User Tag List

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
59 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: DÜŞÜnceler karŞilikli midir , yoksa beyİn İnsana oyun mu oynuyor .

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı erayakar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bİr kadini sevİyorsunuz ve ÇeŞİtlİ nedenlerden dolayi ayrildiniz. SÜreklİ dÜŞÜnÜyorsaniz ve buna engel olamiyorsaniz oda sİzİ dÜŞÜnÜyor anlamina gelİr mİ ?
    Ümit umut psikolojisi sizin yaşadığınız

Gerçekten sevse idi zaten barışırdınız

Fuckbody lik yok ise bu umut ve ümit malesef fakirin hayal dünyası ötesine geçemez

Fuckbody de mal boşta kaldığı için kaşıntı tutar eğer işini iyi yapan elemansanız abla yazar

Onun dışında bir cacık olmaz
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen hatundan mı ayrıldın la
    Sabah sabah tinere mi başlatıcan beni ???

ulasoztas1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İki tarafta severek ayrıldıysa sizin onu düşündüğünüz anda onun da sizi düşünmesi yüksek ihtimaldir...
    Eğer o size kızgınsa, sizi düşünse bile düşünmüyor gibi davranabilir...
    Gene ayrılma sebebine ve o etkinin karşı taraftaki etkisine göre sizin aşırı düşünmeniz takıntı haline gelip o da beni düşünüyor mudur diye düşünebilirsiniz de..

Batu-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Kendime yeni birini buldum ama fake olasılığı %99 gibi telefondada konuştuk monuştuk eyvallah ama fake mi değil mi idrak edemedim fotoğrafların hepsi bu sene içersinde eskiyi özledim amk spor gazatesi.

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı tylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kadın milletinin hafızası japon balığı kadardır dostum kusura bakma ama coktan başkasını bulmuştur
    Hahaha, sana öyle geliyor. Bir başlarlar bir döküm çıkarırlar ki bir bakarsın asıl hafızası zayıf olan sen çıkarsın.

emre.ates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hahaha, sana öyle geliyor. Bir başlarlar bir döküm çıkarırlar ki bir bakarsın asıl hafızası zayıf olan sen çıkarsın.
    Arkadaşın demek istediği tam olarak bu konu değildi, 10 yıl birlikteliğin olsun bir kadının senden soğuduğu ve ayrıldığı zaman kısa süre içerisinde bir başkasını bulur o yaşamış olduğu 10 yıllık geçmişini japon balığı gibi bir anda unutur Birlikteyken kaydedilen arşive dik durabilecek adam tanımıyorum )

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı emre.ates Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşın demek istediği tam olarak bu konu değildi, 10 yıl birlikteliğin olsun bir kadının senden soğuduğu ve ayrıldığı zaman kısa süre içerisinde bir başkasını bulur o yaşamış olduğu 10 yıllık geçmişini japon balığı gibi bir anda unutur Birlikteyken kaydedilen arşive dik durabilecek adam tanımıyorum )
    O kısımlarda hiç silinmiyorda, hatırlamıyorum numarası çekiliyor ve bir güzel afiyetle yeniliyor

KoramiraL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı RafetAraç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi devamı gelmedimi ?
    Yok gelmedi sordum başka zaman dedi halbuki iş yeri yakın bana garip olay oldu

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Batu-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendime yeni birini buldum ama fake olasılığı %99 gibi telefondada konuştuk monuştuk eyvallah ama fake mi değil mi idrak edemedim fotoğrafların hepsi bu sene içersinde eskiyi özledim amk spor gazatesi.
    18-19 yaşlarında iken msnde bir kızla muhabbet ediyordum. Kız aşırı özgüvensiz biriydi. Avatarına asla kendi fotosunu falan koymazdı, sürekli plastik ördek, at , top falan koyardı. Neyse ben bu kızla hiç görmeden 1-2 sene muhabbet ettim. Aramız bayağı iyiydi. Benim gibi metal müzik dinlerdi falan, acaip iyiydik.

Birgün bana Ankara'da olduğunu, buluşmak istediğini söyledi. Ben bayağı heyecanlandım ama öbür yandan da acaip telaşlıyım tabii. "Ya kız dombiliyse, umduğum gibi değilse?" falan diye kendi kendimi yedim. Neyse buluşma günü geldi çattı. Kızı dikmende bekliyorum. (nasıl da romantik bir buluşma yeri, Ankara'nın dikmeni )

Kızın da neye benzediğini bilmiyorum tabii. "Şunu giyiyorum, şu çantayı takıyorum" falan da demedi. Kız beni biliyor , "ben seni bulurum" dedi. Neyse yaklaşık 10 dakika falan bekledim. Baktım karşıdan upuzun boylu, harley botlu ( o zamanlar tüm ergen metalci kızlar giyerdi, hastasıydım) bir kız geliyor. Aha dedim, ilk görüşte aşk bu olmalı. Kız yüzüme baka baka gitti. İçimden " tüh lan, demek ki bu değilmiş " dedim. Sonra sordum kendime, bu kız bana niye baksın ki?

Neyse, baktım başka bir kız daha geliyor. Bu önceki kızdan biraz kısa ama yüzü falan güzel, simsiyah giyinmiş. Tam bir kara sinek edasıyla ellerimi ovuşturdum, " ahaaa dedim, geliyor zalımın kızı." Kız yanıma kadar geldi, yüzüme gülümsedi. Yaklaştıkça farkettim ki bayağı güzelmiş. İşte tam o an derken kız bana " afedersiniz, dolmuş durağı nerede biliyor musunuz? " dedi. Ben dumur oldum doğal olarak. "Bilmiyorum!" diye bağırdım, kız korktu gitti.

Bu kadar moral bozukluğundan sonra 10 dakika daha kadar bekledim. Hava da acaip soğuk, buz kestim yeminle. Tam sinirlenip giderken arkadan biri bana seslendi, dönüp bir baktım ve işte o an!.
    Boy tahminen 1.49-1.50 cm max
    Dişler : Umumi tuvalet sarısı
    Saçlar : yamuk kesilmiş resmen
    Ses tonu : 2 dakika konuşsun beyin felci geçirirsiniz, o derece tiz

Benim morali 0 0 0 0 Yüzüm düştü, kız bişey soruyor cevaplayamıyorum. Beynim idle modda çalışıyor. Kendini kapatmış. Uzaklara dalmışım. Harleyli kıza bakıyorum, hala otobüs bekliyor. İçimden "senle biz, bir olabilirdik" falan diyorum. Kız o ara bir hapşuruyor, sümükler sağa sola saçılıyor. "Bu kadar mı olur" diyorum kendi kendime. En son akrabamı acile kaldırmışlar diyip kaçtım. Her yerden engelledim. Kız 1 2 sene boyunca fake hesaplarla taciz etmeye devam etti. Hiç birşey olmamış gibi saçının fotosunu atıp " Nasıl?" falan diye soruyor. Güzel tabii, daha az yamuk olmuş.

Diyeceğim o ki işini sağlama al. Yüzünü ismini cismini görmeden hayatının şokunu yaşama. Hayatı sorgulamaya başlarsın

streetracer_nos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    boy tahminen 1.49-1.50 cm max
    +Sümükler sağa sola saçılıyor

iyiki tabloya 5 saniye bakınca zombi çıkmamış öldüm gülmekten

halilcan9455 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yazsam roman olur klişesini yaşadım ettim, hatta yazdım roman oldu sonra sildim.

"Umut fakirin ekmeği ban ban ye..."
    Alıntı gokhan07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uyması için öncelikle arabada bi beyin olması lazım oda senin arabada yok

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir umuttur yaşamak.. @Anıl E.

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir umuttur yaşamak.. @Anıl E.
    Herkesin derdi farklı,kiminin ekmeği bayat kiminin pırlantası ufak
    imzasız..

altugkocer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    63 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Misafirler yengeler sanırım

YAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Terazinin iki tarafında kimin durduğunun önemi yok. Önemli olan kefeyi tutan demir
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz
    05' E46Touring Titan silber

streetracer_nos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    normalde öyle düşünce gücü ruhsal olaylar vs. inanmam yani saçma gelir bana fakat birgün bi kız gördüm görmemle birlikte sanki kızı eskiden çok iyi tanıyorum falan böyle farklı bi yakınlık farklı bi enerji geldi işte ruh eşi diyolar ya öyle bişey sanırım kalp atışlarım falan deli gibi hızlandı sonra kızda bana doğru gelirken aynı şeyleri onunda yaşadığını tahmin ediyorum oda bana bakıyo falan önümden bakarak geçti ama şaşkınıkla bakıyoruz birbirimize hani bişeyler söyleyecez ama söyleyemiyoz farklı bişeydi yani arkasından bakmaya devam ettim kızdan gözlerimi alamıyorum bi enerji var tutuyo beni sanki sonra kızda döndü baktı tekrar sonra yürüdü gitti gerçekten tuhaf bişeydi yani öyle hoşlanma kesme bu tarz bişey değildi kesinlikle

insanın hatıraları yaşadığı olaylar falan kalıtsal diyolar ya sanki öyle bişey gibi geliyor bana
    Büyük büyük dedem neler karıştırdıysa zamanında

Batu-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    18-19 yaşlarında iken msnde bir kızla muhabbet ediyordum. Kız aşırı özgüvensiz biriydi. Avatarına asla kendi fotosunu falan koymazdı, sürekli plastik ördek, at , top falan koyardı. Neyse ben bu kızla hiç görmeden 1-2 sene muhabbet ettim. Aramız bayağı iyiydi. Benim gibi metal müzik dinlerdi falan, acaip iyiydik.

Birgün bana Ankara'da olduğunu, buluşmak istediğini söyledi. Ben bayağı heyecanlandım ama öbür yandan da acaip telaşlıyım tabii. "Ya kız dombiliyse, umduğum gibi değilse?" falan diye kendi kendimi yedim. Neyse buluşma günü geldi çattı. Kızı dikmende bekliyorum. (nasıl da romantik bir buluşma yeri, Ankara'nın dikmeni )

Kızın da neye benzediğini bilmiyorum tabii. "Şunu giyiyorum, şu çantayı takıyorum" falan da demedi. Kız beni biliyor , "ben seni bulurum" dedi. Neyse yaklaşık 10 dakika falan bekledim. Baktım karşıdan upuzun boylu, harley botlu ( o zamanlar tüm ergen metalci kızlar giyerdi, hastasıydım) bir kız geliyor. Aha dedim, ilk görüşte aşk bu olmalı. Kız yüzüme baka baka gitti. İçimden " tüh lan, demek ki bu değilmiş " dedim. Sonra sordum kendime, bu kız bana niye baksın ki?

Neyse, baktım başka bir kız daha geliyor. Bu önceki kızdan biraz kısa ama yüzü falan güzel, simsiyah giyinmiş. Tam bir kara sinek edasıyla ellerimi ovuşturdum, " ahaaa dedim, geliyor zalımın kızı." Kız yanıma kadar geldi, yüzüme gülümsedi. Yaklaştıkça farkettim ki bayağı güzelmiş. İşte tam o an derken kız bana " afedersiniz, dolmuş durağı nerede biliyor musunuz? " dedi. Ben dumur oldum doğal olarak. "Bilmiyorum!" diye bağırdım, kız korktu gitti.

Bu kadar moral bozukluğundan sonra 10 dakika daha kadar bekledim. Hava da acaip soğuk, buz kestim yeminle. Tam sinirlenip giderken arkadan biri bana seslendi, dönüp bir baktım ve işte o an!.
    Boy tahminen 1.49-1.50 cm max

Benim morali 0 0 0 0 Yüzüm düştü, kız bişey soruyor cevaplayamıyorum. Beynim idle modda çalışıyor. Kendini kapatmış. Uzaklara dalmışım. Harleyli kıza bakıyorum, hala otobüs bekliyor. İçimden "senle biz, bir olabilirdik" falan diyorum. Kız o ara bir hapşuruyor, sümükler sağa sola saçılıyor. "Bu kadar mı olur" diyorum kendi kendime. En son akrabamı acile kaldırmışlar diyip kaçtım. Her yerden engelledim. Kız 1 2 sene boyunca fake hesaplarla taciz etmeye devam etti. Hiç birşey olmamış gibi saçının fotosunu atıp " Nasıl?" falan diye soruyor. Güzel tabii, daha az yamuk olmuş.

Diyeceğim o ki işini sağlama al. Yüzünü ismini cismini görmeden hayatının şokunu yaşama. Hayatı sorgulamaya başlarsın
    aga bu nedir hahagfashghasdhgdhasghdsa yok ben şüphedeyim son olaylardan sonra yoksa çok mu abartıyorum acaba hahahahahhaha

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Batu-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aga bu nedir hahagfashghasdhgdhasghdsa yok ben şüphedeyim son olaylardan sonra yoksa çok mu abartıyorum acaba hahahahahhaha
    Kontrol et hacı, nolur nolmaz

dasemert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    18-19 yaşlarında iken msnde bir kızla muhabbet ediyordum.
    Okurken aklıma istemsizce geldi.Her düşünmemizde oturum acardı

dasestar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler