User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
26 sonuçtan 20 ile 26 arası

Konu: Türk Telekom TTNET saçmalığı

suk3b3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ttnet e hoşgeldin kardesm. Kabus daha yeni başlıyor. Ben kullan(A)madığım internete her ay 99 lira ödüyorum. 8 aydır yok internet. Defalarca aradm artik bıktım.kendi haline bıraktım. Geçmiş olsun sanada şimdiden
    SWAT

jRMix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Altyapı olmadığı için sözleşmeden cayabilmeniz lazım. En olmadı tüketici hakem heyetine gidin. Taahhüt edilen hizmeti veremediklerinden dolayı aboneliğinizin iptalini isteyin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aylık 50tl den 1 milyon kişiyi çarpsalar güzel para valla

sparcoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben ttnet i bırakıp türknete geçtim. 59,90 tek fiyat uyguluyor. minimum 150 gb kota, bölgene göre alt yapın neyi destekliyorsa 100 mbite kadar hız veriyor. en önemlisi taahhüt yok ve her yöne 1000 dk konuşma da veriyor.
    ttnet ile 25 mbit görüyordum, türknet bana 50 mbit hız verdi, en düşük 35 mbit ile bağlanıyorum. ttnetin burnu iyice havaya kalktı, türkneti tavsiye ederim. ttnetin alt yapısını kullanıp daha ucuza internet hizmeti veriyor.
    türk netin siteden bulunduğunuz bölgeye göre hız ve kota sorgulaması yapabilirsiniz. TurkNet - ADSL ve VDSL hızında Sınırsız İnternet Paketleri

HUSNU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Superonline ADSL kullanıyorum. Evet yanlış duymadınız ADSL 8 mbit. Bulunduğum bölgede fiber hat yok maalesef. Fakat ADSL bağlantım en azından stabil olduğu için şükrediyorum . Bu aralar Türknet ten memnun olan çok arkadaşım var. Onların sistemden kontrol ettirdiğimde bulunduğum yerde fiber hattan faydalanabileceğim yazıyor. Taahhüt 2018 biteceği için bekleyip ardından Türknet e geçeceğim. Dediğim gibi stabil olduğu için şu an adsl iş görüyor diyebilirim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı suk3b3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ttnet e hoşgeldin kardesm. Kabus daha yeni başlıyor. Ben kullan(A)madığım internete her ay 99 lira ödüyorum. 8 aydır yok internet. Defalarca aradm artik bıktım.kendi haline bıraktım. Geçmiş olsun sanada şimdiden
    6 aydır sürekli kopma sorunı vardı müşteri hizmetlerini 50 kere aradım yeni yeni düzeliyor gibi ama hata yapıp tivibu denen saçma salak şeyi de aldım süresinin bitmesini bekliyorum allah bu ttnetin belasını versin bittiği gibi uydunete geçicem

aday31 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ttnet müşteri mağduriyetinde 1 numaradır

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler