User Tag List

Sayfa 4/7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
125 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: Istanbul-Bodrum Tek Şoför?

_Burak_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kısmetse pazar akşamı didime gideceğim tavsiyelerin nedir hangi güzergah kullanılmalı polis radar nerede var ailem olduğu için maks 120 olur ama 90 lık yerde girmesin sonra

Ben Eskihisar - Topçular feribotunu kullanarak gece 02:00 de çıktım 10 Haziran sabaha karşı

Susurluk - izmir güzergahını takip ettim.

Yasa - Yörsan gibi mola yerecek yerler var susurlukta.

Sonra İzmir Alsancak'ta yolu az uzatıp kordonda birşeyler içtikten sonra Bornova kavşağından

Söke - Milas -Bodrum güzergahını takip ettim

Genelde 100-120 arası seyrettim , umarım herhangi bir sıkıntı olmaz
    Burak ÇAPKAN
    Volkswagen Ticari Araç Satış

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BarKing Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada cok sknti oluomu arabayi falan ariolarmi, Radar detektoru getirmicem de merak ettigim icin soruorm, bi arkadas arabada cigara falan unutmussa hapi yutmialim arabaya bi ara girwn cikan belli degildi cunku
    Araç aranmadı bende hiç ama her kontrol noktasında şüpheli arabalar aranıyordu.

BarKing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu gece 2-3 gibi ciksam kacta orda olurum tahmini
    Eger Nissan Motorsports=NISMO ise Honda Motorsports'un kisaltmasi ne oluyor?

SULTANOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Barkın geçen hafta 1 kere mola vererek 8 saatte gittim. ortalama hızım 90 km falandı. yeni köprü ve devamındaki yol aşırı zaman kazandırıyor. Bence 2 de çıksan maks 10 11 gibi olursun.
    74 model sehpa...

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçen seneydi herhalde , giuliettayı bodrumdan getirmiştim , yolları berbat

aman uykuya dikkat nerede bastıracağı hiç belli olmaz. Ben yalnız yolculuk etmeye alıştığımdan mıdır nedir yalnız gitmeyi daha çok seviyorum. Bence tek ihtiyacın olan şey , sevdiğin müziklerin içinde olduğu bir usb. gerisi senin sabrına kalmış. benim usb m yanımda olsun , kesintisiz 1.5 gün bile giderim.

Bi keresinde sabah sabiha gökçene inmiştim tuzla manheimden çıkıp mersine gelmiştim. 900 km yoldan sonra duşa girip çıkıp tekrar adana hava limanına gidip tekrar manheime varıp arabayı alıp çıkmıştım. o günkü uyku bastırmasını hiç bir zaman unutamam. sabaha karşı gelmiştim eve. 1.5 günde 1800 km hırpalamıştı. Kış günü tekir rampasında uykum kaçsın diye son ses kahtalı mıçe açıp camları indirmiştim eve geldiğimdede arabasınında parasınında canı cehenneme bir günde bu kadar yol mu yapılır diye sağlam bi zılgıt yediğimi hatırlıyorum babamdan ahh ahh keşke eskisi gibi işler güzel olsada hep gidip gelsek , yorulsak...
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

Year One - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 günde 4 bin km yapmış ve şoför değiştirmemiş biri olarak olarak rahat rahat yaparsın kanaatindeyim.

Vtec_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 gun oldu geleli. Gece 3.30 gibi ciktim sabah 9.15 gibi bodrum,daydim. Birtek Kirkagac tarafina dikkat edersin , varsa radar o saatlerde bir orda olur. Yollar guzel sikintisiz sorunsuz

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Year One Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 günde 4 bin km yapmış ve şoför değiştirmemiş biri olarak olarak rahat rahat yaparsın kanaatindeyim.
    Yapma abi. Sen yapmış olabilirsin ama o dediğin iş çok ama çok zor bir iş. Gereksiz cesaretlendirme bayram öncesi insanları. Sadece konu sahibi arkadaş için demiyorum. Bu site oldukça popüler ve google aramalarında görünen bir site. Şoförlük müthiş bir sabır ve konsantrasyon gerektiriyor. İnsanlar burayı okuyupta bak 2 günde 4 k km yapan varmış diye geçmesin direksiyona.

Zaten bizim milletimizde değişik bir sidik yarışı var ben şuradan şuraya şu kadar saatte gittim , şu hızdan düşmedim. Herkes birbirine hava atma peşinde. Bu işin havası mı olur ? Kim az yakarak ceza yemeyerek hayatını tehlikeye atmayarak varıyorsa ve vardığı yerde arabadan dinç bir şekilde inebiliyorsa o iyi şofördür benim gözümde.
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

Year One - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı İbrahim33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yapma abi. Sen yapmış olabilirsin ama o dediğin iş çok ama çok zor bir iş. Gereksiz cesaretlendirme bayram öncesi insanları. Sadece konu sahibi arkadaş için demiyorum. Bu site oldukça popüler ve google aramalarında görünen bir site. Şoförlük müthiş bir sabır ve konsantrasyon gerektiriyor. İnsanlar burayı okuyupta bak 2 günde 4 k km yapan varmış diye geçmesin direksiyona.

Zaten bizim milletimizde değişik bir sidik yarışı var ben şuradan şuraya şu kadar saatte gittim , şu hızdan düşmedim. Herkes birbirine hava atma peşinde. Bu işin havası mı olur ? Kim az yakarak ceza yemeyerek hayatını tehlikeye atmayarak varıyorsa ve vardığı yerde arabadan dinç bir şekilde inebiliyorsa o iyi şofördür benim gözümde.

haklısın dostum ben yinede cesaretlendirmiş gibi olmayayım. ben biraz uzun yola alışkınım belkide o yüzden konuyu açan arkadaşa da şunu önerebilirim. müzik zevkin nedir bilmem ama sevmediğin müzikleri aç. uzun yolda örnek vermek gerekirse trance müzik hep aynı ritimde olduğu için bi süre sonra duymuyorsun ve kulak-beyin alışıyor. o tarzı tercih etme mesela. istanbuldan yola cıktıktan sonra manisa dolaylarında mola vermeni öneririm 1 saat.

berkaym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugün 2 araba geldik sabah 10.30'da babam çıktı 1 mola verdi 7'ye doğru geldi. Diğer arabaylada 12.30 gibi çıktık 6.30'da izmirdedik. yollar baya güzel oldu zaten rahat rahat geliniyo

MiaMi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gidilir barkın gidilir kardeşim genç adamsınız bunun için konumu açılır bas git yorulduğun yerde devir yat uyu. Tatile gideceğim zaman hiç yorgunluk hissetmiyorum dönüşte sanki hiç dinlenmemişim.

220T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu tarz bir konuya cevap verilemez.Hiçbirimizin algı seviyesi,otomobil bilgisi-tecrübesi aynı değil ki.Aynı yolu biri yapar,diğeri yapamaz.
    Modifiye parayla yapılır ama parayla yaptırılmaz.

BarKing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gece 4 te alarm vurdum firlicaz valla, Osmangaziden nasi gelinir kopru baya kisaltiomus dogrumu?
    Eger Nissan Motorsports=NISMO ise Honda Motorsports'un kisaltmasi ne oluyor?

MiaMi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BarKing Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gece 4 te alarm vurdum firlicaz valla, Osmangaziden nasi gelinir kopru baya kisaltiomus dogrumu?
    İmzanı s.kim barkın masadan düştüm gülerken , osmangazi çok güzel oldu hem serin hem modern mis akarrrr.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Diyarbakır antalya 35 dk molayla 16 saat süren yolu tek başıma yaptım sıkıntı yaşamadım ama u

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 220T Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu tarz bir konuya cevap verilemez.Hiçbirimizin algı seviyesi,otomobil bilgisi-tecrübesi aynı değil ki.Aynı yolu biri yapar,diğeri yapamaz.
    Katılıyorum ve ekliyorum uykun geldiğinde zorlama başkasınada sebep olursun

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aslında gidilmez.. Çünkü araştırmalara göre 4-5 saat civarı sanıyorum sonra reflekslerde vs düşüş başlıyor.. O ilk direksiyona oturduğun andaki dikkatli sürücü olamıyorsun ara verip dinlensen bile uyumadan olmuyor.O yüzden 5 saat üstü yolculuklarda kesinlikle 2. şöför şart eğer mümkünse... Yoksa ben redbull+kolonya ile gözümü kırpmadan 12-13 saat kullanıyorum .. Ama tehlikeli tabi işte biri yanımda olsa paylaşırım direksiyonu.
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

TechTurkey Maxi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geçen hafta gittim geldim
    tek şöför çift şöför olayı bodrum için komik kalıyor çünkü normal şartlarda 8 saatlik yol zaten
    eskiden 8 saat izmir sürerdi, yeni köprü sayesinde bodrum 8 saat.

ben sabah kahvaltımı eder 8-9 gibi çıkarım yola, yaya yaya rahat bir şekilde gider, susurlukta tostumu yer akşam bodrumda olurum
    hiç kasmaya, karga mokunu yemeden sabahın köründe kalkmaya falan gerek yok

osmangazi köprüsünü kullanın, köprü + yol 82 tl gibi bir şey tutuyor
    500 yıllık eski bir arabalı vapura binip, aptal birisinin kapısını açıp sizin arabanıza vurarak moralinizi bozmasına gerek yok
    bütün yol zehir olur sonra

soktuğumun geri zekalıları
    neredeyse uzayda koloni kurulacak sene olmuş 2017 daha kapı açmayı bilmiyor a.k ayıları

cKatmer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dün akşam 18:00 da Çekmeköy'den Sapanca'ya 2.30 saatte gittim yol inanılmaz kalabalık.

Gece 01:00 de oradan yola çıktım İstanbul'dan çıkış Dilovasına kadar paketti. şimdiden kara yolunu kullanacak olanlara sabır diliyorum.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler