User Tag List

Sayfa 9/17 İlkİlk ... 7891011 ... SonSon
314 sonuçtan 153 ile 171 arası

Konu: 01 DEV 91 Audi s3 ve sahibi Hasan Şimşek hakkında..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı UmutRıza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    araçlar takaslanmış s3 ü alan arkadaş 3000 tl fark istemiş satan arkadaş bunu kabul etmiş aradan 20 gün geçmiş ve tekrar ticaret yapılmaya çalışılması tuhaf sonuçta istenen farkı satan kabul etmiş pazarlık bitmiş bence tekrar pazarlığa teşebbüs edilmesi hatadır,

Şimdiye kadar en az 25 araç aldım, aldığım araçlardan bazıları tamamen anlatılanların dışında leş çıktı bırakın tekrar pazarlığı dönüpte aldığım adamlara bunun muhabbetini bile yapmadım.
    bütün mesele bu , kestiği para yetmemiş açılacak denen arabayla çıkıp roll gecelerinden boy göstermiştir bu şahıs..ertesinde bana arabayı geri alacaksın diye baskı kurmuş, hasan sen bu arabayla gazladın ettin, bende sana 3.000 para bıraktım bir lafına dedim , sonuc olarak daha ilk gün arabayı al diye konusma başlattıgımda bana iftira atmıştır, belgeyle kayıtlıdır..dediği şu;
    sen bana bozuk araba sattın , arabayı çaktım gectim modundasın..söylediği budur..
    ardındanda tehdit ve çevrede ki insanlar aracılıgıyla itibarsızlaştırma içine girmiştir..
    vicdan sahibi çıksın yorum yapsın Allah askına..

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bazı olaylar vardır, kimin haklı olduğu önemli değildir... iki tarafı tek tek okuyunca ikisi de iyi niyeti diyorsun ama bu iş çözülemediğine göre demek ki kimse iyi niyetli değil, kusura bakmayın... merak ediyorum, yolda çekiciler çarpışsa arabalar yansa nasıl çözecektiniz bu işi?
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ümitech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen nasıl anlamak istiyorsan ve öyle anlatayım diğer yazdıgın postda hoş değil benim yerime kendini koy sadece...
    bana dediği aynen şöyle ;
    SENLE OLAN MUHABBETE BENZER BİRŞEY OLDU , GİTTİM ANTALYAYA ADAMIN AGZINA SİLAHI SOKTUM ARABAMI GERİ ALDIM, BEN NE YAPACAGIMI BİLİRİM ÜMİT..

aynen böyle gelişti..sizce bu ne demektir? ümit ben o arabayı silah zoruyla alırım demekj değil midir?bakın hiçbir yerde kaydı olmamasına karşın sadece biryerde var onuda istanbulda insanlar huzurunda gösterecegim kendiside bunu inkar etmemiş ve bunu kabul etmiştir..
    Bas bas bağırıyorsun postlarında bana ağzıma silah sokucam dedi diye.Demek ki adam birinin ağzına silahı soktum aldım demiş.Evet sana gözdağı vermiş ama direk seninde ağzına silah sokarım dememiş.Doğrumu anladım?
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bazı olaylar vardır, kimin haklı olduğu önemli değildir... iki tarafı tek tek okuyunca ikisi de iyi niyeti diyorsun ama bu iş çözülemediğine göre demek ki kimse iyi niyetli değil, kusura bakmayın... merak ediyorum, yolda çekiciler çarpışsa arabalar yansa nasıl çözecektiniz bu işi?
    iyi niyetli olunmadıgını belirtmişsiniz buda sizin takdiriniz saygıyla karşılıyorum..yolda giden araçlar kasko garantisi altında gitmektedir ve cıkacak en ufak kusurun taşıma şirketi tarafından karşılanacağı benim ve hasan tarafından bilinmektedir..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mağduriyet var diye yorum yapmıştım da artık şova döndü kabak tadı verdi , klavyeden de sonuç alınmaz farkındasınızdır ; sanayide 2 tarafında sözüne saygı duyulan ustanın yanında çözün 2/3 kişi de şahit olsun bitsin .

karasimsek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bas bas bağırıyorsun postlarında bana ağzıma silah sokucam dedi diye.Demek ki adam birinin ağzına silahı soktum aldım demiş.Evet sana gözdağı vermiş ama direk seninde ağzına silah sokarım dememiş.Doğrumu anladım?
    Yaw ben yoruldum böylelerinden, ALLAH senden razı olsun. bir kişinin çoluğunun çocuğunun rızkını hakkını yer isen, hakkı yenilen kedi ise arslan olur. Ağzına da sokar, o an psikolojisi neye müsade ediyorsa oraya sıkar. Ben yalan ve iftiralarla dolu bu yazışmadan sıkıldım. Bazıları lafı afedersiniz gö*ünden anlar, ben gö* olanı lafından anlarım. Haklı olduğum için sessiz kalıp bekledikçe farklı ithamlarda bulunup, seviyeyi mağmaya indiriyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bas bas bağırmıyorum olanları yazıyorum..
    evet doğru anladınız..şöyle düşün seni aradım o işi hallet yoksa ben birinin agzına silah dayayıp bu işi hallettim , benim farklı yöntemlerim var dese sizde buradan tehdit edildiğiniz çıkarımını yaparsınız değil mi? bu durumdan benim ne yapmam gerekiyor? bakın adam alıntı yaparken postu bile değiştirmiş, özgünün haberi var inanmak istemeyen ya da itimadı olmayanlar özgünü arayabilirler..böyle bir insan karşısında daha ne kadar sabırlı olunabilir direk size soruyorum..

ÜSTÜNERC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ekspertiz kelimesi,
    Fransızca kökenli “expert” kelimesinden türetilmiştir. Bu kelime Türkçe’ye eksper şeklinde çevrilerek günlük kullanıma dahil edilmiştir. Eksper, belirli bir konuda teknik bilgisi olan kişi anlamına gelmektedir. 2. el “oto ekspertiz” ise ustaların teknik cihaz ve ekipmanlarla otomobilleri detaylı bir biçimde inceleyerek onlar hakkında görüş bildirmesi anlamına gelmektedir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mağduriyet var diye yorum yapmıştım da artık şova döndü kabak tadı verdi , klavyeden de sonuç alınmaz farkındasınızdır ; sanayide 2 tarafında sözüne saygı duyulan ustanın yanında çözün 2/3 kişi de şahit olsun bitsin .
    tamamdır abi özetle durum budur..
    istanbula geldiğimde herşey yüzyüze konusulur..

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iyi niyetli olunmadıgını belirtmişsiniz buda sizin takdiriniz saygıyla karşılıyorum..yolda giden araçlar kasko garantisi altında gitmektedir ve cıkacak en ufak kusurun taşıma şirketi tarafından karşılanacağı benim ve hasan tarafından bilinmektedir..
    o zaman şöyle diyeyim o işin çözümü o kadar kolay olmazdı, kimin kaskosu karşı tarafın davası trafik sigortası vs vs, sonrasında kasko dedi ki kardeşim sana 20 bin lira veririm, aradaki fark ne olacaktı? bular başımıza gelmeyen şeyler değil, söylemek istediğimi zerre anlamamışsınız, sigorta kasko işlerini de iyi bilirim merak etmeyin... demek istediğim aracın başına yolda bir şey gelse sizin ticaret motomot geçerli olabilecek miydi? ikiniz de riske girmişsiniz, taşınırken bir şey olmamış araçların kendisinde problem varmış, bu riski bilerek alan 2 kişi bence çok da konuşmamalı şimdi...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    s3 inmiş çekiciden '' s3 '' bu 1.6 atmosferik megane değil..
    duman atma vs gözlenmiş iletişime geçilmiş.. satan adam 3000 direkt düşmüş rakamdan.. + sınında arkasındayım demiş..
    mutabık kalınmış..
    alan arkadaş ne cesaretle böyle nazenin bir araba ile rol yarış yada deneme herneyse yapabiliyor.. rölantide gazına bile basmamalı..
    ya arabayı sabitleyecektin kullanmayıp hiçç ( o vakit 20 değil 30 gün sonrada iade ederdin yada revizyon yaptırıp ciro edebilirdin satana )
    yada madem gazladın rolledin bedeline razı olacaksın..
    hakikat bu maaelesef..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    s3 ü satan malının ne olduğunu bilir.. alan kişi bahsettiğim hata yüzünden haklıyken mağdurda olmuş olabilir..
    işin bu kısmı ümitech ile yaradan ı arasında.. orasınıda Allah bilir

mcan28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu mesele gün geçtikçe çözümden uzaklaşacaktır, tarafların bir araya gelip saygı duydukları kişiler huzurunda biran önce bu meseleyi açıklığa kavuşturmaları gerekiyor. Buradan mesele uzadıkça içinden çıkılmaz hal alacaktır. Hukuki yönden çözmeyi deneyecekseniz de sizin uzun bir yol bekliyor, şuan ki hukuk sisteminde tanıkların, delillerin, bilirkişilerin vs dinlenmesi ve sonuçlanması minimum 1-2 yılınızı alır. Bir an önce bir araya gelip sakin şekilde çözmek her iki tarafın da hayrına olacaktır. Bence konunun kilitlenmesi herkesin hayrına olacaktır

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bas bas bağırmıyorum olanları yazıyorum..
    evet doğru anladınız..şöyle düşün seni aradım o işi hallet yoksa ben birinin agzına silah dayayıp bu işi hallettim , benim farklı yöntemlerim var dese sizde buradan tehdit edildiğiniz çıkarımını yaparsınız değil mi? bu durumdan benim ne yapmam gerekiyor? bakın adam alıntı yaparken postu bile değiştirmiş, özgünün haberi var inanmak istemeyen ya da itimadı olmayanlar özgünü arayabilirler..böyle bir insan karşısında daha ne kadar sabırlı olunabilir direk size soruyorum..
    Sana tavsiyemi söylim bir forumdaş olarak.Derdini mazeretini ilk postta çok güzel anlattın ama sonrasında yazdıkların samimiyetsiz geliyor ciddi anlamda b.k tadı vermeye başladı belki sen %10000000000 haklısın ama bu tutumunla kendini haksız yapacaksın.Olayı anladık sizde bir orta yol bulmuşsunuz kendi aranızda ve madem gelip istanbul'a olayı çözeceksin gelin çözün.Bundan sonrası cidden yaşınıza yakışmıyor ikinizinde.Yanlış anlama mahalle karısı gibi sen bişey söylüyorsun o bişey söylüyo 40 gün 40 gece konuşulsa burada yazışarak çözüm bulunmaz.Bence sende her postu alıntı yapma sukunetini koru hakem heyeti olarak tayin ettiğiniz kişilerin çözüm önerisinden sonra orta yolu bulun.İkinizi de tanımıyorum ama şunu bilin ne bindiğiniz ne sattığınız nede yaşadığını son sorun olmayacak bu hayatta
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sana tavsiyemi söylim bir forumdaş olarak.Derdini mazeretini ilk postta çok güzel anlattın ama sonrasında yazdıkların samimiyetsiz geliyor ciddi anlamda b.k tadı vermeye başladı belki sen %10000000000 haklısın ama bu tutumunla kendini haksız yapacaksın.Olayı anladık sizde bir orta yol bulmuşsunuz kendi aranızda ve madem gelip istanbul'a olayı çözeceksin gelin çözün.Bundan sonrası cidden yaşınıza yakışmıyor ikinizinde.Yanlış anlama mahalle karısı gibi sen bişey söylüyorsun o bişey söylüyo 40 gün 40 gece konuşulsa burada yazışarak çözüm bulunmaz.Bence sende her postu alıntı yapma sukunetini koru hakem heyeti olarak tayin ettiğiniz kişilerin çözüm önerisinden sonra orta yolu bulun.İkinizi de tanımıyorum ama şunu bilin ne bindiğiniz ne sattığınız nede yaşadığını son sorun olmayacak bu hayatta
    aldım kabul ettim , yazdıklarını katılıyorum , daha da konuya yazmıyorum, haklısın ...
    mod lardan ricam konu kitlenirse eger mümkünse sevinirim..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ümit aga istanbul a gelecek.
    Hasan arabyı getircek.
    Açilcak bakılacak.

ama şöle bi durumda var hasan arabayı acmak için 3.000 tl SEMBOLİKTE olsa kesmiş üstü altı çikarsa hesaplaşiriz ümit demiş. Adana da ki adam da ok demiş.

hasan bu süre zarfında arabayı kullandı AÇTİRMADİ. arabasının yalnış yakıt olduğunu bizzat BEN SÖLEDİM. ROLANTİ AFR BOZUK GÖSTERMEDEN AYARLATMADAN GAZLAMA DEDİM.keyfine bi arabayla bastırdık Hasan arabayı bilmediğinden dolayı kullanamadı.ve geçildi. Bu video larda sadece bizde mevcut başka kişilerde yok. Videolar sanal ortamda paylaşilmadı. Ama hasan deneme yaptığı gece adanayi arayıp beni geçtiler daşşak yaptılar demiş. Ne adana da ki adam babamın oğlu ne de hasan.

Adam arabayı gönderdiği zaman sorun var deyip 3.000 tl +- para talep edip arabayı açtirmadan kullanıosan,bütün mesuliyet hasan a yani gazlayan adama aittir.Dün geceden beri konuşuluyor bu mevzu. En sonundan buraya da yazmayacaktım sıkıldım okumaktan ve yazdım.

Şimdi de Ümit istanbula gelir hasan zaten istanbulda motor açilir bakılır. Yalnış yakıt kullanımından dolayı araç bozulabilir. Deneme esnasında 1.6 bastığını ve aracın güzel gittiğini eksikler bitince daha güzel olacağini hasan bizzat ve bizzat bana sölemiştir.

Şimdi sorayım size.

Denemede 1.6 bar basan arac external sesi gelen bir araç basınc basmamiş olabilir mi?

arabanın ayarı e 50 2.45 bar olarak ayarlı. Deneme olacaği sonradan belli oldu oda keyfine oldu araçta e 46 yakıtla ve beklemiş olan yakıtla gazlamak ne kadar doğru ?

araba çekiciden sorunlu indiğinde ümitten 3.000 tl isteyip + - hesaplaşiriz deyip araçı actırmadan kullanmak ne kadar doğru.?

aradan gecmiş 20 gün aracı dert aracı olarak aldım sen bunu geri al demek ne kadar doğru ?

bu işin içinde bizimde adımız geçtiği için yazma gereği duydum. bu yazım ilk ve son yazıdır. geriye kalanlar yüzyüze konuşulur.
    Alıntı DENON Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün akşamki yarıştan önce start verecek olan hatun dediki elimi bı yerıne götürüp : kazansanda kaybetsende bu senın ama kazanırsan hepsi senın , iliğimi guruttu gevurun gızı yarışı kazandıktan sonra

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Minik bir ses kayıt videosu yüklüyorum sonrasında konu kilitlenebilir. Ss'leri de paylaşacağım ustasına yalan söyleyen herkese söyler ...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ramcho® Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hasan arabyı getircek.
    Açilcak bakılacak.

ama şöle bi durumda var hasan arabayı acmak için 3.000 tl SEMBOLİKTE olsa kesmiş üstü altı çikarsa hesaplaşiriz ümit demiş. Adana da ki adam da ok demiş.

hasan bu süre zarfında arabayı kullandı AÇTİRMADİ. arabasının yalnış yakıt olduğunu bizzat BEN SÖLEDİM. ROLANTİ AFR BOZUK GÖSTERMEDEN AYARLATMADAN GAZLAMA DEDİM.keyfine bi arabayla bastırdık Hasan arabayı bilmediğinden dolayı kullanamadı.ve geçildi. Bu video larda sadece bizde mevcut başka kişilerde yok. Videolar sanal ortamda paylaşilmadı. Ama hasan deneme yaptığı gece adanayi arayıp beni geçtiler daşşak yaptılar demiş. Ne adana da ki adam babamın oğlu ne de hasan.

Adam arabayı gönderdiği zaman sorun var deyip 3.000 tl +- para talep edip arabayı açtirmadan kullanıosan,bütün mesuliyet hasan a yani gazlayan adama aittir.Dün geceden beri konuşuluyor bu mevzu. En sonundan buraya da yazmayacaktım sıkıldım okumaktan ve yazdım.

Şimdi de Ümit istanbula gelir hasan zaten istanbulda motor açilir bakılır. Yalnış yakıt kullanımından dolayı araç bozulabilir. Deneme esnasında 1.6 bastığını ve aracın güzel gittiğini eksikler bitince daha güzel olacağini hasan bizzat ve bizzat bana sölemiştir.

Şimdi sorayım size.

Denemede 1.6 bar basan arac external sesi gelen bir araç basınc basmamiş olabilir mi?

arabanın ayarı e 50 2.45 bar olarak ayarlı. Deneme olacaği sonradan belli oldu oda keyfine oldu araçta e 46 yakıtla ve beklemiş olan yakıtla gazlamak ne kadar doğru ?

araba çekiciden sorunlu indiğinde ümitten 3.000 tl isteyip + - hesaplaşiriz deyip araçı actırmadan kullanmak ne kadar doğru.?

aradan gecmiş 20 gün aracı dert aracı olarak aldım sen bunu geri al demek ne kadar doğru ?

bu işin içinde bizimde adımız geçtiği için yazma gereği duydum. bu yazım ilk ve son yazıdır. geriye kalanlar yüzyüze konuşulur.
    S3 Ses kayıt - YouTube Dinle tekrar dinledikten sonra yorum yaparsın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ramcho® Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hasan arabyı getircek.
    Açilcak bakılacak.

Şimdi sorayım size.

S3 Ses kayıt - YouTube Dinle tekrar dinledikten sonra yorum yaparsın.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler