User Tag List

Sayfa 15/51 İlkİlk ... 5131415161725 ... SonSon
969 sonuçtan 267 ile 285 arası

Konu: Cam filmi tekrar yasaklandı.

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eyüp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşin garip kısmı bazı kesimlerdeki ego , ferrariye , lamboya binen adamda yok
    Lambo ferroya binen adamlar genelde görmüş geçirmiş insanlar oluyor bunlar kadar kibirli değiller bence

jRMix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    S2000 videosundan çok yorumlara üzüldüm... Son derece haksız bir isyan.

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yaw şoyle görünmek istemiyorum denilenle güneşten kaçan ben gibiler aynı kefeye konuyor ya yanarım yanarım ona yanarım yemin ediyorum

lanet olsun ki alerjim var gelde anlat

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı pirasa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen trabzonlu olmak ne demek bilir misin? hani derler ya askerlikte mantık yoktur diye. askerlik 15 ay bunlarınki bi ömür
    Ahahahaha çok güldüm ya Trabzonlu arkadaşım da var böyle mantıksız insanlar değiller. Hatta şeker gibi çocuk severim de.

Bu arkadaş gereksiz havaya girmiş, bunun il/ ilçe ile ilgili değil beyin hücreleriyle ilgili olduğunu düşünüyorum.

Bu gün cam filmine "zorunda diyen" yarın silah kullanmaya zorunda der, mantık çok tehlikeli aslında gülüyoruz ama ne diyelim allah ıslah etsin.

Şurda milyonluk adamlar var hiçbirinin ağzında böyle ağır ego kokan cümleler duymazsın eminim

Alıntı yilmazcatalbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben kızmıyorum hiç hatta o s2000e 150k verdiyse hak bile verebilirim
    Ben de kızmadım aslında, yani istediğini söylesin, polis gördüğü yerde kitler 427 TL yi gider paşa paşa öder.

Hatta hiç söktürmesin her seferinde 427 TL olarak ödesin katkısı olsun devlete Araba zaten kupon araba bunu her türlü durdurur polis, umarım memur arkadaşa da bu araba honda s2000 arabası bunda film olmak zorunda der

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arada cam filmini ben de kullanıyorum ceza yersem de sökmeyeceğim güzergahım %90 aynı ve çevirmeye girmiyorum.

Çünkü ışıklarda yandaki hayvanların aç kurt bakışlarından rahatsız oluyorum.

Arkada kızım seyehat ederken o film yavrumun gözüne yüzüne gelen güneşi ciddi oranda engelliyor ve işe yarıyor.

Bunun adı zaten yasak değil bildiğin haraç. Bu gün cam filmi olur yarın lastik ebadı.

Yani memur yeter ki yazmak istesin (ya da yaz diye emretsinler) bir şekilde bulur ben eminim.

AliDogukan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    S2000e 150 vermesinden belli zaten kafatası kemiğinin içinde bir anormallik var.

“Bu araba zifiri garanlıg olmag zorunda.” De ki ben rahatsızım şu yüzden arabam zifiri karanlık olmak zorunda özür dileyeceğim.Amma yok babaa,o esikibin o yüzden garanlıq olmak zorunda.

S2000 aldı diye hak biliyor egsozla milletin kulağını s.kmeyi.Allahın barzosu egsozu da egsoz olsa dandirik varex takıyor egsoz yaptım oluyor şu S2000 e ülkemiz dışında kaç memlekette varex takıyorlar merak ediyorum.

Abi eğitimsiz insana hiç tahammülüm kalmadı Akpli değilse hiçbir şey bilmiyorum bu yazım çok kırpılmış hali çok sinirlendim kurban olduğum Allah bu yazıyı okuman mı veya arkadaşın denk gelmez mi bana yazman mı ola çok güzel söyleyeceklerim olur sana

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Adam'ı onaylayan o kadar kişi var ki , bir şeylerin değişmeyeceğinin göstergesi gerçekten.
    imzasız..

streetracer_nos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla desten gibi yazdıım da sildim sonra bu ülkenin sistemi herşeyde bozuk aga.30 lu yaslardayım her sene daha da kotuye gidiyo .Trafik para toplamanın en kolay yolu herkezden ufak ufak deli para toplanıyo.Polise vermişsin yetki ben yazıyım sen itiraz et o an sana ediyo ya itiraz sen orda devleti temsil etmiyomusun.Trafik cezası oy kaybetmeden en hızlı paranın dondugu güzel bi sistem bas geç

Altımdaki dairenin ev sahibi kira gelirini bildirmyo.Evide sürekli ite kopuga kiraya veriyo.Kendi ikametgahı burda kiraya tutan adam da zaten ikametgahı tasımıyo herifi 2 kere şikayet ettim her seferinde ceza ödemeden yırtı.Eee nerde bu sistem.Maliyeciye diyorumki ne gereççe gösterdi de ödemiyo .Bilgi veremiyoruz diyip geçiyo trafikteki titizliği olması gereken yerde gösterseler ya.

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam'ı onaylayan o kadar kişi var ki , bir şeylerin değişmeyeceğinin göstergesi gerçekten.
    ADam mı

pirasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oznsrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.si askerlik 12 ay oldu olalıda baya oldu 2.si yaptığınız yorum çok gereksiz 1 tane adam yüzünden tüm trabzonlulara mantıksız demek istediniz heralde ulu orta böyle şeyler söylemeyin tehlikeli olabilir

Olmak zorunda olsaydı fabrika yapardı zaten demek ki zorunda değil ki yapmamış bu arkadaşa birinin bunu izah etmesi lazım ama anlıcağını sanmıyorum

Az önce ön filmleri söktüm bi ara arkalarıda sökcem durup dururken iş almiyalım başımıza
    türkiyede karşılaştığım trabzonlulardan benden fazla trabzonda yaşamış olanı sadece orada doğanlardı onlarda en son trabzonu gördüğünde daha sahil yolu bile yoktu. 9 sene bir fiil değirmenderede, arafil boyunda yaşadım. arafil boyunu bilen doğru dürüst akçaabatlı bile yok trabzon görmemiş çocuklar trabzonu cennet sanmasınlar sadece bunun için uyarıyorum.
    turbocuk istiyoruz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaw şoyle görünmek istemiyorum denilenle güneşten kaçan ben gibiler aynı kefeye konuyor ya yanarım yanarım ona yanarım yemin ediyorum

lanet olsun ki alerjim var gelde anlat
    Bende aynı durumdayım, yazın güneşe çıkacaksam kısa kollu bile giyemiyorum küçük küçük su topluyor cildim ve güneş gören yerlerde benler oluşuyor. Bu yüzden senelerdir her arabama Llumar ATR35 çektiririm dünya para verip. Ne yapacağım şimdi ben gidip rapor mu alayım onla mı gezeyim.

ÜSTÜNERC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    türkiyede karşılaştığım trabzonlulardan benden fazla trabzonda yaşamış olanı sadece orada doğanlardı onlarda en son trabzonu gördüğünde daha sahil yolu bile yoktu. 9 sene bir fiil değirmenderede, arafil boyunda yaşadım. arafil boyunu bilen doğru dürüst akçaabatlı bile yok trabzon görmemiş çocuklar trabzonu cennet sanmasınlar sadece bunun için uyarıyorum.
    Bir kişi üstünden genelleme yapmamayı hala ögrenemedik.Buyrun gelin trabzona ben size cenneti gösteririm

levent_s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Evrenoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim konum değil esrarın tıbbi amaçlı kullanımı, uzmanlığım da yok.
    Dolayısıyla umrumda da değil sen bu örneği verene kadar. Konu zaten bu da değil

Ayrıca Kendi ağzınla diyorsun "satılması belli yerlerde kullanılması dahilinde serbest" diye
    Aynı şeyi ben de sana cam filmi için diyorum. Esrar örneğinde kabul ediyorsun, cam filmi örneğinde işine gelmiyor.
    Esrar alırken dediğine göre tıbbi olduğunu beyan ediyorsun ( belgelidir muhtemelen, devlet öyle demiş herhalde )
    Cam filmi alırken ve taktırırken de devlet beyan zorunluluğu getirmediğinden taktırdıktan sonra kullanacağın yeri senin bilmen gerekiyor

Hadi Ben konu ile de yaşantım ile de zerre alakasız esrar mevzusunu öğrendim de sen konuyla direkt alakalı olan egsos satan yerlere ceza mevzusunu öğrendin mi?

Bu kadar yazıyorsun çiziyorsun alttaki kişiye söyledim sana da söylüyorum
    Git başvur mahkemeye.. Cam filmi satan yer/yerler hakkında işlem yaptırt. Madem haklı olduğunu iddia ediyorsun, ne oturduğun yerden klavye hukukçuluğu yapıyorsun
    Git başvur, biz de sonucu dediğin gibi olursa feyz alalım. olmazsa sen de 1000 defa söyleyerek öğretemediğimizi yaşayarak öğrenmiş ol.

Anlayasın diye örneklendiriyorum her satın aldığın şeyi canının istediği gibi kullanamazsın durumunu.
    Bıçaktan örnek veriyorum idrak edemiyorsun, silahtan örnek veriyorum idrak edemiyorsun, helikopter diyorum onu da idrak edemiyorsun.
    APP'ci talep gördü ise dükkanı açar, sana ne? Sen misin parasını veren..
    Talebi yaratan ister kanuna uyar, ister uymaz. APP'ciye ne? O mu sattığı malı her kullananı takip etme mecburiyetinde olan

APP plakanın ve Oto cam filminin başka kullanım alanı var. İlla trafikte kullanmak zorunda değilsin. Pistte kullanırsın, Showlarda, galerinde araç satarken kullanırsın kullanırsın. Gayet de legal. 1000 defa diyoruz hala idrak edemiyorsun. Dolayısıyla legal kullanım yerleri varken senin sıfatın ne ki dükkan açmayacak, devlet bu dükkanı kapatacak diye ahkam kesiyorsun?

Bak bir daha yazıyorum;

Legal kullanım yeri mevcut olan bir malı illegal yerde kullanıyorsun bu senin sorumluluğundur. satıcıyı bağlamaz.

Çok iddialıysan tezinde git başvur mahkemeye. oturduğun klavye hukukçuluğu yapma
    Görelim haklı mısın değil misin.
    Evrenoz herşeyi sen idrak edebiliyorsun degilmi sadece geriye kalan herkes edemiyor resmen saçmalıyorsun brn elma diyorum sen armut bende senle bu tartışmayı devam ettirmeyecegim yoksa hakaret etmeye dogru gidecek olay çünkü konuşma tarzınla tahrik ediyorsun seninle yoğurdun beyaz olduğu konusunda bile tartışmak anlamsız sen kara dedikten sonra çünkü söylediklerin mantık sınırlarında degil başka birşeyden bahsediyorsun sen sen kafandakini dikte etmeye çalışıyorsun ama saçmalıyorsun. Benim ilk mesajda söylemeye çalıştıgım şeyi nerelere çektin karşındakinide saçmalamaya zorluyorsun ama ben vaktim sana laf anlatmaya zaman harcayamayacak kadar degerli.

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu s2k videosunu destekleyenlere baktığımda %80i 18 yaş altı
    Geriye kalan %19luk kısım aa s2000 lan ne yapsa yeridir diyen kısım
    %1lik de eş dost
    La neresinden tutsan elinde kalıyor
    Cam filmi olmak zorundaymış da kimse görmesinmiş. İsraf,tavanı açıp gezme o zaman?

cix boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sen trabzonlu olmak ne demek bilir misin? hani derler ya askerlikte mantık yoktur diye. askerlik 15 ay bunlarınki bi ömür
    Hani bir kişiye sebep genelleme yapmak ne kadar mantıklıdır acaba. Neden bu kadar ön yargılısınız.
    61 DF 161 TOLEDO
    61 EL 206 206 GTl ( SOLD )
    61 VL 090 LEON T.SPORT (SOLD)
    61 EL 585 206 HDİ (SOLD)
    61 VL 700 106 GTİ (SOLD)

300E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İsmi gibi sahipleri de S2K (Bilinçli kullanıcılar alınmasın)

150K Verip S2K Almak - Fail
    Araba kullanırken, kimse beni görmesin rahatsız olmamalıyım diyip, cabrio araba almak. - Fail

Neresinden tutsak elimizde kalıyor.
    2004 Mercedes-Benz W203 C230K
    1994 Opel Astra F GSi

pirasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ÜSTÜNERC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir kişi üstünden genelleme yapmamayı hala ögrenemedik.Buyrun gelin trabzona ben size cenneti gösteririm
    beklediğim trabzonlu tepkiside geldi
    turbocuk istiyoruz

cix boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    beklediğim trabzonlu tepkiside geldi
    Ne bekiyordun gül dalımı uzatsaydı sana.
    61 DF 161 TOLEDO
    61 EL 206 206 GTl ( SOLD )
    61 VL 090 LEON T.SPORT (SOLD)
    61 EL 585 206 HDİ (SOLD)
    61 VL 700 106 GTİ (SOLD)

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    He 150 lik s2k olunca çekerim emaneti severim!!! Adaleti oluyor

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler