User Tag List

Sayfa 22/35 İlkİlk ... 12202122232432 ... SonSon
659 sonuçtan 400 ile 418 arası

Konu: MTV yüzde 40 artacak

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Talih.b16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin aracının altı yok galiba?
    Yola tuz atılınca napiyorsun çok merak ettim bi anlatsana?
    altıda fabrikalar ona göre yapıyor bunlara çok takılma bence fabrikanın mühendisi onu akıl etmiyormudur sanıyorsun .. ordada yollara tuz atıyorlar ordada kar var..

pas çürük olsa ne olucak oda ayrı mevzu onlarda kaplamdır en nihayetinde değişiyor.. biraz nationalda discoveryde araç restore edenlerin programları var izlemeni tavsiye ederim nationalda araba sos discoverde overhallin falan var bak izle adamlar 30 yıl 40 yıl garajda yatmış bahçede yatmış artık üstünde yosun bitmiş araçları toplayıp ordaki tüvden geçirip yeniden trafiğe katıp sahiplerine hediye ediyorlar ne arabaları topluyorlar ..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

streetracer_nos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tartışmayın hacılar deil % 40 , % 140 artırdık deseler yine farklı bişey olmaz naapcaz kontak mı kapatcaz eylem mi yapcaz.herseliyimiz saçma zaten mtv dogru olsa ne olur olmasa ne olur

Talih.b16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    altıda fabrikalar ona göre yapıyor bunlara çok takılma bence fabrikanın mühendisi onu akıl etmiyormudur sanıyorsun .. ordada yollara tuz atıyorlar ordada kar var..

pas çürük olsa ne olucak oda ayrı mevzu onlarda kaplamdır en nihayetinde değişiyor.. biraz nationalda discoveryde araç restore edenlerin programları var izlemeni tavsiye ederim nationalda araba sos discoverde overhallin falan var bak izle adamlar 30 yıl 40 yıl garajda yatmış bahçede yatmış artık üstünde yosun bitmiş araçları toplayıp ordaki tüvden geçirip yeniden trafiğe katıp sahiplerine hediye ediyorlar ne arabaları topluyorlar ..
    Şu foose un yaptığı trilyonluk araçlardan bahsediyorsun galiba?
    Adam önce ya şasesini değişiyor yada revizyon yapıyor sen iyi izle istersen.hatta bazı araçlar olmaz bu diyip komple kupa değişiyor.
    Sende yok kaos teorisi yok owerhaulin bizi ıycene cahil yaptın.o arabalar kaç kg kaç motor biliyormusun, saçları kaç milim?

Madem çok biliyon öyle bi restorasyonu 2000 model bir araca yapmak ne kadar tutar biliyormusun?

Sen şunu yaz yola tuz atılınca arabana ne yapıyorsun?
    Sana bilimsel olarak tuzunda aşındırıcı olduğunu yazmama gerek yok, ne encap a inanıyorsun, ne Prof. Doktora inanıyorsun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Şu foose un yaptığı trilyonluk araçlardan bahsediyorsun galiba?
    Adam önce ya şasesini değişiyor yada revizyon yapıyor sen iyi izle istersen.hatta bazı araçlar olmaz bu diyip komple kupa değişiyor.
    Sende yok kaos teorisi yok owerhaulin bizi ıycene cahil yaptın.o arabalar kaç kg kaç motor biliyormusun, saçları kaç milim?

Madem çok biliyon öyle bi restorasyonu 2000 model bir araca yapmak ne kadar tutar biliyormusun?

Sen şunu yaz yola tuz atılınca arabana ne yapıyorsun?
    Sana bilimsel olarak tuzunda aşındırıcı olduğunu yazmama gerek yok, ne encap a inanıyorsun, ne Prof. Doktora inanıyorsun
    ne farkeder arabalarda 60 model 70 model ona göre para harcıyor adam işte neticeye bakarım ben toparlanıyormu toparlanıyor .. onlarda süre çok kısıtlı bir hafta iki hafta o yüzden o kadar para harvıyorlar hızlı yetiştirebilmek için..

normal vatandaş altı ayda bir senede toplasa hiç öyle büyük paralara gelmez..

tuz atıldımı ne yapıyorum galiba üstünden geçiyorum .. tuz altına gelirmi gelir pasda olabilirmi olabilir sokarsın bir kaportaya temizlenir temizlenmiyorsa o parça değişir.. benim 4-5 yaşındaki c4 1.6 ehdi ımda bile kapı içlerinde nokta nokta paslanma var ..

sen esas onu bırak ne yapalım onu söyle tamam gidip sıfır araba alalım sorun yok .. %40 fazla fazla vergimizide ödiyelim sorun yok .. bir kilo tuz kaç para o önemli..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

kadioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abicim buda senin galant'ın yeni iken yapılan testi

60. IIHS Crash Test 1993, 1994, 1995 Mitsubishi Galant - YouTube
    Testteki galant benimkinden daha yeni 92 modelin crash testini bulamadım. Resim atayım. Kendim yaptım testi https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net...91&oe=5A4B1F75

Abi sunuda sorayım, aracının fren mesafe testinde kaç metre verisi var?
    39,6 metre.
    Nadide şeyler değerlidir.

S.Özeren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mtv zam , yakıta zam bu arada bugün markete giden oldu mu oraya da zam gelmiş sebebi nakliye giderlerinin artmasi

Valla yakında vatandaşlık vergisi alçaklar diye korkmuyor değilim
    Livestrong

enesbeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim vatandaşım da verginin en iyisini hakediyor, ver mehteri !
    Ne Mutlu Türküm diyene! K.Atatürk

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    niye yardırmıyım yanlış bir şey söylemiyorumki yardırıcam tabiki ..

olayı aslında en başda getirmek istediğim nokta bu zaten ..

vatandaşa iyilik yapıyorsun şunu şöyle böyle yapabilirsin diyorsun.. o sıralar şöyle böyleydi diyor tamam diyorsun bak ncap den 5 yıldız 4 yıldız almış ona güven olmaz niye olmasın anlatıyorsun o zamanlar ncap şöyle böyleydi şimdi değişdi tamam diyorsun olsun en azından bir güvenlik standartı var bu seferde demir yorgunluğu olur şu bu ..

yani illa diyorki insanlar ben sıfırımı alır %200 vergimi verir %40 mtv mi öder buralarda dibine kadar muhalefetimi yapar eleştirimi yapar yol gösterenleride böyle verir veriştirir yoluma bakarım ..

sonra diyorlar bu hükümet nasıl iktidar oluyor .. nasıl olmasın..
    Eğer hükümeti iktidar yapmak için kimse vergi ödemiyor. Yaşamak için mecburi ödüyoruz. Eski araba almak zordur arza oldumu parçası hemen bulunmaz devamlı bir yeri arzalanır şasesi çürür cart curt ki şuan bulunduğumuz zaman içinde de eski arabalar dünyanın parası oldu o kadar para veripte kimse sorun almak istemez. Sıfır garantili araba almak orta gelirli insanlar için daha mantıklıdır bir sıkıntı oldumu garantiden hal olur. Eski arabaya kasko olmaz olursa çok acayip uçuk fiyata olur. Yeni arabaya rahatlıkla kasko yapılır vs vs daha sayarak çoğalır. Sen sıfır araba alıyorsun bu vergiyi hakediyorsun demek çok saçma bir düşünce yapısı. Sen ben o sıfır araba almayıp protesto etse yine bir şey değişmez kiralama şirketleri sağolsun. Hükümettin bundan fayda görmesi bundan faiş zamlar yapması kınanmalı sıfır araba alan değil.
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Yazının başında Eğer diye başlamışım düşünmeden içimden gelenleri yazınca böyle ufak hatalar olabiliyor kusura bakmayın
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Maxiboost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hepsini es geç sen bana şahsın adına şu siyahla yazdığım şeyi yazdığım bir yer göster .. ben çay içmeyi bırakıcam..
    sen beni o kadar yanlış anlamış yada bilinçli anlamak istiyorsun.

benim bin tane sorunum varsa burda bazı insanların seni kast etmiyorum sorunuda bu ..

bir arkadaş diyorki eski arabayla yeniyi bir tutuyorsun nerde tutmuşum nerde demişim.. sen başka bir şey diyorsun.. sorun burda ne anlamak istiyorsanız onu anlamak istiyorsunuz.. ve o insanların adına o insanların demediği kast etmediği şeyleri sanki öyle demiş gibi insanlarada empoze etmeye çalışıyorsunuz ... ne az ne fazla ..

hangi aklı başında insan gidipde 20 yaşındaki araçla sıfır aracı bir tutabilir akıl mantık var bilim kabul etmez ..

sorun burda işte.. bir deli kuyuya taş atıyor elli akıllı o taşı çıkartmaya çalışıyor.. demediğim bir şeyden kafanızda hayali bir şey canladırıp ordan yürüyorsunuz..

dediğim açık ve netti çokmu zordu hayır değildi .. dedimki eski araçlar şu anda daha avantajlı ..

arkadaş dediki haklı olarak onların bir güvenlik standartı yok falan yada ona demeye getirdi kaza testleriyle..
    bende dedimki eski araçlarında ncap testleri var 4 yıldız 5 yıldız buda bir güvenlik standartıdır dedim kaldıki o 4 yıldızlı 5 yıldızlı araçlar şimdi niye bir yada iki yıldız alsın o zaman araçları 90km hızla duvara çarpıyorlardıda şimdi atmosfer dışındanmı fırlatıyorlar..

o zaman sembolik koyun geyiğe çarpıyorlardıda şimdi demir adama dinazoramı çarpıyorlar aracı elbetki standartlar değişmişdir ona lafım yok ama zamanında 4 yıldız 5 yıldız almış bir aracın güvenliksiz olduğunu kime söylesen kimse inanmaz..kaldıki insanlar anadoluda orda burda ne araçlarla geziyor hala ..

sokaklarda bir sürü modelli doblolarla kangoolarla aileler yol katediyor onlar dahamı sağlıklı.. yeni kasa sıfır doblonun ncap test 3 yıldız bunla torun tombalak kalabalık ailler geziyor.. benim dediğim araçlar bunların yanında iddalı konuşurumki kaya gibi kalır ..

ama tabi işin bu kısmıda önemli değil Allah için kaç kişi araç alıyor sıfırda aldığı aracın ncapden kaç yıldız aldığına bakıyor.
    ama biz söyleyince şu bu araç birden insanlar ncap ci oluyor .. güvenlik önemli tabiki ama bu bence işin bahanesi..

netice o 4 yıldızı 5 yıldızıda adamlar ağır testlere tabii tutup veriyorlardı 20 yıl öncede şimdide.. neyse bu kısımda pek önemli değil.. aldıkda vurup içinde ölmesi kaldı..

velevki şimdi 1 yıldız alsın 2 yıldız alsın oda hiç önemli değil bir standartı varmı var.. bunu dedik bu sefer buda olmadı demir yorgunluğu dendi onuda izah ettik kısaca hep bir duvar örüldü ..

bende bilinçli biraz kaşıdım merak ettim bu duvarların sonu nereye varıcak diye.. ben biraz daha kaşısam bin tane laf yiyicekdim ama işin sonu %40-%60 zam iyidir ya boş ver sen eskiyi meskiye gelicekdi konu zaten oraya doğru gidiyordu sağlam bir şekilde..

ben insanları yanlış bilgilendirmedim yanıltmadım sizler tam aksine dediklerimi inatla yanlış anlayıp insanlara dediklerimi yanlış empoze ettiniz .. ama hoşuma gidiyor buda .. insanlar kendi kendini nasıl manupule edebilir canlı örneğini görüyorum

bu arada benide şaşırttın ilk defa bu kadar üsluplu seviyeli argosuz küfürsüz bir yazını gördüm ..
    çay iç insanı sakinleştirir..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Maxiboost Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    birinde kondisyondan bahsediyoruz diğerinde mühendislikden..

aynen bu yazıyı tekrar ediyorum eski araba ile yeni araba arasında mühendislik olarak temelde bir fark yoktur ... Mühendislik diyorum...

bu demek değilki eski araba ile yeni araba kondisyon açısından aynı olsun ne alaka .. hala aynı içden yanmalı motor kullanılıyor hala aynı yürüyen var doğru ...kondisyon açısından eski araba ile yeni araba aynı olabilirmi..

örnekle anlatıyım 20 yaşındaki 100 bine gelmiş 200 bine gelmiş bir araba ile sıfır bir arabanın kondisyonu aynı olabilirmi .. yürüyeni aynı olabilirmi kondisyon açısından..

fakar ikisindede aynı içden yanmalı motor ikisindede aynı yürüyen sistem var yani mühendislikleri aynı hala değişen bir şey yok.. orda onu teknoloji çok ilerlemedi hala araçlar aynı mühendislikde üretiliyor temelde anlamında yazmışım zaten çok açık ve net ..

yazı zaten açık ve net ... okuyan anlar orda kondisyondan bahsetmemişim.. temel mühendislikden bahsetmişim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    bir çay koydum kendime miss kaldığımız yerden detoksa devam ..

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @darkmoon abi konu mide bulandırmaya başladı artık.
    imzasız..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @darkmoon abi konu mide bulandırmaya başladı artık.
    Farkındayım .. Game Of Egos ....

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ego mego bilmem , yeni şeyler yazılıyor mu diye bakıyorum aynı yazılarla karşılaşıyorum.

forumun bir üyesi olarak rahatsızlığımı dile getirdim sadece.
    imzasız..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    bende normalde hiç yazmam uzatmam cevap bile vermem .. misafirler girsin okusun diye uzatıyorum .. en tarafsız insanlar bu foruma giren misafirler gerisi önemli değil..

sekizsilindir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Koptu geliyor

Cepten internete girenler dikkat! Yüzde 50 zam...

Cepten internete girenler dikkat! Yuzde 50 zam... - Son Dakika Ekonomi Haberleri
    group b ___

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sekizsilindir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Koptu geliyor

Cepten internete girenler dikkat! Yüzde 50 zam...

Cepten internete girenler dikkat! Yuzde 50 zam... - Son Dakika Ekonomi Haberleri
    Esas biz koptuk gidiyoruz.....

FLAŞ...FLAŞ...12 BİN TURK ASKERİ KUZEY IRAK'A GİRDİ
    Okumadan imzalamam.....

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı DOHC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haber tarihi
    18.10.2002 - 23:37

?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler