User Tag List

Sayfa 47/51 İlkİlk ... 374546474849 ... SonSon
969 sonuçtan 875 ile 893 arası

Konu: Cam filmi tekrar yasaklandı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Reise 1 gollük orta daha.
    Şimdi çıkar "geri ödenmesi bence daha uygun" der, puanları kapar.
    Okumadan imzalamam.....

coolvtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KoramiraL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    A6 Quattro yeni nesil Led farlılardan var bende fren basılı halde beklemem artık trafikte'de stop ederim ben çok göz aldığını düşünmüyordum fakat sen söyleyince bir kez daha düşündüm haklısın en azından kendi adıma özür dilerim
    Yok estafrullah. Tamam araç üreticisi ile ilgili bir durum. Ayrıca hassasiyetin için teşekkürler.
    Full-Time TeacheR
    Part-Time TradeR
    Part-Time DJ

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Reyis güneş gözlüğü takın derse şaşırmayın
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

mechanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konu basligi degissin , onerim: `cam filmi muammasi`
    --
    her geçen yıl bir önceki yılı aratır hale geldi zaman...

Boost Up - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ön sise bi nebze alıştımda, arka sisi açanı bıçaklayasım geliyor cidden. Arkasına geçip uzun sis bulduğumu yakıyorum. Sonra arkama geçip aynısını yapmaya çalışıyo ama hiç bi işe yaramıyor film üstüne perde üstüne karartmalı ayna var sadece küçük bi ışık hüzmesi, hepsi o
    Alıntı Eray Yümsel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kemik sesleri eşliğinde gideri var beyler, olur olur bethoven ın 8. senfonisi bile çalınır bunla

KoramiraL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sürekli göktürk yolunda seyahat ediyorum gece arka sisi yakanlar oluyor uzunları açmaya ben utanıyorum açtığımda kimse bir şey görmüyor ki araçta patronum oluyor ondan dolayıda pek karışmıyorum kimseye ama yanlız yakaladığım zaman affetmiyorum o ayrı bir konu led in gücü adına diyorum uzunları bir açıyorum göz bebeğine kadar aydınlatıyorum daha ne yapayım radarlı yolda sıkıştıranları saymıyorum bile

B-Devi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bursa-Yalova yolu (Eski Yol) Yalova mevkiindeki sabit çevirme yapılan yerde, durdurdukları araçların egzozlarına bakmaya başlamışlar. Cam filmiyle alakalı değil ama bu konunun takipçisi çok olduğundan mümkün olduğunca çok kişiye duyurmak istedim. Aracı çalıştırıp gaza yüklen dedi, bi tanesi de eğilip vana vs arıyordu. Muayene için warexi söktüğümden ucuz yırttık çok şükür
    M50b30 - Bumblebee...

ahmetakbayir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yıl sonuna kadar sıkı kontrol başladı sanırım benim arabada hiç bir şey bulamadı en son alkometreyi üfllettiler onda da birşey bulamadı morali bozuldu gönderdi
    90's

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı coolvtec Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu yeni audiler başta olmak üzere özellikle alamanların stop lambaları aşılı güçlü. Gece sıkışık trafikte veya lambalarda bir audinin arkasındaysan ayvayı yedin. 3 metre ötedeki ışık gözü geçip beyne kadar gidiyor sanki.
    Tamam yüksek hızlarda fren lambalarının güçlü olması arkadan çarpma riskini azaltıyor olabilir ama ne bileyim 50km üstü falan güçlü olsun. 50km altı gözümüze tecavüz etmesin yani. Günümüzde o kadar alengirli teknoloji varken bunu da kolayca ayarlayabilirler sanırım.
    Buna kesinlikle dahil olan baska model,
    bir onceki kasa E sersinin hem makyajlisi hemde makyajsizinin arkasina dur kalk trafikte dusurmesin adami
    1881 - 193

OnurJDM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tgrt haberde 2 numara cam filmi limit seçildi diye bi haber yayınlandı şimdi televizyonda , kesinleştimi acaba bi bilgisi olan varmı ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı OnurJDM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tgrt haberde 2 numara cam filmi limit seçildi diye bi haber yayınlandı şimdi televizyonda , kesinleştimi acaba bi bilgisi olan varmı ?
    Takiptakip

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Boost Up Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ön sise bi nebze alıştımda, arka sisi açanı bıçaklayasım geliyor cidden. Arkasına geçip uzun sis bulduğumu yakıyorum. Sonra arkama geçip aynısını yapmaya çalışıyo ama hiç bi işe yaramıyor film üstüne perde üstüne karartmalı ayna var sadece küçük bi ışık hüzmesi, hepsi o
    Bende mesela hayatımda hiç ıphone kullanmadım elime alıp incelemedim bile ıphone kullanan çevremde kim varsa ekran kilidi vardı ıphone falan değişik bi telefon ya diyodum heralde orjinali öyle olmadan olmuyor sonra bi tanıdıkta şifresiz görünce sorup öğrenmiştim öyle bişey olmadığını ahaha

Arabadan anlamayan biri olsaydım ford ford connectlerde arka sis farının otomatik olduğunu falan zannederdim heralde genci yaşlısı herkes arka sis açık geziyor satarken mi öğretiyolar napıyolarsa artık cidden merak konusu hatta biraz daha zorlasam doblolarda osmanlı tuğrasının fabrika çıkış olduğunu bile düşünebilirdim

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Oznsrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende mesela hayatımda hiç ıphone kullanmadım elime alıp incelemedim bile ıphone kullanan çevremde kim varsa ekran kilidi vardı ıphone falan değişik bi telefon ya diyodum heralde orjinali öyle olmadan olmuyor sonra bi tanıdıkta şifresiz görünce sorup öğrenmiştim öyle bişey olmadığını ahaha

Arabadan anlamayan biri olsaydım ford ford connectlerde arka sis farının otomatik olduğunu falan zannederdim heralde genci yaşlısı herkes arka sis açık geziyor satarken mi öğretiyolar napıyolarsa artık cidden merak konusu hatta biraz daha zorlasam doblolarda osmanlı tuğrasının fabrika çıkış olduğunu bile düşünebilirdim
    Yıllar önce görül görül diye trafikde bir kampanya başlatılmışdı iett otobüslerinin üstünde bile reklamlar vardı gör görül falan diye o zamanlar daha böyle araçlarda drl gündüz farı falan yok.. farlar açık gündüz 5 gün gezmişdim gör görül kampayasına destek için kim varsa abi farların yanıyor diye uyardı yolda bile yanımdaki arabadaki adam farların açık falan diyordu.. o anda anladımki bu toplum henüz beni görmeye hazır değil kapattım farları..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

B-Devi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yıllar önce görül görül diye trafikde bir kampanya başlatılmışdı iett otobüslerinin üstünde bile reklamlar vardı gör görül falan diye o zamanlar daha böyle araçlarda drl gündüz farı falan yok.. farlar açık gündüz 5 gün gezmişdim gör görül kampayasına destek için kim varsa abi farların yanıyor diye uyardı yolda bile yanımdaki arabadaki adam farların açık falan diyordu.. o anda anladımki bu toplum henüz beni görmeye hazır değil kapattım farları..
    Farım da hep açık, yolum da...
    M50b30 - Bumblebee...

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İçerenköy carrefour önünde çevirme var. Filmli araçları almışlar dikkat. Genelde hep oluyo orda polis

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    20 gün önce araçlar filmlerden dolayı tüvden Ağır kusur sayılıp geçmiyordu. Bü gün ön cam dahil 3m filmli aracımı götürdüm. Muayeneden geçti. Sadece Hafif kusur yazdılar.

omco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İçerenköy carrefour önünde çevirme var. Filmli araçları almışlar dikkat. Genelde hep oluyo orda polis
    Tam olarak nerede duruyorlar? Oradan çok sık geçiyorum ama bugüne kadar hiç denk gelmedim, daha dikkatli olayım bundan sonra

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı omco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam olarak nerede duruyorlar? Oradan çok sık geçiyorum ama bugüne kadar hiç denk gelmedim, daha dikkatli olayım bundan sonra
    Metro istasyonunun dibinde hemen carrefour otoparkının önündeki durakların dibinde oluyorlar genelde.

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    43R Den konuya selamlar 'Renkli camlılar derneği'
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler