User Tag List

Sayfa 11/17 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon
314 sonuçtan 191 ile 209 arası

Konu: 01 DEV 91 Audi s3 ve sahibi Hasan Şimşek hakkında..

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ticaretin tamamı eksik markette reyondan portakal alırken bakan insanlarız biz. Ben kolay kazanmıyorum alırken de ıncık cıncık bakarım.

Kaldı ki araba gibi çok daha detaylı bir mal için şahsi görüşüm muhakkak alıcı tarafından incelenmesi gerektiği yönünde.

Diğer taraftan arabada bana göre sorun olmayan 3. bir kişiye göre sorun olabilir, sorunsuz sıkıntısız bir araç demek biraz iddialı bir cümle olmuş.

Satan arkadaş (alıcının paylaştığı videodan okuduğum) aracı subjektif yorumlamış. Ne bir dyno ne bir dbn ne de bir kompresyon ölçümü paylaşılmamış.

Yani x göre süper olan araba y ye göre olmamış.

Yakıtla ilgili yazılan durum biraz kafa karıştırıcı, satan arkadaşın özellikle belirtmesine rağmen uzun süre bekleyen bir yakıt ile araç yürütmek, üzerine roll yapmak bence doğru değil.

Burada yapılması gereken alıcı aracı çalıştırdı baktı duman vs olduğunu gördü. Kapatacaktı eğer hala istiyorsa almayı satıcıyı çağıracaktı gidip baktıracak ve masrafını düştükten sonra alacak ya da geri gönderecekti.

Ben trigeri yeni değişmiş arabada egzantik kasnağından rolantide triger kopardım, mekaniğin garantisi hele ki s3 gibi performans aracında üstüne üslük modifiye görmüş bir araçta beklemek hata olur.

İki tarafta olaya iyi niyetle yaklaşıp cenazeyi kaldırmaları lazım. Ben çekerim kuşağıma sen inersin t.şağıma durumu devam ederse uzalşam sağlanamaz, mevzu da gereksiz yerele gider. Laf ağızdan çıkana kadar sen ona hükmedersin, çıktıktan sonra o sana hükmeder.

Hepimiz gergin zamanlar yaşıyoruz / yaşayacağız da o yüzden bu konu hem araç sahiplerine hem de okuyan arkadaşlara iyi bir ders niteliğinde.

Kırmadan birbirinizi çözmeniz herkesin lehine olur. Daha önce de yazdım dünya malı , 1 ton demir işte altı üstü.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hasan ben konuşmaya başlarsam farklı konularda çikar. Whats up tan yazdım sana araba açilacaği zman çağiaracaksın gelip bakacağim.

Sen deneme yaptığın adamlar hakkında ileri geri konuşmuşsun kulağima gelio bunlar şimdi magdur edebiyatı yapma.

araba istanbul a inmeden önce kayıt ettiğin ses konuşmaları ile sonraki aradan geçen zamanda bizim yanımiza gelmende sölediklerinin farklı bi durumu yok. Güzel araba aldım sayesinizde daha da güzel olacak dedin. 3.000 tl mevzusunu sölemedin bile sen. şimdi magdur edebiyatı yapma bana.

yapılı araba sorunu giderilmeden gazlanmaz. bunu çok ama çok iyi bilirsin ki bunu da sana arabayı yanımıza getirdiğin gece söledim bizzat kendim.

senin durumun su açik açik yazıyorum sen denemeyi gözünde fazla büyüttün ama arabayı satamayacağini sanıyosun. BEN O ARABAYI KENDİME ALACAKTİM. ÖZGÜNE YÜREGİR İ ARATTIRDIĞIMDA MERMİ GİBİ ARABA OLDUĞUNU E 50 2.45 BASINCIN SADECE AYARDA BASILDIĞINI DAHA SONRA ARABANIN KM YAPMADIĞINI YÜREGİR ÖZGÜN E DİREK SÖLEDİ. bunu da sana ben söledim. şimdi adamın arabasını açtirmak için para kesip ki bana kesmediğini yazmassın ama ne hikmetse adama 23.000 tl yerine 20.000 göndermissin. dolayısıyla dün akşam bana da yalan söledin. arabayı açtircam diyip para kesip işi çakalliğa vurunca mevzu buraya kadar geldi.

ben açik söliyim.

aynı ticareti benim le yapmış olsaydın S3 ü sana yaptırtıp arabayı da geri alırdım. sen açtirmamakla hata yaptın ama uyanık olduğun için açtirmadan bişi yok sorun yok dedin bana para kestiğini bile gizledin. şimdi burda kelime oyunu yapma.

yarın bigün yüzüme bakacak bi durumun olsun.

benim grubumda hiç bir şekilde video paylaşilmadı paylaşilmazda sorunlu araba ile deneme olmaz bizim grubumuzda sen arabayı tanıyayım basalım diyince ok denildi yola cıkıldı.

sen video yu kendin çekip ümit e gönderiyosun üstüne üstlük bize hakaret ediosun bu da yetmemiş gibi bizi video yu yaymaktan bahsediosun.

yazmayacaktım cevap hakkı doğdu yazdım.

telefonumu biliyosun burda daha fazla konuşmaya gerek yok. ararsın mekanım belli ya sen gelirsin ya biz geliriz yüzyüze konuşuruz.
    Alıntı DENON Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün akşamki yarıştan önce start verecek olan hatun dediki elimi bı yerıne götürüp : kazansanda kaybetsende bu senın ama kazanırsan hepsi senın , iliğimi guruttu gevurun gızı yarışı kazandıktan sonra

CemBerk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arabada bir sorun var iki taraf da kabullenmiş, usta açana kadar da 3 bin lira kesilmiş.

Sen bunu bile bile araçla roll vs yapıyorsan sıkıştırıyorsan kusura bakma da bu adam senin masrafını neden karşılasın?

Bana göre bile bile lades olmuşsun, fiesta'ya da konuştuğunuz parayı verirsin olay çözülür.

RedLine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Genelde Okur geçerim Forumu bir şey yazmaya yöneltti ...

Artık Forumlarda genel olarak insanlar sinir stres atmaya iş stresinden kurtulup Akıl fikir paylaşımı yapacakken nerelere getiriyorsunuz ARTIK YETER !!!

Çok saçma bir ticaret olmuş ... Baştan iyi gidip sonra kötüye dönmüş karman çorman ... 2 Tarafta kendi bacağından asılmış cezasını çekin çekinde bu şekilde lafla değil para zararınızla.Herkes yanlış işler yapıyor Para kaybediyor AMA AKILLANIP tekrarını yapmıyor. 2nizde sineye çekip vardır bunda bir Hayır diyip işinize gücünüze bakın...

Eğerki uğraşacağız diyorsanız Bu işin adaletini Mahkeme çözer şahışlar değil...

-Bu arada Kesinlikle Mafya dizileri yasaklanmalı Nasıl bir hale geldik Adam vurmak Dövmek çok kolay zannediliyor yada Hapisde çok RAHAT bir Hayat varda Biz mi yanlış biliyoruz?

Genç adamlarsınız daha yapacağınız yaşayacağınız bir sürü şey var Silah lafları felan Bu Ülke dingonun ahırı değil sonra içerde Yok s3 moruydu yok fiesta boyasıydı senelerce içerde düşünür durursunuz Aklınızı Lütfen Başınıza alın...

Aykut106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 tarafida tanimiyorum.istanbuldayken iyi bir S3 tu.adanaya gittigindrde baya emek harcsndigini hatirliyorum.

Gozuken ve fiyattan dusulen masrafi varken mi gazlanmis? Etanol ivir ziviri deistirilmismi.biris dha demis ama 3 liralik masraf 10 olmus olabilir.

Ayrica yapili a3 let 40 lara 50 bin lere satildi.ciddi yapili s3 140 bine ilandaydi.arabayi aliciyi satixiyi yargilamak icin demiyorum ama sayili adette bulunun ve yapili araba icin uygun fiyat.

Bnde ayari biten a3 18t yi 4 saat icinde kirdim. bu tarz arabalarda anlik hata bilgisizlik eksiklikler arabayi cop edebilir diye dusunuyorum.
    T r u t h i n e n g i n e e r i n g

karasimsek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yakıt mevzusuna da açıklık getirelim depo boştu, 30 lt yakıt saolsun bidonla Bekir Paşaoglundan tarafımca banka yoluyla ücreti ödenip alındı. E50 ayara getirip yeni benzinle ayarlanıp teste öyle çıkıldı.

Talih.b16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Burdaki sorun adanada ki arkadaşın aracın sorunsuz olduğunu söylemesi ve satması.

Alan İstanbulda ki arkadaşın da araçta bir sorun bulması ve yaptirmadan rolling yapması.

En büyük sorunsa aradan uzun geçtikten sonra iade istenmesi.

En büyükten daha büyük olanı ise svs ve ramhco nikli arkadaşlarında bu ticaretten mevzuya girmesi ve 4. 5. Kişiler olarak mevzudan adlarının yoktan yere karışması.
    Ne iş yaptıklarını bilmiyorum ama galerisi veya garajlarsa onlar içinde hoş olmayan bi durum..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    -bu arabada sorun var 3000tl eksik gönderip "ben bu aracı götürür gösteririm üst kapak açılır ne çıkarsa çıksın artık araç benimdir sen üzerine düşeni yaptın,Allah razı olsun" diyorsun?

Arkasına tutup rolle çıkıyorsun arabayı yaptırmadan,sonra mağduru oynuyorsun.

-20 gün sonra dönüp araba mı aldım dert mi aldım herkes öyle diyor diyip arabayı geri vermeye çalışıyorsun.

(Niye çünkü uyarıları dikkate almadığın için 3 liralık masraf belki 13 lira oldu.)

-Olmayıncada şimdi adama arabaya kendi açtığın masrafı ödetmeye çalışıyorsun.

Hasan şimşek senin hayatında harcadıgın parayı bu adam bu zamana kadar haftasonu keyif için bindiği arabalara harcamıştır,zaten bir arızası olsaydı yaptırmadan ne satardı ne binerdi.Emin ol Ümit Güleri tanısaydın bu cümleleri kuramazdın.

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Post değiştirme ile ilgili bilgi;

Üyeler kendi ya da başka birinin postunu değiştiremez.

ancak;

Üye, alıntı yaptığı birinin alıntısının içerisindeki yazıları değiştirebilir. Burada da öyle olmuş..

Ümitech isimli üye bir mesaj yazmış, karasimsek isimli üye bu mesaja alıntı yapıp cevap verirken içerisine ilave cümleler eklemiş..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 01GG614 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    -bu arabada sorun var 3000tl eksik gönderip "ben bu aracı götürür gösteririm üst kapak açılır ne çıkarsa çıksın artık araç benimdir sen üzerine düşeni yaptın,Allah razı olsun" diyorsun?

Arkasına tutup rolle çıkıyorsun arabayı yaptırmadan,sonra mağduru oynuyorsun.

-20 gün sonra dönüp araba mı aldım dert mi aldım herkes öyle diyor diyip arabayı geri vermeye çalışıyorsun.

(Niye çünkü uyarıları dikkate almadığın için 3 liralık masraf belki 13 lira oldu.)

-Olmayıncada şimdi adama arabaya kendi açtığın masrafı ödetmeye çalışıyorsun.

Hasan şimşek senin hayatında harcadıgın parayı bu adam bu zamana kadar haftasonu keyif için bindiği arabalara harcamıştır,zaten bir arızası olsaydı yaptırmadan ne satardı ne binerdi.Emin ol Ümit Güleri tanısaydın bu cümleleri kuramazdın.
    Sidik yarıştıracaksak o 1 tane araba toplamış bende gtx35 setup 500+ 2006 sti da var. Mesele kimin ne harcadığı değil konuşuldu 15 güne kadar geleceğini beyan etti. Yancıya ihtiyaç yok gelince açılır bakılır haksız olan özürünü diler maddi ceremesine katlanır.

mr.korhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Evrenoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ancak;

Üye, alıntı yaptığı birinin alıntısının içerisindeki yazıları değiştirebilir. Burada da öyle olmuş..

Ümitech isimli üye bir mesaj yazmış, karasimsek isimli üye bu mesaja alıntı yapıp cevap verirken içerisine ilave cümleler eklemiş..
    Buna artik bazi forum scriptlerinde izin verilmiyor bildigim kadariyla.
    Ustelik okudugum sekliyle eklenen yazilar hakaret ve tehdit iceriyor, oldukca kotu niyetli bir eylem
    Site yonetimi cephesinde dahi boyle hassas ve olasi hukuki surece dayanabilecek bir konuda
    Bu sekilde bir degisiklik yapilmis olmasi, ilgili uye yada uyelere ceza verilmesini gerektirmelidir
    TK 777 - Agu Engine 2.0 Stroker GTX3076 Gen2
    FRK 02 - 2.0TFSI Stage 3 Golf MKV GTI DSG
    TK 757 - Mazda 323GTX AWD TURBO
    VTE 60 - Gen5 Prelude 2.2 Vti

Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Örnek veriyorum;

Alıntı mr.korhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buna artik bazi forum scriptlerinde izin verilmiyor bildigim kadariyla.
    Ustelik okudugum sekliyle eklenen yazilar hakaret ve tehdit iceriyor, oldukca kotu niyetli bir eylem
    Site yonetimi cephesinde dahi boyle hassas ve olasi hukuki surece dayanabilecek bir konuda
    Bu sekilde bir degisiklik yapilmis olmasi, ilgili uye yada uyelere ceza verilmesini gerektirmelidir

Buraya isteyen istediği yazıyı ekleyebilir

Ya da şunu da yapabilir isteyen

Alıntı mr.korhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu akşam tüm foruma nargileler benden
    Bu durumun cezai yaptırımı ayrıca değerlendirilecek, bu konu haricinde böyle bir şey yapıldığında da yine gerekli ceza konu bazlı ayrı ayrı değerlendirilecek.

ES353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu iki arkadaş arabalar için yan yana geldiğinde ben sakince arabanın açılıp bakılıp sorununun ne olduğunu çözüp helalleşip gideceklerini düşünmüyorum. bence yan yana gelmemeleri ikisi içinde daha sağlıklı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ancak;

eyvallah abi..
    düşünsenize biri sizin yazınızı alıntılayıp, içinden tamda olması gerek yerde değişiklik yapıyor ve bu hasan olmuyor..
    özgünde dedi forumun moderatörü olarak sizde dediniz sadece alıntı yapan kişi değişiklik yapabilir diye..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı ümitech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eyvallah abi..
    düşünsenize biri sizin yazınızı alıntılayıp, içinden tamda olması gerek yerde değişiklik yapıyor ve bu hasan olmuyor..
    özgünde dedi forumun moderatörü olarak sizde dediniz sadece alıntı yapan kişi değişiklik yapabilir diye..
    Açıkçası konu gidişatına baktığımda;

ŞAHSİ fikrim; karasimsek nickli kişinin senin mesajındaki alıntı içerisine ekleme yaparak

"senin eklemeleri yazdığın yönünde algı yönetimi yapmak" DEĞİL;

senin alıntın içerisine kendi cevaplarını yazma yönünde hareket ettiği.
    Lâkin foruma ve forum düzenine yeteri kadar aşina olmadığından cevaplarını alıntı dışında değil, içine yazması ve sanki o cevapları sen mesaj olarak yazmışsın gibi görülmesi

Yukarıdaki mesajın üzerine örneklendirme yaparsak;

eyvallah abi..
    Rica ederim
    Düşündüm

Şeklinde yazmak yerine
    eyvallah abi..
    rica ederim.

düşündüm
    Yazmak gibi..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben artniyetli ve iyi niyetli böyle birşey yapsam şayet; onun ağzından işime gelen maddi bir konuda düzeltme yanıltma yaparım. Yazılan zaten silinemiyor düzeltilemiyor ufak hesap yapmayalım meseleye odaklanalım ben susup belirtilen 15 günün geçmesini bekliyorum. Arkadaş hakan tekinere 15 gün demiş. 15 gün sonra istanbula gelip paşaoğlunda motor açılıp netice aldığımda gerekeni buraya yazacağım gereksiz yorumlar için kilitlenebilir konu veya açık kalabilir sorun yok benim için. Gereken yapılınca şeriatın kestiği parmak acımaz. Gerekmedikçe yazmayacağım !

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Açıkçası konu gidişatına baktığımda;

ŞAHSİ fikrim; karasimsek nickli kişinin senin mesajındaki alıntı içerisine ekleme yaparak

"senin eklemeleri yazdığın yönünde algı yönetimi yapmak" DEĞİL;

senin alıntın içerisine kendi cevaplarını yazma yönünde hareket ettiği.
    Lâkin foruma ve forum düzenine yeteri kadar aşina olmadığından cevaplarını alıntı dışında değil, içine yazması ve sanki o cevapları sen mesaj olarak yazmışsın gibi görülmesi

Yukarıdaki mesajın üzerine örneklendirme yaparsak;

Rica ederim

Düşündüm

Şeklinde yazmak yerine

Yazmak gibi..
    Teşekkürler açıklama için ...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı karasimsek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler açıklama için ...
    Eee sen rezil oluyorsun bu durumda ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herseyi geciştir hasan istedigin gibi oyna çünkü yola oynayarak cıktın artık geride dönemiyorsun!!!
    Senin araban şayet adanadan sana geldiğinde bozuk olsa dahi sana lira yok lira
    Ben adamlık yapıp geliyorum istanbula sen hiç bir zaman olamadın ya hani
    Sana yağmurlu günde su yok..
    Ulan sen ne kadar izzetsiz onursun adamsın hala arabayı yaptırtma peşindesin
    Yazma bu konuya diyorum rezil herif hala yazıyorsun
    Ben söz verdiğim gibi istanbulda olacam , sende konustugun şeyleri yapacaksın..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler