User Tag List

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
59 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Teog KALDIRILDI!!

Kekuti* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    olm adam en son futboldaki yabancı sayısına taktı jasasuashasuuah işsiz midir nedir a.mk spor gazetesi
    1) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P
    2) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" PROJECT400 - DONE!
    Instagram: @itkopekas #dev20 #project400

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kimi okullar var Anaokulundan itibaren devam etme şartı istiyor. Anaokuluna alırken bile çocuğu tartıyorlar, olmayacak ise kusura bakmayın diyorlar.

Eğitim sistemi de ezbere dayalı ve bazı okullarda sırf puanlarının ve başarılarının yüksek olmasını istediklerinden çocuklara sabah akşam ödev-sınav kilitliyorlar.
    Hayat zaten sınav, ortalama bir üni.'den mezun olursun baban veya annen sana anahtar teslim iş imkanı da sunmuyorsa, kapı kapı gezip mülakatlara katılıyorsun, orada da insanları bir güzel tüketiyorlar. İnsan psikolojisinden anlamayanlara denk gelirsen intiharda senin için çözüm ise yapacak birşey yok.
    Abi 2 miz farklı şeyleri savunuyoruz

Network - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O kadar çok aptal var ki koca ülke dar geliyor, yazık bu ülkenin geleceğine...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merak ediyorum nasıl savunacaklar bu durumu ? Çocuklara ;16 yıl oku sonrasında geleceğin piç olacak demek istiyorum, Baba mesleğini yapsa 2 aya batar. 3 çocuk yapmaya çalışın gg wp.
    Coğrafya kaderdir

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Umarım gençler için yararlı bir karardır.
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evimizin içindeki olaylara,yatak odamıza,Saçımıza giyinme tarzımıza adamın müdahil olmadığı konu yok.

Haftada bir keyfimiz var o da futbol,bari ona karışma reis .

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne hikmetse galatasarayın bol yabancıli ve yabancılarının iyi iş yaptığı bir sezon başında yabancı sınırı konuşuluyor klişe oldu artık.

SkY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende çocuk sahibiyim Allah gençlerimizin yardımcısı olsun böyle düzensiz bir eğitim sistemiyle ne onlar ne ülke kazanacak maalesef..bizlerin zamanında da sıkıntılar elbet vardı aa bu kadar vahim değildi diye düşünüyorum..

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rain man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne hikmetse galatasarayın bol yabancıli ve yabancılarının iyi iş yaptığı bir sezon başında yabancı sınırı konuşuluyor klişe oldu artık.
    Konuşan kesimin tuttuğu takıma bakarsak sebebi çıkıyor zaten. Aynı *** ünal aysal zamanında yapıldı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Okumadan imzalamam.....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    al işte bunca insan çocuk genç hazırlanmış psikolojileri falan zaten darmaduman sınava gireceğiz diye o kadar çalışılmış özel hocası dersanesi sonra dayının kafası atınca onca emek heba...
    Alıntı fastuncle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ONLY MODS CAN JUDGE ME

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    "TEOG'un yerine ne gelecek?" sorusu resmi olarak henüz cevaplanmadı ancak hükümete yakın Sabah gazetesi, getirilicek yeni sistemin ayrıntılarını yazdı. Buna göre; performans sınavları ve öğretmenlerinin ortak kararıyla öğrencilerden yüzde 5'lik bir 'kaymak bölüm' seçilerek sınava hazırlanacak. Geriye kalan yüzde 95'lik bölüm ise imam-hatip, meslek lisesi gibi evlerine yakın okullara yönlendirilecek.

Yüzde 95’lik dilim içinde kalan hem başarılı hem orta başarılı öğrenciler bir arada olacak.
    Fen-Sosyal Bilimler ve Spor-Güzel Sanatlar Liseleri dışında tüm öğrenciler adrese dayalı sistemle evine en yakın okula kayıt yaptıracak.
    Kaynak:Son dakika haberi… İşte TEOG’un yerine gelen yeni sistem - Son Dakika Guncel Haberler

Eşime söylemiştim, bu coğrafyada çocuk yapmak çocuğa büyük zarar olur, malesef haklı çıktım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rain man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya bu iş lucescu dangalağının mağlubiyete bulduğu kılıfla ortaya çıktı
    evet gs nin iyi olduğu sezona denk getirdiler
    ama bizde 3 sene önce ismail-olcay-töre nin as oynadığı yerlerde bugün q7-babel-adriano oynuyor
    ve gidip deplasmanda portoyu yenebiliyorsun

bunu değiştirmek dangalaklıktır ya sorun bu değil ki sorun alt yapı kimse kimseye düzgün bilgi vermiyor her şey kara düzen ilerliyor
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaynak:Son dakika haberi… İşte TEOG’un yerine gelen yeni sistem - Son Dakika Guncel Haberler

Eşime söylemiştim, bu coğrafyada çocuk yapmak çocuğa büyük zarar olur, malesef haklı çıktım.
    2004'te liseye kayıt yaptıracağım zaman ortaokulda beraber mezun olduğum 5.00 diploma puanlı arkadaşlarım aklıma geldi de...Hatta biri müdür yardımcısının kızıydı tüm sınavları 50 60'lı gelmesine rağmen nasıl 5.00 ile giremediğim süper liseye girmiş deyip şaşırmıştım baya Hoşgeldin full torpil düzeni. Hocaya para yedir, okula para yedir çocuğu boostlasınlar iyi liseye gitsin. Diğer türlü gerçekten sivrilme kapasitesi var ve önüne kimse çıkmazsa işte bir ihtimal.

Sınavsız bir sistemde eminim ki şu an dışarda işsiz veya başka bir meslekle uğraşıyor olurdum. Önce de yazdım. Gerçekten bu coğrafyada doğmuş olmak şanssızlık ama bu dünyaya çocuk getirmek haksızlık. Kimse niye çocuk yapıyor diye demiyorum bunu eleştiri değil. Şahsi bir tespit...

ByMuSt! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    %95in evine yakın olan liseye gitmesi nasıl bi saçmalıktır , ilkokul mu bu ? öyle olursa çoğu öğrenci okulum belli nasıl olsa diye dersleri önemsemez . haberleri çok takip etmiyorum ama bi anda gündeme düştü sanırım ve x kişisinin davasıyla ilgili gelişmelerin olduğu zamana denk geldi sanki . neden bu tarz önemli konularda öğrencilerin - halkın fikirleri sorulmuyor , referanduma gidilmiyorda her iki üç senede bir sistem değişikliği yapılıyor ?
    🚗 Daily Car 01" Corsa 1.4 - CarBusters 📷

sekizsilindir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Kronolojik olarak gelecek sistemde iki bilemedin üç seneye kaldırılacaktır

Eğitim sistemiyle bu kadar oynanan bir ülke..@*x&₺"
    group b ___

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tüp kuyruğu bekliyordunuz,hala teog meog bahsediyorsunuz

ayıptır nankörlük etmeyin. Tüp kuyruğunda gaz olup havaya uçuyordunuz .
    imzasız..

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kimse yazmamış ben yazayım.

Benim kız 5. sınıfa başladı çıkış saati 19:10 eve gelişi 20:00. Bu çocuk gelince yemek mi yesin ders mi çalışssın dinlensin mi uyusun mu. Geçen sene erken giden öğrenciler bu sene geç çıkan öğrenciler.

ALINTIDIR:

"Eğitimde verilen bilgi de çok önemlidir. Verilen bilginin içeriği o ülkenin teori ve politikasına uygun olmazsa, toplumun varlığını sürdürecek yapıda bilgi verilmezse, bilgi toplum için gerekli ve işlevsel olmazsa, ülkenin kültürel siyasal ve ekonomik değerlerini korumazsa ve yeteri kadar bilgiye önem verilmezse ortada ne bir toplum nede bir ülke kalacaktır. Yani bir ülkenin kendi kültürü, gelenek ve görenekleri, dili yoksa o ülkede yok olmaya mahkum demektir. Bunlarda küreselleşmenin sonucunda yaşanmaktadır. Ülkenin eğitiminde bir küreselleşmeye gidilirse ve insanlarda bu yolla küresel bir yapı oluşturursa buda ülke açısından çöküşe giden yol demektir. Bunun sonucunda da ülke egemenlik altına girer.

İşte bütün bu anlatılanlar sonucunda bir ülke aşama aşama çöküşe gider. Yani ülke eğitim yoluyla varlığını kolaylıkla yitirebilir. Bu da o ülke için artık yıkım demektir. Günümüz Türkiye’sinde de bütün bu olayların izleri görülmektedir.

Sonuç olarak eğitim yoluyla bir ülke istenildiği kadar zirvelere çıkartılabilir, yada istenildiği kadar yıkıma uğratılabilir. Gelişmekte olan ülkeler için amaç, bilinçli bireyler yetiştirip eğitim yoluyla ülkeyi zirveye çıkartmak olmalıdır."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    "Eğitim seviyesi arttıkça akp oyları azalıyor" diyen Taner Yıldız vardı. AaaAAaa bunu da siyasete bağladınız helal diyen olcaktır, ama bunun net bir şekilde siyasi bir karar olduğu tek bir adamın ağzından çıkan cümleden yapıldığı aşikardır.
    Yap-boz eğitim sistemi ile bu işler yürümez yürümüyor maalesef.

Bugün Milli eğiitm bakanına üniversite giriş sınavı ne zaman kaldırılacak diye soruldu..."AK Parti'nin seçim beyannamesinde vardı ama ne zaman olur bilmiyorum" dedi! Milli Eğitim Bakanı bunu diyen kişi!

İyi değiliz,değildik,olamayacağız gibi görünmeye de devam ediyor..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler