User Tag List

Sayfa 4/9 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
165 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: 27 Temmuz İstanbul Dolu Afeti.

SULTANOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    herkese büyük geçmiş olsun. Dün en büyük korkum Camaroya bişey olmasıydı. Allahtan eski arabalarda bişey yok. Astradada bişey yok. fakat yeni teknoloji ürünü Aluminyum olan araçta 50+ dolu izi var.
    74 model sehpa...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ramcho® Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sağlık olsun abi sipariş verdiğim 20 araç daha vardı ödemelerini yapıp teslim almadiğim bayi otoparkinda duran onlar dert olcak biraz.
    daha teslim almamışsınız. Bayinin sorumluluğunda değilmi onlar ?

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hkkcn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şuraya ciddi ciddi hiç bir bilgim olmayan bir konuyla ilgili birşey yazıyorum merak edip öğrenmek için kim varsa ta*ak geçmiş . Hayır alamazsın demek yerine 31 yaşında bir insan oturup bukadar uzuun kel alaka şeyler yazıyor . Bir insanın malına zarar gelmesiyle bile alay eder olmuşsunuz umarım benzer şeyler başınıza gelmez...
    saçma saçma konuşup zeytinyağı olmaya çalışma.
    dolu bizim aracımızın üstünede yağdı.
    nasılsa kaskom var sonuna kadar alırım hasarımı hatta yetmez daha fazlasını alayım zihniyetin çok normal sanki.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

arda35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı buraek4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    daha teslim almamışsınız. Bayinin sorumluluğunda değilmi onlar ?
    ödemelerini yaptığım için onlar bize sorumlusunuz diyorlar bizde sizin otoparkınızda diyoruz çözülcek bi şekilde.
    Alıntı DENON Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün akşamki yarıştan önce start verecek olan hatun dediki elimi bı yerıne götürüp : kazansanda kaybetsende bu senın ama kazanırsan hepsi senın , iliğimi guruttu gevurun gızı yarışı kazandıktan sonra

EnesAksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sabah bostancı köprüsüden küçükbakkalköye giderken bostancı sanayi girişi e5 kadar camı kırık arabalarla doluydu. Göztepe tarafına sağlam yağmış.

cnzdmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim araçta da 10-15 adet irili ufaklı gamze oluştu.

Bunları Maslak sanayi de nerede yaptırabilirim ? ya da kasko var kasko göçük düzeltme yapıyor mu bilginiz var mı?

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hadi eğlenelim o zaman. Kanalıma hoş geldiniz. (YouTube kanalı değil venedik kanalı)

Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Az önce maslaktan geldim.

Haberlerciler röportaj yapıyordu.Audiler bmw ler, mercedes ler , ne siz sorun ne ben söyleyeyim.Varsa imkanınız gidin görün.Kurşunlanmış gibi tüm arabalar.Benim arabam dümdüz tepesi açık bi otoparkta duruyordu.Aralıksız 20 dakika yağdı herhalde.Sadece tavanımda oluştu küçük gamzeler.O arabaları gördükten sonra halime şükrettim.Ne camda ne kaputta ne direklerde hiçbirşey yok.

Yarın yapılacak benim araçta.Resmini çekemediğim bir bmw 4 vardı.Araç stoplarına kadar kırılmış.Her parçasında onlarca ezik vardı.Heryeri işaretliydi arabanın.
    Çıkarkende 2 tane arkadaş geldi f30 larıyla.2 side korkunçtu.Dokunsan ağlayacak gibiydi arkadaşlar.

Büyük geçmiş olsun.Ucuz atlatmışım.

cnzdmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onurc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Az önce maslaktan geldim.

Haberlerciler röportaj yapıyordu.Audiler bmw ler, mercedes ler , ne siz sorun ne ben söyleyeyim.Varsa imkanınız gidin görün.Kurşunlanmış gibi tüm arabalar.Benim arabam dümdüz tepesi açık bi otoparkta duruyordu.Aralıksız 20 dakika yağdı herhalde.Sadece tavanımda oluştu küçük gamzeler.O arabaları gördükten sonra halime şükrettim.Ne camda ne kaputta ne direklerde hiçbirşey yok.

Yarın yapılacak benim araçta.Resmini çekemediğim bir bmw 4 vardı.Araç stoplarına kadar kırılmış.Her parçasında onlarca ezik vardı.Heryeri işaretliydi arabanın.
    Çıkarkende 2 tane arkadaş geldi f30 larıyla.2 side korkunçtu.Dokunsan ağlayacak gibiydi arkadaşlar.

Büyük geçmiş olsun.Ucuz atlatmışım.
    Nerede yaptırıyorsunuz ? bende oraya gideyim bari 10-15 tane gamze olmus benim araçtada kaput ve tavanda

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şöyle bir şey gözlemledim ne kadar doğru bilmiyorum,

yeni araçlarda F30, CLA vb. araçlar çok daha fazla hasar almış. Çünkü bunlar yeni nesil teknolojiler ile hafiflik/yakıt tüketimi/performans dengesi iyi ayarlanmaya çalışılan araçlar olduğundan, belki camları e46'ya göre 2 mm daha inceltilerek , kaputu vb. aluminyum gibi bir takım önlemler ile hafif hale getirilmiş araçlar.

yanlış anlaşılmasın kötülemek için demiyorum.
    sonuçta üretici de kaç kere böyle bir dolu yağışı olasılığı öngörebilir?

yolda birlikte sıkışarak kaldığımız, dolu anında servisimizin camı çatladığında, gördüğüm e87 1 serisi, e39 5 serisi, w203 c serisi araçlarda göçük yoktu. şirket araçları yeni passat ve yeni meganeların özellikle arka camları feci haldeydi.

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cnzdmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nerede yaptırıyorsunuz ? bende oraya gideyim bari 10-15 tane gamze olmus benim araçtada kaput ve tavanda
    Sokak 23, Maslak Göçük düzeltme idi sanırım adı.Siyah-sarı yazılı tabelası.Sokağın girişinde hemen zaten.

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ramcho® Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kasko yok araçlar satılmalarını bekledikleri için.. teşekkürler saolun.
    size faturalandırılıp teslim mi edilmemişti daha yoksa bekletiyormuydunuz ? onların sigortası olması lazım kendi bünyelerinde barındırdıkları araçlar için diye düşünüyorum

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Sert@ç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olm dolu ile belediyenin ne alakası var ki? Hadi sağanak yağıştan rögar taşar sel olur senin zararın olur onu Belediye'ye itelersin, Belediye'nin kontrolünde olan bir ağaç devrilir senin hasarın olur onu da itelersin de, dolu hasarını Belediye'ye yansıtırsan, adamlar en iyi ihtimalle hadi oradan der.
    Hee dolumu durumu farklı tabii abi ona yapacak birşey yok ancak dediğin gibi su basar ağaç düşer belediye karşılıyor hatta belediyelerinde bu olaylara karşı sigortası varmış

Alıntı SekoLive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hasarını anlarım belki karsılar afet kapsamında ama değer kaybını nasıl ödeyecek? sorulan soru değer kaybı.
    Aracın motoruna su girdi bu yüzden motor değişti ve hasar kaydı yüzünden değer kaybı olursa eksper tutup değer kaybı davası açabilir
    Alıntı hakotech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 tane daha konu acarsan magnumdan lamboyu kazanıcaksın hemde yalamadan..

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sert@ç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hee dolumu durumu farklı tabii abi ona yapacak birşey yok ancak dediğin gibi su basar ağaç düşer belediye karşılıyor hatta belediyelerinde bu olaylara karşı sigortası varmış

Aracın motoruna su girdi bu yüzden motor değişti ve hasar kaydı yüzünden değer kaybı olursa eksper tutup değer kaybı davası açabilir

hasarı karşıladığını bir kaç kez duydum ama değer kaybını ilk defa duyuyorum doğal afetlerde.
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Seat IBIZA FR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı individual Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Adana'da bir usta var Eyüp usta diye açıkcası firmasının ismini unuttum ama eğer ciddi iseniz öğrenirim, diyeceğim şu görsellerdeki en azından görebildiğim ve gördüğüm kadarıyla olan dolu hasarlarını %100 şekilde onarır şüphesiz.

adam resmen sanat yapıyor diyebilirim ve özelliklede dolu üzerine çok başarılı, abi görüş dersen bugün çıkışta gider görür nosunu atarım, en son tanesine gayetde uygun 40-50tl yazıyordu mercedesi ve istanbulu görünce ne der bilemem

Eworen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkese gecmis olsun
    Dolu araclar icin cok cok kotu oluyor bi kac sene once benimde 2 aracima dolu zarar vermisti ama dunku dolu hasarli araclara gore sivrisinek isirigi gibi kolayca duzeldiler
    Ote yandan x1 ile polo arka arkaya idi x1 de cok az varken polo da cok daha fazla vardi acayip kaporta farki varmis o zaman anladim aracina gore degistigi dogrudur..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    size faturalandırılıp teslim mi edilmemişti daha yoksa bekletiyormuydunuz ? onların sigortası olması lazım kendi bünyelerinde barındırdıkları araçlar için diye düşünüyorum
    plaka ve ruhsatları çikti 31 temmuzda teslim edilecekti. Bayi miz gerekeni yapacağini belirtti şimdilik bekleyeceğiz. Sadece teslim aldığımız araçlardaki hasarlardan biz sorumlu oluyoruz şimdilik durum bu.
    Alıntı DENON Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün akşamki yarıştan önce start verecek olan hatun dediki elimi bı yerıne götürüp : kazansanda kaybetsende bu senın ama kazanırsan hepsi senın , iliğimi guruttu gevurun gızı yarışı kazandıktan sonra

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler