User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
30 sonuçtan 20 ile 30 arası

Konu: Efe Tur Sorumsuzluğu ve başıma gelenler. Ne yapmalıyım arkadaşlar.

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Geçmiş olsun, geç olmuş ama dediğin gibi bir ADAM sayesinde problem çözülmüş. Hukuki yollar yazmışsın kusura bakma ama @hddsheriff dediği gibi sinirimden artık beni de bir gülme tuttu. Hukuk dediğin, batıya doğru sınırdan çıktığında bulabileceğin birşey oldu.

155'in açmaması konusunda da yanlız değilsin. Komşumun ve benim telefonlarımı kesinlikle açmıyorlar, zannedersin sürekli arayıp şikayet/ihbarda bulunuyoruz.

Bu gidişle kendi adaletimizi kendimiz sağlayacağız.

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı blow07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende Yurtiçi ve PTT de hiç sıkıntı yaşamadım açıkçası
    Ptt en iyilerden yurtiçi az önce yine küfür ettim bu seferde kargo yanlış adrese gitmiş

İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

CenkB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ptt en iyilerden yurtiçi az önce yine küfür ettim bu seferde kargo yanlış adrese gitmiş

Personelle alakalı bir durum. 4-5 sene önce Ptt kargo ile ordudan antalyaya kargo yolladık. Takip numarasıyla sürekli takip ettik ve eve geleceği gün ablam evde bekledi özellikle. O günün akşamı sisteme baktığımızda evde bulamadık yazılmış. Evde beklenildiğini bilmesek 10 dk evden çıkmış olsak inanacaz.
    Daha sonra kargo orduya geri döndü antalyada evde bulamayınca. Geri dönüş ücreti de talep ettiler.
    Ptt müdürü tanıdık olduğu için haloldu konu ama bozulacak veya 2-3 günde gitmesi gereken birşey olsa önemli bir evrak olsa yetişmeyecekti.
    Veya müdürü tanımasak geri dönüş kargo ücreti verecektik.

Tamamen personelle alakalı bir durum kargo meselesi.

DEJ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AşkınS. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Efe turu tercih etmek gerçekten metroyla eşdeğer..
    Adamlar resmen mafya. Umurlarında değil hiçbirşey..
    Onların her tarafı mafya olsa nolur, arkadaş yine sabırlıymış tebrik ediyorum sabrından ötürü

DEJ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kural ihlali yaptığına dair videoya çekip emniyetin ihbar sitesinden yollayıp, sosyal medyada paylaşsaydınız keşke

Ne kadar insan bilinçlense o kadar iyi ...

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı DEJ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kural ihlali yaptığına dair videoya çekip emniyetin ihbar sitesinden yollayıp, sosyal medyada paylaşsaydınız keşke

Ne kadar insan bilinçlense o kadar iyi ...
    O dediğin bilinci olanlar için geçerli. Etrafta milyon tane bilinçsiz olunca o kadar videoya, görüntüye, uyarıya, habere...vs'ye rağmen Metro diye bir firmanın şu an hayatta olmaması gerekirdi ama halen ısrarla tercih edenler var ve adamlar mutlu mesut hayatlarına devam ediyor.
    Bu ülkede büyük bir kesimin kabloları ters bağlanmış. Kötüyü iyi bellemişler, ne olursa olsun ne dersen de keçi inadından daha beter inatla devam ediyorlar.

Konunun seyrini değiştirmek ve başka birşeye bağlamak istemem ama merak edenler google'a firma sahibinin adını yazıp aratsın nişan, düğün...vs haberlerine baksın sonra niye firmanın ve çalışanlarının Efe'lendiklerini az çok çözmüş olur.

d3n1s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O dediğin bilinci olanlar için geçerli. Etrafta milyon tane bilinçsiz olunca o kadar videoya, görüntüye, uyarıya, habere...vs'ye rağmen Metro diye bir firmanın şu an hayatta olmaması gerekirdi ama halen ısrarla tercih edenler var ve adamlar mutlu mesut hayatlarına devam ediyor.
    Bu ülkede büyük bir kesimin kabloları ters bağlanmış. Kötüyü iyi bellemişler, ne olursa olsun ne dersen de keçi inadından daha beter inatla devam ediyorlar.

Konunun seyrini değiştirmek ve başka birşeye bağlamak istemem ama merak edenler google'a firma sahibinin adını yazıp aratsın nişan, düğün...vs haberlerine baksın sonra niye firmanın ve çalışanlarının Efe'lendiklerini az çok çözmüş olur.
    Daha geçenlerde bana biri Ulusoy yerine Metro önerdi, dondum kaldım. O kadar haberi, kazayı, rezillikleri bilmiyo musun dedim, ben sana 2+1 koltuklu olanı önerdim, onlar düzgün dedi, uzatmadım. Hayır, benimle aynı ortamda bulunan, hemen hemen aynı görgü, kültür, bilgi seviyesine sahip biri bile bu kadar körse yapacak pek de bişey yok hani.
    öyle işte.

VTEC® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kural ihlaliyle ilgili video çekmediğime pişmanım, Değerendirilebilirdi aslında. O anda aklıma gelmedi desem doğrudur.

155 e ulaşamam çok kötüydü, Gerçekten benden daha acil bir durum olsaydı? can kurtarmak gereken müdahale gereken..

Şikayetvar sitesinde şikayetim yayınlandı verilen bilgiye görede firmaya şikayetim gönderildi şimdilik başka bir gelişme yok

8.000rpm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir ara benim müşterimde bu efe tur şirketi , bunların üye kartlarını , müşteri formlarını vs üretiyorduk.
    Yönetim tarafındaki kontaklarıma yarın bakıp bi bakarım halen oradalarsa konuşurum konuyu aktarırım , hatt sana da telefonlarını veririm maillerini veririm
    İnşallah oradalardır da öyle call centermış bilmemneymiş uğraşmayız hatta call center tarafını da babalarız

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 8.000rpm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir ara benim müşterimde bu efe tur şirketi , bunların üye kartlarını , müşteri formlarını vs üretiyorduk.
    Yönetim tarafındaki kontaklarıma yarın bakıp bi bakarım halen oradalarsa konuşurum konuyu aktarırım , hatt sana da telefonlarını veririm maillerini veririm
    İnşallah oradalardır da öyle call centermış bilmemneymiş uğraşmayız hatta call center tarafını da babalarız
    Gerçekten çok güzel olur, başıboş olmadıklarını kafalarına göre takılmamaları gerektiklerini öğrenmeleri lazım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    4. gün oldu herhangi bir gelişme yada görüşme yok..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler