User Tag List

Sayfa 4/6 İlkİlk ... 23456 SonSon
96 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: 2011'de Seat Fiyatları ve Bugün

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı uzk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siyaset yapılcak yer burası mı leon konusunda bile muhalefet olacak şeyler bulup burada saçma sapan yok eczane yok hastane yok köprü ne alakaaaa bu konuyla senın dedıklerın? konuyu siyaset ortamına çeviriyorsun bir sürü siyaset forumları var sabahtan akşama kadar birbirlerini yiyolar sizide oraya davet ediyorum twitter aç kendi kendine yaz cevapla sonra burada millet birbirine sallıyor ha bu arada sizin savunduğunuz barbaros şansal dediğiniz adam “Türk milletini, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni, devletin kurum ve organlarını aşağılama” yargılandı ve havalimanında güzel karşılandı bu zihniyete sahip her kimse öyle ya da böyle dayağı yiyip susuyor sizi zorla Türkiyede mi tutuyorlar? silah mı dayadılar kafanıza durmayın madem boğulmaktan korkuyosun yaşama kardeşim?
    Şuan konun barboros şansalla alakası ne ? Bir arabaya %110 vergi koyulduysa bu konuda kimi eleştirmemiz lazım ?
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

ErkanCanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1400 lira asgari ücret. 80.000 lira araç ve 80.000 i 1.400 e bölüp çıkan sonuç zarfındaki sürede araç alınabileceğini düşünmek

Bu arada 2015 yılının ekim ayında 65.000 liraya aldım 125 lik fr. Baya kardayım ya. Arabayı satıp yeni araba bakmaya başlayana kadar kendimi böyle kandıracağım..
    DÜNYADA İKİ BİLİNMEYEN VARDIR.BİRİ KUTUPLAR , DİĞERİ TÜRKLER.. Albert Sorel

uzk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mert_can 41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şuan konun barboros şansalla alakası ne ? Bir arabaya %110 vergi koyulduysa bu konuda kimi eleştirmemiz lazım ?
    az kaldır kafanı yukarı konulara bak bakayım barboros şansalla siyasetle bu konunun ne alakası olduğunu yazmışım?

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O zaman aslan parçası,350z'ne babanın parasıyla hava atmasını biliyorsan,kimi ilgilendirir triplerine giriyorsan,insanların burada vergileri eleştirmesine,eski fiyatlarla yeni fiyatları karşılaştırmasına sesini çıkartmayacaksın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Siyaset yapılcak yer burası mı leon konusunda bile muhalefet olacak şeyler bulup burada saçma sapan yok eczane yok hastane yok köprü ne alakaaaa bu konuyla senın dedıklerın? konuyu siyaset ortamına çeviriyorsun bir sürü siyaset forumları var sabahtan akşama kadar birbirlerini yiyolar sizide oraya davet ediyorum twitter aç kendi kendine yaz cevapla sonra burada millet birbirine sallıyor ha bu arada sizin savunduğunuz barbaros şansal dediğiniz adam “Türk milletini, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni, devletin kurum ve organlarını aşağılama” yargılandı ve havalimanında güzel karşılandı bu zihniyete sahip her kimse öyle ya da böyle dayağı yiyip susuyor sizi zorla Türkiyede mi tutuyorlar? silah mı dayadılar kafanıza durmayın madem boğulmaktan korkuyosun yaşama kardeşim?
    Yaşadığım ülkede 5 yılda 2 katına çıkan araç fiyatları için neyi eleştirmem gerekiyor mesela?

Devletin bütün gelir getiren kurumlarını 10 senede yok pahasına ona buna peşkeş çekip ekonomi boka sarmaya başladıkça vergiye yüklenen benmiyim? Kim bu vergilerin sorumlusu? Kim bu fiyatların sebebi?

Milletin g.tümüzün dibinde ekonomik kriz olan ülkede sıfır arabaya bindiği paraya bizim 10 yaşında araba alamamamızın sebebi kim?

Barbaros Şansalmı?

Bu arada hakikatten doğru söyledi adam.. Adama kendince ceza kesip havaalanında döven karaktersiz yavşakların yargılanması gerekirken o yargılandı.. Oda bu ülkenin halinin aslında en net örneğidir..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O zaman aslan parçası,350z'ne babanın parasıyla hava atmasını biliyorsan,kimi ilgilendirir triplerine giriyorsan,insanların burada vergileri eleştirmesine,eski fiyatlarla yeni fiyatları karşılaştırmasına sesini çıkartmayacaksın.
    sen benle böyle konuşacak samimiyeti nerden buluyon hayırdır? 350z çok gerdi herhalde seni ankaraya gel bi tur atalım?

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sen benle böyle konuşacak samimiyeti nerden buluyon hayırdır? 350z çok gerdi herhalde seni ankaraya gel bi tur atalım?
    forumda yenisin sanırsam.Eski yeni muhabbeti yapmam ama bil diye söylüyorum , yazıyorsun ya siyaset neden yapıyorsunuz falan diye evet forumda siyaset yasak ama nasıl yasak sen akp şöyle vs vs veya chp şöyle vs vs diye konu açarsan kitlenir ceza alırsın ama işte otomobil olunca ve biz siyaset kararları yüzünden istediğimiz araçları alamıyorsak , bu zevki yaşayamıyorsak veya yurtdısından gümrük muhabetleri yüzünden parçalarda sorun yaşıyorsak , dünyanın en pahalı araç vergisi dünyanın en pahalı benzinini kullanıyorsak bunu buraya getiren zihneyete laf söylememiz kaçınılmaz.Bunun ucu sana da dokunur bana da dokunur.Ben chp liyim ama emin ol tayyip e sövdüğümden çok Kılıçtarogluna sövmüşümdür.Ama şu anda iktidar kim ? Ülkeyi kim yönetiyor.. Ben ona bakarım.O yüzden insanlar sınırları aşmadan eleştirebilir.

Ayrıca kimseyi tehtit etme veya ülkeden kovmaya kalkma Forumda en sevilmeyen muhabbettir bu.Forum ömrün kısa olur sölim.
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Yiğit G. 7 senedir bu forumdayım üye olmadım gerek duymadım

meganes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    keşke babam banada bi 350z alsa her gece orada burada takılsam instagrama foto atsam takipçi kassam sonra osmanlı torunuyum diye gezip işte eskiden şöyleydi böyleydi şimdi böyle allah razı olsun desem ama gel görki 2 sene kredi ödeyip 5 para etmez adamlara sesimi bile çıkarmayıp kredi ödedim babamın 1tl bile katkı sağlamadığı kendi aracımı aldım ben işçi adamım kimsenin yanında rengimi değiştirmiyorum arsa alıyim daire alıyim araba alıyim diye neysem oyum birilerine yaranmıyorum şimdi benim 15e aldığım araç olmuş 30 bin sorumlusu kim bunun benmiyim mahalledeki bakkalmı yoksa balıkçı hikmetmi kime hesabını soralım yoksa cehapeemi
    aracı yüksek fiyata satmam için elinizde 'jdm' yazısı varmı ??

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kıyamam ya , benim için 350z'ni çıkartacaksan garajdan gazlayıp pert etmemiz lazım. Pert edeceksek turlayalım

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı meganes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    keşke babam banada bi 350z alsa her gece orada burada takılsam instagrama foto atsam takipçi kassam sonra osmanlı torunuyum diye gezip işte eskiden şöyleydi böyleydi şimdi böyle allah razı olsun desem ama gel görki 2 sene kredi ödeyip 5 para etmez adamlara sesimi bile çıkarmayıp kredi ödedim babamın 1tl bile katkı sağlamadığı kendi aracımı aldım ben işçi adamım kimsenin yanında rengimi değiştirmiyorum arsa alıyim daire alıyim araba alıyim diye neysem oyum birilerine yaranmıyorum şimdi benim 15e aldığım araç olmuş 30 bin sorumlusu kim bunun benmiyim mahalledeki bakkalmı yoksa balıkçı hikmetmi kime hesabını soralım yoksa cehapeemi
    Lütfen bizi burda silah zoru ile tutmuyorlarmış istersek gidebilirmişiz...
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

MertSerhanÖ. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    boğulmaktan korkuyorsanız gidin ozaman demiş bah hele bah bah.
    Bu ülkenin gerçek liderinin,gerçek başkomutanının evlatları hiçbişeyden korkmaz rahat olun.ATAMIN bir lafı var bildinizmi?

"Geldikleri gibi giderler"

gideceksiniz.
    Sizin Maymun Olmanıza Darwin de Şaşkın.

Belly Detail

MertSerhanÖ. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    boğulmaktan korkuyorsanız gidin ozaman demiş bah hele bah bah.
    Bu ülkenin gerçek liderinin,gerçek başkomutanının evlatları hiçbişeyden korkmaz rahat olun.ATAMIN bir lafı var bildinizmi?

"Geldikleri gibi giderler"

gideceksiniz.
    Sizin Maymun Olmanıza Darwin de Şaşkın.

Belly Detail

ByMuSt! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ErkanCanS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1400 lira asgari ücret. 80.000 lira araç ve 80.000 i 1.400 e bölüp çıkan sonuç zarfındaki sürede araç alınabileceğini düşünmek

Bu arada 2015 yılının ekim ayında 65.000 liraya aldım 125 lik fr. Baya kardayım ya. Arabayı satıp yeni araba bakmaya başlayana kadar kendimi böyle kandıracağım..
    ben ve yazan diğer kişiler alım gücünü karşılaştırmak amacıyla bi hesap yaptı.

TR 2017 1.4 FR 86.700 TL / 1.400 tl = 62 ay
    DE 2017 1.4 FR 23.000 € / 1.400 € = 17 ay ( 90.390 TL )

Almanya'da 500-550 € taksitle 48 ayda 2017 fr alınabiliyor , Türkiye'de 550 tl taksitle 48 ayda 18.000-20.000 bin arası araç alınabiliyor.
    🚗 Daily Car 01" Corsa 1.4 - CarBusters 📷

tool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    araba satilik mi?
    Experience is what you get when you don't get what you want.

Sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Jeandan-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyla alakasız ama, ironi için mi yazdınız bunu yoksa ciddi misiniz?
    Tolga'nın ruhsal problemleri var forum içindeki mesajlarına pek aldırış etmemekte fayda var.

sinan3405 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o donemde bende ıbıza almıstım fıyatlar arttımı artı bu bır gercek. sımdı arac almaya yanasamıyorum veya pc almaya veya telefon,cok sukur borcum harcımda yok ama ben bıktım artık oto boka taksıt odemekten,kredı cekmektende bıktım,teknolojıdende bıktım,ben doydum artık.
    biz arapları cok elestırıyoruz soyle para var boyle para var 4 tane garı var dıye yemın ederım o para bızde olsun arapların 10 mıslı oluruz.
    ulkemızde araba bır coguna hava atma unsuru ama artık benden gectı sadece bır yerden bır yere gıtme aracı oldu.
    bu fıyatların atesı sonmez bız yenı olandan vaz gecmedıgımız surece.

ErkanCanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ByMuSt! Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben ve yazan diğer kişiler alım gücünü karşılaştırmak amacıyla bi hesap yaptı.

TR 2017 1.4 FR 86.700 TL / 1.400 tl = 62 ay
    DE 2017 1.4 FR 23.000 € / 1.400 € = 17 ay ( 90.390 TL )

Almanya'da 500-550 € taksitle 48 ayda 2017 fr alınabiliyor , Türkiye'de 550 tl taksitle 48 ayda 18.000-20.000 bin arası araç alınabiliyor.

Bence kalınla belirttiğiniz kısım doğru bir kıyas. 1400 lira maaş alan biri 1400 lirayla araba alamaz bunu belirtmek istedim
    DÜNYADA İKİ BİLİNMEYEN VARDIR.BİRİ KUTUPLAR , DİĞERİ TÜRKLER.. Albert Sorel

Lee-on! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla 25 yaşımdayım samsung s3 var hala elimde Herhalde 5 sene önce bebelerin elinde vardı. O kadar meraklıyım halbuli teknolojiye. Ama yok abi alamıyoruz aha aldım aha indi aha inecek derken hala s3deyim... Bir ara note 5 almaya niyetlendim 1800dü o zaman (geçen sene). 1600e indirime girdi hb de, biraz daha beklim 1500 olunca alırım dedim. Telefon şimdi eskidi teknolojisi geride kaldı zamanla ona rağmen 2250 fiyatı Şaka gibi... Mikerim yapacağınız işi dedim. Tamir edip edip kullanmaya devam ediyorum. Pil mi patladı ali babadan al baba, ekran mı kırıldı çinden getir... Gerçi şimdi ona da ambargo koydular o da zorlaştı... Pttden dayı geldi bidaha gelmez ona göre boşuna sipariş verme ticaret mi yapıyon napıyon bilmiyoruz bu son diyor kim oluyorsa kendisi gümrükten sorumlu bakan yalakası sanırım. (bunu bir adet ekran için söylüyor bak ele pırlantadan vergi almayanlara bak senn!)

Sonumuz hayrolsun...
    Alıntı aLperTunga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben bu aracın adını AT SKİ koydum.jet ski hesabı,At ski mustang

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler