User Tag List

Sayfa 2/7 İlkİlk 1234 ... SonSon
125 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Istanbul-Bodrum Tek Şoför?

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yeni yollar cok rahat.

Aksam yatip sabaha karsi yola cikarsaniz rahat gelirsiniz.
    Seat IBIZA FR

seref1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hazır konusu açılmışken yakında gidenlere bir sorum olucak.2 sene önce gittim izmir'den sonra bazı yerler bozuktu şuan nasıl düşük araçla sorun yaşıyacağımız yerler varmı yakın zamanda gidicem ona göre plan yapalım

BarKing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Audi R8 le gidicektim vazgeçtim uzun yol çekilmez... 2011 a4 allroad 2.0tfsi quattro var yazılımlı 7 vites stronic 260hp gayet uzun yolda 7 ye atıp 2500 devir turboya gire gire giderim heralde
    Eger Nissan Motorsports=NISMO ise Honda Motorsports'un kisaltmasi ne oluyor?

EserBodrum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rahat gidiliyor. Feribota Bandırmadan binilecekse yol baya kısalıyor. İzmir-Bodrum trafiği yavaşlatacak bir yol çalışması yoktu geçen hafta şimdi bilmiyorum, radar konusunda ise klasik Söke ovasında olabiliyor dümdüz yol zaten gündüz vakti geçerken ağaçların gölgesi ne taraftaysa radarı o tarafa yerleştirebiliyorlar tabi garanti diyemeyiz sadece fikir olsun.Bafa gölü civarı ben radara hiç denk gelmedim varsa bilmiyorum ancak geceleri yola hayvan çıkabiliyor oralarda dikkat etmek lazım. Milas-Bodrum arası uyku vadisine gelmeden yokuş aşağı inerken olabiliyor bazen ,oradan sonraki düzlükte havalimanına kadarda olabiliyor.

Konudan farklı olarak birşey soracağım otobanda iki gişe arası hız ortalaması alınacak aşan olursa ceza kesilecek muhabbeti vardı uygulamaya koyuldu mu doğruluk payı nedir bilen var mı?

Ferhat_V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bence r8 götür..tam zamanı şimdi sabah yollar boştur çarşıda öttüre öttüre gezersin..birde ordakileri görünce keşke getirseydim dersin f458 gallardo filan oluyor..hangisiyle gidersen git 1.5 depo yiyecek zaten..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bodrum nedir abi surası gecen erzuruma gittim geldim tek sofor 1 gece konaklamalı.

edindiğim tecrübe ile 1 sofor max 1000 km dayanabiliyor ondan sonraki km ler bitmek bilmediği gibi eziyete dönüşüyor.

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Gece 12 de çık hem klima açmazsın hemde radarlardan yırtarsın

Akşam 6 gibi yat uyu
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    senelerdir tek şofor gidiyorum ve tek mola ile genelde sabah 6 gibi evden çkıp oğleden sonra orda olup ustune denize iniyorum

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

CenkB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben uzun yolu gündüz seviyorum. Normal şartlarda sabaha karşı 3-4 gibi çıkıp bilinen yolları karanlıkta geçip, geri kalan yolu gündüz geze geze gidiyorum. Daha güzel oluyor.
    Yarın bende ist-Orduya gidecem. Daha önce istanbulda teybin sesini açıp orduda kapatmıştım. Güzeldi.

Yani kısaca gidilir bir sıkıntı da olmaz. Yalnız yorulduğun yerde dur yarım saat 1 saat kaldı vs deyip daha fazla gitme. Göz kendiliğinden kapanıyor ve nasıl kapandığını anlamıyorsun.

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı seref1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hazır konusu açılmışken yakında gidenlere bir sorum olucak.2 sene önce gittim izmir'den sonra bazı yerler bozuktu şuan nasıl düşük araçla sorun yaşıyacağımız yerler varmı yakın zamanda gidicem ona göre plan yapalım
    özellikle didimden sonra bafa golu civarında yol sert araba için biraz sarsıntılı geçiyor ama kotude değil ben son 2 senedir polo ile gidiyorum 17 jant yay var sıkıntı yaşamadım

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Afyon üzerinden marmarise gelmeyin

Bir daha gelirsem miksinler beni

Böyle boktan bir yol olamaz

Ege izmirden geçermiş egede nereye gidersem gidiyim kesinlikle izmirden geçmelisiniz
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

c20let - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Berkerr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En son radarımı yokuş aşağı 122 km ile (şaka değil) yemiştim... Yol tatil yoluysa altımda ne olursa olsun hiç kasmam.
    Sakin gidicem deyip Kuşadası'ndan İzmir'e giderken bu direklerin üzerine koydukları radardan yedim 78 ile. Hız sınırı 70 %10 yanılma payı 77 1 km ile yedim yine yedim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı c20let Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sakin gidicem deyip Kuşadası'ndan İzmir'e giderken bu direklerin üzerine koydukları radardan yedim 78 ile. Hız sınırı 70 %10 yanılma payı 77 1 km ile yedim yine yedim.

Makbuz elime ulaşmadı da orduda tedes varken kırmızıda beklemim diye hafif gaza dokundum sarı yanıp sönerken. Tahmin ediyorum bende 1-2 km fark ile yedim cezayı. 50 ile gidiyordum işte hafif dokundum. Kırmızıda bekleseydim demiştim 145 lira öderken.

gökan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben ta izmirden ıgıdıra tek şöför gıtmıs adamım
    www.honda-tech.com

çok bildimlik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın,yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın....

c20let - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CenkB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Makbuz elime ulaşmadı da orduda tedes varken kırmızıda beklemim diye hafif gaza dokundum sarı yanıp sönerken. Tahmin ediyorum bende 1-2 km fark ile yedim cezayı. 50 ile gidiyordum işte hafif dokundum. Kırmızıda bekleseydim demiştim 145 lira öderken.
    Şimdi hakkını vererek yediğim cezalar var insan üzülmüyor bastım, yasağı çiğnedim ve yakalandım paşa paşa öderim diyo. Bu gibi durumlar evlat acısı gibi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı c20let Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi hakkını vererek yediğim cezalar var insan üzülmüyor bastım, yasağı çiğnedim ve yakalandım paşa paşa öderim diyo. Bu gibi durumlar evlat acısı gibi.
    Aynen ya.
    Hayır acelem de yoktu can sıkıntısına geziyordum. Dokunmasana gaza.

Kubilay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İstanbul kırşehir 700 750 km civarı şahinle çok gidip geldim. Şahinle o kadar yol gidince dayak yemiş gibi oluyorsunuz ama gidiliyor, daha düzgün bir araçla rahat gidilir.

denizhandinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EserBodrum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rahat gidiliyor. Feribota Bandırmadan binilecekse yol baya kısalıyor. İzmir-Bodrum trafiği yavaşlatacak bir yol çalışması yoktu geçen hafta şimdi bilmiyorum, radar konusunda ise klasik Söke ovasında olabiliyor dümdüz yol zaten gündüz vakti geçerken ağaçların gölgesi ne taraftaysa radarı o tarafa yerleştirebiliyorlar tabi garanti diyemeyiz sadece fikir olsun.Bafa gölü civarı ben radara hiç denk gelmedim varsa bilmiyorum ancak geceleri yola hayvan çıkabiliyor oralarda dikkat etmek lazım. Milas-Bodrum arası uyku vadisine gelmeden yokuş aşağı inerken olabiliyor bazen ,oradan sonraki düzlükte havalimanına kadarda olabiliyor.

Konudan farklı olarak birşey soracağım otobanda iki gişe arası hız ortalaması alınacak aşan olursa ceza kesilecek muhabbeti vardı uygulamaya koyuldu mu doğruluk payı nedir bilen var mı?
    bafada havyan konusuna katılıyorum o yol gece ıssız oluyor gecen sene yalan olmasın yaban domuzuna benzer bisey gördüm 120 ile gectim yanından benim seridimde olsa patates ederdi arabayı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bayram arefesi çıkma da ne yaparsan yap.. Geçen sene bayramdan 1 gün önce çıktım bodruma gitmek için 17 saatte gittim perişan oldumm. osmangazi köprüsünü geçtikten sonra gemlik civarı bi trafik durdu akhisar ramiz köftecisinin oraya kadar dur kalk trafikte geldim çok değişik bi duyguydu tüm şehir sanki karantinaya alınmış insanlar kaçıyor gibiydi yolda kavga eden mi dersin barıyerin arkasına geçip toprakta yardıran amarok mu dersin perişan olmuş insanlar hararet yapan arabalar film seti gibiydi
    EserYnd

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler