User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
45 sonuçtan 39 ile 45 arası

Konu: İphone 6 pil sorunu

Onu-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ayrıca bataryanın şuanki performansına bu uygulamayla baktığınız zaman düşüş varsa; telefonu sıfırlama, yedeksiz sıfır kurulum vs de iş yapmaz, boşuna iş yapmamış olursunuz,
    Apple'ın bataryaya baktığı diagnose sistemi de epey gariptir, kendi lehlerine işler, zamanında 1800 mAh'tan 900 mAh'a düştüğünü bildiğim, %37'lerde, %40'larda kapanan iPhone 6 ile Apple'a gittiğimde, diagnose yaptıkları zaman onların cihazında sonuç %85 falan çıkmıştı ve yeşil alan diye tabir edilen alan içerisindeydi, sanırım adamların ücretsiz batarya değişimi yapmaları için telefonun hiç açılmaması falan gerekiyor
    (üstteki mesajı editlemeyi bulamadım, kusura bakmayın 2 mesaj oldu)
    Onur
    14' f30 316

Onu-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yine ayrıca pil kalibrasyonu da bir hikayedir, yandaki anten yerine dokununca çekim gücü azalan iPhone 4'ler için güncelleme çıkartılıp düzeltildiği söylenmesi gibi yazılımsal anlamda şarj yüzdesinin bataryanın kapasitesi ile doğru orantılı bitmesi anlamına gelir, yani sadece üstteki yüzdeyi bataryanın o anki kapasitesine göre şekillendirir, hoş tabi telefonun ne zaman kapanacağını bilmiş olursunuz ama bataryanın kapasitesinin yükselmesini sağlayamaz, telefonun daha uzun süre kullanılabileceği anlamına da gelmez,

Ben şahsen tüm iPhone kullanıcılarına tavsiye ediyorum, düşünmeden değiştirin, 80-90 liralık iş, telefondan aldığınız keyif geri gelsin, rahatla kullanın.
    (yöneticilerden ve üyelerden özür diliyorum, bir kere daha mesaj yazmış oldum, birleştirilebilirse birleştirilsin)
    Onur
    14' f30 316

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Fatih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Romoss Çin malı galiba. Fakat internette çok iyi yorumlar var.
    Sony den daha iyi bir marka mı powerbank konusunda?
    Sony satmıyoruz bilgim yok ama romoss fiyat performans olarak bakınca çok iyi bir ürün
    2600 mah bataryası olan bi cihaz kullanıyorum en az 3 kere tam dolduruyor takıp kullanmazsam cihazı 3.5 kere doldurmaya yetiyor piyasadaki çin mallarının coğu gerçek değeri vermez ama romoss bu konuda başarılı

Asus ZenPower ABTU005 10050 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı Fiyatı

asusta tavsiye edebilirim çok sattık arızalı dönüş çok az arızalı gelenlerinde %95 i kablo arızası yüzünden geliyor ama kullanmadım performansı nasıl bilmiyorum talep çok olduğuna göre iyidir diye tahmin ediyorum

Mehmet Opc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Onu-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yine ayrıca pil kalibrasyonu da bir hikayedir, yandaki anten yerine dokununca çekim gücü azalan iPhone 4'ler için güncelleme çıkartılıp düzeltildiği söylenmesi gibi yazılımsal anlamda şarj yüzdesinin bataryanın kapasitesi ile doğru orantılı bitmesi anlamına gelir, yani sadece üstteki yüzdeyi bataryanın o anki kapasitesine göre şekillendirir, hoş tabi telefonun ne zaman kapanacağını bilmiş olursunuz ama bataryanın kapasitesinin yükselmesini sağlayamaz, telefonun daha uzun süre kullanılabileceği anlamına da gelmez,

Ben şahsen tüm iPhone kullanıcılarına tavsiye ediyorum, düşünmeden değiştirin, 80-90 liralık iş, telefondan aldığınız keyif geri gelsin, rahatla kullanın.
    (yöneticilerden ve üyelerden özür diliyorum, bir kere daha mesaj yazmış oldum, birleştirilebilirse birleştirilsin)
    İphone pil hakkında belli ki çok bilginiz var onur bey peki orjinal pil nerden bulabilirim yada netten sipariş vermek istiyorm bana bi link verebilirmisiniz ordan sipariş veriyim dedğiniz program indirdim capacity %80 diyor yani %20 lik kısım gitmiş değiştirmem şart gibi şarj cihazıyla gezmekten sıkıldım günde 2 full şarj gidiyor nerdeyse

driftboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    4 -5 ayda bi değiştiriyorum bende, sürekli elimden düşmediği için bozuluyor. 65 lira
    Marblex Mining & Marble

Harput Yapı İnsaat

Alıntı CasabLanca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arabanın önüyle arkası arasında 3 yaş fark var

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Orijinal pil diye bir şey yok arkadaşlar en fazla çikma bulunabilir onun durumu da piyango olur. Apple'ın telefon tamiri yerine refurbised ( fabrika tarafından sıfırlanmış) telefon verme sebebi bu.

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı Onu-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayrıca bataryanın şuanki performansına bu uygulamayla baktığınız zaman düşüş varsa; telefonu sıfırlama, yedeksiz sıfır kurulum vs de iş yapmaz, boşuna iş yapmamış olursunuz,
    Apple'ın bataryaya baktığı diagnose sistemi de epey gariptir, kendi lehlerine işler, zamanında 1800 mAh'tan 900 mAh'a düştüğünü bildiğim, %37'lerde, %40'larda kapanan iPhone 6 ile Apple'a gittiğimde, diagnose yaptıkları zaman onların cihazında sonuç %85 falan çıkmıştı ve yeşil alan diye tabir edilen alan içerisindeydi, sanırım adamların ücretsiz batarya değişimi yapmaları için telefonun hiç açılmaması falan gerekiyor
    (üstteki mesajı editlemeyi bulamadım, kusura bakmayın 2 mesaj oldu)
    Teşekkür ederim önerdiğiniz programdan baktm yüzde 54 durumdaymış bataryam 800 mAh kullanıyormuş bu gün hemen değiştirdim
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler