User Tag List

Sayfa 44/44 İlkİlk ... 34424344
826 sonuçtan 818 ile 826 arası

Konu: Çiftlik Bank Hakkında

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    müge anlıda yeni bir olay vardı.bu tarz ponzi yöntemi değil ama yinede aynı.adamın birileri geliyor senin evinin altında gömü var altın var diyo.Boş bidonların içine sahne altın koyup karanlık odada mum ışında gösterip nakit dolar ile cinler bu altınları takas yapabilir diyo.nakit doları alıp güya odada yakıyor aracı (sahte dolarları) sonra odayı kilitliyor 2.3 gün içeri girme senin namaz borcun varmış günde 300 rekat namaz kılacaksın diyor.adam 3 gün odaya girmiyor 300 rekat namaz kılıyor sonra bi açıyorlar odayı altınlar yok olanlarda bir bidon'da sahne altın çıkıyor.

dolandıralan miktarı yazıyorum birisi 25.000 Dolar birisi 50.000 dolar başka biri 500.000Dolar dolandırılmış.Onu bırakın o bölgenin çok zengin bir iş adamı 1.500.000Dolar dolandırılmış.

Niye kısa yoldan 1 verip 10 almak adına gidip çoğu şikayetci bile olamamış cin çarpar beni yada semt'de bölgede dalga geçerler diye.15-25 milyon tl'nin üstünde adamlar parayı almış gitmiş.
    Seat IBIZA FR

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı individual Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    müge anlıda yeni bir olay vardı.bu tarz ponzi yöntemi değil ama yinede aynı.adamın birileri geliyor senin evinin altında gömü var altın var diyo.Boş bidonların içine sahne altın koyup karanlık odada mum ışında gösterip nakit dolar ile cinler bu altınları takas yapabilir diyo.nakit doları alıp güya odada yakıyor aracı (sahte dolarları) sonra odayı kilitliyor 2.3 gün içeri girme senin namaz borcun varmış günde 300 rekat namaz kılacaksın diyor.adam 3 gün odaya girmiyor 300 rekat namaz kılıyor sonra bi açıyorlar odayı altınlar yok olanlarda bir bidon'da sahne altın çıkıyor.

dolandıralan miktarı yazıyorum birisi 25.000 Dolar birisi 50.000 dolar başka biri 500.000Dolar dolandırılmış.Onu bırakın o bölgenin çok zengin bir iş adamı 1.500.000Dolar dolandırılmış.

Niye kısa yoldan 1 verip 10 almak adına gidip çoğu şikayetci bile olamamış cin çarpar beni yada semt'de bölgede dalga geçerler diye.15-25 milyon tl'nin üstünde adamlar parayı almış gitmiş.
    Evet ya geçende eşim anlattı bunu, ya dedim boşa çalışıyoruz, böyle bi senaryo üzerinde çalışalım, bi haftada anasını belleriz ortalığın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebelh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence milletimiz bilinçsiz değil tam tersine sistemin ne olduğunu iyi biliyor ve ilk giren olup para kazanmaya çalışıyor
    yoksa bu konu burda çok tartışıldı patlayacak diye ama forumdan bir sürü arkadaş vardı çiftlik bank işinde
    yine olsun yine girerler aman ağzım yandı diyen yok
    Yok yav bence gerçekten bilmiyorlar.

Amway'i bile "çok manyak süper bi iş buldum" diye gelip anlatan var ya... Oha diyorum artık.
    L&R falan anlatan var. Öyle manyak bilmemne yapmışlar, şöyle manyak bilmemne etmişler. Peki bunların uluslararası testleri var mı? Var kendileri şöyle şöyle diyor böyle böyle diyor.. Yahu arkadaş kendilerini geç, bağımsız kuruluş testi göster bana? Yok. Varsa da bunlar gösteremiyor. İnanmışlar.

Sıkıntı bu. Veya sistemin işleyişinin en büyük mekanizması. İnanmak galiba.

Adam sistemle falan ilgilenmiyor. İlk kazanana bakıyor, tamam diyor, ben alttakileri düdüklerim.

Hep milletin birbirini becerme isteği. Ponzi sisteminde anca olsa olsa bu bilinç var belki de.

Ancaaaaaaak, hala şu manyak manyak yöntemlerle dolandırılanları anlamıyorum. Yani çok iyi senaryolar var falan filan onlar ayrı konu da; yok efendim cinler bilmemne yapmış, yok efendim bu telefon hattı FETÖ bilmemnesi olmuş, paraları çekip çöp tenekesine atacakmışız. Ama yok abi yok, hala Prof.'lar şunlar bunlar düşüyor, ben anlamıyorum.

Ha, geçenlerde babamı Superonline aramış, size tablet verelim bilmemne edelim dediler ben de kabul ettim diyor. Ne tarifesinden haberdar, ne bişey. Söyledi bişeyler ben de tamam dedim diyor. İyi dedim ben yarın sana başka bi numaradan telefon açayım, sattırayım sana evi arabayı, gör ebeni dedim, gülüyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet ya geçende eşim anlattı bunu, ya dedim boşa çalışıyoruz, böyle bi senaryo üzerinde çalışalım, bi haftada anasını belleriz ortalığın
    cin dolar istiyormus yanli.tl euro kabul etmiyor altinlari oyle takas yaparmis.

ben suna sasiriyorum.buna inan adam is adami o kafayla nasil isler yapmisda o paralari kazanmis.

o kadar parayi kazanan adamin nasil bir kafasi varsa bu olaya inanmis.

valla pisikolojik bir tez konusu.

sonra vay hukumet bizi korumuyor.

sen gizli sakli parayi ver. o altinlar gercek olsa sanki devlete parasini vericek.
    Seat IBIZA FR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cin dolar istiyormus yanli.tl euro kabul etmiyor altinlari oyle takas yaparmis.

ben suna sasiriyorum.buna inan adam is adami o kafayla nasil isler yapmisda o paralari kazanmis.

o kadar parayi kazanan adamin nasil bir kafasi varsa bu olaya inanmis.

valla pisikolojik bir tez konusu.

sonra vay hukumet bizi korumuyor.

sen gizli sakli parayi ver. o altinlar gercek olsa sanki devlete parasini vericek.
    Hocam bu ticaret kafası valla çok değişik bişey.
    Ne adamlar ne paralar kazanıyor. Adam daha iki kelimeyi bir araya getiremiyor, ama çatır çatır ticaret yapıyor.
    Mekana 400-500 kaatlık arabayla geliyor, ama iki sohbet ediyorsun, malın teki.. Yahu bu adam nasıl para kazanıyor, nasıl iş yapıyor diyorsun, yapıyor işte. Allah kahretsin ki yapıyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu tarz olayları duydukca aklıma şu türk filmindeki sahne geliyor

YouTube
    Seat IBIZA FR

Omak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu tarz olayları duydukca aklıma şu türk filmindeki sahne geliyor

YouTube
    Sahne diye açtım filmin 1 saat 35 dk lık full haliymiş, bizde açıldımı izlenir artık
    e60 535d & THE A45 AMG

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Omak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sahne diye açtım filmin 1 saat 35 dk lık full haliymiş, bizde açıldımı izlenir artık
    aslında saniye dakika girerek paylaştım ama sanırım direk link paylaşmak gerek

YouTube

YouTube
    Seat IBIZA FR

Omak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aslında saniye dakika girerek paylaştım ama sanırım direk link paylaşmak gerek

YouTube

YouTube
    Teşekkürler komple izledim zaten tüm sahneler aklımda iyi geldi restorasyonlu hali.
    e60 535d & THE A45 AMG

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler