mi
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

volkan_gs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hahaha motorcunun giderli başlayıp kameran açık mı denince ben ne bileyim diye bitirmesi
    diyemedim ya la

Sadık Özyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı STP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Motorcu haksiz keko gibi kontrolsuz gidiyor
    İlk kez aynı düşüncedeyiz , geldin mi istanbulda Selçuk abi çay içicektik?

arda35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı !KO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu çok iyiymiş ya, sülük gibi yapışmış. İçimin yağları eridi.

Biz de bisiklete bindiğimizde şerit arası yapıyoruz. Ama o zaman canını diğer sürücülere emanet ettiğini iyi bellemek gerek. Sonra böyle kıçının üstüne oturduğunla kalırsın.

fore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı arda35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu çok iyiymiş ya, sülük gibi yapışmış. İçimin yağları eridi.

Biz de bisiklete bindiğimizde şerit arası yapıyoruz. Ama o zaman canını diğer sürücülere emanet ettiğini iyi bellemek gerek. Sonra böyle kıçının üstüne oturduğunla kalırsın.
    Bisikletle de siz yapışında sülük gibi bir de benim içimin yağları erisin..

arda35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bisikletle de siz yapışında sülük gibi bir de benim içimin yağları erisin..
    Yapışırsam hatırlatırsınız.
    O boşluktan yarınlar yokmuş gibi gideceğine daha kontrollü gitseydi hiç böyle dertlere gark olmayacaktı mankafa motorcumuz. Şimdi maddi manevi tüm zararını çekecek elbet.

tylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dün akşam bandırma kipa nın orda böyle bi kameralı motorcu önüme fırladı biraz küfürleştikten sonra farıma vurup kaçtı. Motoru mavi beyaz yamaha mt -25 ti 3 sokak koşturdum. Altımda toyota hilux olduğundan ara sokağa girdi kaçtı kaçamasaydı yemin ediyorum çiğneyecektim o.nun çocuğu farımı çatlattı. Valla gram sevmezdim kafasında kameralı artıst motorcuları artık daha da kılım coğu youtube kanalına malzeme cıksın diye kavga ediyor. Ama biri daha bana böyle yapsın. Çektiği videoyu anca brazzersta izlenecek hale getiricem. Kamyonetimde haydar yoktu. Gittim garajıma demirden haydar yaptım
    Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu konunun bir üst leveli kaç yaşında milli oldunuz olur ...

TolgaUs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün akşam bandırma kipa nın orda böyle bi kameralı motorcu önüme fırladı biraz küfürleştikten sonra farıma vurup kaçtı. Motoru mavi beyaz yamaha mt -25 ti 3 sokak koşturdum. Altımda toyota hilux olduğundan ara sokağa girdi kaçtı kaçamasaydı yemin ediyorum çiğneyecektim o.nun çocuğu farımı çatlattı. Valla gram sevmezdim kafasında kameralı artıst motorcuları artık daha da kılım coğu youtube kanalına malzeme cıksın diye kavga ediyor. Ama biri daha bana böyle yapsın. Çektiği videoyu anca brazzersta izlenecek hale getiricem. Kamyonetimde haydar yoktu. Gittim garajıma demirden haydar yaptım
    ooh demirden haydar. Yumruğu olan birine demirle saldırmak gerçekten çok delikanlıca harikasınız..

Bir çok araç sürücüsünün bilmediği birşey var sanırım. Sizde arabalarınıza kamera taktırıp savcılığa suç duyurusunda bulunabilirsniz.

ambinte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İkisi de hatalı
    Bu kazanın aynısı mecidiyeköyde yaklaşık 2 sene önce oldu. O sürücü bu sürücü kadar şanslı değildi. Düşerken beton bariyerlere çarptı ve vefat etti.
    Motorcu her zaman güvenlik balonu bırakmalı ve sürüşünü sürekli planlamalı. Bir taksinin duran trafikte yanından geçerken yani buna filtreleme deniyor, sürüş planına orada o kapının açılma ihtimalini eklemeli. Eğitimsiz sürücüler bu planlamanın ne olduğundna bir haber şekilde sürüşlerine devam ederler.

tylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TolgaUs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ooh demirden haydar. Yumruğu olan birine demirle saldırmak gerçekten çok delikanlıca harikasınız..

Bir çok araç sürücüsünün bilmediği birşey var sanırım. Sizde arabalarınıza kamera taktırıp savcılığa suç duyurusunda bulunabilirsniz.
    Öyle yavşaklık yapana titanyumdan olsa az. Bana ışık yanıyorken yola atlayıp sövüp kaçmayacak o zaman. Ben oyle şeyler için savcılığa gitmem. Plakası kıvrılmıstı ama marka-modelden bulucam o motoru hesabını ben vericem
    Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu konunun bir üst leveli kaç yaşında milli oldunuz olur ...

bahadırtelli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Motorcunun halinden anlamak icin cok degil 1 saat sabah yada aksam trafiginde arkaya binin.
    Gunde birkac defa olum tehlikesi atlatiyorlar. Dun cok sevdigimiz bir abimizin olum yildonumuydu.
    Sevep bir taksicinin en soldan saga musteri kapma hevesi. Ortada can varken gerisi faso fiso.

Dynatech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Trafikte sorunsuz motor kullanabilmek için iyi de araban kullanabilmek lazım. Çünkü araç kullanan kişi motora binince önündeki arkasındaki yanındaki veya ışıkta duran taksi örneği gibi diğer araçların ne yapabileceğini önceden az da olsa kestirebiliyor. Büyük şehirlerde motor kullanan herkes; hareket halindeyken taksinin sağından gitmemeyi dururken de çok kontrollü yanından geçmeyi bilmelidir. Çünkü taksi yolun sağında potansiyel müşteri gördüğü anda 2 yada 3 şeritten direk sağa atlayabilir(başıma geldi), yada üstteki videodaki gibi yolcu indirebilir. Bunları az çok tahmin etmeyen herkes bu arkadaş gibi kendini yerde bulabilir.
    Konu 22 sayfa olmuş, ama burada yazılan konusulan herşey boş. EĞİTİM ve MEDENİYET olmayınca bu ve bunun gibi çok kazalar yaşanır, çok canlar gider.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebeloghy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merakım, hiç arabayla bunu yapanınız oldu mu ? Yada yapan biri olmuş mudur ?
    Trafikte o yada bu sebeple birine kızıp arabasının camını kırıp aynasını kırıp yani zarar verdiğiniz oldu mu ?
    Sabah 7.45 işe gidiyorum, eşim var ve 6 aylık hamile.

Sağımdan bir megane 3 çıktı daha doğrusu üzerime uçtu. Zar zor en sola attım kendimi durdum. Bana vurmuş olsa yan eşim ya bebeğim muhakkak zarar görürdü çok hızlıydı. o an ben çıldırdım.

Korna selektör durmadı, bastım arkasından sağından geçtim onun ön sağ çamurluğuna gelecek şekilde vurdum durdurdum.

İndim aşağı çıkan babamın oğlu olsa yatıracağım o durumdayım. Hatta inme diye eşim kolumu o kadar sıkmış ki tırnak izleri çıkmış.

İnmedi kimse , vurdum cama (camlar 5 numara sanırım görünmüyor) bir bayan açtı. Dedim az önce öldürüyordun bizi.

Pişkin pişkin "Görmedim dedi" görmüyorsan binme dedim çektim gittim. Ya benim ya karşıdakinin sadakası varmış bir şey olmadı.

Benim ssol arka çamurluk onun sağ ön çamurluk 10 cm göçtü. Eşi polismiş sanırım (araç kayınpederin üstüneydi) plakadan ulaşmışlar,

Ben sözüm ona kadına hakaret etmişim, asla yapmam. Sonra arayan soran olmadı.

Pişman mıyım ? Yapmasam daha iyi olurdu elbette, ben neticede ceza kesecek makam değilim.

Sıradan vatandaşım, ama sevdiğine böyle bir tehtit yöneldiğinde insan bazen insanlıktan çıkıyor.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler