User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
55 sonuçtan 39 ile 55 arası

Konu: Yanan arabadan canımı kurtardığıma mı sevineyim ? yoksa yediğim kazığa mi üzüleyim.?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gokhankenar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emanet ve arızalı arabayla dragmı yaptı bide o arkadaşın EL frenini çekip kapıyı açıp oracıkta s.ktir edemedinmi ? Hocam kusura bakma ama basireti bağlanan insan senin yanında cin kalır
    Cin degilim. kimsenin hakkına ne girdim nede girerim. Bunca zamanda hak yemedim. Siz kendinizi boyle ima ediyorsanız bunu bilemem.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imate Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cin degilim. kimsenin hakkına ne girdim nede girerim. Bunca zamanda hak yemedim. Siz kendinizi boyle ima ediyorsanız bunu bilemem.
    Uyanık olmadığın çok belli. Kim olsa döve döve atar aşağı. NET.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gokhankenar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uyanık olmadığın çok belli. Kim olsa döve döve atar aşağı. NET.
    Arkadasım sen haklısın.

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende yurt dışındayım. 2500euroya full paket esp cam tavan ıvır zıvır herşeyi olan 1.6 110 hp pejo 307 aldım en temizinden. Eğer bu paraya audi alsaydım biliyorum ki ekmeği yenmiş parçası pahalı masraflı bir araba olurdu.

Pejonun parçasını yeri geliyor hipermarketlerden alıyorum.
    Sanırım gençsin ve bu birazcık pahalı bir tecrübe olmuş sana.

Bence üzülme. Okulun bitecek iş hayatında belki çok daha büyük kazıklar atan olacak, herşey bir tecrübedir. Oyun oynarsın hani Türkiye tabiriyle exp kasıyorum derler. Aslında o tecrübe kazanıyorumdur. Farz etki, pahalı bir oyundu ve sen exp tecrübe kazandın.

Hayattaki her kayıp insana kazanç getirir. Yeter ki kafanı nasıl boşaltacağını öğrenmeye bak bir an önce.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşına söz hakkı doğdu buraya üye olsun

yüce techturkey mahkemeleri tarafından yargılanın 2 nizde

cuneytturkoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Emanetin canı götünde olur derler bizim burda. Empati kuruyorum bende arkadaşıma verirdim ama bu kadar sakin kalmanız çok garip. İnşallah paranızı alırsınız.

mrbars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Lütfen beni tanımadan boş yorum yapmayın .Hapse girsin istemiyorum. Zaten evragı verecek degilim. Sadece gözünü korkutmak istiyorum. Hepsi bu.
    Boş yorum yapmıyorum. Tanımak gibi bir derdim yok. Yazdıklarına yorum yapıyorum.
    Araba zaten bozuk, zaten sorunlu diyorsun. Kullandırmayacaksın, kullandırdıysan da sonuçlarına katlanacaksın.
    Arkadaşım fazla gazladı, fazla gazlayınca bozuk arabam yandı diye dert mi olur allahaşkına.

said_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende gaza gelip Audi alıcaktım, sonrada Civic Si aldım kafa rahat bindim 4 sene

geçmiş olsun, yurtdışında insanlar birbirine bazen hayır diyemiyo. ama demek lazım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İşte bu yüzden en yakın arkadaşıma bile 200 metre için bile araba vermiyorum.
    Olurda bir kazaya karışırsa ne benim ondan para istemeye yüzüm olur ne de dostumun böyle durumda ben para istemeyeceğim için mahcubiyet duyup, ezilmesini istemem.

İşi gücü olan ve parası olmayan varsa al kartımı avisten kirala veya işim yoksa ben götürüp,getireyim seni diyorum.

Sadık Özyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben bir kere emanet verdim 100 metreliğine dönüp gelicekti salak parlak asfaltta dönerken gaza bastı ve aracı kaldırıma çıkarttı jant kırıldı bir takım hasar oluştu alt takımda. Çocuk indi napcaz falan filan diyip ağlamaya başladı , ağlama oğlum cana geleceğine mala gelsin bu halledilir dedim , zannettiki siktir etcem sana bişi olmadı ohh dicem sandı. Karşiim şimdi çekiyoruz aracı servise bize bi fiyat çıkartıyorlar sende bunu bana ödüyorsun dedim. Hık mık dedi bütün kartlarını aldım pc telefon satılcak ne varsa el koydum sizde deneyin..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Butun yorumlari okudum ilgimi cekti ben de yorum yapayim dedim
    Bana kalsa bu arkadas aldi arabayi bi hevesle, bakti arabadan is cikmaz. Satmaya kalkti satamadi edemedi bilmem ne. Birinin elinde kalsin diye verdi sonra ne hikmetse araba yandi. Nasil yandi orasi da belli degil. Neyse dedi ben bunu s*k-y=m parami alayim. O da yemedi. Ne bileyim insanlar ilginc.
    91 Miata - Sold
    06 Pug207 - Sold
    06 Sorento
    Laurel coming soon...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Miata91 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Butun yorumlari okudum ilgimi cekti ben de yorum yapayim dedim
    Bana kalsa bu arkadas aldi arabayi bi hevesle, bakti arabadan is cikmaz. Satmaya kalkti satamadi edemedi bilmem ne. Birinin elinde kalsin diye verdi sonra ne hikmetse araba yandi. Nasil yandi orasi da belli degil. Neyse dedi ben bunu s*k-y=m parami alayim. O da yemedi. Ne bileyim insanlar ilginc.

Arkadasım olayı bilmeden yorum yapmaya meraklısınız. Satmaya niyetim olsaydı zaten o halde satmıstım. Arabayı onun onerdıgı tamırcıye verdım. tamırcıye kızdım geri aldım. Arabayı geri aldıgımda aldıgım sekılde degildi. Bu durumu o tamırcıye kefil olan kardesım dediğim insana ilettim. Oda abi birde ben bakayım dedi. Dedim hor kullanıyorsun hor kullanma. Ben usta soforum dedi. Bende kıramadım. Iyı nıyet dahılındne verdım. Ben al araba senin elinde kalsın diye vermedim. Bu arkadas butun uyarılarıma ragmen beni dinlemedi ve motoru zorladı. Ben uyarımı yaptıktan 10 dk sonra araba yanmaya basladı. Olan olay budur. Bos konusmaya ne kadar meyıllısınız.

KoramiraL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadasım olayı bilmeden yorum yapmaya meraklısınız. Satmaya niyetim olsaydı zaten o halde satmıstım. Arabayı onun onerdıgı tamırcıye verdım. tamırcıye kızdım geri aldım. Arabayı geri aldıgımda aldıgım sekılde degildi. Bu durumu o tamırcıye kefil olan kardesım dediğim insana ilettim. Oda abi birde ben bakayım dedi. Dedim hor kullanıyorsun hor kullanma. Ben usta soforum dedi. Bende kıramadım. Iyı nıyet dahılındne verdım. Ben al araba senin elinde kalsın diye vermedim. Bu arkadas butun uyarılarıma ragmen beni dinlemedi ve motoru zorladı. Ben uyarımı yaptıktan 10 dk sonra araba yanmaya basladı. Olan olay budur. Bos konusmaya ne kadar meyıllısınız.
    Valla bütün herşeyi okudum yapılan yorumları vs. ama olayın hala karanlık olan tarafları var. Ne kadar iyi niyet olursa olsun o kadar zorluyorsa aracı indirirsin adamı şutlarsın hatta Forumdan Ertekin Abinin yaptığı gibi bir miktar döve bilirdin seçenekler çok kendi abimin şahıs gerekse kullandığı makam aracını kullanıyorum bir kez denedim çok acayip şeyler yaşattı o parayı unutun bence her şey yaşandı bitti kurtulduğuna dua et daha iyi

220T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Miata91 Senaryoyu okuyunca aklıma gelen şahıs:

Modifiye parayla yapılır ama parayla yaptırılmaz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    DDDDDDDhahahaha, Efsaneler
    Ya bu arada arkadasim tabii ki ciddi olarak yorum yazmadim. Anlattigin olay cok sacma o yuzden ben de kafamda canlanan senaryoyu yazdim Buyutmeye gerek yok ama hata sende yani bana gore. Ayrica olayi bilip bilmeden yorum yapma nedir? Burasi forum kimse kimseyi tanimaz ama yorum yapar. Olayi anlattigin kadar biliyor herkes. Yorum istemiyorsan konu acmazsin olur biter
    91 Miata - Sold
    06 Pug207 - Sold
    06 Sorento
    Laurel coming soon...

wekoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geşmiş olsunda benim anlayamadıgım konu aracınız hem arızalı hem arkadaşınız kullanıyor ve 2000 dolar verip üzerine senet vs vs gibi seyley alıyorsunuz arkadaşınız yaksa anlarım veya o sebep olsa anlarım ama bunun bence hukuki bir cıkarı yok diye düşünüyorum..
    gariban 106 gti....

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2000$x3.5=7000TL iyi para. Easy gg olmus vallahi. Gecmis olsun.
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler