User Tag List

Sayfa 6/14 İlkİlk ... 45678 ... SonSon
254 sonuçtan 96 ile 114 arası

Konu: DoĞan kurt dolandirici !!!

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ENGean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    TR ye deki arkdsların hepsi haksız hepsi suçlu, Ok sen haklısın onu yedik tmm

Peki kıbrıs gazetelerinde hakkında cıkan dolandırıcılık,hırsızlık suclarıyla ilgili ne diyosun?
    Gazetecilerin abartmasımı

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu yorum kafa ksrıştırıcı oldu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben parasını odeyıp aldıgım makınayı kavga ettıgımız ıcın ıftıra atıldı..temızlendım..motorumuda gerı aldım yaz bakalım ne cıkak benım hakkmda..burda 1 gun ceza alsan sınır dısı edılırsın..ben hala burdayım sence neden..ben aklandım arastırırsan gorursun..sız sadece bazı ınsanların gormenızı ıstedıklerı seylere bakıyosunuz
    s13 rb28- s14 2jz swap..japon olsun daş olsun ..

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Mert_bulgaria Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben dogan kurt.öncelıkle herkese ıyı bayramlar.cevap hakkımı kullanıyorum..öncelikle ben cuneyt bey abımın parayı hakana yolladıgı gun paranın baska hesaba kaydgını okul parası ıcın parayı hakanın aldıgını ve savcılıga gıdıp sıkayet etmesını ıstedım..cuneyt abı sen hakanla bır konusayım dedın ve hakana ulasamadın dogrumu abı...bu sure zafında ben borcu ustlenmedınmı abı.borc benım borcum demedımmı sana ..dedım..senden vekalet ıstedım abı ben burdan suc duyurusunda bulunamıyorum oyle bır yasal hakkım yok dedım.sende parayı yolla ben sana yardımcı olacam dedın dogrumu abı..sakın yanlıs anlasılmasın bastan sona kadar sen haklıydın kesınlıkle ben haklıyım demedım sana verzaman da dedım allh razı olsun ıyı ıdare ettın dıye.dmedımmı abı..herneyse.ben bır arkadasımdan k20a aldım ve ızmıre yolladım sen nerde oldugunu bılıyosun abı ısım vermek ıstemıyorum.yakın arkadasın sonucta senınde benımde..2500 tl oraya bakıyem vardı .sen k20a nın fıyatını arastırıp sana donecem dedın.ve sonra 15 ıla 20 bın arası eder dedın bende oranın 2500 tl hesabını kapat al dedım makınayı dogrumu abı..sen sonra ben hesapları karıstırmam versınler makınayı ben satınca senın kalan paranı verırım dedın dogrumu abı.sonra motorun oldugu yerdekı abım cuneyt benı arsın paran bende desın ben vereyım makınayı dedı sana dogrumu abı.pekı sen neden bunu demedın.almadın makınayı?ben burda borcumu sana odemeye calısmadımmı..herneyse..motorun satıldıgını soyledım sana buarada makınanın kontrol edılecegını tamamsa 8 bının ustunu vereceklerını soyledım dogrumu abı..gelen 8 bın tl yı sana aktarmadımmı abı.ben hanı dolandırıcıyımya ..herneyse..motoru aldıgım cocuk paranın gerı kalanını kendısı aldı.alsaydın k20a nerden baksan 18 bın ederdı kar da ederdın..bunuda sana soyledım sen kabul etmedın abı ..neyse abı bunlar hep oldu bıttı sana 23nde cek var gerı kalanı kapatalım dedım sen gene beklememyı tercıh ettın ve bu yola karar verdın ..karar senın abı..ama ben borcumu sana odemeye hep calıstım..olmadı hayırlısı demek busekılde rezıl rusvada olmak varmıs..neyse abı sende bende artıkelımızden ne gelıyosa yapacaz..tekrar soyluyorum yazısma vs sen hıc bırseye ınanmak zorunda degılsın.sen sonuna kadar haklıydın..ama bende asla ve asla senın parana odemeyecem vs sana demedım..buarada laf acılmısken o benım kafama takılan arkadaslar o kafayı sıze bır sokarım 9 ay bulanık sıcarsınız..ha bırde bır arkadas vardı 7 bın euro kaptırmıs..kardesım sen kullanıyosun.59ncu topcu tumenı erzıncana gelıp bana askerdeykenmı para verdınız sadece guluyorum..benden yalvarark makına alan bazı arkadasları goruyorum zor aldık vs..arkadaslar devletın amırı var memuru var..madem bana para attınız elınızde dekontu vardır ısınladınızmı parayı versenıze avukata ..oda yok yıllardır bıktım boyle seylerle ugrasmaktan..enson kadır uras olayı var..çbenım evıme gelıp yatagımda yatan adamlar bunlar..arabamı cevremı kullanan sahıslar.yazısmaları atmak ıstemıyorum..ben kovuncamı ben ve cevremı atık kullanma deyıncemı aklı basına geldı okdar ınsanıtoplayı dılekce verıyorlarmıs bırde..ellerınde bana gelen 1 tane para makbuzu yok..memetle calısmıs ahmetle calısmıs mallarıda ustune ustluk aldıgı halde almadım dıye utanmadan mılletı orgutluyor bırde..facede boy boy resımlerınız vardı hepsını aldık abı sen merek etme..haa buarada senın fatura ısı nasılkadır bey abı..bak ben sana neler edıyorum..sen yap paylasımlarını..ınsan ekmek yedıgı tasa sıcmaz..bırde facede senın yakın arkadasın var gene ısım vermeyım..25 bınlık naklıyesının resmı bende hala duruyor.hoplatırım hepınızı ..aklınızı basınıza alın..bu camıada abı dedıgınız okdar farklı ısler yapanlar var bana burda tek tek resımlı yazdırmayın..senlık degıl cuneyt abı yanlıs olmasın..adam burda sandıkda dagınık sanzuman alıyor bızde alıp gıdıyor 2 bıne satıyor ..utanmadan memetın benım numaramı verıyor..senle cok farklı hesaplkasaz kadır bey abı..bakaım kım kımı ne yapıyor..bana yolladıgın resımlerı unuttun sanırım..neyse konu fazla uzadı..tekrar soyluyorum abı sen sonuna kadar haklıydın..ama ben hıc bır zaman sana odemeyecem vs demedım..odemeyecek adam 8 bınıde vermezdı abı..neyse senden gene allah razı olsun dıyorum..ama dıger yorum yapan klavye efelerı dunya cok kucuk sıze sadece bunu dıyorum..herkese ıyı bayramlar tekrar yazmayacam..buda arkadasımın uyelıgı ıstersenız ıptal edersını..ıyı bayramlar
    Adres vereyim gel tak takabiliyorsan, yüreğin yetiyorsa
    Bir kaç kişi daha vardı sanırım takılan, hepimize sıradan takarsın
    Yeterse erkekliğin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırdır bikac kişi falan ..kendine güvenin yok lan senin isine bak allah carsini pazar etsin..iyi bayramlar canim karfrsim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Hayırdır bikac kişi falan ..kendine güvenin yok lan senin isine bak allah carsini pazar etsin..iyi bayramlar canim karfrsim
    Yok korkma ya ben tek adres veririm, gelir yaparsın dediğini
    sonra diğerleri verir, sıradan onlara gidersin
    Onu dedim
    R yapma la, korkma
    Olmaz bişi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Bu arada konunun muhattapları yazacaklarını yazsın ondan sonra yollarız bu nicki, başkalarının da parasına konmasın forum aracılığıyla

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Mert_bulgaria

üzerinde cuneyt yazan motor gerçektide parayamı çoktuler yani ? sendemi dolandırıldın ?

kız arkadaşın nasıl iyileştimi ?

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

uzk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O yazılanlardan aklandik..aklandikki hala burdayız..coknsukur sicilimiz temiz..star gazetesine gelince burda herkes şundan motor alıyor satıyor .satıyor gürül anlaşması yok birader..bu işinde yasal cezası top tl..verdik motorumuzu aldık ..kurt çok yandan zaten çıkardım gazeteye gümrük mal tasarrufu cezası 500 tl ..ok başka kafam takılan bisey varsa yaz .

ice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben dogan kurt.öncelıkle herkese ıyı bayramlar.cevap hakkımı kullanıyorum..öncelikle ben cuneyt bey abımın parayı hakana yolladıgı gun paranın baska hesaba kaydgını okul parası ıcın parayı hakanın aldıgını ve savcılıga gıdıp sıkayet etmesını ıstedım..cuneyt abı sen hakanla bır konusayım dedın ve hakana ulasamadın dogrumu abı...bu sure zafında ben borcu ustlenmedınmı abı.borc benım borcum demedımmı sana ..dedım..senden vekalet ıstedım abı ben burdan suc duyurusunda bulunamıyorum oyle bır yasal hakkım yok dedım.sende parayı yolla ben sana yardımcı olacam dedın dogrumu abı..sakın yanlıs anlasılmasın bastan sona kadar sen haklıydın kesınlıkle ben haklıyım demedım sana verzaman da dedım allh razı olsun ıyı ıdare ettın dıye.dmedımmı abı..herneyse.ben bır arkadasımdan k20a aldım ve ızmıre yolladım sen nerde oldugunu bılıyosun abı ısım vermek ıstemıyorum.yakın arkadasın sonucta senınde benımde..2500 tl oraya bakıyem vardı .sen k20a nın fıyatını arastırıp sana donecem dedın.ve sonra 15 ıla 20 bın arası eder dedın bende oranın 2500 tl hesabını kapat al dedım makınayı dogrumu abı..sen sonra ben hesapları karıstırmam versınler makınayı ben satınca senın kalan paranı verırım dedın dogrumu abı.sonra motorun oldugu yerdekı abım cuneyt benı arsın paran bende desın ben vereyım makınayı dedı sana dogrumu abı.pekı sen neden bunu demedın.almadın makınayı?ben burda borcumu sana odemeye calısmadımmı..herneyse..motorun satıldıgını soyledım sana buarada makınanın kontrol edılecegını tamamsa 8 bının ustunu vereceklerını soyledım dogrumu abı..gelen 8 bın tl yı sana aktarmadımmı abı.ben hanı dolandırıcıyımya ..herneyse..motoru aldıgım cocuk paranın gerı kalanını kendısı aldı.alsaydın k20a nerden baksan 18 bın ederdı kar da ederdın..bunuda sana soyledım sen kabul etmedın abı ..neyse abı bunlar hep oldu bıttı sana 23nde cek var gerı kalanı kapatalım dedım sen gene beklememyı tercıh ettın ve bu yola karar verdın ..karar senın abı..ama ben borcumu sana odemeye hep calıstım..olmadı hayırlısı demek busekılde rezıl rusvada olmak varmıs..neyse abı sende bende artıkelımızden ne gelıyosa yapacaz..tekrar soyluyorum yazısma vs sen hıc bırseye ınanmak zorunda degılsın.sen sonuna kadar haklıydın..ama bende asla ve asla senın parana odemeyecem vs sana demedım..buarada laf acılmısken o benım kafama takılan arkadaslar o kafayı sıze bır sokarım 9 ay bulanık sıcarsınız..ha bırde bır arkadas vardı 7 bın euro kaptırmıs..kardesım sen kullanıyosun.59ncu topcu tumenı erzıncana gelıp bana askerdeykenmı para verdınız sadece guluyorum..benden yalvarark makına alan bazı arkadasları goruyorum zor aldık vs..arkadaslar devletın amırı var memuru var..madem bana para attınız elınızde dekontu vardır ısınladınızmı parayı versenıze avukata ..oda yok yıllardır bıktım boyle seylerle ugrasmaktan..enson kadır uras olayı var..çbenım evıme gelıp yatagımda yatan adamlar bunlar..arabamı cevremı kullanan sahıslar.yazısmaları atmak ıstemıyorum..ben kovuncamı ben ve cevremı atık kullanma deyıncemı aklı basına geldı okdar ınsanıtoplayı dılekce verıyorlarmıs bırde..ellerınde bana gelen 1 tane para makbuzu yok..memetle calısmıs ahmetle calısmıs mallarıda ustune ustluk aldıgı halde almadım dıye utanmadan mılletı orgutluyor bırde..facede boy boy resımlerınız vardı hepsını aldık abı sen merek etme..haa buarada senın fatura ısı nasılkadır bey abı..bak ben sana neler edıyorum..sen yap paylasımlarını..ınsan ekmek yedıgı tasa sıcmaz..bırde facede senın yakın arkadasın var gene ısım vermeyım..25 bınlık naklıyesının resmı bende hala duruyor.hoplatırım hepınızı ..aklınızı basınıza alın..bu camıada abı dedıgınız okdar farklı ısler yapanlar var bana burda tek tek resımlı yazdırmayın..senlık degıl cuneyt abı yanlıs olmasın..adam burda sandıkda dagınık sanzuman alıyor bızde alıp gıdıyor 2 bıne satıyor ..utanmadan memetın benım numaramı verıyor..senle cok farklı hesaplkasaz kadır bey abı..bakaım kım kımı ne yapıyor..bana yolladıgın resımlerı unuttun sanırım..neyse konu fazla uzadı..tekrar soyluyorum abı sen sonuna kadar haklıydın..ama ben hıc bır zaman sana odemeyecem vs demedım..odemeyecek adam 8 bınıde vermezdı abı..neyse senden gene allah razı olsun dıyorum..ama dıger yorum yapan klavye efelerı dunya cok kucuk sıze sadece bunu dıyorum..herkese ıyı bayramlar tekrar yazmayacam..buda arkadasımın uyelıgı ıstersenız ıptal edersını..ıyı bayramlar
    Öncelikle doğana buraya yazmasını ben söyledim. Herne kadar benim hakkımı yemiş olsada benim en çok korktuğum şey ilk posttada yazdım teşbihte hata olmaz diye ama oraya ne yazdıysam kelimesi kelimesine doğrudur. İş dövmek sövmek evden aldırmak vs olsa 50 kere yapmıştım doğanda bunu iyi biliyor benim amacım rezil rüsva etmekti ve fazlasını yaptım ailesine kadar gitmiş bu konu ama hakketti. Evet bana söyledin hakanı savcılığa verir misin diye bende tamam dedim ama önce benim işimi gör motor gelsin dedim sonrasında ne gerekiyorsa yaparım dedim ama olayları buraya kadar getirdin ben ne yapayım bu saatten sonra + bu hakan sular ile birlikte bu işi yaptığınızı söyleyen onlarca kişi aradı beni abi bunlar şirket diye.Borç senin de zamanın da ödemedikten sonra olayları buraya kadar taşıdıktan parayı versen sözünü yerine getirsen ne fayda. İnsafsız sana belki 500 kere telefon açtım 10 tanesini cevapladın binlerce mesaj attım istediğinde yada köşeye sıkışınca cevap verdin konuşturma şimdi beni. Zaten en çok zoruma giden de beni adam yerine koymaman .

[url=https://hizliresim.com/lWrmNX]

Bak yukarda da yazmışım ki daha önce defalarca söylediğim gibi kimse bana bu şekilde davranamadı izin vermedim sen bu şekilde davrandın ceremesini çekiyorsun ve çekeceksin ve seni cümle aleme rezil edeceğim dedim ettim derdim para değil bunu sende dahil herkes çok iyi biliyor. Gün geldi senin yüzünden eşimle kavga ettim neden iyi niyetimden dolayı !!

K20 dükkanın da olan adam 2.500 borcun var adam haliyle parasını istiyor ben senden alacağımı alamıyorum üstüne bide para verip motoru alıp satmaya çalışacağım şak mı işim gücüm mü yok ??? Bide para kazanacakmışım güldürme beni !

8bini almadım dedim mi ?

o kadar yalan dolan konuştun ki hala inanmıyorum çekin varlığına senin hangi lafına güveneyim.En son telefon alıp yollayacağım dedin oda yalan çıktı günahı boynuna sen kredini çoktan bitirdin bende...

Kötü sözler yazıp terbiyesizlik yapma yaz özelden kimle ne derdin varsa hesaplaş...

Benle alakası olmayan şeylerle ilgili yorum yapamam ama beni tam 22 kişi aradı abi bizi dolandırdı dedi günahı boynuna.

Biraz önce konuşmamızda bana perşembe günü çeki tahsil edip paramı yollayacağını söylüyorsun hoş onada inanmıyorum

Biraz önce telefonda konuştuğumuz gibi bu konu senin kendini temize çıkartman için son şansın ÖNCE BENİM PARAMI VER sonra senden kim ne hak talep ediyorsa helalleş bu dünyanın öbür tarafıda var hadi selametle ...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Parayı hakanın hesabına yatırmasını sen istiyorsun..

Hakan parayı alıyor okul ıvır zıvır neyse hiç ediyor..

Aynı gün Cüneyt abiye hakanı savcılığa ver diyorsun..

İyide bilader hakanla iş yapan sen değilmisin? nooluyo hacı diyip kafasına vurup alamıyomusun sana motor karşılığı gelen parayı?

Adam seni muhattap bilmiş senin yönlendirmenle başka bir hesaba parayı aktarmış.. Sonra abi o parayı iç etti onu savcılığa ver sen...

böyle bi mantık olabilirmi? Cüneyt abi neden uğraşıyor senin iş yaptığın adamın yediği parayla?

uzk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kaç yaşında adam senin bu saçma sapan işlerinle mi uğraşacak? böyle ticareti hayatımda ilk defa görüyorum parayı aldım yedim demiyorda amk burada çocuk kandırıyor yalanın bini bir para

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dogan kardes antalyadaysan bi adres alabilirmiyim? Veya istersen ozelden ben sana atayim. Musait bi noktada bulusalim.
    Duydumku kafanla yapabildigin degisik yeteneklerin varmis. Mumkunse onlari bi test etcez.
    Nasil utanmadan hala konusuyon anlamista degilim hani kopek olsan kapiya baglamam. Neyse dedigim gibi sen bi ozelden yaziver bana

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Adam cambazın önde gideni belli. Pişkinliğinde bu kadarı

SULTANOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hahahaha adam hem motor satiyor hemde kafasini sokarak motor bozdugunu idda ediyor
    74 model sehpa...

SpeedlinE™ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Konuyu cıvıtmadan şunu şuraya bırakıyorum....

HondatugraL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok geri kalmışım konudan açtım prıngles ımı yiyerek okudum konuyu. Sonra dedimki benım 3-4 gundur veremediğim bi 60 tl para var para yokta değil varda fırsat bulamıomki kartıma atıp hesaba yollayam her dakıka aklımda içim rahat değil adamlar milyarlar yiyip nasıl rahat uyuyorlar.
    DR. OWL

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler