User Tag List

Sayfa 23/30 İlkİlk ... 132122232425 ... SonSon
555 sonuçtan 419 ile 437 arası

Konu: Trafikte ölümüne Kavga Kamerada(Taksici vs Motorcu)

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı volkan_gs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hahaha motorcunun giderli başlayıp kameran açık mı denince ben ne bileyim diye bitirmesi
    bugun fenerbahceden gectın mı volkan? havuz cıkısı sankı yanından gectım gıbı geldı

acelem olmasa kameramı acıp senı cekecektım, sonra acık olup olmadıgını unutacaktım
    c2vts/yrvturbo/cliors/cliors/208gt
    s2k/3000gt/tomcat/tt225/g37s
    600fa/600rr/agustaf4/vfr1200f/800x/1199s pani
    cbr250/tricity/x10/duke390
    meganeII/clioIII/159/puntoevo/auris/meg coupe/taigo

volkan_gs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wolrath Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugun fenerbahceden gectın mı volkan? havuz cıkısı sankı yanından gectım gıbı geldı

acelem olmasa kameramı acıp senı cekecektım, sonra acık olup olmadıgını unutacaktım
    hahahhha

aynen abi, girişteki dondurmacıya uğradık çocuklarla
    diyemedim ya la

rebeloghy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sabah 7.45 işe gidiyorum, eşim var ve 6 aylık hamile.

Sağımdan bir megane 3 çıktı daha doğrusu üzerime uçtu. Zar zor en sola attım kendimi durdum. Bana vurmuş olsa yan eşim ya bebeğim muhakkak zarar görürdü çok hızlıydı. o an ben çıldırdım.

Korna selektör durmadı, bastım arkasından sağından geçtim onun ön sağ çamurluğuna gelecek şekilde vurdum durdurdum.

İndim aşağı çıkan babamın oğlu olsa yatıracağım o durumdayım. Hatta inme diye eşim kolumu o kadar sıkmış ki tırnak izleri çıkmış.

İnmedi kimse , vurdum cama (camlar 5 numara sanırım görünmüyor) bir bayan açtı. Dedim az önce öldürüyordun bizi.

Pişkin pişkin "Görmedim dedi" görmüyorsan binme dedim çektim gittim. Ya benim ya karşıdakinin sadakası varmış bir şey olmadı.

Benim ssol arka çamurluk onun sağ ön çamurluk 10 cm göçtü. Eşi polismiş sanırım (araç kayınpederin üstüneydi) plakadan ulaşmışlar,

Ben sözüm ona kadına hakaret etmişim, asla yapmam. Sonra arayan soran olmadı.

Pişman mıyım ? Yapmasam daha iyi olurdu elbette, ben neticede ceza kesecek makam değilim.

Sıradan vatandaşım, ama sevdiğine böyle bir tehtit yöneldiğinde insan bazen insanlıktan çıkıyor.
    Elbette böyle durumlar istenmese de yaşanıyor o cinnet anıyla. Merakımdan sormuştum.

Kavga edebilirsiniz, herkes edebilir. Mala zarar verip kaçmak farklı bir konu, motorla kaçmak kolay diye yeni nesil motorcular bunu seçiyor karakter meselesi tabii.

Arabayla ayna kırıp kaçan yoktur diye tahmin ettiğimden sormuştum Sizin durumu daha farklı..
    -Fırat

220T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sabah 7.45 işe gidiyorum, eşim var ve 6 aylık hamile.

Sağımdan bir megane 3 çıktı daha doğrusu üzerime uçtu. Zar zor en sola attım kendimi durdum. Bana vurmuş olsa yan eşim ya bebeğim muhakkak zarar görürdü çok hızlıydı. o an ben çıldırdım.

Korna selektör durmadı, bastım arkasından sağından geçtim onun ön sağ çamurluğuna gelecek şekilde vurdum durdurdum. .
    Aynı mevzu bir tanıdığın başına geldi.Onun da eşi hamileydi ve eşinin oturduğu sağ kapıdan çarptılar.Tanıdık inmiş,öbür arabadaki kişiyi resmen dağıtmış.Lakin diğer araçtaki kişi savcı çıktı.3 yıl gibi hapis yattı,birkaç ay oldu çıkalı.
    Modifiye parayla yapılır ama parayla yaptırılmaz.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 220T Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı mevzu bir tanıdığın başına geldi.Onun da eşi hamileydi ve eşinin oturduğu sağ kapıdan çarptılar.Tanıdık inmiş,öbür arabadaki kişiyi resmen dağıtmış.Lakin diğer araçtaki kişi savcı çıktı.3 yıl gibi hapis yattı,birkaç ay oldu çıkalı.
    İşte ya benim ya karşı tarafın verilmiş sadakası varmış, ben indim o hızla adam çekip vursa ben bk yoluna gideceğim..
    Ben vursam düşse bir şey olsa yine ben ceza çekeceğim. Ama o ruh hali başka insan kendine hükmedemiyor.
    Oldukça duruldum eskiye göre ama yine olsa aynı durum sanırım benzer bir tepki veririm.
    Bazen bir şeyler nasipten çıktımı bu tür durumlar bahanesi oluyor.

mkerim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ambinte Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İkisi de hatalı
    Bu kazanın aynısı mecidiyeköyde yaklaşık 2 sene önce oldu. O sürücü bu sürücü kadar şanslı değildi. Düşerken beton bariyerlere çarptı ve vefat etti.
    Motorcu her zaman güvenlik balonu bırakmalı ve sürüşünü sürekli planlamalı. Bir taksinin duran trafikte yanından geçerken yani buna filtreleme deniyor, sürüş planına orada o kapının açılma ihtimalini eklemeli. Eğitimsiz sürücüler bu planlamanın ne olduğundna bir haber şekilde sürüşlerine devam ederler.
    inanılmaz bir değerlendirme. Tehlikenin başlangıcı bu kadar düşünme zaten. O balonları etrafına mı saracak. O zaman motosiklet amacından çıkar. sürüş anında o kadar yorum yapacaksan yürüme hızından az hızlı gitmek zorundasın. bu filtreleme işine çöp toplayıcıların yanından geçerkeni de ekledin mi. İnsanların kafasını karıştıran eğitim olaylarına neyse ki bir son veriliyor. konudan uzak kişilerin bulduğu terimler ve konuya heves edenler tarafından yapılan terimlerin uygulamaları düzene girecek. herkes akham kesemeyecek.

benim fikrim ise; taksi yolun ortasında birisini indiriyor. HATALI
    motosiklet ise çarpmayabilir di. onun hatası da durmaması.
    1984 de turbo doğan ile uğraşırken MS ve AEM in kapısında beklerdik. Beyin yapsın da arabamıza takalım diye.
    İnternetin hızıda varla yok arası bir şeydi. Yoksa internet yok muydu???

powERS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı volkan_gs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hahaha motorcunun giderli başlayıp kameran açık mı denince ben ne bileyim diye bitirmesi
    hasss.. ben sağdan geçiyorrumm solda müsaittti.. eee laan bana kalcak ihale tripleri

*Çirkin araba yoktur, Pahalı Yakıt Vardır...

BarışSever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

buna ne demeli ??

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugün 80 km hız sınırlı yolda 80 km hızla giderken sapağı kaçırmamak için önümden doğru en soldan gelip sapağa giren ama frene basmasam beni öldürecek ona otomobil şöförü saygıdeğer arkadaşın videosunu çekseydim de ben de onu sorsaydım keşke buna ne demeli diye. Benzer bir durum yaşamadan buradan millete atar gider yapması, akıl vermesi o kadar kolay ki.
    Instagram: mutusgarage

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Oha Abi Ya - Motosikletli trafikte kendini sıkıştıran...

Bu video'da motorlumu hatalı yoksa araç sürücüsümü ?

Şöyle bir video var.Benim en büyük dikkatimi çeken polis yolda ilerlerken önündeki araçların hepsi sağa çekip yol verdiler.
    Seat IBIZA FR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Adalet bu işte, anında işleyince kimse kendi adaletini aramıyor. Emniyet şeridinin kullanımı da ders niteliğinde. Polis aracı da enteresan biçimde yolda şeritte durdu.

Alıntı individual Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Şöyle bir video var.Benim en büyük dikkatimi çeken polis yolda ilerlerken önündeki araçların hepsi sağa çekip yol verdiler.

d3n1s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı individual Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yalnız polise el kol korna yaparak yanına çağırabilmen de ayrı enteresan.
    öyle işte.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mkerim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    inanılmaz bir değerlendirme. Tehlikenin başlangıcı bu kadar düşünme zaten. O balonları etrafına mı saracak. O zaman motosiklet amacından çıkar. sürüş anında o kadar yorum yapacaksan yürüme hızından az hızlı gitmek zorundasın. bu filtreleme işine çöp toplayıcıların yanından geçerkeni de ekledin mi. İnsanların kafasını karıştıran eğitim olaylarına neyse ki bir son veriliyor. konudan uzak kişilerin bulduğu terimler ve konuya heves edenler tarafından yapılan terimlerin uygulamaları düzene girecek. herkes akham kesemeyecek.

insan beyni gerektiğinde bir super bilgisayardan daha hızlı islem yapabilir bunada dusunme diyebiliriz. biraz abartayım 100 senelik motorcusunuz adamın yorumunu elestiriyorsunuz sizde ayrı bi ilgincsiniz m kerim bey.

Onamdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaş 23 sayfa 431 post ne konuştunuz bu kadar
    Everyday I ** çapuling...

powERS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

*Çirkin araba yoktur, Pahalı Yakıt Vardır...

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aslında polis siz 2 tekere binerek riski alıyorsunuz hiç konuşmayın olur öyle şeyler deyip savuşturabilirdi başından.
    Instagram: mutusgarage

mkerim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahmet3425 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    insan beyni gerektiğinde bir super bilgisayardan daha hızlı islem yapabilir bunada dusunme diyebiliriz. biraz abartayım 100 senelik motorcusunuz adamın yorumunu elestiriyorsunuz sizde ayrı bi ilgincsiniz m kerim bey.
    sizler konunun ne kadar kötü bir yere gittiğini bu eğitimleri verenlerin insanlara neler anlattığını bilmediğinizi düşünerek; Bulgaristanda olan kazanın böyle gidilir uygulamasının bire bir aynısı olduğunu söyleyeyim. sol viraj eğer karşıdan gelişi görüyorsan en soldan dönülür gibi bir anlatımla uygulanması istendiğinden haberiniz var mı acaba. hatta bu tür fotoğrafları internette paylaşarak kendilerini nasıl öldürmeye çalıştıklarını göstermeleri. her önüne gelenin eğitmen olduğu bir zamanda anlamsız ifadeler ile motosiklet kullananın kafasını karıştırmayı bir pazarlama dehasına dönüştürmeleri ve sahte sertifika vererek bir iş yaptıklarını zannetmeleri karşısında bu şekilde düşünüyorum. zaten çok yakında bu eğitim işlerini TMF den izin ve onay almadan yapamayacaklar.
    1984 de turbo doğan ile uğraşırken MS ve AEM in kapısında beklerdik. Beyin yapsın da arabamıza takalım diye.
    İnternetin hızıda varla yok arası bir şeydi. Yoksa internet yok muydu???

ambinte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mkerim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Siz hasta mısınız? Sürekli benim motorsiklet kullanımı ile ilgili tezlerime bir itiraz. Yaşınıza hürmeten bu zamana kadar kibarlığımı bozmadım ama anladım sizde bir rahatsızlık var.
    Planlama ve konum güvenli sürüşün temelini oluşturur ve siz buna bile itiraz etmişsiniz. Cidden sinirimi bozuyorsunuz

ambinte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yok yok cidden sizde bir sıkıntı var.
    sol virajda konum nerede olmalı hız ne olmalı? Eğer virajda doğru konum ve hızda olursak bizim şeridimize geçmiş tehlikeyi çok önce görüp durma şansımız olmaz mı?
    rahmetli arkasından bunları konuşuyor olmak da can sıkıcı. sizin bir eğitmenle sıkıntınız olmuş belli. bu bir öğretmene kızıp kimse okula gitmesin tavrına dönmeye başladı artık. lütfen gençleri zehirleme.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler