User Tag List

Sayfa 1/17 12311 ... SonSon
314 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: 01 DEV 91 Audi s3 ve sahibi Hasan Şimşek hakkında..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

01 DEV 91 Audi s3 ve sahibi Hasan Şimşek hakkında..

Öncelikle herkese selamlar.. bu konu için kimsenin vaktini çalmak veya meşgul etmek değildi niyetim fakat durum içinden çıkılmaz bir hal aldı, mahkemeye ve buraya başvurmak durumunda kaldım, konu şöyle ;

bundan 20 gün önce dev s3 ve ford fiesta aracları üzerine bir miktar para almak konusunda anlaşarak Hasan Şimşek ile takas yaptık..
    şahsın buraya gelemeyeceğini bildirmesi üzerine çekici yoluyla ve içine de vekaletleri koyup orada vekalette yazan kişiler tarafınca satış yapılmak üzere mütabık kaldık.araçlar çekicilere bindirildi ve audi s3 istanbula ford fiesta ise adanaya doğru yola çıktı..

araçlar gidecekleri yere ulaştıktan sonra hasandan bana telefon geldi..aracın bir miktar egzosdan duman attığını ve kendisinin aklının karıştığını söyledi,bende şaşırdım ve şerefim, namusum üzerine yemin ederek bundan haberim olmadıgını belirttim.sonrasında da bana video attı ,evet hakkaten araç ara ara duman atıyordu.bende kendisine ne yapmak istediğini ve kendisine nasıl yardımcı olabilecegimi sordum..sonrasında kendisi ticarette benim üste alacagım paradan 3.000 TL kesecegini buna benimde müsaadem olmasını istedigini ve hakkımı helal etmemi istediğini söyledi..benden hay hay tabiki eger bu benden kaynaklanan bir sorun ise malımın arkasındayım diyerek hiç kimseye borçlu kalmak istemeyecegimi belirtip gönderecegi paradan 3.000 TL kesmesini buna benimde rızam oldugunu söyledim..transfer edecegi paradan 3.000 TL keserek eksik yatırdıktan sonra , ''ben bu aracı götürür gösteririm üst kapak açılır ne çıkarsa çıksın artık araç benimdir sen üzerine düşeni yaptın,Allah razı olsun'' dedi ve konu kapandı..buna şahıslarda TANIKTIR..

bir zaman sonra ford fiestayı göçükcüye götürüp göçüklerini halletmek istediğimde usta bana bu arabada 1 parça boya değil 4 parça boya var dediğinde haliyle şaşırdım ve derhal oradan çıkıp bir kaportacıya gittim, aracı gösterdiğimde 4 parça boya oldugunu öğrendim..boyacınında insan oldugunu ve yanılabileceğini düşünüp bir başka boyacıya daha götürdüm..o boyacıda evet bu arabada 4 parça boya ver dedi artık emin olmuştum..hasanı aradım aracta 1 parça değil 4 parça boya var dedim, tamam bana exper raporu yolla dedi(Allah var kendisi fiestayı görmedi,şehir dışında oldugundan birisi vasıtasıyla yolladı bana aracı,kendi türlü iftira ve karalamalarla,çamur at izi kalsın mantığıyla hareket ediyor ama aynısını ben kendisine yapmayacagım,bana yakışmaz).expere gidip exper raporunu aldıktan sonra hasana attım sonrasında birde video çekip heryerini boya makinesiyle göstermemi istediğini söyledi bende dediğini yaptım ve fiestada +3 parça boya oldugunu kendiside anlamış oldu..bende konustugumuz paraya fiestayı alamayacagımı çünkü zarar edeceğimi belirttim ve kendiside benim kusuru kabul ettiğim gibi fiestanın kusurunu kabul etti..(fiesta arada ikimizinde tanıdığı hatırlı bir kişi tarafından yollandı ve bu kişi araç için yalan söyleyecek ve 3.000 TL ye tenezzül edecek biri değildi, hayatın içinde böyle şeyler olabileceğini söyleyerek tamamlaştık)..kendisine ben arabayı 42.000 tl ye aldım haliyle bu araç bu paraya satılmayacak ne kadara satarsam zararımı karşıla bana şimdiden 3.000 TL göndermene gerek yok belki de arac 40.000 e satılacak sende 2.000 TL ödersin diye iyi niyette bulundum, yalansa buyursun yalan desin)

devir gününden itibaren aradan 19-20 gün gibi bir zaman gecti hasan beni aradı..ben araba almadım dert aldım, sorun sahibi oldum dedi..bende hayırdır hasan anlat dinliyorum dedim..bana arabayı geri almam gerektiğini ve kendisine mal sağlam deyip kendisini ''kandırdığımı'' söyledi..şaşkınlık içerisinde ''ben seni kandırmadım , s3 istanbula indiğinde ara ara duman attığını söyledin ve buna karşılık parandan 3.000 TL keseceğim dedin, bende buna müsaade gösterdim sen kalkmışsın 20 gün sonra arabayı alacaksın diyorsun'' dedim..uyanık arkadaş bu süreçte arabaya bindi, gazladı ve yarıştı !!! buna istanbulda ki insanlar şahittir bendede videosu var, hasanın kendisi attı(mahkemede delil olarak gösterilecektir)..gece 2 ye kadar yazıştıktan sonra gündüz tekrar beni aradı ve ''BEN BU ARABAYI SANA VERMESİNİ BİLİRİM, AGZINA SİLAHIN NAMLUSUNU SOKAR GEREKENİ YAPARIM'' dedi..bende buna reaksiyon göstererek ''elinden geleni ardına koyma, biz seninle senin isteğin dogrultusunda bir anlaşma yaptık kalkmış 20 gün sonra arabayı cebir ve tehdit ile geri vermeye çalışıyorsun'' dedim ve kapattık..telefon konuşma ve yazışmalarımız devam etti ve ardından tech e , facebook a konu açarak beni rezil edeceğini söyledi..bende buyur ne yapmak istiyorsan yap elinden geleni ardına koyma ben davamda haklı olduktan sonra senin yapacakların beni enterese etmiyor dedim..

dün itibariyle beni avukatı aradı ve hasan bey size dava açmak istiyor ne düşünüyorunuz diye sordu..bende buyursun hakkını hukuk önünde arasın tabiki buna hakkı var dedim..avukat bey de ''belki uzlaşmaya gidilebilir eger rızanız varsa konuyu birde sizden dinlemek isterim'' dedi..bende yukarı da yazdıgım şekilde avukat beye durumun böyle böyle geliştiğini söyledim ve sonrasında beni agzıma silah dayayıp arabayı geri vereceğini ve bana devri aldıracagını söyledi dedim..avukat bey ''burası dağ başı değil, o işlerde öyle kolay değil, kimse kimsenin agzına silah sokarak iş yaptıramaz burası bir hukuk devletidir ve eğer bunu söylediyse kendisine AVUKATLIK YAPMAM, kim yapmak istiyorsa hasan şimşek'in avukatlığını yapsın'' dedi ve telefonu kapattık..5 dk içinde avukat bey tekrardan beni aradı ve ''Hasan bey hukuk yoluyla değil kendi yöntemleriyle bu işi çözecekmiş dikkatli olun , taktı mı takan bir tiptir''dedi..bende madem kendi yöntemleri varsa buyursun çözsün , hünerlerini görmek isterim dedim ve tekrar telefonu kapattık..

bu şahıs gectiğimiz pazar ve pazartesi günleri adanadan arkadaşlarımın numarasını biryerlerden bularak arayıp beni itibarsızlaştırmaya çalışmaktadır..benim sahtekar oldugumu ve kendisine bozuk araba sattıgımı belirterek yalan yanlış sözlerle beni karalama peşindedir..

şimdi sizlere soruyorum;

+neden bana internet ortamında konu açacağını söyleyip devamında açmadı?acaba haksız olduğunu bildiği için mi?

+neden kendisinin isteği doğrultusunda daha s3 istanbula iner inmez 3.000 TL paramı keserek hakkını helal edeceğini beyan ettikten 20 gün sonra (bu süreçte araca bindi,gazladı,yarıştı) beni cebir ve tehdit ile alt etmeye çalışarak ve itibarıma leke sürmek gayretinde olup etrafa yalan yanlış sözlerle hakkımda iftiralar atmaya kadar varan sürece kadar konuyu taşıdı?

+eğer ki ben sahtekar, yalancı ve düzenbaz ve kendi söylediği gibi ''tutuşup'' kaçmaya çalışan bir adamsam neden kaçmayı tercih etmeyip burada ki insanların konuya vakıf olmasını sağlayıp foruma konu açtım?

+birçoğumuz ticaret erbabıyız-tüccarız , ticarette konuşulan pazarlık dışında 20 gün sonra kendi isteğine göre cebir,tehdit ve şantaj ile ticareti bozmaya çalışıp , bununla da yetinmeyip yakın çevreme iftiralarla beni itibarsızlaştırma girişiminde bulunduktan sonra kendisine bu şekilde reaksiyon göstermem konusunda vicdanen düşündüğünüzde neler söylemek istersiniz?

+Hepiniz takdir edersiniz ki ticarette pazarlık 1 defa olur, alışveriş yapılır ve konu kapanır..daha sonra taraflardan biri çıkıp canının istediği gün ve saatte antlaşmayı karşısında ki kişiyi aşağılayıcı sözlerle bozmak istediğinde (hele ki tehdit sözleriyle) buna karşı tarafın tepkisi ne olabilir?

belden aşşağı vurmaya başlayan ve her türlü çamur çirkefi yapmak suretiyle benim itibarımı sarsmak üzere insan vicdanına sığmayan hareketlerde bulunan hasan şimşek hangi kanaldan çözmek istiyorsan buyur çöz, bekliyorum..

sen benden davacı olamazsın çünkü benim Allah katında da kul katında da haklılığım ortadadır..fakat ben seni iade-i itibar ve özel hayata müdahale başlıklarından maddi-manevi dava ediyorum..

eger haklı oldugunu düşünüyorsan mahkeme huzurunda hakkını ararsın ve orada da belirtirsin silah zoruyla bu işi çözebilecegini, ki zaten sen belirtmesen dahi ben elimde ki belgelerle bunu mahkemeye beyan edip hakkımı sonuna kadar arayacagım,şahitlerle görüştüm davaya tanık olarak kendileri de katılacaklar..

bakalım stajyer mafyalığın,kovboy filmlerinin etkisinde kalışınla ve kirli oyunlarınla sorun haline getirdiğin bu konuyu nasıl çözeceksin..

son olarak ;

belki ben sahtekar biriyimdir ve yalan üzerine kendisininde söylediği gibi böyle senaryoları yazmışımdır, kendisininde açıklamalarını dinlemekte haklısınız buyursun açıklamasını buraya yazsın, tech e konu açacagım dedi ama ne hikmetse cesaret edip açamadı ben suçlu gösterilmeye çalıştıgım halde aslanlar gibi burada herşeyi kamu önünde anlattım,yazdım..şayet kendisi dediği gibi ''onurlu'' ''dürüst'' ve ''müslüman'' bir kişiliğe sahipse arkadaslarımı arayarak iftira dolu sözlerin aksine buraya yaşananları ''delikanlı'' gibi anlatsın, bekliyorum..Bu konuyu hepinizin vicdanına bırakıyorum..

burada yazılanlar diğer belgelerle birlikte mahkemeye intikal edeceği için kırıcı,hakaret ve küfür içeren sözler yazılmaması konusunda dikkatinizi istirham ediyorum..

Kalın sağlıcakla..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Burda tek hata . İki tarafında araç başında olmaması . Ticaret yüz yüze görerek iki tarafda beğenerek olur'ki burda bir takas ve üst konusu . İmza atıldıktan noterden çıktıktan sonra kimse kimseyi tanımaz .... keşke dedim Ama ağıza silah dayıyarak bu iş çözülmez mal mürk hepsi geçer . Allah haklının yardımcısı olsun insallah ...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    1) Dev S3'ü alan kişi, noter satışını almadan önce ekspertiz yaptı mı? Aracı almadan önce kendi kontrol etti mi? -Eğer etmediyse noter sözleşmesinde bile aracı görerek aldım vb. tarzda şeyler yazılır.
    2) Siz Fiesta aldığınızda yukarıda ki şeyleri yaptınız mı?
    3) Görüyorum ki aranızda bi güven var ve araçların parası yollanmadan araçlar yola çıkmış ki "S3 duman atıyor sana göndericeğim paradan 3.000TL kesiyorum" cümlesi geçmiş. Bu durumda 2 tarafta birbirine güveniyorsa 4 parça boyalı aracın 1 parça diye lanse edilmesi bile ofsayt
    4) Eğer siz S3'e sağlam diyip onu kandırdıysanız 4 parça boyalı arabayı size 1 parça boyalı diyerek o da sizi kandırmış. Eşitlik sağlanmış.

Alıntı ümitech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şayet kendisi dediği gibi ''onurlu'' ''dürüst'' ve ''müslüman'' bir kişiliğe sahipse arkadaslarımı arayarak iftira dolu sözlerin aksine
    Sorarlar Kamil dürüst biriysen neden 4 parçalı arabayı 1 parçalı diye sattın. Dürüstlüğüne leke gelmemesi için neden hemen kardeş al paranı yolla arabamı demedin. Madem kandırıldın, seni de kandırdılar. Bu adam sana Fiesta'yı geri al dediğinde geri alacak mıydı?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçmiş olsun , 3000 TL olayında helalleştiyseniz zaten sizin adınıza yapacak herhangi bir şey kalmamış uzatmanın luzümu yok .

Fiesta için yorum yapamayacağım devir öyle bir devir oldu ki araç hakkında söylenenler doğru çıkınca sevinir hale geldik .

------ ----- -----

Ağzına silah dayayıp bu işi çözerim kısmı ile alakalı bir yorumum var okurken beni bile sinirlendirdi .

Farzı Misal böyle bir kuvveti ve dayanağı var ise kendisine OHAL sürecinde olduğumuzu , TAŞIMA RUHSATLI silahı olsa dahil bu dönem içerisinde eğer ki emniyet güçlerine taşıması gereken sebebi yazı ile belirtmediyse o silahı taşıyamayacağını bilmesi gerektiğini bildirmeniz iyi olabilir .

Bunlar harici ruhsatsız silah ile böyle bir tehdit savurdu ise takıldığınız yerde mesaj atarsanız seve seve istihbaratta görevli danışmanlarımızdan birine sizi yönlendireceğimi belirtmiş olayım . Haksız , hukuksuz yere şiddetle birileri bir şeyler yapmak isteyince benim pek hoşuma gitmiyor açıkcası

Yalnız kimsenin hakkına girmiş olmayayım bu yorumlarımı da sizin yukaridaki yazınıza dayanarak yaptım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı B16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1) Dev S3'ü alan kişi, noter satışını almadan önce ekspertiz yaptı mı? Aracı almadan önce kendi kontrol etti mi? -Eğer etmediyse noter sözleşmesinde bile aracı görerek aldım vb. tarzda şeyler yazılır.
    2) Siz Fiesta aldığınızda yukarıda ki şeyleri yaptınız mı?
    3) Görüyorum ki aranızda bi güven var ve araçların parası yollanmadan araçlar yola çıkmış ki "S3 duman atıyor sana göndericeğim paradan 3.000TL kesiyorum" cümlesi geçmiş. Bu durumda 2 tarafta birbirine güveniyorsa 4 parça boyalı aracın 1 parça diye lanse edilmesi bile ofsayt
    4) Eğer siz S3'e sağlam diyip onu kandırdıysanız 4 parça boyalı arabayı size 1 parça boyalı diyerek o da sizi kandırmış. Eşitlik sağlanmış.

Sorarlar Kamil dürüst biriysen neden 4 parçalı arabayı 1 parçalı diye sattın. Dürüstlüğüne leke gelmemesi için neden hemen kardeş al paranı yolla arabamı demedin. Madem kandırıldın, seni de kandırdılar. Bu adam sana Fiesta'yı geri al dediğinde geri alacak mıydı?
    şöyle izah edeyim..
    şayet bana ümit bu araç duman atıyor ben bu arabayı alamam geri gönderiyorum dostlugumuz baki kalsın deseydi , maddi değil manevi olarak sahip oldugum herşeyin üzerine yemin ederim ki ben arabyı geri alırdım..fiesta konusunu sineye çektik , bunu sadece oraya yaşananları eksiksiz anlatmak adına yazdım..ki kendisinede söyledim fiestanın ne kusuru cıkarsa cıksın(boya hariç) aldım kabulümdür dedim..yalansa yalan desin..madem sen bu s3 ü kabul etmeyecektin hasan şimşek neden bana al arabanı demedin?dedin de ben yok mu dedim?ki sana belirttim bundan haberim yok , şeriatın kestiği parmak acımaz üzerime vaife olan şey ne ise yapmaya hazırım dedim sende 3.000 TL yi kesmek istediğini belirterek parayı kestin,arabayı tekrardan göndermek bana yakışmaz dedin,helalleştik ve konu kapandı..hangi kurnazlık seni 20 gün sonra bana bunları söylemeye itti? hangi akla hizmet ben bu işi tehdit ve şantajla çözerim dedin?

fiesta konusunda kusuru olmadıgını bize arada ki hatırlı bir kişinin yolladıgını belirttim, yine söylüyorum bu postta da..
    fakat fiestadan kendisinin bana 3.000 TL verecegini,borçlu oldugunuda yazmış olayım..

ben bana baskı kurdugu günden bu yana buraya konu açmayı düşündüm fakat arabası elin diline düşer belki çocuk daha da zarar görür dedim ama hergün adanada ki insanları arayıp karalama kampanyası başlatınca ve teche ve face e konu acacagını söyleyip şantaj yaptıgı halde yapmayınca bende bu kararı alıp buraya konu açtım..

herkesten ricam kendisine hakaret ve küfür içerikli yazılar yazılmasın ki mahkeme huzurunda sizinde olaya dahil olup huzurunuz kaçmasın..benim yeterince huzurum kaçtı zaten..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    rezillik çıkartmak isteyen hasan şimşek , bak nasıl rezil oluyoruz..bak oluyoruz diyorum oluyorsun demiyorum...
    bu konuyu buralara sen getirdin şimdi ayıkla pirincin taşını..
    yıl 2017 , adam tehdit etmek neymiş agıza silah sokmak neymiş anlat..
    biz icraatların hastasıyız hasan şimşek varsa maharetin göster , ha eger yoksa sen nerenin ali kıran başkesenisinde beni tehdit ediyorsun?
    o kadar alçalttın ki konuyu ben herşeyi göze aldım sende kendini aklamak için uğraş şimdi..

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geçmiş olsun
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şunuda belirteyim, kendisi burada yazmadıgı için tek taraflı olmaması açısından postlar birikmedikçe bende yazmayacagım..
    hayatımda serçe kuşunun yediği buğday tanesine göz dikmedim, Adana'da beni tanıyanlar bilirler..ve bunca zaman bir sürü spor ve binek arac sattım , şerefim ve namusum üzerine yemin ederim ki hiç kimseyle böylesine sorunlar yaşamadım..
    sorun çıkartmak isteyenlerle de imkanım el verdiğpi müddetçe uğraştım çünkü benim için hakkımın yenmesi hayatımın yokluğuyla eşdeğerdi her zaman, yaşamasamda olurdu..SEN BU KONUYU BURALARA GETİRDİN BEN DEĞİL !!!

şimdi yaz bakalım daha ne kadar karalama kampanyasına devam edeceksin..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kola çekirdekler stoklandı beklemedeyiz..şaka biyana ayıplı malı adama sen satıyorsun bide tehdit ediyorsun..

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben sahsen adanlı bırını bu sekıl tehtıd etmezdım

Berk007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Havlayan köpek ısırmaz diye bir atasözümüz.
    Haklıysan ver mahkemeye ölümle tehditten (ispatlarsan) ceza alması çok büyük olasılık.
    Uzlaştırma ekipleri işin içine dahil olunca da geri vitesin senkromeç kırma sesini duyarsın.
    '06 Honda Civic Turbo '12 Mini Cooper S Roadster
    '02 Honda Civic Type-R-'05 Mitsubishi Lancer Evolution VIII
    '03 BMW M5-'12 Mercedes SLK 250 AMG-'12 Honda Accord

Day Walker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı STP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben sahsen adanlı bırını bu sekıl tehtıd etmezdım
    Ben de aynı fikirdeyim
    Yolların Ustasıyım Modların Hastasıyım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bundan 1 ay civarında önce s3ü çekici üstünde görmüştüm İstanbulda hayırlısı olsun sıkıcı bir durum

coolvtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçmiş olsun. Aracı görmeden ekspertiz yaptırmadan üstüne bir de takas yapmak çok riskli olmuş.
    Full-Time TeacheR
    Part-Time TradeR
    Part-Time DJ

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçmiş olsun.
    Hayat işte bi tecrübe daha kazandırdı bide öyle düşünün
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

Talih.b16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu konuyu buraya açma nedeniniz nedir?
    ben bunu anlayamadım, bu gibi durumlar alışverişlerde olur zaten.
    bunun bu siteyle alakası nedir bu arkadaş siteye falanmı üye veya galericimi?
    amaç bizi uzak durun diye uyarmaksa eyvallah

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Silah milah konusunu geçiyorum, o na ayrı yazılır da, siz yani iki tarafta araçları görmeden ellemeden nasıl razı olup gönül rahatlığıyla araç alıyorsunuz ki gerçekten anlamıyorum.. Millet letgo'dan metgo'dan 50liralık modem alırken kaç kere teyit alıyor, kalkıyor kocaeli'den İstanbul'a elden teslim alıyor, abi siz araba gönderiyorsunuz.. Hayretle izliyorum yoksa benim atladığım bi durum mu hasıl oluyor?

300E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İki tarafta görmeden araç alıyorsa, iki tarafta araçlarda bilinmeyen, ortaya çıkabilecek problemleri göze almış sayılır.
    2004 Mercedes-Benz W203 C230K
    1994 Opel Astra F GSi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Milletin expertize sokup aldığı araba bile pert çıkabiliyorken, görmeden araba almak satmak nasıl cesarettir yarabbi..

Not: kimseyi tanımak istemiyorum.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler