User Tag List

Sayfa 8/15 İlkİlk ... 678910 ... SonSon
283 sonuçtan 134 ile 152 arası

Konu: Cam Filmi Tavsiyesi

enesy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı _opeth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alala ne alaka anlamadım
    sayısız araba yaptırdık gökmen abiye son zamanlara kadar süper memnunduk. @S.Özcan ın aracı da ben götürdüm hatta.

Kuzeni var Gökmen abi nin sarışın genç bir arkadaş. dükkanda o duruyor. Ben ondan sebep gitmiyorum artık.
    Arif Işık - Her Türlü Halı Kilim Travel

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı S.Özcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gkm dediğiniz yer linkteki yerse ben hiç memnun değilim. bir daha hayatta iş yaptırmam. A6 fılm uygulaması - GKM Oto Cam Filmi ve Arac Kaplama | Facebook

aracımın camlarında nokta nokta balonlar oluştu. dediklerine göre aracım 2010 model olduğu için balon olmuş, gayet normalmiş. bu arada film çektirmeden 1 hafta önce aracın arka camı doğuşta değişmişti. en çok arka cam balon balon oldu.

eski model araçlar cam filmi yaptırmaya gitmesin, bi camın filmide kalktı, bir daha gitmeyi düşünmüyorum.

farkını veririm tanzere götürürüm. cam tavan dahil film yaptırdım, hiçbiryerinde sorun yok.
    Alıntı Oznsrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam orda yaptırıp memnun kaldın mı
    Evet dükkan sokak başına taşındı. Ben memnun kaldım balon vs olmadı 3m çektirmiştim. Farklı markada var kalitesi biraz daha düşük. Bir sıkıntı olursa gel demişti sağolsun sorun olmadı. 2012 model araba

S.Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı _opeth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alala ne alaka anlamadım
    Konu cam filmi tavsiyesi değil mi? Önerilen yerde yaşadığım sorunu yazmamam mı lazım?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kadyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet dükkan sokak başına taşındı. Ben memnun kaldım balon vs olmadı 3m çektirmiştim. Farklı markada var kalitesi biraz daha düşük. Bir sıkıntı olursa gel demişti sağolsun sorun olmadı. 2012 model araba
    Enesin focusa ön cam dahil film yapmış, onu beğendiğim için gittik.
    Gittiğimizde yoğundu, başını ağrıtmamak için 2 numara istediğimizi söyledik çıktık. Sonra balonları göstermek için gittiğimde anlaşamadık, bir daha hayatta gitmem.
    Benim cam filmi monza marka. Filmin üzerinde monza yazısı sağ camımda duruyor, çıkmıyor malesef

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sanırım monza marka filmden kaynaklı olabilir durum. Bende aynı yere yaptırdım sadece arka camda balon oldu oda fazla sayılmaz.
    olum erken ödersen tabiki notun düşer adamın alacağı faize kesik atıyorsun adam seni ...kecekti ne güzel

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @_opeth ne alaka diye bana söyledin zannettim, kusura bakma
    Cam filmini gördükçe sinirleniyorum, okuduğumu anlayamadım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yiiter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sanırım monza marka filmden kaynaklı olabilir durum. Bende aynı yere yaptırdım sadece arka camda balon oldu oda fazla sayılmaz.
    Ben ucuzu olsun falan demedim. Enesin aracını gördüğüm için gittim, memnun kalmadım.

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu film işleri de ilginç bi hal almaya başladı. Yani film kalitesi belli, işçilik belli, iyi yapanlar iyi denenler de nasıl batırmayı başarıyor garip.

Şubat-Mart idi galiba, Llumar Ahmet'e gideceğim diyordum, bi arkadaşım benden önce gitti, 2011'de beraber yine kendisine yaptırdığımız gibi olmadığını, işçilikten çok memnun kalmadığını söyledi. O zamandan bu zamana ne değişti, Ahmet mi yaşlandı, film kalitesi mi değişti ne oldu

O aylarda gittim, sürücü ve yolcu yan camlara 350TL idi yanılmıyorsam, böyle bi fiyata yaptırdım, memnun da kaldım, arkadaşa da sordum nesi olmadı diye... Benim mi beklentim düşük bilemiyorum, mis gibi de oldu, takılıyorum öyle

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gittiğimizde yoğundu, başını ağrıtmamak için 2 numara istediğimizi söyledik çıktık. Sonra balonları göstermek için gittiğimde anlaşamadık, bir daha hayatta gitmem.
    Benim cam filmi monza marka. Filmin üzerinde monza yazısı sağ camımda duruyor, çıkmıyor malesef
    Enes sanırım şu passatı olan arkadaş. Özel olarak istemeyince monza yada her ney ise 3m kullanmıyordu. Haklı olabilirsiniz tabi.

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3M'deki logo jiletle kazıyınca çıkıyor, jilet denediniz mi?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Enes sanırım şu passatı olan arkadaş. Özel olarak istemeyince monza yada her ney ise 3m kullanmıyordu. Haklı olabilirsiniz tabi.
    Evet benim o.

Maltepede Gökmen abi ye uzun zamandır giderim , Tunç , Berkin vs bir çok arkadaşım da gider yaptırır. 3 yıl oldu nerede ise Focus’ a ön cam dahil yaptırdım.

Elguard tı sanırım markası ondan yaptı. Kusurlar var ufak tefek ama genele bAktığımızda ben çok memnunum focustaki filmlerden. Sefa nın Araba da , benim passatın ön cam daki filmde de bariz kusurlar var.

Kusur olur , Gökmen abi de normalde hiç çekinmez tekrar yapardı ama son dönemde ne oldu bilmiyorum. Özellikle Sefa düzeltilsin diye geldiğinde yeğeni inat etti , yok araba eski , yok cam şöyle , yok bu böyle.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Özel olarak istemeyince balonlu film yapıyorsa çok müşteri kaybeder. Aksarayda yapılan 100 liralık işten ne farkı kalır?
    Yarın fotoğraflarını atarım, yapılan işçiliği görürsünüz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3M'deki logo jiletle kazıyınca çıkıyor, jilet denediniz mi?
    İyice elimde kalır diye hiçbirşey denemedim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Özel olarak istemeyince balonlu film yapıyorsa çok müşteri kaybeder. Aksarayda yapılan 100 liralık işten ne farkı kalır?
    Yarın fotoğraflarını atarım, yapılan işçiliği görürsünüz
    Aksarayda eskiden 100 liraya ne işçilikler vardı dolar denetimler vs derken fiyatlar arttı. Şimdi aksaray da iyi bir ithal işçilik 500 kağıt

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı enesy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aksarayda eskiden 100 liraya ne işçilikler vardı dolar denetimler vs derken fiyatlar arttı. Şimdi aksaray da iyi bir ithal işçilik 500 kağıt
    Bişeyler içsen, emekçiyi çıkarsan falan, 4 haneleri görürsün. Aksaray eski aksaray değil

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı enesy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet benim o.

Maltepede Gökmen abi ye uzun zamandır giderim , Tunç , Berkin vs bir çok arkadaşım da gider yaptırır. 3 yıl oldu nerede ise Focus’ a ön cam dahil yaptırdım.

Elguard tı sanırım markası ondan yaptı. Kusurlar var ufak tefek ama genele bAktığımızda ben çok memnunum focustaki filmlerden. Sefa nın Araba da , benim passatın ön cam daki filmde de bariz kusurlar var.

Kusur olur , Gökmen abi de normalde hiç çekinmez tekrar yapardı ama son dönemde ne oldu bilmiyorum. Özellikle Sefa düzeltilsin diye geldiğinde yeğeni inat etti , yok araba eski , yok cam şöyle , yok bu böyle.
    Valla enes o zaman söylemek lazım Gökmen abiye. Bir çok arabada böyle ise hoş olmaz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben 2 sene önce bu zamanlar Hars Oto da Llumar yaptırdım ön cam hariç 500 tl tutmuştu. İşçilikleri ve ilgileri güzeldi. 10 yıl garantisi var. Şimdiye kadar herhangi bir sorun çıkmadı.

Wromm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Uzak avrupa yakası için Deniz Oto Cam filmi var Esenyurt Fatih sanayiye yakın. Oracal'ın ürünlerini kullanıyor.

Isıyı %40 kesen 5 yıl garantili modeline ön cam dahil 500 istiyor benim araç ufak olduğu için biraz daha pazarlık ile yaptırdım. İşçilikleri filan güzel, balon yapmadı filmden de memnunum. Gerçi eski sahibi 100 liralık aksaray işi bir şey takmış araca sadece görüntüden ibaret oda komple solmuştu zaten
    'barmene fal baktırdım / üç votka kadar / her şey güzel olacak dedi!'

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

bunların normal olduğunu söylediler, balonlar telefonun kamerasından anlaşılmıyor,

buda yaklaşık 2 hafta sonra oldu. götürmedim bile.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler