User Tag List

Sayfa 2/7 İlkİlk 1234 ... SonSon
122 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Apartmana işeyen adam

snan1910 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3d Panoramıc Wıfı Camera - Vr Cam - n11.com

bizim iş yerinde bundan var, gece gündüz çok iyi görüntü alıyor, üzerindeki sd karta da kayıt yapıyor. hatta suç üstü yakalarsanız konuşarak siren çalarak felan da korkutabilirsiniz bununla

mehmetRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı snan1910 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3d Panoramıc Wıfı Camera - Vr Cam - n11.com

bizim iş yerinde bundan var, gece gündüz çok iyi görüntü alıyor, üzerindeki sd karta da kayıt yapıyor. hatta suç üstü yakalarsanız konuşarak siren çalarak felan da korkutabilirsiniz bununla
    Hocam peki bunu çalma ihtimali? yani kayıt yerini uzaklaştıramazmıyız? mesela bir kablo ile pc ye kayıt yapabiliyormu atıyorum...
    Alıntı tünayK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yolunda gitmeyen şey var tabi ama araba il ilgili değil sen rölantide neden freni pompalıyorsun?
    EKN Garage

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    motorum çalınınca akıllandım.3 tane foto selli ışık koydum girişe.birinden kaçsa diğeri yanıyor.

hoş sizinki gündüz bile kasmıyormuş...10-15 sene önce kadıköyde bir deli vardı yol ortasımda kasmaz çıkarır işerdi.delide olabilir belki.sonra başınıza bela almayın.

snan1910 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mehmetRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam peki bunu çalma ihtimali? yani kayıt yerini uzaklaştıramazmıyız? mesela bir kablo ile pc ye kayıt yapabiliyormu atıyorum...
    zoom özelliği var, apartman içinde, genelde işemeyi tercih ettiği yeri gören, yüksek bir yere ulaşamayacağı şekilde kurun sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. tam suç üstü alarm çalarsa panikle kaçar büyük ihtimalle zaten görevini tamamlayınca da söküp otoparka felan kurulabilir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mikelazi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    motorum çalınınca akıllandım.3 tane foto selli ışık koydum girişe.birinden kaçsa diğeri yanıyor.

hoş sizinki gündüz bile kasmıyormuş...10-15 sene önce kadıköyde bir deli vardı yol ortasımda kasmaz çıkarır işerdi.delide olabilir belki.sonra başınıza bela almayın.
    Deli olduğunu anlasam elimi dahi sürmem gerçekten, benim amacım nasıl biri oldugunu görünüşünü tespit edip, bulup yada suç üstü yakalayıp, durumu anlamak.
    Deli değilse ki apartmana işeyecek modda birisini anlamak zor olmayacaktır..
    O zaman o düşünsün, çünkü ben düşünerek hareket etmek istemiyorum.
    yolunda gitmeyen şey var tabi ama araba il ilgili değil sen rölantide neden freni pompalıyorsun?
    EKN Garage

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tam işediği yere uçu açık kabloyu bırakacaksın , bak bakalım bir daha işeyebiliyor mu ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çocuk falan olabilir mi acaba

McKrop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Girişe wc yaptırın herkes mutlu olsun arada sizde yaparsınız

phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hocam sahte kameralar var direk yapıştır onu görünce yapmaz kaçar zaten
    Onun dışında ip kameralar var çoğu hd + gece görüşü + hareket görünce kayıt vs yapıyor işinizi görür ağ üzerinden anlık bağlanıp da izleyebilirsiniz yada daha küçük boyutlar da fpv kameralar mevcut hangisini isterseniz olabilir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çocuk işi olabilir. Hayatına heyecan katmak için olabilir
    REDBULL GSİ
    CORSA B TÜRKİYE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MetalliHead Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tam işediği yere uçu açık kabloyu bırakacaksın , bak bakalım bir daha işeyebiliyor mu ?
    Onun için apartman duvarından sarkması yada oraları delip melmek lazım kablo çekmek için, dikkat çekici olur aynı zamanda tehlikeli, bilmeyen birisi ellediğin an zarar görebilir.

Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çocuk falan olabilir mi acaba
    Aklımıza o da geldi , Çok küçük ise ( ergenlik öncesi felan ) ailesini bulur söyleriz artık

Alıntı McKrop Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Girişe wc yaptırın herkes mutlu olsun arada sizde yaparsınız
    Ahahahahha yapıcı yaklaşım için teşekkürler biraz masraflı olur bizim için

Alıntı phoenixs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam sahte kameralar var direk yapıştır onu görünce yapmaz kaçar zaten
    Onun dışında ip kameralar var çoğu hd + gece görüşü + hareket görünce kayıt vs yapıyor işinizi görür ağ üzerinden anlık bağlanıp da izleyebilirsiniz yada daha küçük boyutlar da fpv kameralar mevcut hangisini isterseniz olabilir
    Muhtemelen o harekete duyarlılardan bir tane alıp ayarlayacağız, cok teşekkür ederim

Alıntı Burhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Heyecan istiyorsa gelip söylese insan gibi, bizimde cocugumuz var, tutar kolundan onuda götürür yaşatırız heyecanı işemek nedir ya
    EKN Garage

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı snan1910 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zoom özelliği var, apartman içinde, genelde işemeyi tercih ettiği yeri gören, yüksek bir yere ulaşamayacağı şekilde kurun sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. tam suç üstü alarm çalarsa panikle kaçar büyük ihtimalle zaten görevini tamamlayınca da söküp otoparka felan kurulabilir.
    Aksi gibi kat asma kat kısmı, altımızda bim market var, onun tavan kısmına dahil olan yer yani, bu yüzden o kısmın tavanı ciddi alçak, 187 santim boyum var, biraz uzun birisi kafasını çarpıyor öyle bir tavan. O yüzden endişeleniyorum.
    EKN Garage

yigitblr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bizim apartmanda da aynı böyle asansöre işeyen biri vardı.Bir gün asansörde binanın çocuklarına kim işiyo len bu asansöre diyip birazda yüzü ekşitince direk ev adresini vermişlerdi çocuğun. Sizin durumda çocuklardan kaynaklanıyor olabilir belki.

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Abi Sricam sp009 işini görür ayarladığın zaman hareket algıladığı zaman fotoğraf çekip mail olarak atar belirttiği mail addresine elvet yakalayıp güzel bir fotoğrafını çeker. Ayrıca hareket algıladığı zaman alarmda çalabilir ama tabi bina girişinde pek sağlıklı olmaz bu durum fotoğraf çekmesi iş görür. Cihazı incelemek için. Sricam SP009C IP Kamera Detaylı İncelemesi | Arac ve Aksiyon Kamerası İncelemeleri
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Burhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aklıma 5 ya da 6 yaşındaki bir anim geldi. Ankara mebusevlerde oturuyoruz en iyi arkadaşım kapıcının oğlu ikimizde aynı yaştayız hergunumuz birlikte geçiyor ama ben biraz yaramazım diye babası beni çok sevmiyor neyse bir gün yine bunu dışarı oynamaya cagirdim babası birakmadi oda çok istiyordu gelmeyi ağladığını falan gördüm çok kızdım. Elimden hiçbirşey gelemezdi ,evleri binanın yan tarafıyla aynı hizadaydi cikarttim dalgayi camdan işedim evlerine hırsım gitmemiş olacaktı ki bahçe hortumunun ucunuda evlerine sokup suyu actim. Sonuc olarak ertekin abinin dediği gibi akşam babam bir miktar dövdü kapiciyada yeni salon koltuk takımı almak zorunda kaldi. Ama o gunden sonrada kapicinin ogluyla oynamama hic karismadilar .

Yani sizin olayda da apartman olarak geçmiş günlerde çocukların hoşuna gitmeyen bir karar aldıysanız benim gibi bir velet sizi cezalandırıyor olabilir ��

Rec.O - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bir arkadaşıma küfür edilirken kameraya aldım, ardından mahkemeye delil olarak sunduk. Ve bana özel hayatı ihlalden dava acıldı beraat ettik sağlam bi savunmayla ama sıkıntılı işler girmemenizi tavsiye ederim. hapis cezasına kadar yolu var. başka bir çare bulmanız lazım.
    AP Type-R

osmanaydo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Rec.O Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir arkadaşıma küfür edilirken kameraya aldım, ardından mahkemeye delil olarak sunduk. Ve bana özel hayatı ihlalden dava acıldı beraat ettik sağlam bi savunmayla ama sıkıntılı işler girmemenizi tavsiye ederim. hapis cezasına kadar yolu var. başka bir çare bulmanız lazım.
    Küfür edene bişey oldu mu?
    Düz adam___

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Black_Eagle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aklıma 5 ya da 6 yaşındaki bir anim geldi. Ankara mebusevlerde oturuyoruz en iyi arkadaşım kapıcının oğlu ikimizde aynı yaştayız hergunumuz birlikte geçiyor ama ben biraz yaramazım diye babası beni çok sevmiyor neyse bir gün yine bunu dışarı oynamaya cagirdim babası birakmadi oda çok istiyordu gelmeyi ağladığını falan gördüm çok kızdım. Elimden hiçbirşey gelemezdi ,evleri binanın yan tarafıyla aynı hizadaydi cikarttim dalgayi camdan işedim evlerine hırsım gitmemiş olacaktı ki bahçe hortumunun ucunuda evlerine sokup suyu actim. Sonuc olarak ertekin abinin dediği gibi akşam babam bir miktar dövdü kapiciyada yeni salon koltuk takımı almak zorunda kaldi. Ama o gunden sonrada kapicinin ogluyla oynamama hic karismadilar .

Yani sizin olayda da apartman olarak geçmiş günlerde çocukların hoşuna gitmeyen bir karar aldıysanız benim gibi bir velet sizi cezalandırıyor olabilir ��
    Kendimi yaramaz bilirdim

Okurken yer yer gülümsedim. Bana da çocuk gibi geliyor. Her halükarda çözersiniz umarım.

Bizim istanbuldaki apartmanda herkes kaçıp gidince türkmen Suriyeli ne varsa almışlardı. Bizimkileri ziyarete gittim o ara banyonun havalandırma penceresinin arkasından kötü bi koku geliyordu, bizim ev birinci katta olduğu için havalandırma alanı oradan başlıyor çatıya kadar gidiyor. Pencereyi bi açtık içinde bi poşet, içinde çamaşır ve kaka var. O tarafta penceresi olan 3 daire vardı ikisi karı koca idi bu sonuncu en üst katta türkmen Afgan Suriyeli karışık kaç kişinin yaşadığını bilmediğimiz insanlar kümesi. Gittim kapıya önlerine attım hepsinin başı aşağıda. Ne yapsam iyi bilemedim, bizimkilere ters teper diye sadece sinirden bağırdım çağırdım...

aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Apartmanın kapısı açıkmı kalıyor sizin binada?İşeyeni geçtim hırsızlıkta olur
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler