User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
30 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Linkin Park'ın solisti Chester Bennington intihar etti.

Lee-on! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Unhappy Linkin Park'ın solisti Chester Bennington intihar etti.

Dün Harun Kolçak bugün de lise yıllarımın vazgeçilmezi Linkin Park'ın solisti Chester Bennington'ın bugün evinde intihar ettiği haberi duyuldu. Üzüldüm Vallahi geçenlerde de Chris Cornell'i aynı şekilde kaybetmiştik nedir bu intihar etmek anlamıyorum gerçekten Harun Kolçak da ilaçlarını almayı reddediyormuş... Eskilerden çocukluğumda deli gibi dinlediğimiz kim varsa tek tek göçüp gidiyor...

Son dakika... Linkin Park'ın solisti Chester Bennington intihar etti - Dunya Haberleri
    Alıntı aLperTunga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben bu aracın adını AT SKİ koydum.jet ski hesabı,At ski mustang

300E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vay be, orta okuldan beri, Numbencore şarkısını çok severdim, üniversite 3. sınıf bitti halen açar dinlerim o şarkıyı, üzüldüm böyle değerli bir insanı kaybettiğimiz için.
    2004 Mercedes-Benz W203 C230K
    1994 Opel Astra F GSi

Octane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Harun Kolçak hastaydı ve ondan vefat etti. Organları iflas etmiş. Aynı anneannem gibi. Allah rahmet eylesin.

Fakat ortada hakikaten bariz bir neden yokken intihar etmenin bende izahı yok.
    Hayatta iki şey vardır. İlki sağlıktır. İkincisi ise para.
    Eğer sizin ve sevdiklerinizin sağlığı yerindeyse, sizin ve sevdiklerinizin parası da varsa, bu durumda başınıza gelen ya da yaşadığınız her şey sizin tercihinizdir. Mutlu olmak, olmamak, depresyona girmek, girmemek, dünyayı gezmek, saksı gibi halılı evde oturmak, sürekli ilişkinizdeki karşı tarafla sorun yaşamak ya da gönderip kurtulmak. Her şey tercihtir.

Ben zenginim, sağlığımız da yerinde hep beraber, ama çok bunalıyorum depresyona giriyorum. Uyuşturucu kullanıyorum çünkü başka bişey yapmayı bilmiyorum. Sen malsın o zaman. Dünyada yapacak o kadar çok şey var ki.

İntihar ne zaman edilmelidir?

Bir şey olur, ben ölürsem en az iki kişi kurtulacaktır, o zaman olur. Yoksa yok.

O yüzden, beni zerre etkilemedi. Kendileri bilirler.
    Oversteer scares passengers, understeer scares the driver... (meali: kasko yok muska var )

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah taksiratını affetsin

Mr.Bilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    toprağı bol olsun. Çok sevdiğim bir vocal di
    Life is Too Short To Stay Stock

oselami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    20 li yaşlarım bu adamı dinleyerek geçti. duyunca çok üzüldüm gerçekten Allah rahmet eylesin

cnzdmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu adamı daha doğrusu Linkin Park'ı çok severdim. Üzüldüm gerçekten.

Bi yerde okumuştum çok zor bir çocukluk ve gençlik geçirdiğini hatta çocukken cinsel tacize uğradığını söylemişti öyle hatırlıyorum.

Allah rahmet eylesin.

İntihar varsa işin içinde normal bir psikolojide olduğunu düşünmemek lazım zaten. Sağlıklı ve aklı başında insanın yapacağı bir şey değil.

SULTANOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla bende çok severdim Linkin Park ı. Açtım sabahtan ilk albümlerini döndüm çocukluğuma yüzümde bir gülümseme bıraktılar tekrar.

Allah rahmet eylesin.
    74 model sehpa...

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çabuk "Adam müslüman değil ne rahmet dilemesi" diyenler gelmeden...
    Allah rahmet eylesin. Pek tarzım olan bir müzik türü olmasa da ara ara dinliyordum.

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende çok üzüldüm, hatta onun sayesinde chris cornell in de intahar ettiğinden haberim olmuş oldu. Doğum günüymüş bugün onunda , zaten kankalarmış. Benim için çok özel bir yeri olan bi gruptu, yaşasaydı efsane olurdu herhalde bu adam, çok yazık olmuş.
    CORVETTE C7 Z51 STINGRAY
    GLB 200 4MATIC
    VESPA GTS 300 SUPERSPORTS

wiesmann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Resmen yaslandigimi yaslandikca bu kayiplarin omuzlarima agir geldigini hissettim.. guzel adamdi dertlerime duygularima haykirarak destek vermistir.. ölümü bende iz birakmistir..
    i'm not a monster i'm just ahead of the curve..

altugkocer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    63 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Ben de üzüldüm, ara ara dinlerdim. Eskiden daha çok dinlerdim tabi... Eski şarkılarının çoğu aklımdadır hatta...

In The End (Official Video) - Linkin Park - YouTube

Sadık Özyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Octane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Harun Kolçak hastaydı ve ondan vefat etti. Organları iflas etmiş. Aynı anneannem gibi. Allah rahmet eylesin.

Fakat ortada hakikaten bariz bir neden yokken intihar etmenin bende izahı yok.
    Hayatta iki şey vardır. İlki sağlıktır. İkincisi ise para.
    Eğer sizin ve sevdiklerinizin sağlığı yerindeyse, sizin ve sevdiklerinizin parası da varsa, bu durumda başınıza gelen ya da yaşadığınız her şey sizin tercihinizdir. Mutlu olmak, olmamak, depresyona girmek, girmemek, dünyayı gezmek, saksı gibi halılı evde oturmak, sürekli ilişkinizdeki karşı tarafla sorun yaşamak ya da gönderip kurtulmak. Her şey tercihtir.

Ben zenginim, sağlığımız da yerinde hep beraber, ama çok bunalıyorum depresyona giriyorum. Uyuşturucu kullanıyorum çünkü başka bişey yapmayı bilmiyorum. Sen malsın o zaman. Dünyada yapacak o kadar çok şey var ki.

İntihar ne zaman edilmelidir?

Bir şey olur, ben ölürsem en az iki kişi kurtulacaktır, o zaman olur. Yoksa yok.

O yüzden, beni zerre etkilemedi. Kendileri bilirler.
    Parise 5 kere gitmis olsan italyayi avuc icin gibi ezberlesen zevk vermese onlarda sana sende intihar edersin muhtemelen..

Wromm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok üzüldüm duyunca önce - Chriss Cornell (Soundgarden/Audioslave solisti) sonra Chester.. Yeni dünya bizleri tek kullanımlık/bol tıklı şarkıları ile Justin Bieberlara mahkum edecek galiba..

Geçtiğimiz hafta açıp Hybrid Theory albümünü dinlemiştim. Albümün çıkış tarihi 2000'di ama hala dinletiyordu kendini..

Güzel işler yapmıştı bu şekilde vedası olmadı ayrıca üzdü..
    'barmene fal baktırdım / üç votka kadar / her şey güzel olacak dedi!'

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Knight Online oynayanların efsanevi grubunun solistinin ölmesine üzüldüm açıkcası , 10 pk videosunun 6sında linkin park grubunun müzikleri olurdu benimde dinlediğim bi müzik türü olmamasına rağmen nerdeyse tüm şarkılarını bilirim. Ne diyelim Allah sevenleride sabır versin günahları affolsun

Octane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sadık Özyer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Parise 5 kere gitmis olsan italyayi avuc icin gibi ezberlesen zevk vermese onlarda sana sende intihar edersin muhtemelen..
    Niye, benim amaçlarım var. Bu amaçlarıma ulaşacak kadar param yok sadece.

Dünya'ya bir teknoloji getirsen, ya da yaptığın bir şey ile insanlar seni yüzyıllarca ansa fena mı olur?

Hiç bir şey icat edemedim, laboratuarımı boşuna kurdum diyelim. Hiç yapamadım kurarım bir vakıf çocuklara, köpeklere, kedilere vs yardım ederim.

Boş beleş gezmek tabi ki bıktırır adamı. Ben de bunu söylüyordum zaten, her şey seçimdir diye. Boş gezip sıkılabilirsin, ya da bir şeyler oluşturmaya çalışıp uğraşırsın.
    Oversteer scares passengers, understeer scares the driver... (meali: kasko yok muska var )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende knight in pk videolarindan cok etkilenip dinlemeye baslamistim gercekten uzuldum . intihar eden birisi icin bos gezmekten bikmis gibi yorumlarda kimsenin ustune vazife degil .

rahmitanir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Lisedeyken dinlerdik, LP sayesinde belki de bugünkü gibi bir müzik anlayışım oluşmuştur, bir de limp bizkit, korn falan. Yıllar içinde daha sert ve spesifik bir zevke hitap eden Machine Head, Sentenced, Katatonia'ya falan kaymıştık sonrasında.

İntihar kafasını hiç bir zaman için anlayamadım, anlamam da inş...

Ama daha çocukken tecavüze uğrayan birisinin, her ne kadar zengin de olsa, hayatta ne gibi evrelerden geçtiğini, neleri sorgulayıp, nelerin ona acı yaşattığını tahmin etmek bile mümkün değildir.

Yazık olmuş, bu camiadakiler için R.I.P. derler. Dini / inancı neyse, ona göre huzur bulması dileğiyle...

Sadık Özyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Octane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Niye, benim amaçlarım var. Bu amaçlarıma ulaşacak kadar param yok sadece.

Dünya'ya bir teknoloji getirsen, ya da yaptığın bir şey ile insanlar seni yüzyıllarca ansa fena mı olur?

Hiç bir şey icat edemedim, laboratuarımı boşuna kurdum diyelim. Hiç yapamadım kurarım bir vakıf çocuklara, köpeklere, kedilere vs yardım ederim.

Boş beleş gezmek tabi ki bıktırır adamı. Ben de bunu söylüyordum zaten, her şey seçimdir diye. Boş gezip sıkılabilirsin, ya da bir şeyler oluşturmaya çalışıp uğraşırsın.
    Dunyada ac kedi kopek birakmadin ya sonra nolucak ?
    Ya tabi intihar luzumsuz ama mantiksizda degil .

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler