User Tag List

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
63 sonuçtan 58 ile 63 arası

Konu: 2-3 Lira Fazla Olsun Temiz Olsun Muhabbeti

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    15 sene Canakkale'de oturduk, 1 kere bile kaza yapmadik, 1kere bile baskasi surtup kacmadi daha dogrusu surtmedi bile. 1 kere bile kendi kapisini dan dun acip zarar veren olmadi (gerci bunda genelde uzaga parketme huyum etkili).

Neden? Cunku trafik yok, nufus az, olaninda cogunlugu okuz, kaba saba adam degil.

Gelgelim Istanbul'a geldik. Evin ikinci arabasina, daha 2 yasinda. Tamponlar siyah lastik, plastik izleriyle, boya atmalariyla dolu. Gecen de birisi arka camurluga hayvan gibi surtup kacmis, kafayi siyirdim.

Dolayisiyla 2-3 fazlasi degil, 3-5 verilip Anadolu'dan temizi alinir eger Istanbulda binilmeyecekse ya da haftasonu arabasi olmayacaksa tabi. Istanbulda binilecekse boya degisen dert degil, bakimi duzgun yapilmis olsun, duzgun gozuksun ve gitsin yeter.

Alıntı İbrahim33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana istediğim şu özelliklerde bi 159 getirin , kesinlikle yetkili servis bakımlı olacak. bakım seceresi bulunacak. max 70 - 80 k km. ağzına kadar dolu olacak. içlerde işlem olmamak kaydıyla 1-2 parça boya olabilir. oda yanlarda tavan kaput bagaj boyasız olacak. hasarlı fotoğrafı olursa daha iyi olur. 70 bi km yazıp 200 bin km deki araba gibi olmayacak. bütün kitapçıkları yedek anahtarları duracak. bırak motor modifikasyonunu cam filmi bile çekilmemiş olacak. bütün camları orjinal olacak. alttan darbe almamış olacak. tek kişi kullanmış olacak. iç trimleri temiz ve düzgün olacak. araba yolda haldır huldur gitmeyecek vs.

bana şu özelliklerde 159 bulun değil 2-3 , 5 lira fazla vereyim. almayan şerefsizdir.

159 degil de, bulunabiliyorsa bu ayarda Subaru Legacy 2.0 TD getirin bana da beyaz ve full olursa bombastik olur
    "Korkmadık, savaştık"

rebeloghy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kullanıcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Berk007 hayır canım burda kendimizden yaşça büyük ve tecrübeli abilere hakaret edip akıl ne vermek ne haddimize sadece söylemek istediğim piyasada akıl mantık diye bir şey kalmadı özellikle biraz az bulunan kupon araçlar hepten özel üretim veya özel versiyon araç muamelesi yapılıyor yoksa kimsenin aracı kötüleme aşağılamak gibi bir durum asla söz konusu değildir herkesin kendi arabası gözünde değerlidir isterse 5 liralık 'Lada samara' olsun.

Araçlarda özellik dediğiniz gibi insandan insana değişiyor lakin birisi gözünde değerli diye herkes o araca özel gözle bakacak diye bir durum yoktur. Eğer böyle olursa bana görede 'Rover 220T' özeldir. Ama gerçekte özel versiyon bir araç değildir. Bana Göre özel araç demem için ya doğuştan özel olmalıdır.(Yani Lotus,Aston martin,vb) yada normal versiyon araçların özel modelleri(örn=MB V140 s70-73 AMG, Bmw alpina b10 Vb)
    Bu yorum daha ılımlı olmuş mantıklı olmuş ancak konuya öyle bir girdin ki dedim bu listeye g*tü boklu diyen adam 996 Turbo yada F355 le ehliyet almıştır herhalde
    -Fırat

Kullanıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @rebeloghy Vallah ehliyet almadan önce 996 normal carrera sürdük motor sesi hariç pek beğenmemiştim(şimdi taşlarlar gene) Tabi turbo versiyonu ayrı kafa denemek lazım.

Konuya dönersek eğer piyasanın üstüne alacağım araba olsa idi, Kesin bu araba MB C140 s600 olurdu. Bir aralar ilanlarda görmüştüm ama temiz değillerdi.500 versiyonu da ben sevmiyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kullanıcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @rebeloghy Vallah ehliyet almadan önce 996 normal carrera sürdük motor sesi hariç pek beğenmemiştim(şimdi taşlarlar gene) Tabi turbo versiyonu ayrı kafa denemek lazım.

Konuya dönersek eğer piyasanın üstüne alacağım araba olsa idi, Kesin bu araba MB C140 s600 olurdu. Bir aralar ilanlarda görmüştüm ama temiz değillerdi.500 versiyonu da ben sevmiyorum
    Şinasi sen isen komik sen değilsen hiç komik değil...

Kullanıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı eraslanb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şinasi sen isen komik sen değilsen hiç komik değil...
    He şinasiyim zevke yazıyorum bunları amacım kendi fikrimi beyan etmek değil ortalığı bulandırmak. Tüm sırrı bozdun sevinebilirsin şimdi

recep07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı i-vtec07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Recep abi o sendeki fn2i biz aldıgımızda 49 bin liraya getirdim izmirden şimdi 90 isterler heralde 40 kusur bindeydi ilk getirdiğimizde.

Kullanıcı nickli arakadaşa bende katılıyorum milletin yurtdışında iki maaşla aldıgı arabalar burda özel .
    aynen kardesım 90 degıl 120 130 ısterler dedıgım gıbı gecen sahıbı geldı 100bınde oldugu gıbı stock ve kazasız sekılde duruyormus satarsan ılk benım haberım olsun dedım ama 100den asagı vermez sahıbındene gırıp pıyasa dedıklerı fıyatlara bakarsa

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler