User Tag List

Sayfa 4/7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
118 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: Ekim Ayında Nerede Tatil Yapılır ?

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı The_Crow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar tekrar,
    Valla ilk o otele giderseniz senin bişi yapmana gerek yok. Valide otomatik kalacaktır inan Çocuklar olayını atlamışım. Çocuklar içinde süperbi yer. Bir sürü aktiviteleri vardı. Çocukları birilerine (böyle boyalı, palyaço tipli, kızlar erkekler. Yabancılarda var içlerinde )
    bırakıyorsun. Onlar akşama kadar onlarla oynuyorlar tiyatro yapıyorlar. Öğle vakti uyuyorlar. Sizinki gibi Küçük çocuklar için de kreş gibi bişileri de var sanırım. Ama genelde hep çocuklar böyle sürü halinde ayrı bir yerde eğleniyor. Hatta tatil sonu tiyatro salonunda size gösteri yapıyorlar. (Öğrendikleri şeyleri sergiliyorlar. ) Denize ve Havuza sizle beraber hep bir yardımcı yanlarında bulunarak giriyorlar.
    Havuzda çocuk bölümü, kaydırak (küçük) vs. var.

Kısaca esas çocuklar ve aileler için ideal bir otel.

Diğer konuları kısaca özetlersem. Otelden memnun kalacağınız için dinlenme maksimum olacaktır. (Alkol almıyorsan bile yemeklerde 1 bira sizi oldukça gevşetecektir inan ) Biz bir kere bile bağıran bir tip yada personel duymadık. Yemekler konusunda beklentin tavan olsun. Çünkü fazlasıyla karşılıyorlar.
    Müşteriler genelde yabancıydı. (Biz gittiğimizde Almanya, Hollanda) ama hepsi usturuplu tiplerdi. Öyle Kemer'e dağıtmaya giden ruslardan değil yani.

Başka başka. Şöyle söyliyeyim. Atıyom Cornellia Resort, Titanic resort , Belek Zart Zurt Complex vs. otellerin 1 tıp küçüğü ve çok daha uygun fiatlısı bir otel diyebilirim.

Eksi bir not : Ben Side'yi beğenmedim. Side de bi cacık yok. O tarihi kalıntıların dışında. O yüzden 1 kere side'yi gezdik. Onun dışında otelden ve imkanlarından başka bir aktivite yapmadım. (Otel yetiyor zaten. ) Bunu da dip not ekliyeyim.
    Saygılarımla,
    Metin.
    Keşke böyle güzel yorumları kemer veya alanya bölgesinde ki oteller içinde yapsanız güzel olurdu seçmek için
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

tequila818 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Denize girilir mi bilmem ama ben Ekim ayında hafta sonları Gökova'ya gidiyorum. Halil'in yerinde akşam şömine yakıyorlar rakı içiyorsun. Sabahları Akçapınar Tostçusu ya da Sakız Restoran'da kahvaltı. 10 günün 2-3 gününü bu şekilde yaparsanız çiçek gibi dönersiniz eve.

HAKKIMIZDA | HalilinYeri

Sakız Restoran Cetibeli Marmaris Resimler | Sakız Restoran Cetibeli Marmaris (Gökova'da 4-5 sene vakit geçirdikten sonra ancak keşfedilen ve bilinmeyen bir yerdir.)

Akcapınar Tostcusu’na uğramadan gecmeyin YazKış Muğla

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tequila818 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Denize girilir mi bilmem ama ben Ekim ayında hafta sonları Gökova'ya gidiyorum. Halil'in yerinde akşam şömine yakıyorlar rakı içiyorsun. Sabahları Akçapınar Tostçusu ya da Sakız Restoran'da kahvaltı. 10 günün 2-3 gününü bu şekilde yaparsanız çiçek gibi dönersiniz eve.

HAKKIMIZDA | HalilinYeri

Sakız Restoran Cetibeli Marmaris Resimler | Sakız Restoran Cetibeli Marmaris (Gökova'da 4-5 sene vakit geçirdikten sonra ancak keşfedilen ve bilinmeyen bir yerdir.)

Akcapınar Tostcusu’na uğramadan gecmeyin YazKış Muğla
    Tavsiyeniz için teşekkür ederim..

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı The_Crow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar,
    O zaman işler değişir. Doğrudur ben 2 sene oldu gideli. Eğer bozdularsa yazık ederler. Gerçi öyle ortamın bozulacağı gibi gözükmüyodu ama belli olmaz tabii. Şimdi kimseyi de yönlendirmiş olmayayım. Benim gittiğim zamanlar bu otel süperdi. o yüzden tavsiye ettim.
    Saygılar,
    Booking den yorumlara bakıyorum da birisi resepsiyon suratsız demiş, diğeri oda da terlik yok demiş. Çok enteresan şeylere takılıyoruz biz bu işlerde.

Geçmişte bir süre otel de de çalıştığım için maalesef türk misafirlerin olaya bakış açısı 150 verdiysem 200 lük yemem / içmem lazım ki parayı çıkarayım minvalinde.

O da da terlik yoksa rica edersin verirler yoksa da bu senin tatilini baltalayan bir şey değil ki. Bir de misafirsin diye oradaki çalışanı satın almıyorsun, karşılıklı nezaketle yürüteceğin bir ilişki var ortada. 2 duble iç bana votka ver, oldu uşak mı karşındaki ? (Bunu canlı gördüm az kaldı kavga çıkıyordu, garson haklıydı bence)

tayreep_john - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    illa ki denize girmek gibi niyetiniz yoksa assos u öneririm babakale sivrice kadırga koyu gibi rotalar çizerek hergün bi yere gidebilirsiniz güzel bi fotoğraf makinesi yanınıza alırsanız ekim ayı gibi gün batımı ege bölgesinde çok güzel oluyor denizede girilir ama ekim ayında ciddi soğuk oluyor baştan söyliyim tam inziva mevisimi şuan oralar
    SM PERFORMANCE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Booking den yorumlara bakıyorum da birisi resepsiyon suratsız demiş, diğeri oda da terlik yok demiş. Çok enteresan şeylere takılıyoruz biz bu işlerde.

Geçmişte bir süre otel de de çalıştığım için maalesef türk misafirlerin olaya bakış açısı 150 verdiysem 200 lük yemem / içmem lazım ki parayı çıkarayım minvalinde.

O da da terlik yoksa rica edersin verirler yoksa da bu senin tatilini baltalayan bir şey değil ki. Bir de misafirsin diye oradaki çalışanı satın almıyorsun, karşılıklı nezaketle yürüteceğin bir ilişki var ortada. 2 duble iç bana votka ver, oldu uşak mı karşındaki ? (Bunu canlı gördüm az kaldı kavga çıkıyordu, garson haklıydı bence)
    Bende bakıyorum da ciddi anlamda tuaf şeylere takılıyoruz Türk milleti olarak. Yabancı turist yazmış odada ki duvarda ki tablo ne kadar güzel. Bizimkiler demiş oda duvarlar neden bu kadar ince

Yalnız booking efsaneydi hey gidi hey

Alıntı tayreep_john Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    illa ki denize girmek gibi niyetiniz yoksa assos u öneririm babakale sivrice kadırga koyu gibi rotalar çizerek hergün bi yere gidebilirsiniz güzel bi fotoğraf makinesi yanınıza alırsanız ekim ayı gibi gün batımı ege bölgesinde çok güzel oluyor denizede girilir ama ekim ayında ciddi soğuk oluyor baştan söyliyim tam inziva mevisimi şuan oralar
    Oraları düşünmüyoruz hocam. Yinede teşekkür ederim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ekim ayında akdeniz de hatta özellikle imkan varsa kibris tek tatile gidilicek yerlerden biridir diyebilirim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı olgaryildirim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ekim ayında akdeniz de hatta özellikle imkan varsa kibris tek tatile gidilicek yerlerden biridir diyebilirim
    Kemer yada Alanya tercihimiz olacak hocam

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    zaten en güzel tatil akdeniz de ekim ve sonrasıdır havadaki ağır sıcak gider tatlı sıcak kalır .. okullar açılır yazlıkçılar gider etraf sakinleşir güzelleşir esnafın bile huyu suyu değişir.. yurtdışında eylül ekim kasım emeklililerin vaktidir yani emekliler gelir o sıra daha çok onlarda mülayim insanlardır çok hoş sohbetlerdir.. en güzel tatil zaten yazlıkçı furyası gittikden sonra olan tatildir her şeyi doya doya yaşar eğlenir keyif alırsın..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zaten en güzel tatil akdeniz de ekim ve sonrasıdır havadaki ağır sıcak gider tatlı sıcak kalır .. okullar açılır yazlıkçılar gider etraf sakinleşir güzelleşir esnafın bile huyu suyu değişir.. yurtdışında eylül ekim kasım emeklililerin vaktidir yani emekliler gelir o sıra daha çok onlarda mülayim insanlardır çok hoş sohbetlerdir.. en güzel tatil zaten yazlıkçı furyası gittikden sonra olan tatildir her şeyi doya doya yaşar eğlenir keyif alırsın..
    İnşallah hocam bizimki mecburi tercih oldu bu aylarda. İzin olayları ***** hemen çıkamıyorsun ekime sarktı. Tek çekincem havanın zaman zaman elverişsiz olabilmesi, bakıcaz artık şansımıza umarım güzel olur denize girebiliriz

memincbn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Antalyalı arkadaşlar ekim ayında Antalya'da hava nasıldır acep? 7-15 Ekim tarihlerinde orada olacağım bir aksilik çıkmazsa.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı memincbn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Antalyalı arkadaşlar ekim ayında Antalya'da hava nasıldır acep? 7-15 Ekim tarihlerinde orada olacağım bir aksilik çıkmazsa.
    Hangi bölgede olacaksın hocam ?

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı -Murat Özcan- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim sen naptın karar verdinmi iki gün önce kemerdeydim sakinleşmiş oralarda aktif değil pek .
    @memincbn 2 gündür fena sıcak ama antalyada bi günde 4 mevsim bile yaşandıgı oluyo hiç belli olmaz abi tabi muhtemelen soğuk olmaz pek ılık olur diyelim . Ekim başında yağmurlar gelebilir .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    onlarda güzel tercih dediğim gibi akdeniz iyi tatiller dilerim şimdiden

TaxiDriver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ekim ayı boyunca tatil arıyorsanız Profilime bakın .

Ses veriyorum: Magusa Palm Beach hotel (plaj amaclı)
    Evet bu bilgiyi her yerde vermem. Zirve bir deniz, kum ve kapalı maraş'ın ürkütücü görüntüsü eşliğinde.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı i-vtec07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim sen naptın karar verdinmi iki gün önce kemerdeydim sakinleşmiş oralarda aktif değil pek .
    @memincbn 2 gündür fena sıcak ama antalyada bi günde 4 mevsim bile yaşandıgı oluyo hiç belli olmaz abi tabi muhtemelen soğuk olmaz pek ılık olur diyelim . Ekim başında yağmurlar gelebilir .
    Şu an Kemer olarak gözüküyor ama oradaki otelde yer kalmamış. Alkoçlara gelecektik yerler dolmuş şansımıza :S Orangede de fiyatlar artmış bilmiyorum nereye gideceğimizi şuan biraz geç kaldık rezervede sanırım.

Alıntı olgaryildirim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    onlarda güzel tercih dediğim gibi akdeniz iyi tatiller dilerim şimdiden
    Teşekkürler hocam..

Alıntı TaxiDriver Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekim ayı boyunca tatil arıyorsanız Profilime bakın .

Ses veriyorum: Magusa Palm Beach hotel (plaj amaclı)
    Evet bu bilgiyi her yerde vermem. Zirve bir deniz, kum ve kapalı maraş'ın ürkütücü görüntüsü eşliğinde.
    Yani burada tavsiyemi var hocam ?

memincbn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı -Murat Özcan- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belek tarafında olacağım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı memincbn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belek tarafında olacağım
    Anladım hocam otel belirlediniz mi ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir güncel diyelim varmı gidenler bir yerlere

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler