User Tag List

Sayfa 1/6 123 ... SonSon
107 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Hangi internet sağlayıcı ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Hangi internet sağlayıcı ?

Yeni evliyim evime internet bağlatmak istiyorum. Vodafone red tarifesindeyim redlere özel 6 ay boyunca fatura yarı fiyatına kampanyası var vodafone da. Aramızda vodafone fiber netini kullanan varmı memnunmusunuz tavsiye edermisiniz. Yoksa türktelekom süperınline gibi sağlayıcılardan birinimi seçmeliyim. Fiber alt yapısı var apartmanda ona göre bana tavsiyede bulunursanız çok sevinirim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kablonet ve superonline hariç hepsi aynı altyapı sanırım

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hocam tek adres turk.net başka bakma bile. Turk telekom alt yapısı hepsi gibi ama firmanın mantalitesi farklı. Mesela geçen ay akk tamamen kaldırdılar. 52mbit lik paketim vardı ki aktif 42mbit ten aşağı hiç düşmedi. Bu fiyata 1.000dk ev telefonu dahil. Fatura hiç bir zaman 59.99 dan fazla gelmedi. Tahahütü komple kaldırdılar. Beğenmediysen telefon edip hemen kapatıyorsun. Başvuru kolay, telefon ediyorsun mail atıyorlar evraklarını sen çıktısını alıp verdikleri adrese ücretsiz kargo yapıyorsun.

Bu arada referansla gidersen referansa da 1 ay ücret çkartmıyorlar. İncele beğenirsen pm at ref numaramı yollayım

muratburunce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ttnet'e bulaşmada süperonline fiber olabilir
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet türknet, vodafone.net hepsi ttnet altyapısı kullanıyor ama ben geçen yıl ttnet'ten vodafone.net'e geçtim. Normalde sık sık kopardı internetim , kotam dolduğu gibi direk hız düşerdi ve hız düşmesi öyle sadece download hızını etkilemez ping süresini de artırırdı.

Vodafone.net'e fiber alt yapısı olmadığı için 120 gb'lık akn'li pakete geçtim. Normalde hızı 5'e düşürmeleri gerekiyorken bile hız düşmüyor. Uzun zamandır kopma sorunu vs yaşamadım.

Yani uzun lafın kısası altyapı aslında hizmet vermeye yeterli. Ttnet bunu kasten vermiyor sanki.

safaks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Turksat uydunet varsa kesinlikle tavsiye ederim. Superonline is yerimde kullaniyorum hic memnun degilim. Soyledikleri fatura gelmiyor, baglannti kopuyor vs vs. Ama soyle bisi var bulundugun mahallenin alt yapi sorunuyla kaynakli degisiyor. Bence etrafindaki komsulara kullananlara sorarak baglantisi en iyi en ucuz interneti secmekte yarar var. Birde mumkunse sozlesmesiz bulmak lazim.

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kuzenin TT nette çalışıyor.o yüzden TT netten şaşmam.

N0M4dh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fiber altyapı hangisinde ise, kayseri için vodafone pişmanlıktır.
    2 sene kablonette kaldım online oyunlarda ping sorunu hariç gayet güzeldi, superonline a geçtim ping 50-60 seviyesinde.
    evde ayrıca ttnet adsl de var, oda ne öldürür ne güldürür pozisyonda.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ankara da ttnet kullanıyorum. İstanbul da turksat kablo. her 2sinden de memnunum.
    yalnız enteresan olan şu kimi Telekom dan memnun kimi değil, kimi Superonline dan memnun bazıları değil.

Yani memnuniyet ve olumsuzluklar da fikir birliği yok.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sanırım bu iş tamamen apartmadaki alt yapıya ve şansa kalmış iş. Birinin memnun olduğundan öbürü memnun değil onun memnun olduğundan diğeri değil ��. Ben komşularla görüşüp ne kullandıklarını öğreneyim en iyisi.

phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hocam Ankara da auperonline kullanıyorum ben aşırı memnunum 25 mbps kulllanouorum kota dolunca 16 ya düşüyor idm 2.5-3 arası çekiyor YouTube da en son ne zaman video döndü hatırlamıyorum

ozoozo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ankara'ya taşındığımdan beri superonline kullanıyorum bende , herhangi bir sorun olmadı. Arada tek tük problem oluyor ondada hemen destek sağlıyorlar , kimisi çok şikayetçi ama memnun olanda aşırı memnun benimde emin olmamak ile birlikte 25mbit'e 75 gb olması gerek. Anormal download yaptığım aylar kota doluyor ondada 3 mbit'e düşüyor dilersen 5-10 lira karşılığında arttırabiliyorsun ama çok nadir dolduruyorum. Özetle çok memnunum , vodafone,ttnet vs hepsi ortak saçma sapan bir alt yapı kullanıyor haliyle telefonda turkcell internette superonline mantığındayım. Turkcell platinum'un saçma tarifesinden dolayı istemeyerek vodafone red'e geçtim ev harici her yerde güzel çekiyor sıkıntı yok fiyatta turkcell'e ödediğimin yarısı kadar ama biraz ucuz etin yahnisi işine dönüyor evde köşe bucak çeken yer arıyorum ama artık işler internet üzerinden görüşme,mesajlaşmaya döndüğü için çok problem çıkarmıyor.

Özetle Superonline öneririm ama bu iş biraz araba işi gibi , kimisi aşırı memnun kimisi sövüp sayıyor o yüzden şans meselesi.
    ABO TRADING
    STR

ProdriveSTI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Konuyu görmedim ya,bende açmıştım az önce.
    Murat CANTÜRK

Trafik ve Kasko teklifleri için lütfen pm mail atınız.
    Renpar Sigorta
    info@renpar.net

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ISS lerin fiyatlandırma politikası harici pek farkı olduğunu düşünmüyorum. Altyapıda alınan maksimum değer ve bina ankastre kutusundan dairenize çektiğiniz kablonun kalitesi aldığınız hızı belirleyen etkenler. ISS seçerken öncelikle altyapınızın uygunluğunu baz alınız.

-ER- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    TT net kullanıyordum AKN ve AKK neyse adı artık o vardı, 25mbit e kadar olan ama 20 üstü göremediğim ve upload 1 olan bir internetim vardı bunada 89 mu ne ödüyordum akn si yüksek hesapta neyse
    TURKNET e geçtim AKN yada AKK diye birşey yok. 30mbit e kadar diyorlar şimdiye kadar her ölçtüğümde 30 üzeri aldım 33 35 falan değişiyor. upload um 2-3 arasındaama ortalama 2 gibi hep ve aylık 40 lira ödüyorum daha 1 ayım oldu ve çok memnunum
    Aynı alt yapı diyorlar ama TT netden daha iyi çalışıyor hızım pingim olsun memnunum açıkcası bu arada VADSL diye geçiyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Binada superonline ın kutusu var sanırım superonline ı seçmek en sağlıklısı olucak. Annem kendi evine vodafone bağlattı bir haftadır internet yok evde. Dayının biri gelmiş apar topar bağlantı yapıp gitmiş. Bugün çıldırttı beni vodafone dan kesinlikle vazgeçtim. Bu turknet filan nasıl bir alt yapı kullanıyor. Bir sorun yaşandığında hemen dönüş yapıyorlarmı yoksa vodafone gibi süründürüyorlarmı?

TechTurkey Ranthor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    99 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    turknet, akk yok extra para yok, rakibi yok.

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ranthor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    turknet, akk yok extra para yok, rakibi yok.
    Yarın Türknete geçicem bende. Ttnette 100 gb akk var 80 tl ödüyorum boşu boşuna.

MCN21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Net birsey soylemek imkansiz alt yapiya ve size yakin olan merkez dagiticiya bakmak lazim. Vodafone da turktelekomun alt yapisini kullaniyor diye biliyorum.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler