User Tag List

Sayfa 3/7 İlkİlk 12345 ... SonSon
118 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Ekim Ayında Nerede Tatil Yapılır ?

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı clioGT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ekim sonu balayına olur mu oralar abi?
    Güzel olur, ben kasım ortası gitmiştim.
    oranın tam mevsimi
    ne bunaltıcı sıcak ne de soğuk

morgan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı -Murat Özcan- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok hocam yurt içi olacak, Kemer bölgesini seçtik, tavsiye edeceğiniz otel varsa iyi olur
    Kemer'de Barut'un oteli var.Biraz tuzlu gelebilir.Eğer gelirse Orange Country var o Baruta göre biraz daha uygun olur
    '12 Astra H
    ///M

badmast3r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Crystal otellerine bakabilirsiniz, ben beğenmiştim genel olarak otelleri. flora beach'de kalmıştım ben, crystal otelleri diğer otellere göre daha uygun oluyor. onun haricinde bütçenize uygun mu bilmiyorum ama orange country bakabilirsiniz. genelde ben ETS'den alıyorum otelleri çok kötü oteller olmuyor genelde
    www.atk.gov.tr
    Fatal error: Call to undefined function huzur() in C:\Turkey\DENİZLİ\Life.php on line 2017
    Kimi bendEn Daha Çok seversEn Onu Alırım Senden ..

ÜSTÜNERC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende bayram sonrası ortakente gitmeyi düşünüyordum geceleri dışarı çıkılmaz mı diyorsunuz

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı badmast3r Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kemer bölgesinde karar kıldınızsa Nirvana Lagoon denemelisiniz
    Alıntı morgan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kemer'de Barut'un oteli var.Biraz tuzlu gelebilir.Eğer gelirse Orange Country var o Baruta göre biraz daha uygun olur
    Barut pahalı ama orange ciddin guzel otel

Crystal otellerine bakabilirsiniz, ben beğenmiştim genel olarak otelleri. flora beach'de kalmıştım ben, crystal otelleri diğer otellere göre daha uygun oluyor. onun haricinde bütçenize uygun mu bilmiyorum ama orange country bakabilirsiniz. genelde ben ETS'den alıyorum otelleri çok kötü oteller olmuyor genelde
    Crstaly otellerini pek beğenmedik ama orange otel guzel bır yer bütçemizi biraz aşıyor eğer indirime girerse oraya gideceğiz. ETS ile daha önce gitmedik bilmiyoruz nasıl ilgi alaka otel konusunda

Alıntı ÜSTÜNERC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende bayram sonrası ortakente gitmeyi düşünüyordum geceleri dışarı çıkılmaz mı diyorsunuz
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

badmast3r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Crstaly otellerini pek beğenmedik ama orange otel guzel bır yer bütçemizi biraz aşıyor eğer indirime girerse oraya gideceğiz. ETS ile daha önce gitmedik bilmiyoruz nasıl ilgi alaka otel konusunda
    ben hep memnun kaldım açıkcası özellikle isim yapmış otellerde. Otel görevlileri ile hiç işim olmadı, hep ets görevlileri halletti
    www.atk.gov.tr
    Fatal error: Call to undefined function huzur() in C:\Turkey\DENİZLİ\Life.php on line 2017
    Kimi bendEn Daha Çok seversEn Onu Alırım Senden ..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben hep memnun kaldım açıkcası özellikle isim yapmış otellerde. Otel görevlileri ile hiç işim olmadı, hep ets görevlileri halletti
    En kötü deneyebiliriz orasınıda fiyatların biraz düşmesini bekliyorum şuan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arada deniz suyu sıcaklığı ile ilgili bilgisi olan var mı o tarihlerde ?

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MatraX_07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Antalyada yaşayan birisi olarak Antalya'yı tavsıye ederim.Otel ile ilgili de yardımcı olurum
    Bende bir destek istesem arkadaşla aynı hafta tatile gidicem 3 yetişkin 1 bebek ( yaş 2) Bütçeyi zorlamadan h.dahil bir öneri varsa çok sevinirim.

tylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Peki ekimde bodrumda gece ortamı nasıl ? Denizle işim yok ama çok güzel auqa park varmış oraya gitmek istiyorum. Ekimde açık mı ? Gidilirmi oraya ?
    Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu konunun bir üst leveli kaç yaşında milli oldunuz olur ...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende bir destek istesem arkadaşla aynı hafta tatile gidicem 3 yetişkin 1 bebek ( yaş 2) Bütçeyi zorlamadan h.dahil bir öneri varsa çok sevinirim.
    Siz hangi bölgeye gideceksiniz hocam ?

Alıntı tylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki ekimde bodrumda gece ortamı nasıl ? Denizle işim yok ama çok güzel auqa park varmış oraya gitmek istiyorum. Ekimde açık mı ? Gidilirmi oraya ?
    Bodrumda gece ortamı çok güzel. Özellikle son 3 yıldır hep oraya gittim bitirdim oraları. gümbet merkezde bir yer seçersen keyifli geçer. Barlar sokağı seni tatmin eder, Özellikle Pasha ve Posh Club en çok tutulan yerler. Serdar Ortaç Demet akalın falan geliyor hafta sonları..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Siz hangi bölgeye gideceksiniz hocam ?
    ..
    %90 Narcia resort da 4 gün / İncekum beach de 4 gün şeklinde olacak. Biri avsallar tarafı diğeri side de.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    %90 Narcia resort da 4 gün / İncekum beach de 4 gün şeklinde olacak. Biri avsallar tarafı diğeri side de.
    Merhaba,
    Narcia Resort Side'yi kesinlikle öneririm. Biz de ekim ortası gitmiştik. Deniz felan şahane. Gerçi 2 gün yağmura denk geldik. Gelelim otele. Yemekler, Oda hizmet şahane. Yalan söylemedilerse 35-40 yaşlarında sahibi var. Tanıştık. Ailece otelin içindeler. Adam hergün herşeyi kontrol ediyor. Çok kibarlar. Hizmet süper. Havuzda küçük aqua da var. Yemeği hele hiç sorma. Sabah akşam süper şeyler yapıyorlardı. Denize yakın. ister otelin arabası var. ister yürüyerek git. Biz yürürdük hep. 5 dk sürmüyo. (Denize sıfır diyebilrsin yani) Ayrıca Plajda otelin yeri de var. içersinde restorant, çay , şemsiye , sezlong herşey var. Öğlen yemek için otele geri dönmene gerek yok yani.
    Aklıma gelenler bunlar. Varsa seninde aklında olanlar cevaplarıım. Dediğim gibi Narcia'yı %100 öneririm.
    Hava için ise bize ekim 20'lerde oda da klima açıyorduk öyle söyliyeyim.
    Saygılar,

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı The_Crow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    Narcia Resort Side'yi kesinlikle öneririm. Biz de ekim ortası gitmiştik. Deniz felan şahane. Gerçi 2 gün yağmura denk geldik. Gelelim otele. Yemekler, Oda hizmet şahane. Yalan söylemedilerse 35-40 yaşlarında sahibi var. Tanıştık. Ailece otelin içindeler. Adam hergün herşeyi kontrol ediyor. Çok kibarlar. Hizmet süper. Havuzda küçük aqua da var. Yemeği hele hiç sorma. Sabah akşam süper şeyler yapıyorlardı. Denize yakın. ister otelin arabası var. ister yürüyerek git. Biz yürürdük hep. 5 dk sürmüyo. (Denize sıfır diyebilrsin yani) Ayrıca Plajda otelin yeri de var. içersinde restorant, çay , şemsiye , sezlong herşey var. Öğlen yemek için otele geri dönmene gerek yok yani.
    Aklıma gelenler bunlar. Varsa seninde aklında olanlar cevaplarıım. Dediğim gibi Narcia'yı %100 öneririm.
    Hava için ise bize ekim 20'lerde oda da klima açıyorduk öyle söyliyeyim.
    Saygılar,
    Abi teşekkür ederim bilgiler için. Rez. valide yaptı o tek otelde kalmak taraftarı değil , bense tam tersi. Senin yorumdan sonra ikna edebilirsem tüm tatili burada geçirmek için ikna edebilirim belki. Ben kızımla gideceğim aynı zamanda ( 2 yaşında) çocukları için imkanlar nasıl ? Bizim olayımız tamamen dinlenmek üzerine alkolle hoplayıp zıplamakla işimiz yok o yüzden beklenti de tavan değil yani. Yemekler yenilebilir seviyede olsa kafi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi teşekkür ederim bilgiler için. Rez. valide yaptı o tek otelde kalmak taraftarı değil , bense tam tersi. Senin yorumdan sonra ikna edebilirsem tüm tatili burada geçirmek için ikna edebilirim belki. Ben kızımla gideceğim aynı zamanda ( 2 yaşında) çocukları için imkanlar nasıl ? Bizim olayımız tamamen dinlenmek üzerine alkolle hoplayıp zıplamakla işimiz yok o yüzden beklenti de tavan değil yani. Yemekler yenilebilir seviyede olsa kafi.
    Selamlar tekrar,
    Valla ilk o otele giderseniz senin bişi yapmana gerek yok. Valide otomatik kalacaktır inan Çocuklar olayını atlamışım. Çocuklar içinde süperbi yer. Bir sürü aktiviteleri vardı. Çocukları birilerine (böyle boyalı, palyaço tipli, kızlar erkekler. Yabancılarda var içlerinde )
    bırakıyorsun. Onlar akşama kadar onlarla oynuyorlar tiyatro yapıyorlar. Öğle vakti uyuyorlar. Sizinki gibi Küçük çocuklar için de kreş gibi bişileri de var sanırım. Ama genelde hep çocuklar böyle sürü halinde ayrı bir yerde eğleniyor. Hatta tatil sonu tiyatro salonunda size gösteri yapıyorlar. (Öğrendikleri şeyleri sergiliyorlar. ) Denize ve Havuza sizle beraber hep bir yardımcı yanlarında bulunarak giriyorlar.
    Havuzda çocuk bölümü, kaydırak (küçük) vs. var.

Kısaca esas çocuklar ve aileler için ideal bir otel.

Diğer konuları kısaca özetlersem. Otelden memnun kalacağınız için dinlenme maksimum olacaktır. (Alkol almıyorsan bile yemeklerde 1 bira sizi oldukça gevşetecektir inan ) Biz bir kere bile bağıran bir tip yada personel duymadık. Yemekler konusunda beklentin tavan olsun. Çünkü fazlasıyla karşılıyorlar.
    Müşteriler genelde yabancıydı. (Biz gittiğimizde Almanya, Hollanda) ama hepsi usturuplu tiplerdi. Öyle Kemer'e dağıtmaya giden ruslardan değil yani.

Başka başka. Şöyle söyliyeyim. Atıyom Cornellia Resort, Titanic resort , Belek Zart Zurt Complex vs. otellerin 1 tıp küçüğü ve çok daha uygun fiatlısı bir otel diyebilirim.

Eksi bir not : Ben Side'yi beğenmedim. Side de bi cacık yok. O tarihi kalıntıların dışında. O yüzden 1 kere side'yi gezdik. Onun dışında otelden ve imkanlarından başka bir aktivite yapmadım. (Otel yetiyor zaten. ) Bunu da dip not ekliyeyim.
    Saygılarımla,
    Metin.

MatraX_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ne tarz bır yer dusunuyorsunuz hocam..Elımızden geldıgı kadar yardımcı oluruz tabıkı

LightSide - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cratos Hotel Girneyi tavsiye ederim, o zaman araliginda en iyi secenek bence.

bomberr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı The_Crow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar tekrar,
    Valla ilk o otele giderseniz senin bişi yapmana gerek yok. Valide otomatik kalacaktır inan Çocuklar olayını atlamışım. Çocuklar içinde süperbi yer. Bir sürü aktiviteleri vardı. Çocukları birilerine (böyle boyalı, palyaço tipli, kızlar erkekler. Yabancılarda var içlerinde )
    bırakıyorsun. Onlar akşama kadar onlarla oynuyorlar tiyatro yapıyorlar. Öğle vakti uyuyorlar. Sizinki gibi Küçük çocuklar için de kreş gibi bişileri de var sanırım. Ama genelde hep çocuklar böyle sürü halinde ayrı bir yerde eğleniyor. Hatta tatil sonu tiyatro salonunda size gösteri yapıyorlar. (Öğrendikleri şeyleri sergiliyorlar. ) Denize ve Havuza sizle beraber hep bir yardımcı yanlarında bulunarak giriyorlar.
    Havuzda çocuk bölümü, kaydırak (küçük) vs. var.

Kısaca esas çocuklar ve aileler için ideal bir otel.

Diğer konuları kısaca özetlersem. Otelden memnun kalacağınız için dinlenme maksimum olacaktır. (Alkol almıyorsan bile yemeklerde 1 bira sizi oldukça gevşetecektir inan ) Biz bir kere bile bağıran bir tip yada personel duymadık. Yemekler konusunda beklentin tavan olsun. Çünkü fazlasıyla karşılıyorlar.
    Müşteriler genelde yabancıydı. (Biz gittiğimizde Almanya, Hollanda) ama hepsi usturuplu tiplerdi. Öyle Kemer'e dağıtmaya giden ruslardan değil yani.

Başka başka. Şöyle söyliyeyim. Atıyom Cornellia Resort, Titanic resort , Belek Zart Zurt Complex vs. otellerin 1 tıp küçüğü ve çok daha uygun fiatlısı bir otel diyebilirim.

Eksi bir not : Ben Side'yi beğenmedim. Side de bi cacık yok. O tarihi kalıntıların dışında. O yüzden 1 kere side'yi gezdik. Onun dışında otelden ve imkanlarından başka bir aktivite yapmadım. (Otel yetiyor zaten. ) Bunu da dip not ekliyeyim.
    Saygılarımla,
    Metin.
    Hocam siz bu kadar övünce bende niyetlendim otele Yalnız yorumlara baktım, özellikle geçen sene ve bu sene tekrar gidenler bu sene otel kalitesinin çok düştüğünden şikayetçi. Siz ne zaman ziyaret etmiştiniz?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bomberr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam siz bu kadar övünce bende niyetlendim otele Yalnız yorumlara baktım, özellikle geçen sene ve bu sene tekrar gidenler bu sene otel kalitesinin çok düştüğünden şikayetçi. Siz ne zaman ziyaret etmiştiniz?
    Selamlar,
    O zaman işler değişir. Doğrudur ben 2 sene oldu gideli. Eğer bozdularsa yazık ederler. Gerçi öyle ortamın bozulacağı gibi gözükmüyodu ama belli olmaz tabii. Şimdi kimseyi de yönlendirmiş olmayayım. Benim gittiğim zamanlar bu otel süperdi. o yüzden tavsiye ettim.
    Saygılar,

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler