User Tag List

Sayfa 33/51 İlkİlk ... 23313233343543 ... SonSon
969 sonuçtan 609 ile 627 arası

Konu: Cam filmi tekrar yasaklandı.

Eray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    24 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı halili Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bakın kim açıklama yapıyor .
    s2000 le video çeken arkadaşın o zaman bizde satalım normal bi araba alalım i30 ona binelim lafına alınmış sanırım arkadaş
    '14 Seat Leon TDI

_driver_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Forumdan değil miydi bu ya i30 un modifikeyşınları beğenilmeyince hırs yapıp bi de 206 cc almıştı ona da saçma sapan bişeyler yapıyodu
    Alıntı mesutt1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    skodaya tam kocaman oha diodum ki driver abi içimi okudu
    Alıntı doncarlo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saxoda sertleşme kronik pompayı kontrol edin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ön cama film yapan, zindan spec filmli olan arabaları yakalayıp gerekeni yapsınlar.
    1-2 numaranın kime ne zararı var.
    Okumadan imzalamam.....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şuraya bi Before&After salayım
    Resmen çıplak kaldı, üstüne içi krem döşeme olunca daha da açtı

DEJ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    i30 un filmiyle benimki bir mi şimdi böyleleri yüzünden kurunun yanında yaş da yanıyor

Reisi cumhurun arabasında öyle film yok

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Piyano black spray boya ile camları boyamış ibne

EM-RE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sezgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi yaklaşık bi 7-8 dakika konuştuk. Olay şu;

Aracının satışını vermeden önce, alıcı gelmeden noterden bi engel var mı diye sorgulatıyor. Noter aracınız trafikten men diyor. Ne oluyor ne bitiyor diye karakola gidip

soruyor. Memur. aracında egzos veya cam filmi var mı diye soruyor. Bizim kide şuan için ikisi de yok diyince memur daha önce filmli şekilde muayeneden geçtin mi

sorusunu yöneltiyor. Cevap evet olunca, memur ; men sebebinin bu olduğunu ve sistemsel olarak otomatik döndüğünü söylüyor.

Herhangi bir ceza vs yedim mi peki diye soruyor, memur cezai işleme tabi değil deyip aracın fotoğraflarını çekiyor ve meni kaldırıyor.

Sanıyorum bu sistem film sökmeye teşvik amaçlı, cezai işlem olmadan sadece filmleri söktürmeye yönelik bir çalışma.

Ama hala benim aklıma yatmadığı için öğleden önce notere inip kendi aracımı sorgulatacağım. Ak mı kara mı ortaya ozaman net olarak çıkar sanıyorum.
    Bu doğru ise geçen sene 3 milyona yakın araç muanneden geçti en az yarısı filmliydi hadi boşverelim yarısınıda en az 1 milyon araç şu an trafikten men demektir.Bunuda haber yapmayıp yakaladığını bağlayıp ceza yazarım sistemine giderlerse kafasını oy alırlar bir dahaki seçime..Sistem kesinlikle yanlış senin ülkenin vatandaşının çok büyük bir kısmı bunu bu şekilde istiyorsa istesende istemesende kusura bakma hee diyeceksin.Konu açıldıktan sonra algıda seçicilik başladı bir çok araba sökmesine ragmen kiralıklar hariç 10 arabanın 6 sında cam filmi var dün bizim sitede baktım cam filmi olmayan 1 tane araba var oda 60 yaşında bir teyzenin geri kalan hepsinde 1 2 3 numara çeşit çeşitte olsa film var.Buna kesinlikle bir formül bulunması lazım terör filan bahane saçmalıktan başka birşey değil o mantıkla ne kadar kapalı kasa araç var ise trafikten kaldırman lazım.Yada terorist arkada oturup orjinal camlı araca bindiğinde he kusura bakma orjinal cammış gidebilirsinmi diyeceksiniz böyle bir mantıkmı var son 1 senedir terör yokmuydu istediğini çevirip filmi filmsiz gbt ni yapıyordun zaten.Konu bütçe ise vatandaşını yakalayıp zikeceğine gel kardeşim kullanmakmı istiyorsun belirli ölçülerde 100 200tl senelik bir bağış yap bizde ruhsatına işletelim bunu de yine dünyanın parasını topla.Hee demiyoruz ki en ön cam 5 numara serbest olsun 1 2 numara neyse oluru o kadarına karışma.Sonuç olarak ben kendimkileri sökerim ama hanımınkini hiç bir şekilde sökmeyi düşünmüyorum.

EOZDAG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı burak_2885 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şuraya bi Before&After salayım
    Resmen çıplak kaldı, üstüne içi krem döşeme olunca daha da açtı

Bence filmsiz de ayrı bir güzel olmuş
    123d

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EOZDAG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence filmsiz de ayrı bir güzel olmuş
    Nispeten işte

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    golf lerde renkli cam vardı sanırım sizinkinde yok

GKS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kota dolunca tekrar serbest olur gerçi dolmayan kota yapmışlarsa iş biraz zor

halili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @ANIL E arkadaş forumda baya meşhurdu.bir an sen sandım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kadyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    golf lerde renkli cam vardı sanırım sizinkinde yok
    2011 ve üstü için H.linelarda var benim ki malesef 2010 hline :/

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı halili Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @ANIL E arkadaş forumda baya meşhurdu.bir an sen sandım
    abi beni mi kastettin
    imzasız..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu gidişattan, "devlet onaylı, ceza yenmeyecek, polislerin onay vereceği, serfitika ile kullanılacak yeni cam filmlerini uygulayacak yeni kurulan bir firma" ile ilgili ihale kokusu alıyorum.

halili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynen etiketleyemedim.videodaki arkadaş baya hırs yapmıştı forumdakilere bir ara

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Özlü, "Aracın ön camı ile ön sağ ve sol camları renksiz olacak ancak arka cam ile arka sağ ve sol camlarda fabrika çıkışlı 43R onaylı renkli cam kullanılabilecek. Cam filmi önemli ama can güvenliği daha önemli, önce can güvenliğimize bakacağız" dedi.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, araçların ön camı ile ön sağ ve sol camlarının renksiz olacağını, sadece arka cam ile arka sağ ve sol camlarda fabrika çıkışlı 43R onaylı renkli cam kullanılabileceğini belirterek, "Cam filmi önemli ama can güvenliği daha önemli, önce can güvenliğimize bakacağız." dedi.

Bakan Özlü, AA muhabirine, araçlarda kullanılan "cam filmi"ne ilişkin açıklamada bulundu.

Cam filmi yasağının hiç kalkmadığını vurgulayan Özlü, "Şu anda cam filmi taktırmış olan vatandaşlarımız da yasak varken cam filmi taktırdılar. Biz bakanlık olarak cam filmi yasağını kaldırmak istedik. Geçen yıl bu niyetimizi beyan ettik, ilgili kurumlardan da olumlu görüşler aldık ve yönetmelik yayımladık." diye konuştu.

Özlü, söz konusu yönetmeliğe göre 26 Ekim 2017'de cam filmi yasağının kaldırılacağının açıklandığını ancak Emniyet Genel Müdürlüğünden bu konuda gelen taleplerin ardından konunun tekrar ele alındığını söyledi. Emniyet Genel Müdürlüğü yetkililerinin, özellikle son dönemde artan terör eylemleri sebebiyle şüpheli şahısların tanınması ve tespitinde sıkıntı yaşandığını aktardıklarını dile getiren Özlü, bu nedenle de cam filmi yasağının kaldırılmaması yönünde görüş beyan edildiğini kaydetti.

"YASAK GÜVENLİK GEREĞİ"

Bakanlık olarak önce buna sıcak bakmadıklarına işaret eden Özlü, "Ancak cam filmi takılı bir araç, terör eylemi gerçekleştirirse ve burada çok sayıda insan hayatını kaybederse, bunun ülkemiz için büyük bir sıkıntı olacağını düşündük. Dolayısıyla cam filmi yasağının kaldırılması irademizi değiştirdik ve yasağın kalkmasının iptali yönünde karar aldık." ifadesini kullandı.

Özlü, cam filmi yasağının kalkmamasının, güvenlik gereği olduğunun altını çizerek, ülkedeki terör eylemlerinin sıfıra yakın bir noktaya gelmesi halinde, yetkililerin yasağı tekrar gözden geçirilebileceğini kaydetti.

Cam filmi yasağının kapsamı hakkında bilgi veren Özlü, "Yönetmelikler ihtiyaçlara göre değişir, ihtiyaç hangi yöndeyse biz o yönde yönetmeliklerimizi revize ederiz. Cam filmi önemli ama can güvenliği daha önemli, önce can güvenliğimize bakacağız. Sadece fabrika çıkışlı 43R onaylı renkli arka camların kullanımı serbest. Yani aracın ön camı ile ön sağ ve sol camları renksiz olacak ancak arka cam ile arka sağ ve sol camlarda fabrika çıkışlı 43R onaylı renkli cam kullanılabilecek." değerlendirmesinde bulundu.

Ewren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çok açık filmlere de laf ediyorlar mı şerefsizler?

Ewren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Quantum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu gidişattan, "devlet onaylı, ceza yenmeyecek, polislerin onay vereceği, serfitika ile kullanılacak yeni cam filmlerini uygulayacak yeni kurulan bir firma" ile ilgili ihale kokusu alıyorum.
    kesinlikle.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler