User Tag List

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
70 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Meyve Aromalı Bira

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    vayyy mike ne güzel olmuş konu bende bi bira içtim geçenlerde daha dogrusu bi arkadaş içiyodu şişesi ve rengi hoşuma gitti bi yudum aldım sonra da bi şişe içtim çok hoşuma gitti ama ismini unuttum açık sarı bi rengi limoni bi tadı var dı
    PROSTOCK GARAGE

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ice burda da var çocuklar satın alıyor haklısın o konuda. Sirplar rakıyı seviyor zaten. 55 60 derece kiraz erik vs rakısı candır
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selcuker Selcuk
    - YouTube
    şöyle bir youtube kanalı var . evde çeşitli içkilerin yapımını anlatıyor . bir göz atmanızı öneririm

SULTANOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı M U R A T Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben bir yapayım güzel olursa paylaşırım
    Hangi kitten yapiyorsunuz su anda ?
    Alıntı Antalyalogy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam,

Bir konu açsanız da biz de faydalansak tecrübelerinizden.
    Daha onceden.bir konu vardi fakat kapatildi o sebepten sonrada tekrar acilmadi.
    74 model sehpa...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yarbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Süper bir fikir,

birebir aynı düşüncede yurtdışında bir festivalde tadım yarışmasında sarhoş olmuştum bedavaya ama cidden size birşey diyimmi Belçika biranın yeri,millet almanı,hollandalıyı vs biliyor hepsini ezberlemiş biri olarak şahsen ben Belçikanın üzerine tanımam.
    Bu sene aslinda istanbul macka kucuk ciftlik parkta yapildi hatta cokta guzeldi. Bence asiri keyifli ortamlar herkesin amaci ayni farkli bir sey uretmek yapmak ayni araba toplatilari gibiydi
    74 model sehpa...

Mr.K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı turbo&quattro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cider da malt ve hop olmadigindan bira sinifinda degil, sarapta degil. Bir nevi alkollu elmali bir icecek diyebiliriz. Tr yi bilmiyorum ama burada craft biralar asiri populer. Degisik alkol oranlarinda, degisik aromalarda genelde ufak sehirlerin bira ureticileri. Budweiser, bud, miller yada import herhangi bir bira artik tuketilmiyor gibi. Smirnoff ice genc kiz icecegi diyorlar. Genelde alkol tuketemeyen genc kizlar yada ergenler. Sizler nesini seviyorsunuz bide bulmaya calisiyorsunuz bide buldunuz dunya para veriyorsunuz anlamiyom
    Kultur farki haci abi bu bahsettigin durum. Bosnada da raki meshurdur,icmeye kalksan icemezsin. Onlarda bizim rakı mizi sevmiyolar gibi gibi. (Y) + olarak birada hollanda birasi Bavaria'yi tek gecerim. Wheinstephaner vs halt etmis. Tabi damak tadi herkesin farkli.
    - K -

________
    Dr.Ecu

SinanAdalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Evrenoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mügeanlı halt etmiş techturkey yanında
    Hahahaha.. abi cok organize ve çeşitli bi topluluğuz
    İyilik kolay.. kötülük gayret gerektirir.Ben tembel sanılacak kadar kolaycıyım..azimle sıçan ancak sıçmış olur, taşı matkap deler..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cider da malt ve hop olmadigindan bira sinifinda degil, sarapta degil. Bir nevi alkollu elmali bir icecek diyebiliriz. Tr yi bilmiyorum ama burada craft biralar asiri populer. Degisik alkol oranlarinda, degisik aromalarda genelde ufak sehirlerin bira ureticileri. Budweiser, bud, miller yada import herhangi bir bira artik tuketilmiyor gibi. Smirnoff ice genc kiz icecegi diyorlar. Genelde alkol tuketemeyen genc kizlar yada ergenler. Sizler nesini seviyorsunuz bide bulmaya calisiyorsunuz bide buldunuz dunya para veriyorsunuz anlamiyom
    ***** güzide ülkemizde pek çeşit bulamadığımızdan tadı güzel olanları ayıklıyoruz öyle sizin oralardaki gibi yok burda napalım Ağır ezdin bide..
    İyilik kolay.. kötülük gayret gerektirir.Ben tembel sanılacak kadar kolaycıyım..azimle sıçan ancak sıçmış olur, taşı matkap deler..

turci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    özet olmuş..

aynen Craft biralar tutuluyor,Cider pek içilen birşey değil.
    birde mevsimlik biralar var yaza kışa özel.
    karışık biralar genelde gençlere hitap ediyor..

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla bir birasever olarak değişik tatlara meraklıyımdır. Ama hangi birayı denesem dönüp dolaşıp tuborg malt'a dönüyorum.
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı İbrahim33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla bir birasever olarak değişik tatlara meraklıyımdır. Ama hangi birayı denesem dönüp dolaşıp tuborg malt'a dönüyorum.
    bende elbet bomontiye dönüyorum ama bu sevgiyide büyütmek lazım bira kültürü iyidir

R.I.P - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evde adam akıllı stout veya doppelbock yapmak mümkü mü? malu.m bulması biraz zor oluyor hazırlarını bile

Talih.b16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Lager veya ale ne olursa olsun bizim damak tadımız farklı.
    Dünyada içilen biraların çoğunu içtim.hatta birkaç yerel burada içtim.
    Corona, budw. Heineken, guinnes, carlsbeg bunlar bizim damak tadımıza pek uymuyor bence, biz daha çok aldante denilen tarzda içecekler yemekler seviyoruz.
    Hafif olmasına rağmen miller tad olarak bize yakın.
    Diğerleri bana çok arpa aroması veriyor.
    Yeni favorim efes malt, şeker hastasıyım illa içeceksen malt iç dedi doktor.
    Bence tadı aroması çok iyi.
    Eskiden gusta vardı oda güzeldi hala varmı bilmiyorum.

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aslinda bu konu burada kalsin gerek bira gerekse sarap vs paylasimlari icin. Ben meslegim geregi cok ilgiliyim, arastiriyorum, tadiyorum, brewery lere, vinyard vs gidiyorum surekli. Ogrendiklerimi paylasabilirim/paylasabiliriz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı R.I.P Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evde adam akıllı stout veya doppelbock yapmak mümkü mü? malu.m bulması biraz zor oluyor hazırlarını bile
    Abi gayet mumkun en son yaptigim tam bock omamakla beraber cogu ozelligini tasiyordu. Isli ve bildigin koyu bir biraydi. Ben tabi kendi receteme gore yaptim bunu ama siz direk kit alip hazir malt ile kolayca bock ve stout yapabilirsiniz.
    74 model sehpa...

HondatugraL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SULTANOGLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada aramizda.kendi birasini yapanlarla bir gun bulusup tadim yapabiliriz gibi bisey geldi aklima
    hepsini dene tarafını seç diyorsun yani
    DR. OWL

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

hocam size katılıyorum Smirnoff Ice kesinlikle yumuşak bir içecek hatta çocuk içeceği bile diyebilirsin ama insanın zevkine kim karışabilirki?

şu amerikalılar halen ego tatminsizliğini aşamadı, yooo broo thats fuckin gay, o gey bu gey sürekli maço erkek olma,güçlü erkek olma , sert erkek olma davasında , kanıtlamasında, sana birşey diyiimi onların bu düşüncesi gey

adamlara kalsa sex on the beach gay, smirnoff ice gay, malibu gay, Baileys gay yani çok klişe ama kalitesiz laflar bunlar merak etme orda doğmuş 23 yıl yaşamış biri olarak gayet iyi biliyorum tipleri

sen kaç yılında gittin bilmiyorum zamanında hatch back arabada gaydi noldu? japon arabada gaydi noldu?

diyorum ya kabul ediyorum saydığım onca içki yumuşak içimli içki ama bu beni kızmı yapar gaymi kardeşim? şaka gibi yorum

adana'da buranın hası yerlisi sabahın 4-5inde ciğere oturup bir şişe rakısını içmesiyle ünlüki buna bende dahilim, evimde jack,chivas, onu geçtim incirlikten hediye gelen stagg JR.Barrel proof bourbon'da var inan chivas yanında şurup kalır.

şimdi ben bunları yapınca sağ taşşağım 100kg sol 105kgmu oldu , Clint eastwoodmu oldum hayırdır?

M U R A T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SULTANOGLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hangi kitten yapiyorsunuz su anda ?
    coopers lager yapacağım

TechTurkey Tholl-ga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    92 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vayyy mike ne güzel olmuş konu bende bi bira içtim geçenlerde daha dogrusu bi arkadaş içiyodu şişesi ve rengi hoşuma gitti bi yudum aldım sonra da bi şişe içtim çok hoşuma gitti ama ismini unuttum açık sarı bi rengi limoni bi tadı var dı
    sen FG den baska birşey içermisin @Aps
    "Wagen"thusiast

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler