User Tag List

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
66 sonuçtan 58 ile 66 arası

Konu: Bebek Koltuğu YARDIM!!!

Maxiboost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı marikan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Recaro Young Sport Hero kullanıyoruz.
    İki avantajı birisi 9-36kg olması, diğeri ise kolay sökülebilir olması.
    Aracımda isofix olmadığı için normal almıştım ben.
    Yatar pozisyonu çok kısıtlı. Ancak kızım uyuduğunda rahatsız edecek bir durum olmuyor. Oturarak rahatlıkla uyuyor. Saatlerce uyuduğunu bilirim. Rahatsız olsa uyuyamazdı.
    Markaya güvenerek almıştım.

Ülkemizde çocuk koltuğu kullanımı çok düşük. Millete anlatamıyorsun da.

Bizde young sport hero kullaniyoruz. Gayet memnunuz, sonucta bildigimiz marka ve cok guzel indirimler yakalanabiliyor.

rahmitanir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biz de oğlan doğduğundan beri Recaro Zero 1 kulanıyoruz. Ucuz değil ama üst segment ürünler arasında fiyat olarak makul kalıyor denilebilir. 360 derece döndürülebildiğinden 0-18 kg arasına uygun yani, çocuk daha doğduğu günden yaklaşık 4 yaşına kadar falan bunu kullanabilirsiniz. Oğlan da çok rahat ediyor, oldukça kullanışlı bir ürün.

Özellikle, ilk 6 ay boyunca insanların bebek arabasının bir uzantısı olarak kullandığı plastikten bozma ve sadece kemer ile bağlanan pusetleri kullanmayı güvenlik açısından hiç sağlıklı görmediğimden, özellikle 0 - 18kg arası olan bir koltuk tercih etmiştik.

Anti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Adac.de'de Türkiyede satılan model karşılaştırmalarına detaylıca baktım. Önce 9-36 kg olanlar, f/p olarak en baba ürünlerden bitanesi Cybex Pallas m-fix. Fakat mağazada denedik, büyük çocuklara da uyacak şekilde tasarlandığı için oturuş pozisyonu çok dik, küçük bebek bunlarda uyku pozisyonu alamıyor.
    Britax Romer Trifix i-size isofix aldık (9-18), test sonuçları da Cybex seviyesinde, yer yer daha bile üzeri ergonomi olarak. Ön çarpışma testinde de Pallası geçmiş. Tek eksisi 360 drc dönme olayı yok bindirme indirme biraz zahmetli ama oglan da çok sevdi. Öne bakar pozisyonda. Bunu tavsiye ederim. Sirona gibi modeller de gayet iyi ama 1. çok pahalı 2. arkaya bakar pozisyonu çoğu bebek sevmiyor.
    Alıntı JenGoO Nickli Üyeden Alıntı
    Olm dayanamıyorum ya k20 olmadan hayatın tadı yok

aposport - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok araştırdım. Cybex Sirona da karar kıldık. Sıfırı çok pahalı. 2. el baktık. Temiz sorunsuz bulduk ve aldık. Çok memnunuz. 360 derece olayı bizim gibi belden problemi olanlar için çok önemli.

0-18 KG olarak geçiyor. Yaklaşık 4 yaşına kadar. Bizimkinin 4 Yaşından sonra pek çocuk koltuğuna oturacağını zannetmiyorum çünkü şimdiden maksimum 1 saat oturtabiliyoruz. Sonrasında sıkılıyor. Ortalığı kurcalamak, etrafı görmek istiyor.

cnzdmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu canlandırayım

Joie&nbspEvery Stage FX 0-36 kg Isofix Oto Koltuğu

Isofix li bir ürün almak istiyorum. Joie nasıldır ? farklı yatış pozisyonları da var sanırım.

Kızım Kasın ayında doğacak. Ana kucağı var ama sonrasında bu araç koltuğuna geçebiliriz sanırım 0-36 kg olmasından dolayı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Koltuk alırken dikkat edilmesi gereken güvenlik sınıfı etiketinin olması ve koltuk kumaşının terletmemesi, isofix her araçta olmuyo bebek koltuğu yapan firmalar direk kemerden bağlantılı koltuklarıda mevcut isofix e çok takılmanıza gerek yok.

Besafe&nbspİzi Comfort X3 9-18 kg Oto Koltuğu

Bu ürünü kullanıyorum iki senedir çok memnumum.

cnzdmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cnzdmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu canlandırayım

Joie Every Stage FX 0-36 kg Isofix Oto Koltuğu

Isofix li bir ürün almak istiyorum. Joie nasıldır ? farklı yatış pozisyonları da var sanırım.

Kızım Kasın ayında doğacak. Ana kucağı var ama sonrasında bu araç koltuğuna geçebiliriz sanırım 0-36 kg olmasından dolayı.
    Ferrari Eris 0-25kg Oto koltuğu - BLACK / Ferrari | Trendyol

Cosmo Isofix 9-18 kg Oto Koltuğu Nero 3507460979541 Ferrari | Trendyol

Ferrari ürünleri bile var, kafam karıştı gerçekten 9 aydan 4 yaşa mı almalı yoksa 0 6 yaş mı ?
    @Hüseyin öneri için teşekkürler Besafe yide gidip inceleyeceğim. Aracımda Isofix olduğu için Isofix öncelik şimdi birde kumaşlarına bakacağım gidip

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cnzdmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ferrari Eris 0-25kg Oto koltuğu - BLACK / Ferrari | Trendyol

Cosmo Isofix 9-18 kg Oto Koltuğu Nero 3507460979541 Ferrari | Trendyol

Ferrari ürünleri bile var, kafam karıştı gerçekten 9 aydan 4 yaşa mı almalı yoksa 0 6 yaş mı ?
    @Hüseyin öneri için teşekkürler Besafe yide gidip inceleyeceğim. Aracımda Isofix olduğu için Isofix öncelik şimdi birde kumaşlarına bakacağım gidip
    Aracımda 2 tane 2. linkteki koltuktan var. 1.5 ve 3.5 yaşında iki oğlum ve 5 yaşındaki kızım çok rahat bir şekilde kullanıyor. Yatış açısı yeterli. Sadece isofix bağlantısı dengeli olmadığında sökmesi uğraştırıyor

Anti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Almadan önce şuradan bakmakta fayda var:

> Adac.de Çocuk Koltuğu Testleri
    Alıntı JenGoO Nickli Üyeden Alıntı
    Olm dayanamıyorum ya k20 olmadan hayatın tadı yok

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler