User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
44 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Aras Kargodaki Hırsızlık

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Birde son olarak adam yurtdisindan 8 aldik diyor faturada 7 yaziyor. Sanirim benim anlamadigim biseyler var yada farkli iki konu bu olay
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birde son olarak adam yurtdisindan 8 aldik diyor faturada 7 yaziyor. Sanirim benim anlamadigim biseyler var yada farkli iki konu bu olay
    Donanım haberde ilk okuduğum konuda Şahsın abisine hediye aldığı 7 yi başka bir şehirden istanbula araskargo ile gönderdiği yazıyordu 8 olayını hiç okumamıştım farklı bir konu sanırım.
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iki farklı konu var farklı şubelerde olmuş

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    N11den telefon aldım Aksaray'dan Bakırköy e 5 günde geldi kargo hepsi değişik biri değil ki

gabxer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    MNG ile şirket olarak anlaşmamız vardı. 2 sene önce Impreza üst kapağı göndermiştim Bursa'ya. Kapağı neredeyse kullanılamayacak halde teslim etmişlerdi. Nasıl o hale soktular bilmiyorum ama, çekiçle vurulsa belki o şekilde hasar ancak oluşurdu. Epey uğraştım tamir ücretini almak için fotoğrafları olmasına rağmen en sonunda vazgeçmiştim. Karşı tarafa teslim bile etmemişler kapısı önüne bırakıp gitmişler zaten.

Silence45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tamamen şubeler ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Bir zamanlar çok kötü olan yurtiçi, neredeyse 1 senedir mükemmel çalışıyor bizim orada ama gel gelelim MNG'deki çalışan hanımefendiler (şubedeki) müşterilerin önünde kargo ararken diğer kargoları atıyor, üstlerine basıyor, müşteri sırada beklerken ağzında cıyak cıyak sakız çiğneyip yanındakiyle konuşabiliyor. Aynı zamanda Aras Kargoda şehrime Cuma günü gelen kargoyu cumartesi günü teslim etmeyip çarşamba günü zorla kendim gidip şubeden aldığımda teslim ediyor. Karşıdan ürün alacaksanız mutlaka şubesinden emin olduğunuz kargodan rica edin bence.

Bu iş ise zaten belli ki şebeke işi başka türlü olabilecek bir şey gibi durmuyor. Allah yardımcıları olsun, DH'de başkası yazmış, benzer şekilde kaybolan kargosunun parasını alamamış. Çok zor cidden. Sanırım en mantıklı seçenek bozuk diyip göndermek.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mng de berbat arkadaşlar. şirket anlaşmamız mevcut. bir gün kargo çıkarttım adrese değil şubeden teslimdi fakat isim benzerliği olan farklı şehirdeki bir şubeye gönderdiler arayıp değişmesini istediğimde ek ücret talep ettiler günler süren uğraşlarım sonucunda ürün bana geri geldi ben tekrar göndermek zorunda kaldım.

FT106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    7 senedir aras kargo da kuryelik yapıyorum. görevini kötüye kullanan kişi ve şubeler için komple firmayı suçlamak doğru değil bence. Kargoyu arkadaşına aldırıp daha sonra kendisi çıkıp kargoyu ben teslim almadım deyip para koparmak isteyenler var. Her şehirde her bölgede iyi kargo farklılık gösteriyor maalesef. Benim yaşadığım şehirde de mng ve yurt içi kargo şikayeti çok çok fazla

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Her ay aras kargo ile gelen 40kg mama sipariş ediyorum. Gayet saygılı ve güzel insanlar çalışıyor ve ne rica edersem yerine getiriyorlar. Hırsız her firmada barınabilir bence değerli eşyaları kargo ile göndermemek en mantıklısı.

Son olarak hırsızların a.ına koyim!

ErayCerit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mert_can 41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konuda Mng kargo gerçekten başarılı herkesede tavsiye ederim yurt dışından gelen hafıza kartımız kaybolmuş haberimiz yok arayıp kaybeden elemanı işten kovucaklarını söylediler istemeyince addrese bir sürü hediye yolladılar ayrıca biz ücrettini beklemiyorken belirttiğimiz fiyattan en ufak itiraz araştırma yapmadan geri iade yaptılar. Gerçekten müşterisine oldukça önem gösteriyor. Bir günde hızlı kargo yollamam gerekti tüm firmalar iki gün süre verirken mng kargo bir gün süre verip sözünde de durdu. Füyatları oldukça pahlı ama sunduğu hizmet oldukça başarılı.
    Son derece öneme sahip bir kargom çalındı ve fatura vs. ibrazına rağmen 2 aydır beklemedeyiz Mng kargo ile. İnanın gözümde hepsi ay ***

yilmazcatalbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rakamları diğerlerine göre yukarıda olsa da UPS candır.
    Techturkey dediğin 12, bilemedin 16. sayfada adamı bulur, 500.000 yerine 1m alır, konuya giren herkesi ihya ederdi...

Melih-Ö - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    66 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sürat ile çalışıyorum bende genel olarak memnunum paketleri jant kartonuna sarıp yolluyorum bugün adanaya yolladığım bir paketteki plaka yamuk yumuk olmuş nasıl beceriyorlar anlamıyorum abi adamlar jant kartonu semsert malzeme. Kıssadan hisse hepsi hemen hemen aynı malesef.

N11den iphone 7 aldık 1 günde geldi mesela sorunsuz. Mng ile.
    App plaka ve pleksik plakalık için ulaşabilirsiniz. Ailenizin Plakacısı

www.instagram.com/kokumerkezi

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Melih-Ö Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sürat ile çalışıyorum bende genel olarak memnunum paketleri jant kartonuna sarıp yolluyorum bugün adanaya yolladığım bir paketteki plaka yamuk yumuk olmuş nasıl beceriyorlar anlamıyorum abi adamlar jant kartonu semsert malzeme. Kıssadan hisse hepsi hemen hemen aynı malesef.

N11den iphone 7 aldık 1 günde geldi mesela sorunsuz. Mng ile.
    Sürat Kargo ile çalışacağıma ne kargolayacaksam direkt kendim kırarım daha iyi. Ankara - İstanbul arasını 7 günde getirip en son kırık olarak teslim etmeyi başardılar.
    Sadece bir seferlik de bir olay değil. Sürat ile ne iş yapılırsa yapılsın ya kayıp ya kırık.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hepsi aynı ***.
    MNG ile çalışıyordum. İstanbul'a gönderdiğim ihale dosyasını teslim etmemek için teslim almıyor diye dağıtıma çıkartmadı. Güya aramışlar getirmeyin almayız demişler.
    Sinir krizleri geçirdim o gün.
    Müdürü arıyorum ben ne yapayım git mahkemeye ver diyor. Yakaladığım yerde gömecem onu.

Ertesi UPS ile imzaladım..

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mng ile çalıştım uzun süre

Kırklareline gidicek kargoyu kırıkkaleye yolladılar posta kodunu falan buyuk olarak yazmıştım alıcı belirttiği için kırıkkaledekini kırklareline yollamak ıcın 30dk telefonla konuştuk

yurt içinde izmire diye yolladıgımz kargo diyarbakırda cıktı bayağa bi süre sonr. o kargoyu bulmaları ıcın cok uğraştık şubede adli bir olay yaşıyorduk o seviyeye geldik.

arasın genel merkezde bi arkadaş calısıyordu adanada adamlar gelip subeyi dağıtıp 2-3 kişi dövüp kargolarını alıp gidiyorlarmış ben arasla iş yapana kadar adamları haksız görüyordum

tecrübelerim;
    aciliyet yoksa kesinlikle cuma kargoya bir şey vermiyorum hatta eğer 2 günde gidicekse gidiceği yere perşembede çıkartmıyorum o cumartesi pazar nöbete kalanlar sanırım kargoyla ilişki yaşıyorlar.
    mümkün mertebe şubeden verip şubeden alınmasını tavsiye ediyorum.
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu işi çözse çözse e-ticaret siteleri çözer, adamların alışverişine resmen darbe indiriyorlar, sırf bu kargo rezaletini yaşamamak için internetten alışveriş yapmayanlar var benim gibi...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Melih-Ö - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    66 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Nightfish Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sürat Kargo ile çalışacağıma ne kargolayacaksam direkt kendim kırarım daha iyi. Ankara - İstanbul arasını 7 günde getirip en son kırık olarak teslim etmeyi başardılar.
    Sadece bir seferlik de bir olay değil. Sürat ile ne iş yapılırsa yapılsın ya kayıp ya kırık.
    GEnel olarak memnunun ben süratten. Arada cikabiliyor böyle işte.
    App plaka ve pleksik plakalık için ulaşabilirsiniz. Ailenizin Plakacısı

www.instagram.com/kokumerkezi

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hepsi ayni b.kun laciverdi.

Kitap basim ve yayimiyla ugrasiyoruz. Sene 2014, bir kargo firmasiyla subesiyle duzenli anlasmamiz mevcut. Bizim eleman sabah paketleri, isimleri vs yapistirip depo kapisinin yanina birakiyor. Kargocularda da anahtar var, musait olduklarinda kapiyi acip kargoyu alip subeye goturuyorlar.

Kargocu elemanin birisi surekli sizlaniyor, cok agir yapiyorsunuz bu kolileri vs. Diyoruz ee musterinin siparisi bu.

Bir sure gectikten sonra bizim eleman depoya bi geliyor ki, kansiz o.c teki kitaplarin uzerine isemis. E bizim eleman yapmayacagina gore bir tek kargocular var ama elimizde kanit vs. olmadigi icin bisey yapamiyoruz. Anlasmayi sonlandirdik.

--

Bi de bu sene baska bir kargo fimasiyla calisiyoruz. Babam haftalik duzenli odeme yapiyor kargoya. Kargo elemani faturayi getiriyor, parayi aliyor. Bi hafta hesap bekledigimizden fazla cikiyor. Fatura dokumleri cikartiliyor filan. Meger kargo elemani gecmis aylardan beri bizim subeye gonderdigimiz paradan ufak ufak tirtiklamis. Eleman baska subeye verildi, biz de artik elden degil banka havalesi yapiyoruz.

Daha anlatsam neler neler var. Demem o ki, hic biri birbirinden farkli degil. Ancak kendinizce alabileceginiz 2 basit onlem var.

1- paketi asla kargo subesinde yapmayin. Gerekli kargodan poset alin, eve gidin evde yapin. hassas biseyse baloncuklu posete *****a sarin. Koliyle gonderiyorsaniz icinde degerli bisey olabilecek markalarin kutusunu kullanmayin. Bir bimeks kutusuyla, bili bili yumurta kutusu ayni degil

2- Gondeririken kutunun icindeki diye sorarlarsa da calinmaya deger olmayan bisey soylein. Kitap vs gibi.
    "Korkmadık, savaştık"

TolgaUs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hiç unutmam en bilinen bir kargo firmasıyla anlaşmamız vardı. Aylık düzenli fatura keserlerdi öderdik.
    İçerdeki bilmem ne adamına güvendiğimiz için faturalara bile bakmazdık.
    Bi ara kafam attı detay istedim. O ay için döküldü tüm faturalar. Bir de ne göreyim.
    Bütün hepsi kargo şubeden değil şirketten elden alındı gibi göstermişler. Haliyle faturalar kabarık.
    Halbuki hepsini ben kendim şubeye teslim ediyordum. Binbir özürler bilmem neler. Şikayet etmemekle hata yaptığımızı düşünürüm hala.
    Herneyse anlaşmayı sonlandırdık tabikide. Çok şerefsiz hak yiyen bilmem ne çocuğu var ya.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler