User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
21 sonuçtan 20 ile 21 arası

Konu: instagram ve facebook hız sorunu

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim instagram en az 3-4 aydır yeni arayüz. Yeni gelen arşivleme özelliği bende en az 13-14 aydır var. Hesabıma başka cihazdan girdiğimde yine bu özelliklerle ve arayüzle çalışıyor. Yukarıda attığımda aynı telefonla mesela. İkiside arayüz farklı. Yani telefona değil hesaba geliyor.

Aktaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1- modeme reset

2- Telefon ayarlardan ağ a girip ağ ayarlarını sıfırlayın

3- Fabrika ayarlarına döndür.

Bunlar olmassa başka birinin wifi na bağlanıp deneyin , eğer başka birinin wifi ında çalışıyorsa modem de sorun , eğer onda da çalışmıyorsa telefonda sorun oldugu anlaşılır.
    birçok şeyi denedim dediğiniz test yöntemlerini deneme fırsatım olmadı hiç ama bakıcam hatta komşudan modemini ödünç alıp bizim hatta takıp denemeyi bile düşünüyorum

Alıntı golgeoyunu03 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Telefon wifi ayarından bağlı olduğunuz ağın dns ayarını manuel olarak girin, düzeleceğini umuyorum.

209.244.0.3 , 209.244.0.4 şeklinde yazın lütfen
    bu akşam denicem bunu

Alıntı alperaslann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim internete her olduğunda modemi resetledim. Isınmıştır soğusun diye soğuttum, komple sıfırladım tekrar ayarlarını yaptım. Ama her gün akşam saatlerinde yine aynısını yapıyordu hele 2 telefon 1 laptop bağlıyalım dediğiniz gibi ne hikayeleri ne facebookta bir haber açılmıyordu. Bugün iptal ettirdim ))))
    bende en son telekomu aradım iptal ettiriyorum diye sıkıntınız nedir vs diye konuştuk ettik şuanlık düzelttiler nasıl olduysa daha önce defalarca aradım hiç bi şekilde sonuç alamamıştım.

Alıntı tiMachine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu aralar facebook ve instagram için bu sorun var. Kendi uygulamaları wifi üzerinden bir sıkıntı çekiyor. Ben wp üzerinde bile yaşıyorum bu sıkıntıyı. Aynı telefon aynı yer aynı boyutta 2 tane 5 mblık video upladığımda wp'den 12 dk youtube üzerinden 4 dk sonucu aldım.
    evet wifiden kaynaklı bi durum var

Alıntı chatlaxs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uydunet kullanıyorum 50 mbit hızım akşam belli saatlerde dediğiniz gibi facebook zorla açılıyor videolar donup kalıyor. 1 saat sonra falan normale dönüyor gene
    bende uydunet düşünmüştüm ama bu tarz şikayetleri çok duydum

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler