User Tag List

Sayfa 5/6 İlkİlk ... 3456 SonSon
107 sonuçtan 77 ile 95 arası

Konu: Hangi internet sağlayıcı ?

sagi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende yeni taşınacağım yerde sadece ADSL var VDSL olmadığından kablotv ye başvurdum keşif ekibi gelip bakacakmış umarım çekerler de güzel hızlı bir internet alırım
    35 KU 606- Outlander MT Turbo
    34 ENP 29 - TypeR
    34 VTE 64 - S2000
    34 VG 3670 - Type-R
    10 E 6622 - Civic vti

Otto_Skorzeny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Killah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hortlatayim konuyu. Ben de yeni tasinacagim eve 24mbit yada 35mbit fiber ttnet baglatmayi dusunuyorum, zira diger saglayicilarin altyapisi maalesef mevcut degil.

TTnet'te fiber hatti ceken abimiz yan apartmanda oturdugu icin kendisi bizzat ilgilenmis, o sebeple bolgede sikinti yasayacagimi dusunmuyorum ancak fikir alabilirsem sevinirim.
    100e kadar kullanıyorum wifi da sonuçlar böyle. Maksimum 92 gördüğümü hatırlıyorum.
    Hepiniz hızlısınız ama bayır aşağı

Otto_Skorzeny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Resim eklemiştim ama becerememişim

hiztest - Hızlı Resim
    Hepiniz hızlısınız ama bayır aşağı

Aktaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Killah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hortlatayim konuyu. Ben de yeni tasinacagim eve 24mbit yada 35mbit fiber ttnet baglatmayi dusunuyorum, zira diger saglayicilarin altyapisi maalesef mevcut degil.

TTnet'te fiber hatti ceken abimiz yan apartmanda oturdugu icin kendisi bizzat ilgilenmis, o sebeple bolgede sikinti yasayacagimi dusunmuyorum ancak fikir alabilirsem sevinirim.
    35 mbit ttnet fiber kullanıyorum beylikdüzünde 32 mbitin altında download hızı görmedim şimdiye kadar. temmuz ayında başka firmaya geçmeyi düşündüm ama 2 senedir bana hiç bi sıkıntı çıkarmadığı için dertsiz başıma dert almak istemedim. bu arada kablonet varsa onada bi bakın bizim burada yok diye ona başvuramamıştım

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vodafone internetten memnun olan var mı ?

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Superonline 50 mbit sınırsız iyidir.
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kablonet 50 mbit+ analog tv için 63 tl ödüyorum. Bazı yerlerde sorunlu olabiliyor ama senelerdir kullanmama rağmen 1 günlük bakım çalışması dışında sorun yaşamadım.

blumenberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar Turknet kullanıcıyım 35mb'e kadar.Genelde ping sorunu yaşıyorum, mesela mobil pubg bile evin interneti ile oynanmıyor. kendi telefonumun interneti(vodafone) bile daha iyi

Beni türk telekomdan aradılar, kopma, bağlantı, ping sorunu yaşıyor musunuz dediler, evet sürekli dedim, zaten turknet sizin altyapısını kullanmıyor mu dedim, evet ama 6. portumuzu kiralayıp kullandırıyorlar ve yüzde 10 kayıp yaşıyorsunuz, aynı fiyata bize geçebilirsiniz biz 1. porttan kullanım sağlıcaz dediler. Böyle birşey var mı?

Bir de ben interneti telefon hattı üzerinden kullanıyorum, sanırım adı da vdsl. Şuan 88 TL ödüyorum 35mb kotasız ama sürekli aynı hızı alamıyoruz, mesela şuan 24mb görünüyor ve akşamlar 20:00- 00:00 arasında internet baya yavaşlıyor. TürkTelekom sabit 24 mb vericez yine kotasız olacak aynı fiyata diyor.

Ayrıca altyapım fiber 96mb 'e kadar destekliyormuş, fibere geçsem daha mı sağlıklı olur 50mb 108 TL, modem aynı kalacakmış vdsl. Bunun için kabloların değişmesi gerekmiyor mu? Ya da telefon hattı üzerinden kullanamayacak mıyım? Bir ara bana turkcell superonline 50 kişilik bakır kablo hizmetini alıyorsun demişti, biz cam kablo 20 kişilik kullandırıyoruz demişti diye hatırlıyorum.
    ( 🔴🔴 VETTE 🔴🔴 )

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

50 mbit sınırsız kullanıyorum 2 yıldır. memnunum, 2 yıl daha uzattım.
    Konu Evrenoz tarafından (12-12-2020 Saat 14:17 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hocam aynı şekilde geçen hafta 0312 li bir numaradan arandım kullandığınız hizmetini turknet bizden alıyor bu yüzden hızınızın düşük olduğunu görüyorum 24 ay taahhütlü şekilde 74 tl ye sizi türk telekom’a geçirelim dediler kabul edip onayladım ertesi gün onay sms i geldi gelen sms doğanet adındaydı türk telekomu arayıp sorduğumda doğanet adında bir paket servisleri olmadığını söylediler sizde dikkat edin

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçtiğim güne lanet olsun.

Dün btk ya şikayet ettim. Bakalım ne olacak

Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kayınpederimin evinde var

yaklaşık 1 aydır hergün arayıp kavga ediyoruz

yazın köye gittiler diye dondurduk interneti, geri açtılar hesapta ama internete bağlanamıyor, kendi kendilerine taayhüt zamanını 1 ay kapanan internete 6 ay daha eklemişler, 1 aydır eve teknik servis getiremedik abartmıyorum 25den fazla kez şikayet, talep açtık

En son lanet ettik cezasına taayyühütüne koyayım iptal talebinde bulunduk e devletten

aman hocam, sakın ha...
    - Bize Her Yer TRABZON

Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Flood olacak ama, kendi evimde kablonet kullanıyorum 9 aydan beri, hiç problem yaşamadım. Evimin alt yapısınada uygun olduğu için tercih ettim
    - Bize Her Yer TRABZON

mcemrek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    altyapı çok kötü durumdayken ttnetde kötü daha ne kadar kötü olabilir ki dedim ve 1 sene kadar türknet kullandım. hız olarak iyiydi yalnız ping sorunu çok fazlaydı. ovh net üzerinden ping baktığımda 110ms lerden aşağısını göremiyordum. bardağı taşıran son damla 1 ay önce internet bir gitti arıza kaydı oluşturdum ve ilgileniyoruz diye diye 14 gün internet sağlayamadılar. üstelik savunmaları daha da komikti pandemi dolayısıyla çalışanların çoğu evden çalışıyormuş bu sebeple aksaklıklar olabilirmiş.

bardağı taşıran son damla oldu biz de pandemi dolayısıyla evden çalışmak zorunda kalsak sayenizde çalışamayacağız diyerekten iptal ettim. dedim ki taahhüt yok madem millenicom u deneyeyim. socar yatırımı vs derken belki dedim iyi olur ttnet son tercih daha önceki memnuniyetsizlik sebebiyle 2 haftadır kullanıyorum ve şuan için memnunum. inşallah bozmazlar. boşport varsa düşünülebilir.

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Evrenoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı EREN34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçtiğim güne lanet olsun.

Dün btk ya şikayet ettim. Bakalım ne olacak
    Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kayınpederimin evinde var

yaklaşık 1 aydır hergün arayıp kavga ediyoruz

yazın köye gittiler diye dondurduk interneti, geri açtılar hesapta ama internete bağlanamıyor, kendi kendilerine taayhüt zamanını 1 ay kapanan internete 6 ay daha eklemişler, 1 aydır eve teknik servis getiremedik abartmıyorum 25den fazla kez şikayet, talep açtık

En son lanet ettik cezasına taayyühütüne koyayım iptal talebinde bulunduk e devletten

aman hocam, sakın ha...
    Ben kendim türksat kablonet kullanıyorum da kız arkadaşım sormuştu.

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben kendim türksat kablonet kullanıyorum da kız arkadaşım sormuştu.
    Şu an benim vodafone da kablonet altyapıyı kullanıyor. Aslen kablonet iyidir. Göztepedeki evde 10 yılı aşkın kullandım. İzmit’e geldik. Patates

blumenberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Evrenoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tavsiyenizle aradım fiber hizmet verebiliyorlarmış, normalde vdsl kullanıyorum fiber yok sanıyordum bizde. fiyat ilk 6 ay 60 tl, sonrası 70 tl, modem hizmeti 8 tl

Alıntı can03 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam aynı şekilde geçen hafta 0312 li bir numaradan arandım kullandığınız hizmetini turknet bizden alıyor bu yüzden hızınızın düşük olduğunu görüyorum 24 ay taahhütlü şekilde 74 tl ye sizi türk telekom’a geçirelim dediler kabul edip onayladım ertesi gün onay sms i geldi gelen sms doğanet adındaydı türk telekomu arayıp sorduğumda doğanet adında bir paket servisleri olmadığını söylediler sizde dikkat edin
    hocam uyarınızdan sonra teyit ettim, biz sizi 212 li numaradan aramayız dediler, ısrarla hergün aradılar bi de bayi numarası adı altında bi numara veriyorlar inandırıcı olmak için. Bir de 6. port , 1.port diye birşey yokmuş. Biz sadece port olup olmadıgını görürüz dedi türk telekom
    ( 🔴🔴 VETTE 🔴🔴 )

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abilerim kardeşlerim.

bu biraz reklam gibi olacak ama yaşadığımız ortadoğu gibi sosyo kültürüel alanda vasat olan bir çoğrafyada tek memnun kaldığım hizmet sağlayıcıyı söylemek isterim ;

Türksat uydunet.

2020 yılı itibari ile tam 15 yıldır kulladığım bir hizmet hatırladığım kadarı ile sadece 1 kere kesintiye uğradı.
    oda sanıyorum 2 yada 3 saatti.

bulunduğunuz yerde ilk önce uyduneti sorun , yoksa diğerlerine bakın.
    médiocrité partout

ES353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 yıldır superonline kullanıyorum. memnundum, taa ki 2 hafta öncesine kadar. xboxda online oynayamamaya başladım. nat türü:sıkı hatası verdi. 14 günde anca çözebildiler. kullanamadığım 14 gün için de 24 tl gelecek faturadan indirim yapacaklarmış faturamda 75 tl. fiber 25mb kotasız. he ayrıca, kasım 9 da taahhüt aynı fiyattan yenilendi. yeni fatura 77.6 tl geldi. onun içinde kayıt oluşturdum, sistem yanlış hesaplamış diyip 75 liraya düşürdüler . taahhüt bitince bidaha yenilememeyi düşünüyorum.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler