User Tag List

2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: İnternet Sitesi için Domain-Hosting-Tasarım vs.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

İnternet Sitesi için Domain-Hosting-Tasarım vs.

Merhabalar;

Daha önce açıldımı bilmiyorum ama bu başlık altında hosting, domain, web tasarım gibi konular hakkında konusabılır, benim gibi tecrübesiz arkadaşların faydalanacağı, bilgi sahibi abilerin ve kardeşlerin ise bildiklerini paylaşacakları yararlı bir konu olacağını düşünüyorum.
    Çizikten Dolayı Komple Boyalı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ve ilk talep benden olsun

Bir süredir aklımda olan e-pazarlama mantığı üzerine kurulu sitemi kurmak istiyorum.
    İç piyasadan çok dış piyasaya hitap etmeyi düşündüğüm, müşterilerin üye girişi yapabilecekleri, online fiyat alabilecekleri, canlı destek hatları olan, pdf kataloglar ve broşürler eklenebilen bir site istiyorum.
    Sıkıntım ise tam olarak şu. Bu konuda fazlası ile tecrübesizim.
    Öncelikle alan adı almalı, sonra site tasarımı we aranma desteği almalıydım.
    Alan adı ve tasarım işini wix.com cok guzel halledıyor. benim gibi kod yazmayı bilmeyen isnanlar için müthiş bi site editörü var. alan adı vs de alabiliyorsunuz. ama sıkıntı şu ki yabancı menşeili bir site oldugu için destek birimi yok.
    İkinci seçeneğim ise Godaddy. Burada daha ucuza bu işlemleri halledebiliyorum. Ama sıkıntı şu ki bu seferde site tasarımım kalıyor. Alan adını vs yi alıyorum ama siteyi nasıl kuracağım ? Bir editörü var ama fazlasıyla basit.

Sizce nasıl yapmalıyım ?
    Çizikten Dolayı Komple Boyalı

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler