User Tag List

15 sonuçtan 1 ile 15 arası

Konu: Sanal mağaza ismi

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Sanal mağaza ismi

Selamlar

Arkadaşlar bayan dış giyim üzerine (etek ceket bluz elbise pantolon şort vb) bir sanal mağaza açmak istiyorum
    Zaten hali hazırda ihracat yaptığım ürünleri kendi markamı modelimi etiketimi oluşturup internet üzerinden satmayı düşünüyorum

İsim konusunda fikirlerinizi bekliyorum bu isim hem mağaza adı hemde etiket ismi olacak ürünlerde bu isimle etiketler takılıp satılacak
    Ayrıca buna benzer satış yapan arkadaşlarla fikir alışverişi yapmak isterim getirisi götürüsü zorlukları vs gibi

Şimdiden teşekkürler
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle işe markanız için bir profil belirleyerek başlamanızı öneririm.

Kısaca hedef kitleniz kimler? Müşteriye yansıyacak kalite hissiyatı nasıl sağlanacak? şeklinde bir sürü sorunun cevabı bu aşamada verilecek.

Sonrasında rakipleri belirlemek lazım. Onlara göre farklı veya daha değerli ne sağlayabileceksiniz? Kısacası insanları siteye üye olma zahmetine sokacak bir farkınız olmalı.

Malu m ucuz kanalda ciddi rekabet ve uzun süredir varlığını sürdürenler var. ( kendi ürünümü markalayıp satmak istiyorum dediğiniz için sadece burası aklıma geldi ) Hatta çekilmek zorunda kalan/batan örnekler de deneyim açısından incelenebilir.

Tüm bunların sonunda artık bir marka ismi için düşünmeye başlarsanız başarı ihtimalinizin ilk duruma görece artış göstereceğine inanıyorum. Umarım her şey gönlünüzce olur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    DirtyKid Clothing
    06 SS 0006

Ersin ÖREN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar

Arkadaşlar bayan dış giyim üzerine (etek ceket bluz elbise pantolon şort vb) bir sanal mağaza açmak istiyorum
    Zaten hali hazırda ihracat yaptığım ürünleri kendi markamı modelimi etiketimi oluşturup internet üzerinden satmayı düşünüyorum

İsim konusunda fikirlerinizi bekliyorum bu isim hem mağaza adı hemde etiket ismi olacak ürünlerde bu isimle etiketler takılıp satılacak
    Ayrıca buna benzer satış yapan arkadaşlarla fikir alışverişi yapmak isterim getirisi götürüsü zorlukları vs gibi

Şimdiden teşekkürler
    hangi e-ticaret altyapısını kullanmayı düşünüyorsun ?

220T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    giyenbayan,elitbutik,bumoda
    Modifiye parayla yapılır ama parayla yaptırılmaz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ersin ÖREN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hangi e-ticaret altyapısını kullanmayı düşünüyorsun ?
    Araştırmalarım devam ediyor.Şuan etiketçim ile görüştüm dizayn hazırlatıyorum ve yeni imalat ürünlerimden 2 şer set fazladan kesim ve üretim yapılacak.
    Açıkcası ilk olarak bir instagram sayfası üzerinden havayı koklamak istiyorum.Hali hazırda bir işletme var binlerce adet yapan ben buna extra 20-30 adet model başına fazladan üretim yaptıracağım.iş tutmazsa direk bitecek zaten uzatmadan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İnstagram işi bu saatte girilip, hava koklanacak bir yer değil. Kendi web sitenizde güvenilirlik konusunda ki problemleri aşıp havayı koklamak kısa vadede hele ki sıfır bir markayla pek mümkün gözükmüyor.

Hava koklanılacaksa, N11, Hepsiburada vb. online mağazaların olduğu noktalarda yapmak olur bu işi.
    E-bay ile alakalı problemler çözülmüş ise, Etsy üzerinden de deneyebilirsiniz, hali hazırda ihracatınız var ise pek zor olmayacaktır.
    Şimdi tabi ki hedef kitlede çok önemli hedefiniz kim? Nasıl insanlar olacaklar? Bunları netleştirdiğinizi varsayıyorum, bu devirde parayı tek bir noktaya bağlamamak en doğrusu zaten, hayırlı işler şimdiden.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ckrc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnstagram işi bu saatte girilip, hava koklanacak bir yer değil. Kendi web sitenizde güvenilirlik konusunda ki problemleri aşıp havayı koklamak kısa vadede hele ki sıfır bir markayla pek mümkün gözükmüyor.

Hava koklanılacaksa, N11, Hepsiburada vb. online mağazaların olduğu noktalarda yapmak olur bu işi.
    E-bay ile alakalı problemler çözülmüş ise, Etsy üzerinden de deneyebilirsiniz, hali hazırda ihracatınız var ise pek zor olmayacaktır.
    Şimdi tabi ki hedef kitlede çok önemli hedefiniz kim? Nasıl insanlar olacaklar? Bunları netleştirdiğinizi varsayıyorum, bu devirde parayı tek bir noktaya bağlamamak en doğrusu zaten, hayırlı işler şimdiden.
    amacım büyük bir yatırımdan önce elimdeki üretim yaptığım ürünlerin ne denli satılabileceğini görmek.Yurtdışında müşteri odaklı çalışıyoruz ve güzel satışlar yapıyorlar hitap konusunda sorunum yok sadece olup olmayacağını göreceğim hazır işleyen bir işletmede..Sonrası daha prof bir şekilde devam eder bu iş için bir ekip kurulur

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bızım uretımlerımızle malın satılmama luksu yok projeyı yapıp sıstemı kurmaya kalıyor bu ıs

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ckrc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

halıhazırda zaten uretıyoruz malı, her bedenden mısalen soyluyorum 5 er tane fazla uretıp satısını denıycez olay bu,bıze ekstra bır malıyetı ancak adetler 50 100 lerde olur

yıldırımbyzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    amacım büyük bir yatırımdan önce elimdeki üretim yaptığım ürünlerin ne denli satılabileceğini görmek.Yurtdışında müşteri odaklı çalışıyoruz ve güzel satışlar yapıyorlar hitap konusunda sorunum yok sadece olup olmayacağını göreceğim hazır işleyen bir işletmede..Sonrası daha prof bir şekilde devam eder bu iş için bir ekip kurulur
    Abi merhaba bizim de instagram üzerinden satış yaptığımız bir butik sayfamız var eğer ilk etap için nabız yoklaması düşünüyorsanız hali hazırda satış yapan bir yere ürünlerinizi verip orada ne kadar sürede satıldığına bakarak girebilirsiniz. Sizin yeni açacağınız sayfa takipçi toplayıp satış oranı yükselene kadar ilk 1-2 sefer toptan verip hem yoklama yaparak hemde kendi sayfanızı geliştire bilirsiniz
    Samara 2109

OMTechJr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eski bi arkadaşımın kullandığı isimdi bi kontrol edin eğer boştaysa "Modasfer" mottoda Moda'nın Atmosferi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yıldırımbyzt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi merhaba bizim de instagram üzerinden satış yaptığımız bir butik sayfamız var eğer ilk etap için nabız yoklaması düşünüyorsanız hali hazırda satış yapan bir yere ürünlerinizi verip orada ne kadar sürede satıldığına bakarak girebilirsiniz. Sizin yeni açacağınız sayfa takipçi toplayıp satış oranı yükselene kadar ilk 1-2 sefer toptan verip hem yoklama yaparak hemde kendi sayfanızı geliştire bilirsiniz
    Teşekkürler kardeşim ama bu şekilde kendi adıma bir çözüm üretemem yada net sonuçlar alamam zaten 2-3 aylık süreçte kendini belli eder

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İsim yabancımı olacak ? "Top Hill" giyim sektöründe bu marka yok sanırım.

by.gkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Instagramda sayfa açıp takipçi toplayana kadar bu işten vazgeçersiniz bence. Hazır platformlarda mağaza açarak buradan yürümen daha kolay abi. Mesela hepsiburada da kadın girişimciler diye bir muhabbet var normal kullanıcılara göre daha az komisyon vs alıyorlar. Kargoda, kampanyalarda filan ekstra indirim yapıyorlar. Hazır platformda kendi markanı tutturursan bir e-ticaret firması ile anlaşıp sonrasında web siteni de yapıp devam edebilirsin.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler