User Tag List

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
83 sonuçtan 77 ile 83 arası

Konu: Bağdat Caddesi Vur Kaç Olayı

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı evliya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında maddi bir beklentim çok da yok, savcılıktan şikayet belgemle birlikte aracı kaskoya verip, yaptırdım. Benim özellikle görüntülere ulaşmaya çalışmamın nedeni hem bu kişinin başka birine zarar vermeden uyarılması hem de hiçbir suçun cezasız kalmayacağını öğrenmesi ve çarpıp kaçtığına pişman olmasını sağlamak.
    Bende aynı şekilde zaten kaskodan yaptiridm. Ama adama ulaştım ben video gönderdim ayak yaptı. Bende dedim senin yanına kâr kalmasın. Tutanak tutsa belki bütün kusuru alacaktı ama yarısıda iyidir hiç yoktan. Kaskom tam bozulmamış olucak. Oda sigorta yaptıracağı zaman bakacak prim yükselmiş beter olsunlar

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Emrecan-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abicim kafayı yemedinmi bu süreçte ne hissettin?
    Gurbette yaşadığını hissetmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçmiş olsun @evliya
    Bu sürecin böyle işlediğini bildikleri için bu kadar arsız ve fütursuz oldu insanımız..
    Neyin nasıl olmasını istiyorsanız umarım o şekilde gerçekleşir herşey..

--

Bu arada aklınızın bir köşesinde bulunsun..

Alkol kontrolleri genelde gece yapılır ya.. Hah..

Gece dışarı trafiğe ağzınızı Listerin ya da benzeri bir sıvı ile çalkalayıp çıkmayın.

Çevirmeye girerseniz alkolmetrede promillerin nasıl yükseldiğine siz bile inanamazsınız.

Sonra aynen @Nightfish ' in burada yazdığı yaşadığı şeylerin benzerini yaşarsınız..

Bırakın ağzınız soğan sarımsak koksun o sırada.. Zaten o kadar soğan sarımsakla işleriniz daha çabuk hallolur, polisler bir an önce sizden kurtulmanın derdine düşerler..

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Onurkk06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Makas - Turkiye - Makanzi (@turkishmakanzicars) • Instagram photos and videos

Sırf şu sayfaya video atmak için makasa çıkanlar var 2 araba
    şu sayfaya video atanların hepsinin ehliyeti 2 yıllığına alınmalı en az. ama kim yapacak onu ülkede ne yasa kaldı ne yürütme herkes kafasına göre takılıyor.

Bu arada tiplere ve arabalara bakıyorum , hep sonradan 3 kuruş parayı bulan tipler genelde , buram buram varoşluk avamlık kekoluk akıyor.
    CORVETTE C7 Z51 STINGRAY
    GLB 200 4MATIC
    VESPA GTS 300 SUPERSPORTS

leventrc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Quantum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun @evliya
    Bu sürecin böyle işlediğini bildikleri için bu kadar arsız ve fütursuz oldu insanımız..
    Neyin nasıl olmasını istiyorsanız umarım o şekilde gerçekleşir herşey..

--

Bu arada aklınızın bir köşesinde bulunsun..

Alkol kontrolleri genelde gece yapılır ya.. Hah..

Gece dışarı trafiğe ağzınızı Listerin ya da benzeri bir sıvı ile çalkalayıp çıkmayın.

Çevirmeye girerseniz alkolmetrede promillerin nasıl yükseldiğine siz bile inanamazsınız.

Sonra aynen @Nightfish ' in burada yazdığı yaşadığı şeylerin benzerini yaşarsınız..

Bırakın ağzınız soğan sarımsak koksun o sırada.. Zaten o kadar soğan sarımsakla işleriniz daha çabuk hallolur, polisler bir an önce sizden kurtulmanın derdine düşerler..
    Bu çok iyi bilgi oldu işte. Sürekli kullanıyorum ağız çalkalama sıvısı. Teşekkürler bilgi için...

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emrecan-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abicim kafayı yemedinmi bu süreçte ne hissettin?
    Dava dilekçesini, alkolsüzlük raporlarını, karakolda tutulan raporları arabaya koyup 6 ay ehliyetsiz araba kullandım mecburen. Her polis gördüğümde haklı olmama rağmen bi yusuflama geliyordu. 6 ay boyunca hiç çevirmeye girmedim şansıma. Ehliyeti aldığım gün, aldıktan 5 dakika sonra çevirmeye girdim ama

Kafayı yememek için kendini zor tutuyorsun. Ha bir de bizim Passat patates olmuştu, bu alkol geyiğinden arabayı da cepten yaptırmak zorunda kalmıştık gibi olaylar da oldu da neyse oraya girmeyim
    Vurup kaçan hıyar plakasını düşürmüş, 3 liseli arkadaş da o plakayı getirmiş olmasa daha neler gelecekti başımıza acaba.

Bunlar da kazanın fotoğrafları ;

Emrecan-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Nightfish Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dava dilekçesini, alkolsüzlük raporlarını, karakolda tutulan raporları arabaya koyup 6 ay ehliyetsiz araba kullandım mecburen. Her polis gördüğümde haklı olmama rağmen bi yusuflama geliyordu. 6 ay boyunca hiç çevirmeye girmedim şansıma. Ehliyeti aldığım gün, aldıktan 5 dakika sonra çevirmeye girdim ama

Kafayı yememek için kendini zor tutuyorsun. Ha bir de bizim Passat patates olmuştu, bu alkol geyiğinden arabayı da cepten yaptırmak zorunda kalmıştık gibi olaylar da oldu da neyse oraya girmeyim
    Vurup kaçan hıyar plakasını düşürmüş, 3 liseli arkadaş da o plakayı getirmiş olmasa daha neler gelecekti başımıza acaba.

Bunlar da kazanın fotoğrafları ;

liseliler candır abi
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkesin parmağı tetikte

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler