User Tag List

Sayfa 6/17 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon
305 sonuçtan 96 ile 114 arası

Konu: RangeRover Sport Motor Yatak Sardı

aybarsdnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bostancı oto (özel servis) dan fiyat almak isterseniz yardımcı olmaya çalışırım.

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bostanci Borusan karşı sokağında anil oto var benim patronda da 2010 var bütün bakımları orda yaptırdı istersen referans verdiririm

SK10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bostanci Borusan karşı sokağında anil oto var benim patronda da 2010 var bütün bakımları orda yaptırdı istersen referans verdiririm
    Anıl otoya benden de +1
    Facede takip ediyorum sıfır velar bile gelmiş bugün
    16’Bmw 320i 40th Year Edition
    23’Dacia Duster 1.33tce Journey

Octane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı myk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu nasıl bir üslup ve zihniyettir. Araba alırken kimseye soracak değilim. Kaldıki bu range rover öyle alelade bi marka değil. Alırken buna güvenerek aldık elbette. Maalesef yanıldık. Ayrıca siz hiç borusan yada onun gibi (sözde kurumsal) servislerde aracınıza bakım yaptırmadınız. Çünkü öyle yerlerde bakım yapılan yerler sizin görebileceğiniz yerler değil. Gidip sanayideki gibi ustanın başında bekleyip yağını koydumu suyuna baktımı filtre değiştimi diye beklenmiyo. Kaldı ki bu güven için bir ton para verdik borusana. Ama boş çıktı.
    Ben tabi canım nerede range rovera bineceğim, nerede borusana gideceğim. Ne haddimize.
    Hehehehe.
    Bayılıyorum sadece kendinin bazı şeyleri yaptığını sananlara. Aynen devam.
    Oversteer scares passengers, understeer scares the driver... (meali: kasko yok muska var )

Octane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Octane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben tabi canım nerede range rovera bineceğim, nerede borusana gideceğim. Ne haddimize.
    Hehehehe.
    Abiii adam sadece kendinin yetkili servise gittiğini sanıyor. Çıldırıyorum son 5 dakikadır
    Oversteer scares passengers, understeer scares the driver... (meali: kasko yok muska var )

hddsheriff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abiii adam sadece kendinin yetkili servise gittiğini sanıyor. Çıldırıyorum son 5 dakikadır
    Sende çift hesap var sanırım kendi kendine alıntı yapıp duruyorsun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şuan tatsız bi olay olduğu için o yorum sinirle yazılmıştır bence.Ama herkeste arabadan anlamak zorunda değil sonuçta ciddi paralar verip alınan ve bakımları yetkili serviste yapılan bi arabadan bahsediyoruz.

myk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hehehehe.
    Aslında “ Siz hiç borusan gibi büyük bi servise gitmediniz heralde” diye yazıcaktım. Yanlış olmuş. Söylediklerimden bunu mu çıkardınız? Tebrikler. Ayrıca madem gittiniz böyle servislere nasıl böyle yazıyosunuz anlamıyorum. Ben sadece ben gidiyorum falanda demiyorum. Baya bi kompleks sahibisiniz anlaşılan.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benim anlamadığım yıllardır piyasada olan aracın parçaları neden üretilmiyor/üretilemiyor ? B16 nickli arkadaş yazmış yarım ya da sandık motor konacak diye ki bunlar da az para değil sıfır araba parası her türlü. mclaren bugatti vs gibi sınırlı üretim de değil ki tüm dünyada onbinlerce satılan bir araç ama parça yok akıl almıyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aslında “ Siz hiç borusan gibi büyük bi servise gitmediniz heralde” diye yazıcaktım. Yanlış olmuş. Söylediklerimden bunu mu çıkardınız? Tebrikler. Ayrıca madem gittiniz böyle servislere nasıl böyle yazıyosunuz anlamıyorum. Ben sadece ben gidiyorum falanda demiyorum. Baya bi kompleks sahibisiniz anlaşılan.
    Konu dışı ama sabrınıza hayran kaldım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı A.Kepez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim anlamadığım yıllardır piyasada olan aracın parçaları neden üretilmiyor/üretilemiyor ? B16 nickli arkadaş yazmış yarım ya da sandık motor konacak diye ki bunlar da az para değil sıfır araba parası her türlü. mclaren bugatti vs gibi sınırlı üretim de değil ki tüm dünyada onbinlerce satılan bir araç ama parça yok akıl almıyor.
    bende ona şaşırdım hiç mi yan sanayi parçası yok bu aracın. amerikan araçlarının çoğunda 15 20 tane alternatif marka bulunabiliyor yan sanayi üretim yapan.

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bilen benim BMW ciligimi bilir, kardesim saydigim bir dostumun iyi bir BMW servisi de var ama ben ailedeki BMW leri kesinlikle goturmem oraya, gitsinler Borusana derim bazen kendim gotururum, insanlardaki bu 'yetkili servis' mantigini bazen asamazsiniz, her isi onlar bilir, ozel servis Borusandan daha mi iyi bilecek??? Ya yan sanayi taktiysa ya degismemis parcayi yazdiysa??? İste bu sekilde dusunup de 'yetkili servise' gidenler yetkili kisilerce opuldugunde de araya hic girmemek lazim, iki tarafin avukatlari halleder bu isleri...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

myk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilen benim BMW ciligimi bilir, kardesim saydigim bir dostumun iyi bir BMW servisi de var ama ben ailedeki BMW leri kesinlikle goturmem oraya, gitsinler Borusana derim bazen kendim gotururum, insanlardaki bu 'yetkili servis' mantigini bazen asamazsiniz, her isi onlar bilir, ozel servis Borusandan daha mi iyi bilecek??? Ya yan sanayi taktiysa ya degismemis parcayi yazdiysa??? İste bu sekilde dusunup de 'yetkili servise' gidenler yetkili kisilerce opuldugunde de araya hic girmemek lazim, iki tarafin avukatlari halleder bu isleri...
    Görende sanayide Ahmet ustanın Mehmet ustanın kimseyi öpmediğini zanneder. Sanayide daha büyük skandallar mevcut. Araştırıp bakabilirsiniz. En azından şuanda karşımızda dava açabileceğimiz bir muhatabımız var. Elimizde bakımlara dair belgele var. Yine ilginç bir bakış açısı ile karşı karşıyayız. Bi bitmediniz yahu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Görende sanayide Ahmet ustanın Mehmet ustanın kimseyi öpmediğini zanneder. Sanayide daha büyük skandallar mevcut. Araştırıp bakabilirsiniz. En azından şuanda karşımızda dava açabileceğimiz bir muhatabımız var. Elimizde bakımlara dair belgele var. Yine ilginç bir bakış açısı ile karşı karşıyayız. Bi bitmediniz yahu
    Bitmedik haklisin senin gibilere yorum yapamadan duramayan eziklerdeniz ne yaparsin...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Müdür canın yanmış geçmiş olsun tamamda şu millete tepeden konuşmaktan vazgeçmelisin,
    Dava açtınızmı süreç nedir ? Avukat ile görüştünüzü ? Evet ise ne diyor ?

MiaMi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyler gereksiz yazıp yazıp şu konuyu takip edenleride sıkmayın, sonuç ne olacak az çok tahmin ediyoruzda kim kimi öpüyor kim bitip bitmiyor bunları yazmayın artık,.
    Dünya üzerinde zaten kendini kanıtlamış motor ve markalar belli araştırma yapmadan araç alan insan üzülür,üzülecektir.

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir kaç range ustasın dan gelen yorum range binmesini binmeyen biniyor. Şirket arabasi kullanır gibi kullanıyorlar. Çoğu araç kullanıcı hatası yüzünden servis görüyor. Demekki alismadik gotte don durmazmis. Range i öğrenip te binecek misiz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MiaMi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler gereksiz yazıp yazıp şu konuyu takip edenleride sıkmayın, sonuç ne olacak az çok tahmin ediyoruzda kim kimi öpüyor kim bitip bitmiyor bunları yazmayın artık,.
    Dünya üzerinde zaten kendini kanıtlamış motor ve markalar belli araştırma yapmadan araç alan insan üzülür,üzülecektir.
    Hocam toplamda Borusan'a giden cesitli segmentlerde 12 arac var ailede her 2 senede bir de yenilenir, iyi musteriyiz yani, buna ragmen bir suru sikinti yasiyoruz, arkadasa bunu anlatiyoruz ama o premium markaya sahip olup yetkili servise giden tek kisiyi kendi sandigi icin anlasamiyoruz, bu arada bu RR bu arkadasin mi onu da bilmiyoruz...

MiaMi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yetkili servis daima iyidir bu net tartışmaya gerek bile yok, Kardeşimin golf mekatronik ağrızası verdi garantisi bitmiş olmasına rağmen sürekli yetkili serviste bakım yapıldığından sembolik bir rakama sorunu çözüldü.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler