User Tag List

Sayfa 8/11 İlkİlk ... 678910 ... SonSon
195 sonuçtan 134 ile 152 arası

Konu: FC5 son kasa Civic için kötü bir haber ...

camsemih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    allah bu facebookta araba grubu sayfalarında gezen saçma sapan yorum yapan tüm akılsızlara akıl versin. Dün denk geldim göçükse göçük ezikse ezik kimse civic lerin piyasasını düşeremez diye kocaman harflerle cümleler yazmış ne diyeyim babasının malı gibi korusunlar deveyi diken insanı seven yaranırmış

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı camsemih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    allah bu facebookta araba grubu sayfalarında gezen saçma sapan yorum yapan tüm akılsızlara akıl versin. Dün denk geldim göçükse göçük ezikse ezik kimse civic lerin piyasasını düşeremez diye kocaman harflerle cümleler yazmış ne diyeyim babasının malı gibi korusunlar deveyi diken insanı seven yaranırmış
    Bizim milletin fanatikligi bi baska oluyo abi,bunlar hep montaj hep fotoşok
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

arda35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı camsemih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunlar böyle yaptıkça bize daha çok eğlence çıkıyor. Beter olsunlar.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu gün Honda'ya ait bir test aracının yanına park ettim cuma vakti tesadüfen.

Aklıma hemen bu konu geldi hiç adetim değildir ama içimdeki merakı saklayamadım şöyle yana doğru bir süzülüp baktım 3-4 cm aralıkla 2 ader ufak göçük gördüm.

Mekanikte sıkıntı olur anlarım (geri çağırılıp onarılıyor bu bilinen bir durum) ama bu durum biraz enteresan geldi bana.

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu soruni dile getirip haklarini arayanlara honda civic (air) fanatikleri kiziyormus.

Arabanin degerini dusuruyorlarmis.

Ne guzel 115bin tl alip 135bin tl satiyorduk simdi isler kesat diyorlarmis.
    Seat IBIZA FR

Molev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu konuyu okuduktan sonra nerde fc5 civic görsem gözüm oraya gitti 10 araç gördüysem 7 sinde 8 inde vardı, Allah alana sabır versin benim moralim çok bozulurdu ev parası veriyosun :/ birde japon sorunsuz alır binerim kafam rahat abi diye alıyosun büyük sıkıntı, bilipte alanlara zaten hiçbişi söylemiyorum.
    '' Astrolog ''

Alıntı driftboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    turbo desteğiyle 4 beygir almış, acaba emniyet kemerine mi taktı turboyu ?

mstfcn28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kırmızı HB RS almayı düşünüyorum hala hatta yarın test sürüşüne gitme ihtimalim var yada önümüzdeki hafta

levent_s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yeni Honda Civic kaporta direk gocuk sorunu - YouTube

Bayi kullanımdan dolayı oluyor demiş

levent_s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne olacak bu işin sonu merak ediyorum..

Honda fabrikası onunde protesto! - Haberler

Network - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlk yazdığımdan bu yana 6 ay olmuş, hala daha aynı noktadayız. Fabrikada üretim dursun, 30 dk içinde yer gök yıkılır çözüm bulmak için. Ama sıkıntı olduğunu bile bile devletten teşviklerle tıkır tıkır araba basmaya devam ediyorlar.

Sanayi Bakanlığı diye bir kurum var. Çağırır firmanın yöneticilerini, 26 yılda bu ülkede milyonlarca araba yaptınız, milyarlarca lira teşvik alıyorsunuz yerli üretim ayağına ama ilk bize giriyor, çözün! der, işler böyle yürür bence. Bak Amerikalılara, Almanlara neler yaptılar. Yakaladı bir kere yakasını, silkeledi attı, cemiyette rezil rüsva oldular, dünya otomotiv tarihine geçen kepazelikler gördük. Hala daha bunların alayı ibn.... deyip, Audiyi, BMW'yi, Mercedes'i de peşine si...... çalışıyorlar.

Yazık bizim milletimize zar zor para biriktirip araba alıyor, sıfır arabanın sağı solu çöküyor, birde aptal yerine koyuyorlar, yok su tazyiki yok rüzgar şu bu diyorlar. İdari bir merci yok işi çözecek.

Ben ekonomik olarak çok zayıf ve çaresiz oluşumuza bağlıyorum bu işi. İdarenin her ne kadar durumu görse de adamları kasmayalım, marka değeri yüksek, bir yolunu bulurlar diye beklediklerini düşünüyorum. Dünya çapında iş yapan güçlü şirketlerle karşı karşıya geldiğinde hep aynı durum buz gibi karşımıza çıkıyor.

En son Volkswagen'de de bunu gördük. Diğer ülkelerde satışı durduruldu bizde sanki hatayı biz yapmışız gibi büzüldük, aman zorlamayalım çözüm bulurlar.

Çözüm beklemeye devam...

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dalgalı kasa civic. Bence bundan bile prim çıkarırlar.
    Instagram: mutusgarage

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Network Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk yazdığımdan bu yana 6 ay olmuş, hala daha aynı noktadayız. Fabrikada üretim dursun, 30 dk içinde yer gök yıkılır çözüm bulmak için. Ama sıkıntı olduğunu bile bile devletten teşviklerle tıkır tıkır araba basmaya devam ediyorlar.

Sanayi Bakanlığı diye bir kurum var. Çağırır firmanın yöneticilerini, 26 yılda bu ülkede milyonlarca araba yaptınız, milyarlarca lira teşvik alıyorsunuz yerli üretim ayağına ama ilk bize giriyor, çözün! der, işler böyle yürür bence. Bak Amerikalılara, Almanlara neler yaptılar. Yakaladı bir kere yakasını, silkeledi attı, cemiyette rezil rüsva oldular, dünya otomotiv tarihine geçen kepazelikler gördük. Hala daha bunların alayı ibn.... deyip, Audiyi, BMW'yi, Mercedes'i de peşine si...... çalışıyorlar.

Yazık bizim milletimize zar zor para biriktirip araba alıyor, sıfır arabanın sağı solu çöküyor, birde aptal yerine koyuyorlar, yok su tazyiki yok rüzgar şu bu diyorlar. İdari bir merci yok işi çözecek.

Ben ekonomik olarak çok zayıf ve çaresiz oluşumuza bağlıyorum bu işi. İdarenin her ne kadar durumu görse de adamları kasmayalım, marka değeri yüksek, bir yolunu bulurlar diye beklediklerini düşünüyorum. Dünya çapında iş yapan güçlü şirketlerle karşı karşıya geldiğinde hep aynı durum buz gibi karşımıza çıkıyor.

En son Volkswagen'de de bunu gördük. Diğer ülkelerde satışı durduruldu bizde sanki hatayı biz yapmışız gibi büzüldük, aman zorlamayalım çözüm bulurlar.

Çözüm beklemeye devam...
    Dava açtınız mı?
    Bilirkişi raporu var mı elinizde?
    Yasal süreç başlatmadan hiçbir şey olmayacağı düşüncesindeyim.
    Okumadan imzalamam.....

Vtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beklediğimize değecek mi acaba..

Civic Sedan Dizel

https://i.hizliresim.com/p6GJno.jpg

Vtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Göçüğe köpükmü bastılar ?

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şu jantlar nedir ya, sırf şu bile almama sebebi neredeyse. Bir jantta bu kadar çirkin bir tasarım olabilir mi?

arda35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynen öyle yapacaklarmış. vlogger'ları da bir güzel yemişler. Burak Ertem dahi kanmış. Toplamda 200 araçta varmış bu şikayet güya. Onları da garanti kapsamına girmemesine rağmen sırf iyi niyetten ötürü çağırıp köpük basacaklarmış. Bilmem kaçta kaçmış, olurmuş öyle.

Önce itelediler. Hatayı kabul etmediler ve hala da etmiyorlar. Şimdi sıvayacaklar. Köpükle tabii

karsiyakaliozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı arda35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen öyle yapacaklarmış. vlogger'ları da bir güzel yemişler. Burak Ertem dahi kanmış. Toplamda 200 araçta varmış bu şikayet güya. Onları da garanti kapsamına girmemesine rağmen sırf iyi niyetten ötürü çağırıp köpük basacaklarmış. Bilmem kaçta kaçmış, olurmuş öyle.

Önce itelediler. Hatayı kabul etmediler ve hala da etmiyorlar. Şimdi sıvayacaklar. Köpükle tabii
    Vlogger yer tabi götür gezdir yedir içir ne desin adam vlogger da okkalı billur oluçakki konuşsun yoksa kem kümle geçiştiriyorlar.
    ''Türkiye; Atatürk'ü Allah'a borçlusun, geriye kalan her şeyi de Atatürk'e..." DANIEL DUMOULIN

SK10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu jantlar nedir ya, sırf şu bile almama sebebi neredeyse. Bir jantta bu kadar çirkin bir tasarım olabilir mi?
    bu arabanın 1.6 düz motor elegance versiyonunu (istisnalar olabilir) alıcak apaçi 20' replika vossen koyucağı için pek sıkıntı yok onlar açısından abi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler