User Tag List

Sayfa 17/17 İlkİlk ... 7151617
314 sonuçtan 305 ile 314 arası

Konu: 01 DEV 91 Audi s3 ve sahibi Hasan Şimşek hakkında..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biz bu şahısla işimizi kendimiz halledecez.daha da buraya birşeyler yazılıp çizilmesin.özgünden ricam konuyu kilitlesin veya silsin, uzadıkça herkese kabak tadı vermeye başladı, herkes huzurundan oldu.

karasimsek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biz bu şahısla işimizi kendimiz halledecez.daha da buraya birşeyler yazılıp çizilmesin.özgünden ricam konuyu kilitlesin veya silsin, uzadıkça herkese kabak tadı vermeye başladı, herkes huzurundan oldu.

300E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar iyice mantara bağladı.

Olayın özeti yukarıdaki videodur.
    2004 Mercedes-Benz W203 C230K
    1994 Opel Astra F GSi

ENGean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konu boka sardı rıza babaa..

hddsheriff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maden işinizi kendiniz halledecektiniz buraya konuyu neden açtınız ?

AhmetKaratay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konu yılan hikayesine dönmüş valla 1 saati geçti anca bitirdim okumayı.
    Bana göre suç s3 ün yeni sahibinde sonuçta , hem paraya 3 bin kesik atıyor arabayı kabul ediyor , hem de ustaların uyarmasına rağmen ayarlanmamış arabayla denemeye çıkıyor.
    Ancak şöylede bi durum var s3 ün eski sahibi yazdıklarından dolayı haklı da olsa kendini baya küçük düşürmüş , ya da yaşanılanlardan dolayı cidden adamın psikolojisinin bozulduğunu düşünüyorum.
    İnşallah 2 tarafa da fiziksel bi zarar gelmeden olay çözülür.
    Ancak s3 ün eski sahibinin masrafları karşılaması aşırı saçma , arabanın sıkıntısı giderilmeden roll yapıp üzerinden 20 gün geçmiş.

tolgaaydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sayenizde facebook'a yazcak bir sürü atarlı söz öğrendim.

Bu tabi işin şakası. Daha önceden birbirine güvenen iki dost bir ticaret yüzünden kanlı bıçaklı olmuş...

Konuyu ilk gördüğümde ümitech'i haklı buldum.
    4. - 5. - 6. sayfalardaki tutum ve davranışlarından dolayı, konu tam tersine dönmeye başladı. Yine tabi haklıyı haksızı Allah bilir.

Bir husus daha var..

ümitech; "kızının aracın anahtarı kaybettiğini, 2.5 ay garajda yattığını" söyledi.
    Sonrasında araba çekiciye bindirilip istanbul'a gönderildi akabinde duman atma mevzusu ortaya çıktı.

Benim aklımda kalan soru işaretleri (?)

Anahtar kaybolmuş muydu? Yoksa araçta sorun mu vardı?
    Fiesta'da çıkan fazla boyaya istinaden değer kaybı karşılanıcak mı? S3'ün masrafından mı düşülecek?

Dip not: Kimseye bir ithamda bulunmuyorum. Sadece halka arz edilmiş bir konuda merakımı beyan ettim.
    Eğer burada durup daha ileri gitmeyeceksek, niçin bu noktaya kadar geldik?

41AF101 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İki tarafıda tanımam etmem, konuyu baştan sona okudum. Lütfen yazımıda yanlış algılamayın , kimsenin günahınada giremem. Yukarıda Allah var.

Fakat hocam S3 ü satan hocam ;
    1)Özellikle Ses kayıtlarında , o kadar çok arabayı övmüş ve üstüne basa basa çok uygun verdiğinizi söylemişsinizki, sonuçta arkadaş arkadaşa 2 3 lira güzelli yapar ama çook uyguna çok güzel araba aldın şöyle iyi böyle güzel demenizi abartılı buluyorum. Şahsen ben bir araba alacak olsam ve satıcı bu kadar övse, bilsemki HATASIZ yine almam.
    2)Alan arkadaş duman atıyor diyip 3000 TL kesiyorum dediğinde , sorgusuz sualsiz tamam keselim demeniz 2. soru işareti. Neden derseniz , örneğin ben 3000 TL'ye 1.5 ay çalışıyorum. Duman attığını bilmiyor olsam , 3000 tl yi kabul etmem ve arabamı geri yolla derdim. Düz mantık bakıldığında demekki duman attığını biliyormuşsunuz gibi bir izlemin veriyor.

Kusura bakmayın, sadece bu iki şey benim kafamı kurcaladı.

Alan arkadaşa gelecek olursakta ;
    Tahmin ediyorum o anki heves ve heyecan ile arabayı geri yollamak istemedi veya istedi arkadaş kabul etmedi. Araba iner inmez dumanı görünce şahsen ben bu ticari yapmazdım. Sonuçta bi araba standart bir renault değilki 2-3 bin tl harcayıp sekman vs. atıp dumanı kesebilesiniz.

Tekrar söylüyorum, iki tarafından günahına giremem, KENDİ TİCARET ANLAYIŞIMCA yorumum budur.

İnşallah konu tatlıya bağlanır.

Saygılar...
    1978 Opel Manta & 1990 Opel Kadett GSİ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 41AF101 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İki tarafıda tanımam etmem, konuyu baştan sona okudum. Lütfen yazımıda yanlış algılamayın , kimsenin günahınada giremem. Yukarıda Allah var.

Fakat hocam S3 ü satan hocam ;
    1)Özellikle Ses kayıtlarında , o kadar çok arabayı övmüş ve üstüne basa basa çok uygun verdiğinizi söylemişsinizki, sonuçta arkadaş arkadaşa 2 3 lira güzelli yapar ama çook uyguna çok güzel araba aldın şöyle iyi böyle güzel demenizi abartılı buluyorum. Şahsen ben bir araba alacak olsam ve satıcı bu kadar övse, bilsemki HATASIZ yine almam.
    2)Alan arkadaş duman atıyor diyip 3000 TL kesiyorum dediğinde , sorgusuz sualsiz tamam keselim demeniz 2. soru işareti. Neden derseniz , örneğin ben 3000 TL'ye 1.5 ay çalışıyorum. Duman attığını bilmiyor olsam , 3000 tl yi kabul etmem ve arabamı geri yolla derdim. Düz mantık bakıldığında demekki duman attığını biliyormuşsunuz gibi bir izlemin veriyor.

Kusura bakmayın, sadece bu iki şey benim kafamı kurcaladı.

Alan arkadaşa gelecek olursakta ;
    Tahmin ediyorum o anki heves ve heyecan ile arabayı geri yollamak istemedi veya istedi arkadaş kabul etmedi. Araba iner inmez dumanı görünce şahsen ben bu ticari yapmazdım. Sonuçta bi araba standart bir renault değilki 2-3 bin tl harcayıp sekman vs. atıp dumanı kesebilesiniz.

Tekrar söylüyorum, iki tarafından günahına giremem, KENDİ TİCARET ANLAYIŞIMCA yorumum budur.

İnşallah konu tatlıya bağlanır.

Saygılar...
    konuyu baştan tekrar oku yayınlanan video ya bak ondan sonra duman olayı ile ilgili yazdıklarını gözden geçir.
    Alıntı DENON Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün akşamki yarıştan önce start verecek olan hatun dediki elimi bı yerıne götürüp : kazansanda kaybetsende bu senın ama kazanırsan hepsi senın , iliğimi guruttu gevurun gızı yarışı kazandıktan sonra

TechTurkey Oz` - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    taraflar tarafından istendiğiiçin konuyu kitledim
    www.drecu.com
    Ne Büyüktür Emeğe Saygı Duyan İnsan...!!!

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler