User Tag List

6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: ebay'den urun satmak

zgnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ebay'den urun satmak

Merhabalar herkese, shenzhen'da yasiyorum teknolojik urunler(bluetooth kulaklik, arac ici kamera vs) uzerine ebay'den urun satmak istiyorum ve urun listesi icin bir kac fikire ihtiyacim var. Ne gider, ne alinir tarzi, ebay'de guncel en cok satanlar listesini bulamadim. Bir de daha onceden bu isi yapanlar veya hala yapmaya devam edenler var ise iyi kotu tecrubelerini yazabilir mi?

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Listing fee, satista bilmemne fee, paypala baska bir fee.. Bir arkadasim yapiyirdu sattigi urunu cok cok ucuZ almasina ragmen odedigi komisyonlardan dolayi para kazanamiyordu.

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turbo&quattro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Listing fee, satista bilmemne fee, paypala baska bir fee.. Bir arkadasim yapiyirdu sattigi urunu cok cok ucuZ almasina ragmen odedigi komisyonlardan dolayi para kazanamiyordu.
    Tam bunları yazacaktım. Bir de üzerine Paypal'a yatan parayı hesaba aktarırken bir de aktarım komisyonu kesiliyor. Para resmen kuşa dönüyor.

Bunları geçtim, kargo bela, alıcılar ayrı bela. Sağlam gönderdiğin ürün 500 parça gidiyor ya da sağlam gitse bile uyuz bi alıcı tartışma vs açıp parayı geri alıyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turbo&quattro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet abi dedigin gibi o tarz sikintilar var fakat hepsini urun fiyatinin uzerine eklemekten baska secenek yok. Yani yapilan her isin, her meslegin binbir turlu zorlugu var.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Nightfish Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam bunları yazacaktım. Bir de üzerine Paypal'a yatan parayı hesaba aktarırken bir de aktarım komisyonu kesiliyor. Para resmen kuşa dönüyor.

Bunları geçtim, kargo bela, alıcılar ayrı bela. Sağlam gönderdiğin ürün 500 parça gidiyor ya da sağlam gitse bile uyuz bi alıcı tartışma vs açıp parayı geri alıyor.
    Ilk bakildigi zaman ne var diyosun ebay'e koyar siparis geldikce satarim ama oyle olmuyo. Gorundugu kadar kolay degil. Kargosudur, musteri memnuniyetidir, mal tedarigi vs vs baya mesakatli isler. Ogrenciyiz haliyle bisiler kovalamamiz gerekiyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı zgnn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ilk bakildigi zaman ne var diyosun ebay'e koyar siparis geldikce satarim ama oyle olmuyo. Gorundugu kadar kolay degil. Kargosudur, musteri memnuniyetidir, mal tedarigi vs vs baya mesakatli isler. Ogrenciyiz haliyle bisiler kovalamamiz gerekiyor
    Emlak işine girin derim. Öğrencilere ev kiralayın çevrenize vs.
    91 Miata - Sold
    06 Pug207 - Sold
    06 Sorento
    Laurel coming soon...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler