User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
32 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Toki Kayaşehir Projesi Hk.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Toki Kayaşehir Projesi Hk.

Arkadaşlar,
    Bugün son gün katılmak isteyen arkadaşlar var mı? Hangi daire tipine başvurdunuz? Başvurmak mantıklı mı?
    Genel bir konu açmak istedim, katılan varsa iletişime geçelim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çıkıyor mu ki?

eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben 3+1 için başvurdum.tokinin değilde kiptaşın hadımköy projesini arkadaşım girmişti ve çıkmıştı

ozan gülle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O bölgede emlakçıyım fiyatlar biraz yüksek şuan için ama bugün pahalı yarın ucuz şartları uygun olan değerlendirmeli bence benim şartlar tutsaydı kesinlikle başvururdum

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    kaya köy nerde önce bir gidin bakın gezin ortamını görün sonra karar verin bence..

yakında tekirdağda ev yapıp istanbul merkeze 20 dakika yeni havalanına 10 dakka her yere 3 dakka 5 dakka diye ev satıcak bazı firmalar.. sorsan biz yalan söylemiyoruzki helikopter mesafesi 20 dakikada tekirdağdan beşiktaşdasın .. adamlarda haklı tabii..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kaya köy nerde önce bir gidin bakın gezin ortamını görün sonra karar verin bence..

yakında tekirdağda ev yapıp istanbul merkeze 20 dakika yeni havalanına 10 dakka her yere 3 dakka 5 dakka diye ev satıcak bazı firmalar.. sorsan biz yalan söylemiyoruzki helikopter mesafesi 20 dakikada tekirdağdan beşiktaşdasın .. adamlarda haklı tabii..
    Abi eşim thy'de çalışıyor şimdiki havaalanına 18 km arası bu projenin yeni havaalanına ise tahmin söylüyorum20 km falandır konum itibariyle yeri güzel fakat başakşehir bölgesi herkese hitap edebilir mi bilmiyorum ben izmir'den geldim 3 yıl oldu daha tam anlamıyla alışamadım

optimus_prime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ozan gülle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi eşim thy'de çalışıyor şimdiki havaalanına 18 km arası bu projenin yeni havaalanına ise tahmin söylüyorum20 km falandır konum itibariyle yeri güzel fakat başakşehir bölgesi herkese hitap edebilir mi bilmiyorum ben izmir'den geldim 3 yıl oldu daha tam anlamıyla alışamadım
    Ben de sırf yeni havalimanına yakın diye yazıldim bende THY deyim. Ama geçenlerde Başakşehir 5.kisimda diğer sitelere göre lüks sayılabilecek bir yere misafirliğe gittim asansördeki reklam tabelaları falan Arapçaydi ��

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    en çok thy de çalışanlar istiyor sanırım bende öyle ama 3. havalimanı için daha avantajlı olacak sanırım kayaşehir

Gokmen Erbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    6 yıldır kayaşehirde oturuyorum. merkez kayaşehirin yanında hemen. burası b*k gibi a*k bi düzelmedi yıllarıdır. kayaşehire bir tane giriş çıkış var o da her sabah ve akşam kilit. sürekli çalışma kazı şantiye inşaat... 6 yılda 12 kez kazdılar bu yolu. şu anki hali 2 yılda bir alt takım yer öyle diyim. en yakın benzinlik taa başakşehirde. akşamları her yer kapalı. gecenin 2sinde acıktınız mı? sigaranız mı bitti? s*çtınız.. burda metro yok. en yakın metro olimpiyat stadında. 7-8 km uzak yani. arabasız ulaşım mümkün ama mümkün değil desem daha gerçekçi. dolmuşla veya iett ile trafiksiz saatte sadece e5'e inmek 1 saat ve daha nereye gidecekseniz... trafik saatinde siz düşünün. bunun bir de dönüşü var.. kiraların zaten diğer semtlerden altta kalır yanı yok. bir de araba beslemek zorundasınız. arabanız her gün en az 1-2 saat çalışacak ve 50-100km yol yapacaksınız trafikte. oturan kesim gerçekten cahil ve geri kafalı. yıllardır nelerini gördüm.. arabacı forum olduğumuz için şunu da ekleyeyim, kapalı otopark yok. açık otoparklar da trafik saatinden sonra doluyor millet caddelere falan araç çekiyor. siteler oldukça vasat. kimin girdiği çıktığı belli değili sosyal imkan olarak halı saha ve cocuk parkı var sadece. satmak için alacaksanız alın ama yaşamak için değil burası.

cosekar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    4 sene Ağaoğlu my world europe da oturdum, mall of istanbulun ilerisinde maskonun hemen yanında, türkten çok arap var, her yerde arapça yazı, prim yapar diye aldım, 4 sene bekledim prim yapmadan sattım.

Büyük konuşmuyum ama bir daha hayatta o tarafta oturmam...
    Coskun ARIKAN

RafetAraç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    peki güzelcedeki bizim evler 8 hakkında ne düşünüyosunuz ? topraktan alabiliyoruz şuan 2+1 in peşin fiyatı 300bin tl. vadeli 350. acaba yatırım amaçlı alsak mantıklı olurmu ? 3 sene sonra proje bittiğinde iyi ederek satabilirmiyiz ? varmı bu konuda fikir verebilecek kmse ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı optimus_prime Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de sırf yeni havalimanına yakın diye yazıldim bende THY deyim. Ama geçenlerde Başakşehir 5.kisimda diğer sitelere göre lüks sayılabilecek bir yere misafirliğe gittim asansördeki reklam tabelaları falan Arapçaydi ��
    Muhtemelen metrokentten bahsediyorsunuz benim işyerimde tam orada evet arap oldukça fazla bölgedeki fiyatların bu kadar yüksek olmasının nedeni de bu zaten istanbulu fazla bilmiyorum kulaktan dolma bilgilerle istanbulda özellikle avrupa yakasında oturulabilir pek biyer kalmamış burayı bende sevmiyorum açıkcası izmirden sonra alışamadım ama şöyle bir yanı var iti uğursuzu yok hırsızlık tarzı olaylar olmuyor ve sürekli gelişiyor oturan kesime gelirsek beyaz yakalı diye tabir ettiğimiz kesim azınlıkta daha çok orta halli esnaf var buda kültür seviyesini biraz düşürüyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kadyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    en çok thy de çalışanlar istiyor sanırım bende öyle ama 3. havalimanı için daha avantajlı olacak sanırım kayaşehir
    Kesinlikle öyle şahsen ben arnavutköyde oturacağıma bu bölgeyi tercih ederdim thy çalışanları için havakent diye bi kooperatif vardı belki bilginiz vardır ben inceledim proje güzel şartlarda mükemmeldi fakat kooperatife güvenemedim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cosekar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4 sene Ağaoğlu my world europe da oturdum, mall of istanbulun ilerisinde maskonun hemen yanında, türkten çok arap var, her yerde arapça yazı, prim yapar diye aldım, 4 sene bekledim prim yapmadan sattım.

Büyük konuşmuyum ama bir daha hayatta o tarafta oturmam...
    Şöyle ağaoğlunun adı çıkmış ondan dolayıda prim yapmadı ve arada kalmış bi yer eminim sattığınız fiyatlarla şimdiki fiyatlar arasında uçurum yoktur

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ozan gülle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle öyle şahsen ben arnavutköyde oturacağıma bu bölgeyi tercih ederdim thy çalışanları için havakent diye bi kooperatif vardı belki bilginiz vardır ben inceledim proje güzel şartlarda mükemmeldi fakat kooperatife güvenemedim
    İyi etmişsiniz sendikanin hiç bir projesine güvenmem. Çok satanda var hissesini.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    beni bilenler bilir gayrimenkul işindeyim yeri gelir inşaatta yaparız residence da yaparız falan filan.. en çokda beylik düzü hadımköyde projelerimiz oldu yani o bölgeyi az çok bilirim..

az ve öz uzatmıycam ben kimseye al alma asla demem.. kendi adıma şahsım adına konuşuyorum hiç kimseyi katmam velevki thy de bile çalışıyor olsam sırf işime yakın diye ben şahsen kendim oralara asla ve asla taşınmazdım bu benim fikrim.. eğerki yalnızsanız ve sadece iş için yataklık yani uyumalık bir yer düşünüyorsanız kiralık ona lafım yok.. ama aileniz varsa çoluk çocuk anne baba v.b birde ev satın alıcaksanız iki kez düşünün derim alın almayın demem ama düşünün iyi araştırın derim .. ben thy de çalışsam gerekirse 50 km her gün yol teperdim genede orada ev almazdım bu gene benim kendi fikrim..

kaya köy nerde önce bir gidin bakın gezin ortamını görün sonra karar verin bence.. yazdım yukarda bunu yazarken gidin binaları görün gezin 15 dakka 45 dakka anlamında demedim.. tüm günü orda geçirin akşam 12-1-2-3 saatleride buna dahil bakın yukarda 6 yıldır orda oturan arkadaş ne kadar samimi dürüstçe yazmış ..

o arkadaşa tek katılmadığım nokta zaten bu fikrimi onun altında yazan bir arkadaş desteklemiş ben şahsen kendim bir yatırımcı olarak bile orda al satlık ev almazdım.. oraların çok prim yapıcağını hiç düşünümüyorum ki yukarda arkadaş zaten yazmış ev aldım 4 sene bekledim prim yapmadan sattım yazmışki aldığı yerde ordaki en iyi tesislerden biridir.. o arkadaşıda dürüstlüğünden dolayı ayrıca tebrik ederim..

genelde bu kadar samimi yazan insanlar olmuyor.. vel hasıl işinmi ailenmi bu ikisi arasında denklem yapmanızı öneririm..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

RafetAraç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beni bilenler bilir gayrimenkul işindeyim yeri gelir inşaatta yaparız residence da yaparız falan filan.. en çokda beylik düzü hadımköyde projelerimiz oldu yani o bölgeyi az çok bilirim..

az ve öz uzatmıycam ben kimseye al alma asla demem.. kendi adıma şahsım adına konuşuyorum hiç kimseyi katmam velevki thy de bile çalışıyor olsam sırf işime yakın diye ben şahsen kendim oralara asla ve asla taşınmazdım bu benim fikrim.. eğerki yalnızsanız ve sadece iş için yataklık yani uyumalık bir yer düşünüyorsanız kiralık ona lafım yok.. ama aileniz varsa çoluk çocuk anne baba v.b birde ev satın alıcaksanız iki kez düşünün derim alın almayın demem ama düşünün iyi araştırın derim .. ben thy de çalışsam gerekirse 50 km her gün yol teperdim genede orada ev almazdım bu gene benim kendi fikrim..

kaya köy nerde önce bir gidin bakın gezin ortamını görün sonra karar verin bence.. yazdım yukarda bunu yazarken gidin binaları görün gezin 15 dakka 45 dakka anlamında demedim.. tüm günü orda geçirin akşam 12-1-2-3 saatleride buna dahil bakın yukarda 6 yıldır orda oturan arkadaş ne kadar samimi dürüstçe yazmış ..

o arkadaşa tek katılmadığım nokta zaten bu fikrimi onun altında yazan bir arkadaş desteklemiş ben şahsen kendim bir yatırımcı olarak bile orda al satlık ev almazdım.. oraların çok prim yapıcağını hiç düşünümüyorum ki yukarda arkadaş zaten yazmış ev aldım 4 sene bekledim prim yapmadan sattım yazmışki aldığı yerde ordaki en iyi tesislerden biridir.. o arkadaşıda dürüstlüğünden dolayı ayrıca tebrik ederim..

genelde bu kadar samimi yazan insanlar olmuyor.. vel hasıl işinmi ailenmi bu ikisi arasında denklem yapmanızı öneririm..
    peki güzelcedeki bizim evler 8 hakkında ne düşünüyosunuz ? topraktan alabiliyoruz şuan 2+1 in peşin fiyatı 300bin tl. vadeli 350. acaba yatırım amaçlı alsak mantıklı olurmu ? 3 sene sonra proje bittiğinde iyi ederek satabilirmiyiz ? bu bölge hakkında fikriniz varmı. yada bu proje yerine beylkdüzü innoviadan 1+1 daire alıp satmak daha mı mantıklı kar için ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı RafetAraç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki güzelcedeki bizim evler 8 hakkında ne düşünüyosunuz ? topraktan alabiliyoruz şuan 2+1 in peşin fiyatı 300bin tl. vadeli 350. acaba yatırım amaçlı alsak mantıklı olurmu ? 3 sene sonra proje bittiğinde iyi ederek satabilirmiyiz ? bu bölge hakkında fikriniz varmı. yada bu proje yerine beylkdüzü innoviadan 1+1 daire alıp satmak daha mı mantıklı kar için ?
    ben yatırımlık kısmına yorum yapmam .. bundan 10 sene 15 sene önce desen yapardım hemde çok kesin konuşurdum ama şu anda insanların ev alma tercihi çok değişdi.. sadece mesafe , tesislerin alt yapı üst yapısı olarak belirlenmiyor tercihler .. oturan insan kalitesi yani kesimde artık özellikle biliçli tüketici için ön planda...
    bununda ordaki oturum olmadan şekillenmesi çok zor..

o yüzden bu konularda prim yapar yada yapmaz diyen insan bana göre yerleşim olmadan ve ordaki sirkilasyonu özellikle oturan insan kesmini görmeden sadece kafasından uydurur.. arap ve ortadoğu dan gelip ev alan yerleşen insanlar yada toplulukların olduğu yerlerde genelde ciddi anlamda rant ve prim düşüyor isterseniz ultra lüks tesis yapılsın..

ihlasın yapıları hakkında yorum yapabilirim sadece ihlasın yaptığı yapılar genelde aile tipi muhafazakar yapılar oluyor .. zaten ihlas asla stüdyo daire yada 1+1 yapmıyor.. çok kötü olucağını sanmıyorum ..

semavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuya atlamis gibi olacağım ama bahcekent flora projesinde evim var. Oturum basladi. 3+1 146m2. Yurt disina yerlestigim icin satacağım. Düşünenler bana ulasabilir
    Biraz saygı... Dünya herkesin...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com
    https://www.facebook.com/ZoraMotorHouston

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler