User Tag List

Sayfa 4/17 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
314 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: 01 DEV 91 Audi s3 ve sahibi Hasan Şimşek hakkında..

karasimsek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ümitech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardesim hasan bana 3.000 lira kesme dısında par talep etmedi bu yalandır yalanı da ortaya cıkacaktır şahitler huzurunda , bekleyin görün diyorum..
    Şimdi kalkmış bana arabayı yaptır diye diretiyor , yetmiyor tehdit ediyor , yetmiyor yakınlarımı arayıp rahatsız ediyor ortalığı afedersiniz *** götürüyor ee ara bulunsun..
    O ara çoktan kapandı daha da acılmaz..benim özel hayatıma kadar sirayet etti..
    Karşıma gelen insanlar kendiside tanıyormuş ya madem desinler bakalım bize aynısı yapılsa hoş görürüz o zaman hasanın arabasınıda yaptıracam cebine harçlığınıda koyacam..
    UBen kimseyi; suya götürüp, susuz getirmem.

Orada direk boğarım, bilin istedim . . .

)lan hasan sert kayaya çarptın Allah yardımcın olsun senin..
    İstanbul da görüşmek üzere..
    Daha yalanlarınla insanların aklını çelmeye çalışma..yolun sonunda inanılmaması gerekn bir adam olduğunu herkes görecek zaten..
    Araba açılsın, haksız olanı belirlesinler suçlu sen çıkarsan ben harçlığını vereceğim, sen arabayı zaten yaptıramazsın. Kim sorunlu kapalı kutu sorunlu olduğunu bilip para talep etmez biri de çıksın ben etmem desin. 3.000 rakamın altında kalırsa masraf paranın kalan kısmını yollarım dedım, üstü çıkarsa da söylerim SAVAŞ ustaya sorarsın yatırırsın dedik.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bak söylenenleri bile cevaplamıyosun?
    O kadar kurnazsın ki hala arabayı yaptırma peşindesin?
    Bu kadar belden aşşğı vurduktan sonra mı hasan?
    Canım var verecek istanbulda alırsın sana da benden delikli kuruş yok..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    @ümitech

Araç İstanbul'a iner inmez, bu araç yağ yakıyor. 3.000 TL kesiyorum mu dedi? Yoksa ustalar test etti sonra mı 3.000 TL kesiyorum dedi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ronay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adanadaki arkadaşta buna raziysa (razımı)sorun çözülmüş demektir boş yere işi bel altına vurmaya gerek yok
    Bu saatten sonra isteyen dansöz olur, isteyen erkek gün tarih verilir. Boş lafa karnım tok, açılır bakar kime açtıracaklarsa suçlu belli olur. Adam olan özür diler, olmayan ruhunda ki eteği giymeye devam eder ...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı karasimsek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araba açılsın, haksız olanı belirlesinler suçlu sen çıkarsan ben harçlığını vereceğim, sen arabayı zaten yaptıramazsın. Kim sorunlu kapalı kutu sorunlu olduğunu bilip para talep etmez biri de çıksın ben etmem desin. 3.000 rakamın altında kalırsa masraf paranın kalan kısmını yollarım dedım, üstü çıkarsa da söylerim SAVAŞ ustaya sorarsın yatırırsın dedik.
    Bende sana hayır mı dedim?
    Komik olma hasan , alçalma , ben sana dedim ki 3.000 verdik diye kaçacak değiliz yine yardımcı oluruz imkanlar el verdiğince dmeedim mi? Kaçtım mı? Göçtüm mü? Eger bunu sana art niyetli biri yapsaydı vallahi ulaşamazdın ve hiçbir hakta talep edemezdin..
    Bak ben sana bozuk araba stan ümit olarak karşındayım oldugum yerdeyim , kaçmam neden biliyor musun acizler ve korkaklar kaçar..
    Ben davamda haklıyım diyorum sende aynısını diyorsun , istanbula gelmeden önce sana haber ederim gelirsin ne olacaksa olur, tekrar söylüyorum sen konusacaksın ben susacam sonra ben konusacam sen susacaksın , her zaman yaptıgın gibi konustırmazsan bir miktar daha küçülürsün hasan.

Talih.b16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    haklısınız tehtit şantaj hoş olmamış size katılıyorum

ama sizde empati yapıp karşı tarafın yerine kendinizi koyun

hasan bu arabayı bu şekilde satamiycak
    ee makineyi açıp yapsa 3 bini geçiceği muhakkak

nasıl olucak bu iş
    şimdi biri ben sağlam gönderdim araba sağlammış diyor.
    diğeri duman atıyor, motoru problemli diyor.
    ustaya gösteriliyor buji yağlıyor diyor arabada sorun var diyor, Rolling yapmaya gidiyor.
    motoru yapan Adana'daki iyi bir usta diye biliyorum, diğeride İstanbulda iyi bi ustaya gösteriyor,
    işte buralar muallak sorunlu.
    bence iyi bi usta araçtaki sorunu çözer, yataksa yatak der, kol burcu der,bara der.
    sökülüp bakılsın yenimi eskimi ozaman haklı haksız çıkar piyasaya

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı B16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @ümitech

Araç İstanbul'a iner inmez, bu araç yağ yakıyor. 3.000 TL kesiyorum mu dedi? Yoksa ustalar test etti sonra mı 3.000 TL kesiyorum dedi.
    Şehir dışındaydım kardeşim çekiciden iner inmez dr ecu erdem abi ve gun performance tayfun baktı tespit ettiler karşı taraf paşaoğluna da gösterdi. Varolan durum motor açılması için 3.000 kesildi daha az masraf çıkarsa farkı yollayacagımı söyledim 3000-2000 (masraf)=1000 kalan gibi harici 3.000 üzeri masraf çıkarsa savaş ustaya açılınca sorulup üzerini ödeyeceğini beyan etti bu şekilde satışlar yapıldı. Yoksa bu tatlı su kurnazı neden kabul edip satış verdirsin veya kusur yoksa ben şehir dışındayım koskoca ınsanlar yılların esnafları yalancı bir tek bu vatandaş mı dürüst ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hadi cevap ver şimdi burada bekelyenleri daha fazla heyecanlandırma kaç post oldu atıyorum cevap yok
    Bana dedin mi ? Adamın agzına silah soktum aldım , ben yapacagımı bilirim sana diye ? Ve arabayı alıyoum bundan sonra ne cıkarsa kabulümdür diye? Dedin mi demedin mi?
    Bak aslanım burda bir arabaya kapora verdim senin gibi gereksizle ugrasmaktan gidip arabayı göremedim bile..
    Sen yazdıklarıma cevap ver marmarada yüzüyorum zannediyorsun karadenizdesin?
    İstersende söyle bi teklifim var hani senin gelip silah dayama olayın var ya gel adanadayım istersen ben agırlayim seni, çay çorba içeriz senden anlatacakşarını dinlerim.ha eğer bu da geri vitezse ben yine sözümün arkasındayım istanbulda senin belirlediğin yer tarihte olacam.biz sözümüzün eriyiz aslanım öncede demiştik yazmışsın ya söz vermek *** verneye benzemez diye..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende sana hayır mı dedim?
    Komik olma hasan , alçalma , ben sana dedim ki 3.000 verdik diye kaçacak değiliz yine yardımcı oluruz imkanlar el verdiğince dmeedim mi? Kaçtım mı? Göçtüm mü? Eger bunu sana art niyetli biri yapsaydı vallahi ulaşamazdın ve hiçbir hakta talep edemezdin..
    Bak ben sana bozuk araba stan ümit olarak karşındayım oldugum yerdeyim , kaçmam neden biliyor musun acizler ve korkaklar kaçar..
    Ben davamda haklıyım diyorum sende aynısını diyorsun , istanbula gelmeden önce sana haber ederim gelirsin ne olacaksa olur, tekrar söylüyorum sen konusacaksın ben susacam sonra ben konusacam sen susacaksın , her zaman yaptıgın gibi konustırmazsan bir miktar daha küçülürsün hasan.
    Ben sözümün eri adamım ara randevu al bırak dediğin an arabayı istediğin ustaya bırakacağım. Sırf bu sorun neye çıkıyor, kim kusurlu davranmış, kim pinokyo, kim adam, kim madam görelim. 3.000 altında çıkarsa paranı cebşne koyarım yürür dönersin. Üzerinde bir masraf çıkarsa ister kabul et ister etme kim laf ebesi, kim dedesi görürürz

Hayırlı geceler

ronay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mübarek sende bi benden sana delikli kuruş yok diosun
    birde gelip birlikte actiralim diosun ( :

madem bu iş buralara kadar geldi

açık açık sorayim

sen istanbula geldin seninde güvendiğin bir ustaya makineyi actirdinız ariza ücretinin bedelini karşı tarafa yani hasana ödiyecekmisin ödemiyecekmisin zaten eskimi yenimi olmuş bu belli olur
    #Ethanol #Methanol #Toluen #pE100 #Nos

https://instagram.com/fuelronay

AdemAr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Satış almadan önce araçlara iyice baktırsaydınız gelmiş burda kavga ediyorsunuz. Satışı aldıktan sonra motorda patlasa araba da yansa satan kişiyi ilgilendiren bir durum yok burda. 2. el ürün alıyorsun sonuçta bu riskleri göze alıcaksın

ronay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AdemAr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Satış almadan önce araçlara iyice baktırsaydınız gelmiş burda kavga ediyorsunuz. Satışı aldıktan sonra motorda patlasa araba da yansa satan kişiyi ilgilendiren bir durum yok burda. 2. el ürün alıyorsun sonuçta bu riskleri göze alıcaksın
    ama istanbuldaki satici ayipli malinin bedelini ödemeye razi oluyor.
    karşı tarafında kabul etmesi gerekmiyormu
    #Ethanol #Methanol #Toluen #pE100 #Nos

https://instagram.com/fuelronay

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı karasimsek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben sözümün eri adamım ara randevu al bırak dediğin an arabayı istediğin ustaya bırakacağım. Sırf bu sorun neye çıkıyor, kim kusurlu davranmış, kim pinokyo, kim adam, kim madam görelim. 3.000 altında çıkarsa paranı cebşne koyarım yürür dönersin. Üzerinde bir masraf çıkarsa ister kabul et ister etme kim laf ebesi, kim dedesi görürürz

Hayırlı geceler
    bak yeniden söylüyorum hasan..açılacak arabayla niye rolling e cıkıyorsun?
    Seninle açılacagı konusunda mütabık kalınmadı mı? Ne diye roll e sürüyorsun aracı?
    İstanbulda beraber gazladığınız arkadasın cok begendik aracı derken aklın nerdeydi?
    Yaralı ata niye kamçı vuruyorsun hasan?
    Geldiğin üslup üslup değil bana zora ki yaptırmaya çalışıyprsun , sen bu yetkiyi kimden alıyorsun aslanım? Daha da yetmiyor çevremde ki insanlara kadar taşıyorsun mevzuyu ümit bana bozuk araba sattı diye.sen kimsin oğlum? Nerenin aslanısın lan sen ? Kime bu devirde zorla iş yaptıracan aslanım? Ulan konustuklarının arkasında durmayan ve olayı belden aşşağı boyuta taşıyan kim koçum? Gelsene ulan hadi adanaya dediğinin arkasında dursana ben açıklarını mı kapatacam senin? Herseyine ben mi kosacam, dediklerin arkasında erkek gibi dursana oğlum?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AdemAr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gardaş eğer dediğin mantık olsa ilk olarak söze güvenip adam demiş iş yapmışız kaporasız yükle gelsin çekiciye hazır sıkıntısız araba koy yakıtını gazla denilmiş, biz de adamlık yapıp kusuruna razı ol geri göndermek size yakışmaz demiş kusurunu kabul edip satış yapılmış. Senin mantığınla fiesta verdiğimiz aracı adanada en az 3-4 kaportacı gezdirdi. Ekspertiz raporu harici 2 farklı kaportacıdan video gönderildi (biz istedik) ve buna rağmen ucuza 42 altı satılırsa zararını karşılarız dedik (oda ALLAH şahit belki 40 a satarım 2 bin yollarsınız dedi) veya 3.000 lira değer kaybı verelim denildi. Kişilik karakter meselesi 2. El arabanın arkasında durup zarar karşılamak herkes yapamaz ...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu şekilde mi kabul etmeliyim kardesim? Beni ite köpeğe rezil etmeye çalıştıktan sonra mı? Bugün hasbel kader bir arkadasımı arıyorum konudan haberim var diyor ben sana alçaklık yapmadım , her zaman yanında oldum.daha 12 sat gecmeseb savaş abiyi bana düşman etmeye çalıştın ve sonunda diğerleri..
    SENİNLE UZLAŞI BİTTİ , çamura çektin konuyu debelen dur hadi..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Kişinin insiyatifine kalıyor.

Siz bi araç alsanız, aracı boyatıp aldığınız kişiye bu araçta 2 parça boya dedin 4 parça çıktı der misiniz? -Hayır.
    Ama gazlarken motor kucaklanabilir. Sanırım S3 sahibi de gazlarken bozmadığını nerden bilim kendi yapmıştır diyerek insiyatifi almak istemiyor.

Arkadaşım corsa sattı şehirdışına araç sıkıntısızdı yolda giderken yatak sardırdılar motora, satan arkadaşımda yolda senin nasıl kullandığını nerden bilim dedi. Alanlar baya üsteledi ama sonra itiraf ettiler 15 dk. tapa gaz gittik abi diye. Buna benzer bi durum bence

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bak yeniden söylüyorum hasan..açılacak arabayla niye rolling e cıkıyorsun?
    Seninle açılacagı konusunda mütabık kalınmadı mı? Ne diye roll e sürüyorsun aracı?
    İstanbulda beraber gazladığınız arkadasın cok begendik aracı derken aklın nerdeydi?
    Yaralı ata niye kamçı vuruyorsun hasan?
    Geldiğin üslup üslup değil bana zora ki yaptırmaya çalışıyprsun , sen bu yetkiyi kimden alıyorsun aslanım? Daha da yetmiyor çevremde ki insanlara kadar taşıyorsun mevzuyu ümit bana bozuk araba sattı diye.sen kimsin oğlum? Nerenin aslanısın lan sen ? Kime bu devirde zorla iş yaptıracan aslanım? Ulan konustuklarının arkasında durmayan ve olayı belden aşşağı boyuta taşıyan kim koçum? Gelsene ulan hadi adanaya dediğinin arkasında dursana ben açıklarını mı kapatacam senin? Herseyine ben mi kosacam, dediklerin arkasında erkek gibi dursana oğlum?
    Sen zaten buraya gelmeyeceksin de safi rüzgar yapıp tribüne oynuyorsun. Sen peşin peşin özür dile benden ben kabul etmiyorum kusurlu araba sattım de (kusurlu olmasa eksik paraya ticaret yapmazsın) ben delikli bu devirde para yok deliksiz de birşey talep etmiyorum adam ol az ötede oyna yeter bana . . .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    senin gibi adam olmayanlarla burada bu kaderi paylaşmakta varmış..
    BÜYÜK HARFLERLE YAZIYORUM..
    HASAN BANA ARABANIN NE SORUNU OLURSA OLSUN HALLEDECEĞİNİ BENİM ZATEN ADAMLIK YAPTIGIMI BEYAN ETTİ..TUTTU YARALI ARABAYLA GAZLADI..YETMEDİ SAVAŞ ABİYİ BANA DÜŞMAN ETMEYE KALKTI..YETMEDİ KARALAMA , ÇAMUR AT İZİ KALSIN YOLUNU SEÇTİ..BEN BU ADAMLA UZLAŞMAM.. İSTANBULA GELİNCE ORTAK NOKTADA BULUŞULUR VE KONUSULUR..KİMİN NE OLDUGUNUDA ZAMAN GÖSTERİR..ŞUAN HERKES HAKLI..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı B16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kişinin insiyatifine kalıyor.

Siz bi araç alsanız, aracı boyatıp aldığınız kişiye bu araçta 2 parça boya dedin 4 parça çıktı der misiniz? -Hayır.
    Ama gazlarken motor kucaklanabilir. Sanırım S3 sahibi de gazlarken bozmadığını nerden bilim kendi yapmıştır diyerek insiyatifi almak istemiyor.

Arkadaşım corsa sattı şehirdışına araç sıkıntısızdı yolda giderken yatak sardırdılar motora, satan arkadaşımda yolda senin nasıl kullandığını nerden bilim dedi. Alanlar baya üsteledi ama sonra itiraf ettiler 15 dk. tapa gaz gittik abi diye. Buna benzer bi durum bence
    Kardeş başından okumadın herhalde araba çekiciden iner inmez bakıldı kusur tespit edildi açılacak dendi araç sahibide eksik para ile açılıp çıkana razı olacağını beyan etti. Bu araba çekicide gelirken yolda üşütüp grip olmadıysa zaten bu halde idi. Bu durumda olan bir motora yüreğir tespit etti map sensörü zaten arızalıymış hatalıyım bilerek veya bilmeyerek bu aracı sattı. Hakem istedi eyvallah mahkeme istedi eyvallah şimdi zarara karışmam gelmem oraya diyor

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler