User Tag List

Sayfa 12/28 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon
523 sonuçtan 210 ile 228 arası

Konu: Sensin Külüstür

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    aslında bakdınmı ne kadar uygun fiyatlara ne kadar güzel araçlar var.. en full arabada bile kullandığımız donanım belli iki üç donanım gerisi palavra..

şimdiye kadar ikinci keyif araçlarım hemen hemen hepsi full+full araçlar oldu.. sorsan misal hafızalı koltuğu hiç kullandınmı diye nerdeyse hepsinde hiç kullanmadım.. bir ton özelliklerden benim aktif kullandığım hep fiks klima,koltukısıtma kaliteli farlar birde multimedia sistemi bu sonuncu zaten hiç bir araçla en full araçla bile gelmiyor gelende beni kesmiyor illa el atıyorum ..

kısaca zaten her araçda klima var eski yeni. koltuk ısıtma çok rahat sonradan yapılabiliniyor çok aracıma yapdım arka koltuklara ön koltuklara , multimedia en kolayı zaten artık .. eskiden doubledin indash ana ünite ile uğraşırdık artık onlarada gerek yok tak bir bluetooth aparatı al arabaya bir tablet bir tablet tutucu bitti gitti ..far desen eskiden xenon alırdım artık cree led alırım .. yada lumileds .. bitti gitti .. bunları 80 model araca bile uygulayabilirsiniz.
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla benim içinde araba otomatik olsun , cruise control ve multimedya olsun. başka hiçbir donanıma gerek yok
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı İbrahim33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla benim içinde araba otomatik olsun , cruise control ve multimedya olsun. başka hiçbir donanıma gerek yok
    cruise control zaten dolu paket aldınmı 90 model araçların çoğunda var hatta 80 model E segmenti F segmenti araçların çoğunda var W126 lar olsun bmw 5 kasa 7 kasalar jaguarlar volvolar olsun..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    artık zaten aldığın aracın hamuru donanım bakımından biraz sağlam olsa misal sunroof,abs,c.c olsun gerisini sende doldurabilirsin..

far sensörü,yağmur sensörü,koltuk ısıtma,koltuk soğutma,park sensörü,xenonu, ledi , multimediası bir nevi istersen kendi indual paketini sen bile yapabilirsin..

orjininali gibi olmuyor diyen arkadaşlarada ben bunların çoğunu ya kendi araçlarıma ya arkadaşların araçlarına takdım doğru ellerde orjinali kadar iyi oluyor..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    407 nin lafı çok geçince hatırladım. vay bee mütait bi abim 22 liraya vermişti bana bunu. 22 ye kazalısını alamam herhalde şimdi.

telefonum kilitlenmişti , ben böyle şey görmedim. gece 1 e kadar aradılar. 2 gün içerisinde satılmıştı. satıldıktan 1 hafta sonra bile arıyorlardı.2.0 motor 10 lira tramer olunca , çok şaşırmıştım o kadar talep görmesine hastası çoktur efenim. ayrıcada s63 e dahi binme fırsatım oldu (şu anda şahsi bindiğim 407 nin selefi 508 var) ama bu arabanın koltuğundaki rahatlığı hiçbir arabada yakalayamadım

KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

ZaZy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aslında bakdınmı ne kadar uygun fiyatlara ne kadar güzel araçlar var.. en full arabada bile kullandığımız donanım belli iki üç donanım gerisi palavra..

şimdiye kadar ikinci keyif araçlarım hemen hemen hepsi full+full araçlar oldu.. sorsan misal hafızalı koltuğu hiç kullandınmı diye nerdeyse hepsinde hiç kullanmadım.. bir ton özelliklerden benim aktif kullandığım hep fiks klima,koltukısıtma kaliteli farlar birde multimedia sistemi bu sonuncu zaten hiç bir araçla en full araçla bile gelmiyor gelende beni kesmiyor illa el atıyorum ..

kısaca zaten her araçda klima var eski yeni. koltuk ısıtma çok rahat sonradan yapılabiliniyor çok aracıma yapdım arka koltuklara ön koltuklara , multimedia en kolayı zaten artık .. eskiden doubledin indash ana ünite ile uğraşırdık artık onlarada gerek yok tak bir bluetooth aparatı al arabaya bir tablet bir tablet tutucu bitti gitti ..far desen eskiden xenon alırdım artık cree led alırım .. yada lumileds .. bitti gitti .. bunları 80 model araca bile uygulayabilirsiniz.
    yemin ediyorum verdiğim eğitimlerde mutluluk konusuna değiniyorum. Sadece ego. Tamam Mercedesle Renoyu Citreoni bir tutamazsın ama 2sininde yaptığı iş aynı seni biyerden bi yere götürmek. İşten eve evden gezmeye. Ama biri 50 lira diğer 200lira; ve temel olark arabanın işlevi bu kadar. Klima hidrolik direksiyon gerisi sadece insanın gözünü doyurması. Tabiki koltuk ısıtma hız sabitliyici güzel ama aradaki fiyat farkını kapatacak hiç bir özellik yok. Sırf algı toplumdaki beğeni. ( Burad hızlı başka amaca hitap eden arçları kıyaslamıyorum; çok uc örnek Symbolle C serisi Merso)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    49 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı İbrahim33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tasarim muhtesem
    jantlar ezmis

Post Thanks / Like
    Mentioned
    49 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Alfa Romeo 155

bu kadar yil sonra neden kafadan kopartiyor: aciklamasi asagida;
    (sequential sanziman + egzos sistemi = mutluluk)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    alfada busso motor efsanedir..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı ZaZy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yemin ediyorum verdiğim eğitimlerde mutluluk konusuna değiniyorum. Sadece ego. Tamam Mercedesle Renoyu Citreoni bir tutamazsın ama 2sininde yaptığı iş aynı seni biyerden bi yere götürmek. İşten eve evden gezmeye. Ama biri 50 lira diğer 200lira; ve temel olark arabanın işlevi bu kadar. Klima hidrolik direksiyon gerisi sadece insanın gözünü doyurması. Tabiki koltuk ısıtma hız sabitliyici güzel ama aradaki fiyat farkını kapatacak hiç bir özellik yok. Sırf algı toplumdaki beğeni. ( Burad hızlı başka amaca hitap eden arçları kıyaslamıyorum; çok uc örnek Symbolle C serisi Merso)
    son 20 yıldır motor teknolojisinde büyük bir ilerleme yok.. basit bir örnek veriyim citroen saxo 1.5 dizel 2000 model yakıcağı en kralı 6-7 litre.. 2016 -17 polo 1.4 tdi yakacağı 5.0 - 6.0 litre falan .. 17 yılda arada oynıyan yakıt ekonomisi 1 litre yi bulmuyor.. ama parasal fark biri 70-80 bin tl diğer 15-16 bin tl ..

a,b,c segmenti araçlarda zaten çok büyük konfor,malzeme kalitesi ,izalasyon aramamak lazım basit ihitaçlar için ucuz yollu üretilen araçlar genelde.. yani bir saxo ile polo arasında konfordada çok büyük fark olucağını düşünmüyorum..

bence fabrikalarda bunu bildiğinden madem yakıt ekonomisinde motor teknolojisinde çok ilerliyemiyoruz o zaman bizde araçları bol oyuncaklarla doldurup milletin gözünü boyarız kafasındalar..

osmanaydo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadan itişli olduğunu öğrenmemle ilanlara baktırdı.

StanceWars - What the non show goes think that happens at...

Nissan Altima Yeni Muayeneli
    İlan No: 446413526
    sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

O yıllarda bi dergide aracın bmw için tasarlandığı, ama Nissan'a nasip olduğunu okumuştum.
    Düz adam___

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler