User Tag List

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
68 sonuçtan 58 ile 68 arası

Konu: 1000-1300 TL arası Telefon Tavsiye

Wromm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Xiaomi Mi5 ile C7 64gb arasında kaldım eşim için son kararı kendi verdi C7 sipariş ettim dün hepsiburada'dan. Şu anda worldcard'a 75 tl puan veriyor 1000 tl üstü alışverişler için değerlendirilebilir. Telefon ulaşınca görüşümü ayrıca yazarım.
    'barmene fal baktırdım / üç votka kadar / her şey güzel olacak dedi!'

MiaMi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Shadow_Dancer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu bahsettiginiz telefonların SAR degerleri ne alemde?
    Şayomi Koyoto Cotton eye Joe markalarının kullanıcıları Ne Biliyim Aq Ölçmedimki kafasında olmalı çok fazlalar aga.

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı MiaMi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şayomi Koyoto Cotton eye Joe markalarının kullanıcıları Ne Biliyim Aq Ölçmedimki kafasında olmalı çok fazlalar aga.
    nerden biliyorsun fabrikalarında ve uluslar arası kurumlarda sar değerlerini veriyorlar..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nerden biliyorsun fabrikalarında ve uluslar arası kurumlarda sar değerlerini veriyorlar..
    Videonun istersen tamamını seyret istersen 2:32 sonrasında 6:22 yap anlarsın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Videonun istersen tamamını seyret istersen 2:32 sonrasında 6:22 yap anlarsın.
    izledim netice nedir.....

adam diyorki 1.0 w/kg üstünü ço iyi değerler değil diyor sonrada tabiki kanıtlanmış bir veride yok diyor.. dedikleriyle söyledikleri çelişiyor.

iphone 7 plus : 1.09 w/kg
    iphone 7 : 1.10 w/kg

Xiaomi Mi 5 SAR EU 0.37 W/kg
    Xiaomi Mi 5 SAR US 0.70 W/kg

Bunları nasıl yapıcaz.. diyorsunuzki çok fazla ..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    izledim netice nedir.....

adam diyorki 1.0 w/kg üstünü ço iyi değerler değil diyor sonrada tabiki kanıtlanmış bir veride yok diyor.. dedikleriyle söyledikleri çelişiyor.

iphone 7 plus : 1.09 w/kg
    iphone 7 : 1.10 w/kg

Xiaomi Mi 5 SAR EU 0.37 W/kg
    Xiaomi Mi 5 SAR US 0.70 W/kg

Bunları nasıl yapıcaz.. diyorsunuzki çok fazla ..
    Sen hayırdır Şayomi mümessilimisin ne bu atar en yüksek değerlerde ne var bu çinliler var anlatmak istediğimi gayet açık yazdım.Huawei kullanmayı düşünüyordum sırf bu yüzden vazgeçtim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Sen hayırdır Şayomi mümessilimisin ne bu atar en yüksek değerlerde ne var bu çinliler var anlatmak istediğimi gayet açık yazdım.Huawei kullanmayı düşünüyordum sırf bu yüzden vazgeçtim.
    atarla tutarla işim olmaz anlamam o işlerden ben.. 20 li yaşlarda anlardım belki ama bu yaşlarda artık çocukca geliyor.. yok mümessil falanda değilim olsam bayi olurum yada şube olurum ama oda değilim ben sadece algı oyunu yapmışsın onu bozdum sanırım sen ona kızdın bana ..

kızabilirsin doğaldır.. ilk mesajında çok fazla demişsin bende neye dayanarak çok fazla diyorsun dedim ..
    sende bir video yollamışsın .. videoda bir şeyde anlatıldığı yok anlatan arkadaş kendi içinde çelişiyor üstüne iphone 7 o adamın anlatımına göre zararlı sınıfda .. xiaminın en çok satan modeli mi5 1 w/kg ın altında ..
    yani o videodaki adamın anlatımına göre iphone zararlı xiamo 1 w/kg altında olduğuna göre zararsız..

ben bunları yazdım sadece.. bunları yazmak doğruları gerçekleri yazmak için atarlanmak gerekmiyor yada mümessil olmak gerekmiyor.. gayet sakin bir şekilde çayımı içiyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    atarla tutarla işim olmaz anlamam o işlerden ben.. 20 li yaşlarda anlardım belki ama bu yaşlarda artık çocukca geliyor.. yok mümessil falanda değilim olsam bayi olurum yada şube olurum ama oda değilim ben sadece algı oyunu yapmışsın onu bozdum sanırım sen ona kızdın bana ..

kızabilirsin doğaldır.. ilk mesajında çok fazla demişsin bende neye dayanarak çok fazla diyorsun dedim ..
    sende bir video yollamışsın .. videoda bir şeyde anlatıldığı yok anlatan arkadaş kendi içinde çelişiyor üstüne iphone 7 o adamın anlatımına göre zararlı sınıfda .. xiaminın en çok satan modeli mi5 1 w/kg ın altında ..
    yani o videodaki adamın anlatımına göre iphone zararlı xiamo 1 w/kg altında olduğuna göre zararsız..

ben bunları yazdım sadece.. bunları yazmak doğruları gerçekleri yazmak için atarlanmak gerekmiyor yada mümessil olmak gerekmiyor.. gayet sakin bir şekilde çayımı içiyorum

Ne demek istediğimi gayet net anlattım oyuna falan gerek yok.Bak düzgün yazınca düzgün cevaplanıyor bunuda görmüş olduk.

tuner faruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gecen haftaya kadar Samsung S4 kullaniyordum artik can cekisiyordu gecen hafta Huawi P9 Lite 2017 aldim gercekten hosuma gitti telefon kamerasi sarji falan baya hosuma gitti bukadar beklemiyordum

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tam 3 yaşındaki Note5 im yere düştü ve ekranı gitti. Tam tamına 1100 tl ye mal oluyor içdış. Hastır dedim almıyorum ekran vs. Şuan ne alayım tel olarak.
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    VENÜS Serileri kullanan var mı,?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler