User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
56 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: İstanbul'daki Güvenilir Dynolar Nereler?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yazılım sonrası ölçüm de dahilse iyi, hariçse fahiş......
    Okumadan imzalamam.....

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yok tek seferlik...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EREN34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşım Cupra'sını dynoya çıkarmak istedi. Eyüp "Yazmadığım arabayı ölçmüyorum" cevabını vermişti. Aradan geçen 2 ayda bir şey değişmediyse durum bu

bence saçmalık.İnsanın aklına "eski yazılım benden daha iyi performans verirse sahibi görmesin" düşüncesi yer alıyor.
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Eworen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    250 TL muazzam bi para dyno icin
    Guzel ismis gunde 1 araba bile ciksa yeter.

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence saçmalık.İnsanın aklına "eski yazılım benden daha iyi performans verirse sahibi görmesin" düşüncesi yer alıyor.
    Benim algıladığım; X dyno'da Y güç verdi, bende Z çıktı. Dyno doğru mu? vb. polemiklere girmemek

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GökhanO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu bilgi kesin mi ?
    kesin evet.

semavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben Pasaoglunda cikariyordum araclarimi. Stock arac sokmustuk ve fabrika gucunu elde etmisti arac. O yuzden guveniyordum o dynoya. Tabu 3-4 yil oncesinden bahsediyorum... Cokta uygundu fiyatlari o zaman icin. Simdi biulemiyorum... Hatta acik mi kapali mi ondan bile haberim yok
    Biraz saygı... Dünya herkesin...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com
    https://www.facebook.com/ZoraMotorHouston

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tekniğini bilen birisi açıklayabilir mi farkların neden kaynaklandığını ?

Cihazlara girilen veriler (aynı araç için) farklı oluyor da ondan mı fark çıkıyor ?

Ya da cihazların kalibrasyonları yok yapılmamış ya da farklı normlara mı tabiler.

Yani stok 100 hp olan bir araç A dyno sunda 98 B dynosunda 90 hp vermesi makul mü ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Değişik dynoların farklı göstermesi doğru değil. Motor kaç kw ise odur. Maslak'ta da odur, Bostancı'da da odur.
    Bu durumda en doğrusu aynı dyno'da before-after ölçümü yapıp, yüzdesel olarak farka bakmak.
    Okumadan imzalamam.....

MertSerhanÖ. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    250 tl mi?paaavırşooopp yinee şaşırtmadıı sayın seyircilerr.
    Sizin Maymun Olmanıza Darwin de Şaşkın.

Belly Detail

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EREN34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim algıladığım; X dyno'da Y güç verdi, bende Z çıktı. Dyno doğru mu? vb. polemiklere girmemek
    yazılımını benden baskası yaptıysa ben dynoya sokmam o anlama gelmez Bende yazılım var ama hiç dyno ya çıkmadım mesela.. Şimdi gitsem o arkadaşa , memnun değilim performansından sizden yazılım istiyorum ama öncesi sonrasını görmek adına önce dyno sonra yazılım tekarar dyno dediğimde hayır diyecek benim anladıgım bu Bende yaptırmam o zaman farkını görmediğim yerde niye yazılım yaptırıcam.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok tek seferlik...
    One night stand gibi olmuş valla.......
    Yazılım sonrası bir 250 TL daha......
    3 dyno 1 yazılım ediyor demek.....
    Okumadan imzalamam.....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şu yeni dynopack lerden gelse artık da millet kurtulsa hangi dyno da ne verdi muhabbetinden...

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yazılımını benden baskası yaptıysa ben dynoya sokmam o anlama gelmez Bende yazılım var ama hiç dyno ya çıkmadım mesela.. Şimdi gitsem o arkadaşa , memnun değilim performansından sizden yazılım istiyorum ama öncesi sonrasını görmek adına önce dyno sonra yazılım tekarar dyno dediğimde hayır diyecek benim anladıgım bu Bende yaptırmam o zaman farkını görmediğim yerde niye yazılım yaptırıcam.
    Before&After konusunu bilemem. Onun adına konuşamam. Biz aracımızın gücünü merak ettik. O da ölçmek istemedi.

Eyup Duygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyfendi selamlar ,

Bahsedilen dynometrenin sahibi benim.Sizlere gore sacmalik baskasina gore mantikli olabilir.

Zaman icerisinde edindigimiz tecrubeler dogrultusunda bu karari aldik keza bize remap e gelen otomobil sahibi ile anlasir isek zaten uzerindeki ile olcuyoruz.Burada ki detay sadece olcum e gelen otomobillere maalesef hizmet vermiyoruz.

Powershop 250 tl istemis insanlar pahali bulmus kullandiklari dynometrenin fiyayindan haberleri muhtemelen yoktur..Bizde 100/200/300 ne ise bu meblalar olcum karailiginda bize degerini vermemekte.Bu meblalar icin DynoDynamics in kalitesini ve dunya capinda bilinirligini anlatmak yerine kendimizi gelistirmekte ve kendi musterilerimize hizmet vermek amaciyla kullaniyoruz.

Takdir edersinizki kisiye ait bir makina.Istisnai birkac durum olmadi mi oldu tabii ki 'degerini ve kiymetini bilen' birkac musterimiz var sadece dynometre hizmeti verdigimiz.

Hayirli aksamlar ,

Eyup Duygun
    DynoDynamics in Ecutuned

0M42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Birine gidersin arabayı beğenmez ölçmez diğerine gidersin fahiş fiyat çeker bir sonrakine gidersin yazılımda yaptırırsan diye şart koşar ne neteresan bir camiadır yahu.

250 tl cidden iyi para yani ben aracımı dynoya çıkaracağım sonra bir kaç ekleme yapıp farkı görmek istediğimde bir 250 daha vereceğim.Bence bir elin parmağını geçmediği için oluyor bunlar.

Dynometer lerin fiyatları pahalı olabilir ama 250 tl ye ayda 5 müşteri bulacağına belkide 100 tl ye ayda 20 müşteri bulacaksın.Ha açık açık şu denilse 100 tl ye elin apaçileri ile muhattap olacağıma 250 tl ye belirli bir kesime hitap ederim kafam ağırmaz o zaman daha bir anlaşılır olur.
    Ya örs olacak sağlam duracaksın, yada çekiç olacak zamanında vuracaksın..

MertSerhanÖ. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eyup Duygun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyfendi selamlar ,

Bahsedilen dynometrenin sahibi benim.Sizlere gore sacmalik baskasina gore mantikli olabilir.

Zaman icerisinde edindigimiz tecrubeler dogrultusunda bu karari aldik keza bize remap e gelen otomobil sahibi ile anlasir isek zaten uzerindeki ile olcuyoruz.Burada ki detay sadece olcum e gelen otomobillere maalesef hizmet vermiyoruz.

Powershop 250 tl istemis insanlar pahali bulmus kullandiklari dynometrenin fiyayindan haberleri muhtemelen yoktur..Bizde 100/200/300 ne ise bu meblalar olcum karailiginda bize degerini vermemekte.Bu meblalar icin DynoDynamics in kalitesini ve dunya capinda bilinirligini anlatmak yerine kendimizi gelistirmekte ve kendi musterilerimize hizmet vermek amaciyla kullaniyoruz.

Takdir edersinizki kisiye ait bir makina.Istisnai birkac durum olmadi mi oldu tabii ki 'degerini ve kiymetini bilen' birkac musterimiz var sadece dynometre hizmeti verdigimiz.

Hayirli aksamlar ,

Eyup Duygun
    sen şimdi banamı laf ettin sevgili eyüp duygun((
    Sizin Maymun Olmanıza Darwin de Şaşkın.

Belly Detail

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eyup Duygun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyfendi selamlar ,

Hayirli aksamlar ,

Eyup Duygun

selamlar , ben zaten sadece ölçüme gelenden bahsetmedim , size remap yaptırmaya gelen otomobili daha önceden yazılım varsa ölçmüyorsunuz anladım arkadaştan anladığım o idi yani buda saçma geldi.Yoksa "sedece dyno" hizmeti vermeyebilirsiniz o sizin takdiriniz.

Eworen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ya bayiliyorum su "kac para bu makine biliyonmu" lafina
    Kac para ? 50 bin $ ? 100 bin $? 150 bin $ ?
    Sanki bitek bu sektorde makine pahali
    Yahu burda misal cnc si olan vardir bilir kendi mobilya sektorumden soyliyeyim ithal makinelerde 100 bin € lar havada ucusur kimse kimseye bu makine biesse haberin varmi senin heeey demez 15 dkkada 250 tl net para sittin sene kazanamaz net diyorum mesela bantlama makinesi vardir icinde onlarca motor binlerce parca saatte 30-40 kw elektrik harcar cnc desen cizimi dert sonra makine bekleki islesin makinenin bicagiydi bilmem neydi ohoo
    Yahu her neyse detaya gerek yok bu dyno hakkinda duydugumuz ilk muhabbet degil
    Guzel para iste Allah bereket versin Allah daha cok versin..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler