User Tag List

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
83 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: Bağdat Caddesi Vur Kaç Olayı

Emrecan-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CNR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gunduz vakti trafikten hic birsey goremiyorsun ki caddede.Ne oluyorsa 21-22.00’dan sonra oluyor

Gecen aksam ki migrostan sonraki agaci deviren sonata’daki cocuk olmus diye duyduk o gun aksam, cadde cok karisikti kalamistan kactik biz.

Caddede gazlamak gercekten insan isi degil, hadi kiziltoprak bp den yan cikanlari anliyorum isik trafigi kesiyor bos yola cikiyorsun.Ama caddedede kasisten, les gibi asfalttan cukurdan nasil gazliyorlar, arabalarina kiyiyor insanlar garip.

Umarim sizin is cozume kavusur cok gecmis olsun @evliya Arabanin ayirt edici birseyi detayi aklinizdaysa yine bi sorup sordurabiliriz caddede takilan arkadaslara
    bende diyorumki göremiyorduk artık görüyoruz gündüz trafiğindede.
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkesin parmağı tetikte

CNR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emrecan-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende diyorumki göremiyorduk artık görüyoruz gündüz trafiğindede.
    Canim kardesim hala anlatamadim sabah ki cadde trafigi 15 bilemedin 20-30 ile akan trafik ne aksiyonu goruyorsun onu soruyorum sana

20 ile giderken kaldirima cikan falan mi?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CNR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Canim kardesim hala anlatamadim sabah ki cadde trafigi 15 bilemedin 20-30 ile akan trafik ne aksiyonu goruyorsun onu soruyorum sana

20 ile giderken kaldirima cikan falan mi?
    her an trafikmi oluyor caddede? Kendi gördüğüm şeyi yazıyorum hergün neyini uzatıyorsun anlamıyorum sana hep trafikli hali denk gelmiş caddenin galiba :d
    Herkesin parmağı tetikte

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bizim zamanımızda trafik bukadar kalabalık değildi.şimdi makas atmaya şansın yok.caddeyi (sahil-bağdat) çukuruna kadar ezbere bilirim.zamanında bizde gazladık.ama şuan ne öyle yol var,nede öyle trafik adam bindiği araca güveniyor boş işler yapıyor.zararı kendinden çok başkası çekiyor.son 4-5 senedir %50 önüme bakıyorsa %50de aynada gözlerim.heran gelir biri patlar korkusuyla.

esasında cadde eskiye göre gene iyi...90larda neydi öyle

caddede hız koridoru var.bostancı karakolunun ordan başlıyor,göztepe ışıklarda son buluyor.eğer hızlı gidiyorsa hız koridoruna kesin yakalanmıştır.

turkerrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçmiş olsun, polis tutanağı tutuldu mu ?
    ORDU SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
    ZEY OTOMOTİV
    https://zeyotomotiv.sahibinden.com/

evliya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @CNR kameralarda çok hızlı geçtiği için net olarak geçmiyor ancak bana F10 5 serisi gibi geliyor.
    @turkerr teşekkür ederim, plaka belli olmadığı için polis tutanağı tutulmadı

Bugün suç duyurusunda bulundum. Neticenin genellikle 1 hafta ile 3 hafta arasında sonuçlandığını söylediler, belli olduğu zaman herkesle paylaşıcam.

mkerim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Dalga mı geçiyorsun Şaka bi yana sen caddenin cadde olduğu zamanları bilmessin.Bu zamana kötü diyorsun 90 sonunu görecektin.Cadde daha genişti , her gece biri patlardı ya ölürdü ya sakat kalırdı.. Sahilde S de devrilmeyen direk kalmamıştı.Sahilde caddebostana gelirken ortada yolu ikiye bölen ağaçlar , arabalarıda ikiye bölerdi.Ohoo neler neler bu zamanla kıyas olmaz bile.
    80 lerde cadde gidiş gelişti. şimdiki zamanların çok ünlüleri o zaman genç veya çocuk tu ve yarıştıkları otomobili geçmek için göztepe ışıklara tam gaz girip kimselere isabet etmediğini bilirim. cadde gidiş geliş ve göztepe parkının o yöne de giriş var. kendi başına gazlarken de otomobillerini C şekline çevirdiğini de bilirim.
    1984 de turbo doğan ile uğraşırken MS ve AEM in kapısında beklerdik. Beyin yapsın da arabamıza takalım diye.
    İnternetin hızıda varla yok arası bir şeydi. Yoksa internet yok muydu???

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mkerim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    80 lerde cadde gidiş gelişti. şimdiki zamanların çok ünlüleri o zaman genç veya çocuk tu ve yarıştıkları otomobili geçmek için göztepe ışıklara tam gaz girip kimselere isabet etmediğini bilirim. cadde gidiş geliş ve göztepe parkının o yöne de giriş var. kendi başına gazlarken de otomobillerini C şekline çevirdiğini de bilirim.
    hatta belki bilen bilir o yıllarda 2 ünlünün çok efsane yarışı vardır.Tam hatırlamıyorum Fatih Altaylı ile Cem Özer miydi valla kimdi hatırlamıyorum ama araçlardan bisi SL 500 idi.Cadde nin başından başlayıp altıyola kadar yarışmışlardı.
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Drive Fast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mağlesef artik herkeste şöyle bir düşünce var "ben acayip bir soforum" sorsan onu gecer sunun eline verir surda yanlar burda yanlar gecen gün çok acayip bir makas atmistir! Kesinlikle şu yolda bu yolda onu kimse geçemez ve surekli kendi aracindan daha guclu araclarla yarisir ve geçer bu arkadaslar gerçekten cok tehlikeli. 22 yasindayim ehliyetimi almadan önce kuzenlerimle caddeye inerdik sonra onlar sikildi birakti son bes senedir arkadaslarla iniyoruz sürekli ve cok samimi söylüyorum bizde o hatalari yaptık saçma sapan bir ego, yandakinin "eline vermek" biz allaha şükür ehliyetler alindi hevesimizi attik sonra hep izleyen ve muhabbet icin giden tayfadan olduk. Biz arkadaşlarla bir karar aldik ne bu salaklar gibi onu yaptim bunu yaptim diye konusacaz nede insanlarla muhattap olacağız zaten bi manyak haric hicbirimiz gazlamiyoruz zamaninda iyi gazladik makas atmak video cekmek icin degil adrenalin zevk icin ciktik, allaha sukur hicbirimize bir sey olmadi, hepimizde iyi kullaniriz iyi kullanmaktan kastim bilincli arabanin tepkilerini düşünerek kendimizi trafiksiz olan yollarda viraj yaparak performanslarimizi yorumlayarak güzel gelistirdigimizi düşünüyorum, biraz daha olgunlastik bazi seylerin farkina vardik boş gelmeye başladı artık herhalde kesmiyor herhalde daha güzel arabalarla daha güzel ve bos yollarda pistlerde gazlamak istiyoruz cadde de gazlamanin salakligini anladik.

Şimdi bu kadar yazdim sonuca gelecegim, hala daha caddeye iniyoruz sürekli de kalabalik oluyoruz çünkü herkesin bir şekilde okuldan falan tanidigi görülüyor cagiriliyor vs. Ayni az önce söylediğim muhabbetler öyle yaptım böyle yaptım falan filan, ya gelenler öyle bir konusuyorlarki görseniz ibneler sanki senna arabalara fisildiyorlar, biniyosun arabasına böyle bir kullanma şekli yok ya adamlarda şoförlük yok ya bu elemanlar esp nin sayesinde gaz fren ve direksiyonu oyunlardaki gini kullanarak hayatta kalmayi basariyor yada ana baba duasi
    şuur yok adamlarda arabanın ne yapacagini nereye gideceğini ne tepki vereceğini bilmiyor ve gazlayip makas atmaya calisiyor ve cok ciddi söylüyorum cadde de gazlayanlarin %75 i bu şekilde ama bunlardan daha iyi gazlayan yok, anlatiyorlar surekli derse gec kaldim bi basmisim sileye 15 dakikaya gittim sile yolunda gecemezler beni veya yanindaki yancilari soyler bu cocugu sile yolunda geçecek tanimiyorum diye falan bi gün bir sey oluyor denk geliyosun şile yolunda giderken aynanda görünmüyor sonrada yanina gelip kamyon cikti önüme ya diyo hala yediremiyor erkek ya *** surdurmemeye calisiyor. Her zaman dedim yine diyorum gazlayabilmek bir yetenek işidir ama cesaret işi değildir cesaret sadece size kaza yaptirir bu son zamanlarda cikan denyolarda çok cesur maşallah bir video bir like ne bileyim off cok fena araba kullaniyo lafina deli deli hareketler yapıyorlar yazik annelerine babalarina yazık arabalari yok yere harcaniyor emekleri bosa gidiyor cok aptal bos beceriksiz bir nesil oldu maglesef, cadde de artik ruh yok bunu hissediyor insan sanki herkes hava atmaya arabasini göstermeye geliyor bana abilerimin anlattigi o pramit zamanlarinda yaşamak isterdim yada babamın anlattigi 70-80 zamanlarinda...
    Neyse çok yazdim yazdigimda yanlış anlasilmasin bu kadar yaşça büyük yemis yalamis yutmuş adamin arasinda 22 yasimla bizde cok gazladik fena seyler yaptik artik durulduk demek icin değil suandaki nesil nasil bir kafaya sahip ona sahit olduğum icin yazdim
    Drive Fast Live Young
    One Love E39
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacı baba yaşın 30 falan dinlemem izmirin ortasında soda şişesine oturturum seni

mkerim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hatta belki bilen bilir o yıllarda 2 ünlünün çok efsane yarışı vardır.Tam hatırlamıyorum Fatih Altaylı ile Cem Özer miydi valla kimdi hatırlamıyorum ama araçlardan bisi SL 500 idi.Cadde nin başından başlayıp altıyola kadar yarışmışlardı.
    bu ünlü lafı yanlış anlaşılmış. Boş adam ile karıştırılmasın lütfen
    1984 de turbo doğan ile uğraşırken MS ve AEM in kapısında beklerdik. Beyin yapsın da arabamıza takalım diye.
    İnternetin hızıda varla yok arası bir şeydi. Yoksa internet yok muydu???

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugün savcılıktan 'kovuşturmaya yer olmadığına dair karar' geldi. İtiraz dilekçemi yarın vericem, avukat 1-2 arkadaşımla görüştüm, daha çok ciddiye alınmak istiyorsan avukatın aracılığıyla ver dediler, ben de öyle vericem itirazımı. Peşini bırakmaya niyetim yok. Bunun dışında plakayı tespit etme adına Kadıköy Emniyet'ten tanıdığı olan varsa çok makbule geçer.

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vay arkadas karara bak. Bu sonuc adami daha cok delirtir. Cok gecmis olsun Allah sabir versin
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vay arkadas karara bak. Bu sonuc adami daha cok delirtir. Cok gecmis olsun Allah sabir versin
    Ülkenin neresinden tutsam elimde kalıyor, muz cumhuriyeti

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı evliya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün savcılıktan 'kovuşturmaya yer olmadığına dair karar' geldi. İtiraz dilekçemi yarın vericem, avukat 1-2 arkadaşımla görüştüm, daha çok ciddiye alınmak istiyorsan avukatın aracılığıyla ver dediler, ben de öyle vericem itirazımı. Peşini bırakmaya niyetim yok. Bunun dışında plakayı tespit etme adına Kadıköy Emniyet'ten tanıdığı olan varsa çok makbule geçer.
    Konu ile doğrudan alakalı olmasa da yaşadığım bir olayı paylaşmak istiyorum.
    Ankara'da aracıma vurup kaçtılar. Sokaktan geçen çocuklar vuran aracın ileride düşürdüğü plakayı getirdi. Polis çağırdım, geldiler. Alkolmetreye üfledim, alkolsüz olduğum halde alkol çıktı. Hastaneye gitmek istiyorum dedim ve 'yemezler kardeş, herkes istiyor' gibi bir tepki aldım. Tanıdık bir emniyet amiri sağ olsun, bir kaç telefon edildi ve karakoldan polis gelerek beni hastaneye götürdüler. Polis aracındaki ölçümden 10 dakika sonra hastanede yapılan ölçümde sıfır promil alkollü olduğum tespit edildi, yani alkolsüzüm.
    Karakola götüreceğiz, ifade yazılacak dediler. E dedim verin ehliyeti, alkol yok. Biz karakol, onlar trafik, ehliyeti öyle alamazsın dava açman lazım dediler Saat 22:00'da girdiğim karakoldan ilk kez bir kişinin alkolsüzüm diyip gerçekten alkolsüz çıkması ve polislerin tecrübesiz olması sebebiyle sabaha karşı 04:30'da çıkabildim Ha ama karakol polisleri candır, gece yemek yaptılar, beraber ekmek fırını aradık, beni taksi durağına götürüp benim yerime pazarlık yaptılar falan

Neyse, dava açtım, şu bu derken 3 ay buhar oldu, kabul edilmedi siz bi avukatla verin bu dilekçeyi dediler. Avukat tanıdık diye para ödemedim ama davayı tekrar açma, haber versin diye binadan bi vatandaşa sakal bırakma derken 500 TL lik olmuştum ben çoktan. Bir 3 ay daha bekledik, davayı kazandınız dediler. Gittim ehliyeti aldım, kazandık davayı diye seviniyorum. Dediler ki bunu valilik bir de temyize götürecek, o ehliyete çok sarılma Savunma için bir daha avukat gerekti o vaziyette de. 1 sene de temyiz davası sürdü.

Git-gel, ona buna sakal bırak, resmi evrak masrafları falan derken toplamda 2.000 TL civarı para harcadım. 6 ay ehliyetsiz gezmek zorunda kaldım. Alkolden alınsa yine 6 ayda geri alacaktım zaten Bunun dışında temyiz de 1 yıl sürdü ve sonuç olarak temyiz davasını da ben kazandım. Devletimiz buyurmuş ki davacının masrafları 80 TL, valilik 15 gün içerisinde geri ödesin.

Uzun lafın kısası, mutlaka davayı kazanırsınız bir şekilde ama saçma sapan sürer ve arabayı yaptıracağınızdan daha çok masraf yaparsınız diye düşünüyorum. Umuyorum ki benim tecrübe ettiklerim sizin başınıza gelmez. Ama ben pişman oldum desem yeridir. Kaç gün işten izin alıp o mahkeme önünde birini bekledim ben bilirim.

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı evliya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Banada kazaya sebebiyet verme konusunda görüntü vardı Plaka vardi kasıt olmadığı için aynı karar çıkmıştı. Bir üst mahkeme mi öyle birşey yazıyordu sanırım hukuk mahkemesi idi. Ben uğraşmadim. Kaskoya videoları gönderdim karşı tarafa %50 kusur verdi uğraşmaya gerek kalmadı 700 tl için

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Nightfish Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu ile doğrudan alakalı olmasa da yaşadığım bir olayı paylaşmak istiyorum.
    Ankara'da aracıma vurup kaçtılar. Sokaktan geçen çocuklar vuran aracın ileride düşürdüğü plakayı getirdi. Polis çağırdım, geldiler. Alkolmetreye üfledim, alkolsüz olduğum halde alkol çıktı. Hastaneye gitmek istiyorum dedim ve 'yemezler kardeş, herkes istiyor' gibi bir tepki aldım. Tanıdık bir emniyet amiri sağ olsun, bir kaç telefon edildi ve karakoldan polis gelerek beni hastaneye götürdüler. Polis aracındaki ölçümden 10 dakika sonra hastanede yapılan ölçümde sıfır promil alkollü olduğum tespit edildi, yani alkolsüzüm.
    Karakola götüreceğiz, ifade yazılacak dediler. E dedim verin ehliyeti, alkol yok. Biz karakol, onlar trafik, ehliyeti öyle alamazsın dava açman lazım dediler Saat 22:00'da girdiğim karakoldan ilk kez bir kişinin alkolsüzüm diyip gerçekten alkolsüz çıkması ve polislerin tecrübesiz olması sebebiyle sabaha karşı 04:30'da çıkabildim Ha ama karakol polisleri candır, gece yemek yaptılar, beraber ekmek fırını aradık, beni taksi durağına götürüp benim yerime pazarlık yaptılar falan

Neyse, dava açtım, şu bu derken 3 ay buhar oldu, kabul edilmedi siz bi avukatla verin bu dilekçeyi dediler. Avukat tanıdık diye para ödemedim ama davayı tekrar açma, haber versin diye binadan bi vatandaşa sakal bırakma derken 500 TL lik olmuştum ben çoktan. Bir 3 ay daha bekledik, davayı kazandınız dediler. Gittim ehliyeti aldım, kazandık davayı diye seviniyorum. Dediler ki bunu valilik bir de temyize götürecek, o ehliyete çok sarılma Savunma için bir daha avukat gerekti o vaziyette de. 1 sene de temyiz davası sürdü.

Git-gel, ona buna sakal bırak, resmi evrak masrafları falan derken toplamda 2.000 TL civarı para harcadım. 6 ay ehliyetsiz gezmek zorunda kaldım. Alkolden alınsa yine 6 ayda geri alacaktım zaten Bunun dışında temyiz de 1 yıl sürdü ve sonuç olarak temyiz davasını da ben kazandım. Devletimiz buyurmuş ki davacının masrafları 80 TL, valilik 15 gün içerisinde geri ödesin.

Uzun lafın kısası, mutlaka davayı kazanırsınız bir şekilde ama saçma sapan sürer ve arabayı yaptıracağınızdan daha çok masraf yaparsınız diye düşünüyorum. Umuyorum ki benim tecrübe ettiklerim sizin başınıza gelmez. Ama ben pişman oldum desem yeridir. Kaç gün işten izin alıp o mahkeme önünde birini bekledim ben bilirim.
    abicim kafayı yemedinmi bu süreçte ne hissettin?
    Herkesin parmağı tetikte

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benimde 4-5 gun once başıma geldi ,polo ile annemi kamyon yolda sıkıştırmış yetmediği gibi çarpıp kaçmış annem olayın şokundan sonra peşinden gidip plaka alıp resmini çekmiş allahtan,bugun adliyede gerekli başvuruları yaptık savcı bayağı ilgilendi plaka belli o bolgeden kamera kaydıda çıkarılır dedi siz bundan sonrası için uğraşmayın bu evrağı kaskonuza sunun onlar takip eder dedi ilk defa başıma geldiğinden deneyerek oğreniyoruz bizde

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benimde 4-5 gun once başıma geldi ,polo ile annemi kamyon yolda sıkıştırmış yetmediği gibi çarpıp kaçmış annem olayın şokundan sonra peşinden gidip plaka alıp resmini çekmiş allahtan,bugun adliyede gerekli başvuruları yaptık savcı bayağı ilgilendi plaka belli o bolgeden kamera kaydıda çıkarılır dedi siz bundan sonrası için uğraşmayın bu evrağı kaskonuza sunun onlar takip eder dedi ilk defa başıma geldiğinden deneyerek oğreniyoruz bizde
    Yukarıda yazdığım gibi kasko rücu ediyor. Kasko büyük nimet valla aldıkları parayı hak ediyorlar en azından.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kadyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Banada kazaya sebebiyet verme konusunda görüntü vardı Plaka vardi kasıt olmadığı için aynı karar çıkmıştı. Bir üst mahkeme mi öyle birşey yazıyordu sanırım hukuk mahkemesi idi. Ben uğraşmadim. Kaskoya videoları gönderdim karşı tarafa %50 kusur verdi uğraşmaya gerek kalmadı 700 tl için
    Aslında maddi bir beklentim çok da yok, savcılıktan şikayet belgemle birlikte aracı kaskoya verip, yaptırdım. Benim özellikle görüntülere ulaşmaya çalışmamın nedeni hem bu kişinin başka birine zarar vermeden uyarılması hem de hiçbir suçun cezasız kalmayacağını öğrenmesi ve çarpıp kaçtığına pişman olmasını sağlamak.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler