User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
48 sonuçtan 39 ile 48 arası

Konu: B segment geyik testleri

tylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu geyik testleri güzel hoşta. Gerçek hayatta bence işe yaramıyor, en azından bende yaramıyor. Seneler önce 120 km hızla giderken onume koyun çıktı hiç direksiyon kıramadım ışık görmüş tavşan gibi kaldım hız bıle kesemedım dogru dürüst. kafadan vurdum kaputtan tavana kadar göçtü araba.on cam tuz buz oldu camı söküp devam ettim Hoş iyiki kırmadım direksiyonu altımdakı araba hyundai era dı kaç takla atardım kım bılır.
    Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu konunun bir üst leveli kaç yaşında milli oldunuz olur ...

lethaldoze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yeni araçlarda da esp var diye heptenmi boşlamışlar yol tutuşu.
    2017 megane sedan kullandım 3-5 bin km. 30-40 km hiz le bile sadece gazı bırakarak el freni çekmiş gibi kopuyor arka. zart diye esp girip çok rahatsız bi yavaşlatma yapıyor.
    2017 focus sedan 3-5 bin oldu hala devam. Aynı şeyler gecerli. Belki belli belirsiz megane den iyi. esp olmasına ramen hiç viraj vs de güven vermiyor ve 2005 esp olmayan cordoba ile milim kaymadan cok daha hızli giriyordum virajlara ve sağ sol cekmelerde.

Yenilerle bi sağ sol cekim diyemiyorsın. kafa ayrı arka ayrı gidiyor bide zart esp girince saçma sapan tepkiler vs.
    Acaba banamı öyle geliyor.

Ama esp harika bi sistem o ayrı. ww grubunda bu sıkıntıyı yaşamadım. 2015 amarok ile (4*2) 35 bin km yaptım. yeni focus ve meganeden cok daha güven veriyordu yl tutuşda.

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu testi ben anlamadım cidden Civic bundandamı iyi şimdi Golfle aynı hızdamı yani
    Mercedes-AMG GT C Roadster 2017 - Maniobra de esquiva (moose test) y eslalon | km77.com - YouTube

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bipper ve nemo'nun testleri efsane

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biri şu Daciaya söylesin, kukaların devrilmemesi lazım bunlar tam tersini anlamış galiba adam ne kadar varsa sildi süpürdü la.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Arteon 4 çeker haliyle saçmalamış

VTec_king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geyik testi geyiğe dönmüş , amaç an direksyon hareketinde arabanın en iyi şekilde toplaması,hızlı araç yavaş araç fark etmeden,profesyöneller çözememiş biz nasıl çözücez,en iyi araba keyifle bindiğim araba bu kadar net.
    Halkını cehalet ve sefalete teslim eden yöneticiler yok olmaya,cehalet ve sefalete sürükleyen yöneticileri seçen halk ise köle olmaya mahkûmdur.ATATÜRK

Emrecan-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KemalHDH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biri şu Daciaya söylesin, kukaların devrilmemesi lazım bunlar tam tersini anlamış galiba adam ne kadar varsa sildi süpürdü la.

hastayım bu arabanın tekerinin yerden kesilmesine içinde arkada oturuyorsan acayip eğlenceli
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkesin parmağı tetikte

Octane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geyik testinde fransızlara saygı duyulmalı. Citroen xantia active, laguna gt gibi abuk subuk saçma sapan araçlara sahipler.
    Megane 2 rs ile mesela normal gidemiyorsun. Tren gibi olduğu için sürekli sağa sola savurup duruyorum. Şu eski raylı elektrikli arabalar vardı ya rayda giderdi(slot car), aynı öyle dönüyor. Çok eğlenceli.
    Burada clio symbol, pejo 301, fluence, celyse gibi saçma sapan sağa sola verilmelik araçlara bakıp tüm markaları kötülememek lazım. Mesela fluence ile megane 3'ün hiç bir alakası yok. Symbol ile clionun daha da alakası yok.
    Oversteer scares passengers, understeer scares the driver... (meali: kasko yok muska var )

Low-Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı Octane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geyik testinde fransızlara saygı duyulmalı. Citroen xantia active, laguna gt gibi abuk subuk saçma sapan araçlara sahipler.
    Megane 2 rs ile mesela normal gidemiyorsun. Tren gibi olduğu için sürekli sağa sola savurup duruyorum. Şu eski raylı elektrikli arabalar vardı ya rayda giderdi(slot car), aynı öyle dönüyor. Çok eğlenceli.
    Burada clio symbol, pejo 301, fluence, celyse gibi saçma sapan sağa sola verilmelik araçlara bakıp tüm markaları kötülememek lazım. Mesela fluence ile megane 3'ün hiç bir alakası yok. Symbol ile clionun daha da alakası yok.
    Bizim millete farketmez ki, ne kadar iyi yol tutarsa tutsun ne kadar iyi donanımı olursa olsun, daha az paraya daha fazla şey sunsun gün sonunda "fransız yeaaa" diyen bir kitle var.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler