User Tag List

Sayfa 7/17 İlkİlk ... 56789 ... SonSon
305 sonuçtan 115 ile 133 arası

Konu: RangeRover Sport Motor Yatak Sardı

Kullanıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @myk sana borusan'da iyi boru döşemeler, Pardon iyi bakımlar dilerim.

O kadar abiler yazdı hala borusan bakımlı, yok borusan şöyle böyle borusan'ın sana yapabileceği hiçbir şey yok araç zaten garantisini doldurmuş anca iyi gayet garantisi adı altında indirim yapalar(ki bana göre bindirim)
    başkada bir cacık olmaz. Ya kendiniz motor getirin yada özel doğru düzgün bir servise gidin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı A.Kepez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim anlamadığım yıllardır piyasada olan aracın parçaları neden üretilmiyor/üretilemiyor ? B16 nickli arkadaş yazmış yarım ya da sandık motor konacak diye ki bunlar da az para değil sıfır araba parası her türlü. mclaren bugatti vs gibi sınırlı üretim de değil ki tüm dünyada onbinlerce satılan bir araç ama parça yok akıl almıyor.
    uretimi var peugeottan falan gidip alinabilir 3 litreler ve 2.7ler peugeotla ayni blokmuş motor parcalarida oyle , diger kisimlari bilmiyorum

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MiaMi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yetkili servis daima iyidir bu net tartışmaya gerek bile yok, Kardeşimin golf mekatronik ağrızası verdi garantisi bitmiş olmasına rağmen sürekli yetkili serviste bakım yapıldığından sembolik bir rakama sorunu çözüldü.
    Eger DogusOtodan bahsediyorsak, porschenin sanziman arizasini bulamadilar,elektronik lsd kontrolu icin makineye baglayamadilar ben bagladim teyp kodunu sildiler ne oldugunu bulamadilar beni teypciye gonderdiler daha sayayim mi? Haa unuttum bak, bana parca listesi cikarttilar odemesini yaptim bir kagit imzalamami istediler, uzeribde sadece parca kodlari var, bu ne dedim, parca yanlis gelirse sorumlu sizsiniz bastan kabul ediyorsunuz dediler
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

ErkanCanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence yasal yollara sonuna kadar başvurun. Mahkeme yıllar sürebilir özellikle şu anda adliyelerde davalar hakim yetersizliğinden ertelenip duruyor. Sağlam birkaç avukattan hukuki destek alıp ona göre hareket edin. Eğer bu tip bir olaydan dolayı açılmış bir davayı kazanırsanız parayı kurtarmak kenara , karar emsal teşkil edebilir çok kişinin duasını alırsınız . Bu tip durumlarda bilirkişi nasıl davranıyor bilmiyorum ama ilan sitesine girip ilan açıklamalarını okusa bile bu durumun kronik olduğunu anlar heralde..
    DÜNYADA İKİ BİLİNMEYEN VARDIR.BİRİ KUTUPLAR , DİĞERİ TÜRKLER.. Albert Sorel

hyper35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne kadar boş konuşan adam var burda ya. Honda fanları gelip borusanı mı ezmemiş. Adamın zararıyla dalga mı geçilmemiş. iyi öpülmeler diyenler falan. Bunu diyenlerde kendilerinin de yetkili servise gittiğini söyleyen adamlar. Siz gitseniz ne olur zihniyet fukara.

Bu arada geçmiş olsun hocam. Burdakilere takılmayın. Egoist, birbirini çekemeyen bir toplumda yaşıyoruz. Sorunu hiç yazmasanız daha iyiydi. Dışarıda bir serviste çok daha uygun fiyata çözerler diye düşünüyorum.

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hyper35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne kadar boş konuşan adam var burda ya. Honda fanları gelip borusanı mı ezmemiş. Adamın zararıyla dalga mı geçilmemiş. iyi öpülmeler diyenler falan. Bunu diyenlerde kendilerinin de yetkili servise gittiğini söyleyen adamlar. Siz gitseniz ne olur zihniyet fukara.

Bu arada geçmiş olsun hocam. Burdakilere takılmayın. Egoist, birbirini çekemeyen bir toplumda yaşıyoruz. Sorunu hiç yazmasanız daha iyiydi. Dışarıda bir serviste çok daha uygun fiyata çözerler diye düşünüyorum.
    Okuma ozurlu musun? Borusanda zihniyet bu diyoruz disarida sorun daha rahat cozulur diyerek ornek veriyoruz karsiliginda aldigimiz cevaplar ortada! Sen kimi onerirsin peki hangi servise gitsin isi daha ucuz cozulsun? Mesela kimlerin elinde motor var ya da gumrukte motoru vqr bilir misin?!! Burda amac sorunu cozmek degil bagciyi dovmek, buyur dov fiyoruz ayni bagci bizi de boru dosedi diyoruz...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

hyper35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Okuma ozurlu musun? Borusanda zihniyet bu diyoruz disarida sorun daha rahat cozulur diyerek ornek veriyoruz karsiliginda aldigimiz cevaplar ortada! Sen kimi onerirsin peki hangi servise gitsin isi daha ucuz cozulsun? Mesela kimlerin elinde motor var ya da gumrukte motoru vqr bilir misin?!! Burda amac sorunu cozmek degil bagciyi dovmek, buyur dov fiyoruz ayni bagci bizi de boru dosedi diyoruz...
    Neden üzerine alındın?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Şu Range Rover yüsekliğin de egosu olan arkadaşa tekrar ve son kez yapıp forum kullanıcı görevimi yerine getiriyorum.

Dava aç, insan hakları mahkemesine git alacağın sonuç sıfır. Televizyonlara çık ben 74 bin km'dir servise getiriyorum mehmet usta bu değil garanti isterim de alacağın sonuç sıfır.

Bu motorlar kronik sayın myk, bu motorlar yatak sarar. 3,4 yıl önce JLR bildiri yayınlayıp eski motorlar için müşterilerinize surcharge ödemelerini acil yapın elimizde parça kalmadı diyordu. Bundan 10 yıl önce bu araçların kranklarını sıfır olarak 1.000 adet alsaydım bugün ferrari'ye biniyordum yok krank yok yatak yok tamir olmuyor diyip atıyorlar kenara çünkü problem yatak veya krank değil sorun başka onu da sana nah söylerim bu egoist tavrından dolayı
    İstinye borusan'da ise aracın orda tanıdığım çok var sana orda bile yardımcı olurdum ama şimdi nah olurum. Sürün amk

Bi yetkili servise sen gidiyorsun zaten bu ülke'de geri kalan herkes mehmet usta'nın peşinde filtre değişti mi diye dolaşıyor.

Salın bu abiyi kendi haline mahkeme açsın sonucu beklesin. Borusan sıfır hatalı araba sattığı halde bile bile suçlu olduğu halde kararı temyize götürüp işi uzatan firma senin bi tane motorun için buyur parası bu mu diyecekler

Octane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eger DogusOtodan bahsediyorsak, porschenin sanziman arizasini bulamadilar,elektronik lsd kontrolu icin makineye baglayamadilar ben bagladim teyp kodunu sildiler ne oldugunu bulamadilar beni teypciye gonderdiler daha sayayim mi? Haa unuttum bak, bana parca listesi cikarttilar odemesini yaptim bir kagit imzalamami istediler, uzeribde sadece parca kodlari var, bu ne dedim, parca yanlis gelirse sorumlu sizsiniz bastan kabul ediyorsunuz dediler
    Porsche falan basit araçlar abi. Range rover bu boru değil biz bilmeyiz boşver
    Oversteer scares passengers, understeer scares the driver... (meali: kasko yok muska var )

aybarsdnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Böyle durumlarda biraz daha alttan almakta fayda var. 100.000 tl durduk yere masraf çıkmış, adam kötü bir şey de dememiş. Herkes arabadan anlamak durumunda değil, servise gidip ne parça takılmış vs. bilemeyebilir, anlamayabilir.

Biriniz boru döşesin, biriniz nahlar falan. Halden anlayalım biraz arkadaşlar. Kendi başımıza gelse de aynı arkadaş gibi ne yapacağımızı şaşırırız. Tamam ben de dahil herkes öneride bulunuyor ama şuan o cebinden yüksek meblağlar çıkmadan yaptırmak istiyor haklı olarak ve ilk etapta servise yaptırım olabilir mi onun peşinde.

Benimde düşük km de sürekli servise giren aracımda böyle bir sorun olsa ben de, siz de öncelikle cebimizden nasıl en az para çıkar, yaptırım şansımız var mı onu kovalarız.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aybarsdnr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Böyle durumlarda biraz daha alttan almakta fayda var. 100.000 tl durduk yere masraf çıkmış, adam kötü bir şey de dememiş. Herkes arabadan anlamak durumunda değil, servise gidip ne parça takılmış vs. bilemeyebilir, anlamayabilir.

Biriniz boru döşesin, biriniz nahlar falan. Halden anlayalım biraz arkadaşlar. Kendi başımıza gelse de aynı arkadaş gibi ne yapacağımızı şaşırırız. Tamam ben de dahil herkes öneride bulunuyor ama şuan o cebinden yüksek meblağlar çıkmadan yaptırmak istiyor haklı olarak ve ilk etapta servise yaptırım olabilir mi onun peşinde.

Benimde düşük km de sürekli servise giren aracımda böyle bir sorun olsa ben de, siz de öncelikle cebimizden nasıl en az para çıkar, yaptırım şansımız var mı onu kovalarız.
    Konuya yazılan en mantıklı ve haklı cevap sonuna kadar katılıyorum .

300E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Paran varsa Range Rover, paran yoksa Game Over!
    2004 Mercedes-Benz W203 C230K
    1994 Opel Astra F GSi

TolgaUs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İyi ki fakirim arkadaş bunlar nedir böyle ya. Daha neler duyacağım allah bilir.

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı myk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Görende sanayide Ahmet ustanın Mehmet ustanın kimseyi öpmediğini zanneder. Sanayide daha büyük skandallar mevcut. Araştırıp bakabilirsiniz. En azından şuanda karşımızda dava açabileceğimiz bir muhatabımız var. Elimizde bakımlara dair belgele var. Yine ilginç bir bakış açısı ile karşı karşıyayız. Bi bitmediniz yahu
    Yetkili servis kadar öpemez emin olun hee siz derseniz yetkili servisi seviyorum kimse bir şey diyemez aşkınıza karışamayız konu açtığınız için çözüm üretiliyor. Ben şuan mini cooper sahibiyim daha öncede bmw aracımız oldu bundan sonrada olucak plaka ampulüne kadar geçen sene yetkili servisten alıyordum şimdi kapısından geçmem. Bmw ile kaza yaptığımızda 30 bin masraf çıktı araya tanıdık sokunca aynı servis bir dahakine 13 bin masraf çıkardı bu nedir şimdi öpülme değilmi tamam bunu herkes yapar ahmet ustada yapar. Gelin size iki bmw yetkili servisi arasındaki olayı anlatim aracımı servise bıraktım herşeyine bakıldı rutubet kokusu alıyordum gazlarken bu sebepten hiç bir sorun yok dediler arabayı aldığımın ertesi günü istanbula geldim dönüş yolunda lak dedi araba haralet yaptı. Ben arabayı maslakta bir servise çektirebilirdim ama yapmadım gittim yaşadığım yerdeki yetkili servise aracımı bıraktım. Burası sanayide veya yol ağzında bir yer değil tek bmw bayiği yetkili bu arada 2 gün sonra aradım aracınıza motor yapılcak dedi sebebini sordum gevelediler ettiler gittim ufak tartıştım arkada silindirin orda bir kapak varmış o fırlamış ben o sıkıntı için aracımı bu arkadaşlara bırakmıştım zaten bulup yapamamışlar tamam dedim sadece o parçayı alalım olmaz dediler set halinde geliyor komple motorun üstü değişicek. Ben kavga dövüş parça numarasını aldım başladım aramaya tabi başka bmw servislerini aramıyorum bmw parçayı getirmiyor çünki şeytan dürttü avcılar borusanı aradım parça numarasını verdim bana parçanın 15 tl ücreti olduğunu söylediler kabul edersem getirip yollucağınıda belirtti ordaki arkadaş burdansa allah razı olsun ben o parça için 5 bin tl para verecektim en az o parça geldi hatta bayrama yetişsin diye işimi gücümü bıraktım araba kiralayıp istanbula geldim gün içinde yetiştirdim ne oldu biliyormusunuz aracımı yapılması için sıraya soktular aracım 2 haftadır zaten ordaydı bayram falan 1 ay orda 15 tl lik parça için yattı. Bundan önce parçayı getirdiğim için bana göz dağı verdiklerini saymıyorum bile bu parça olmayabilir takamayız vs gibi. Ben bunları şikayet edince dalga geçer gibi neden şikayet ettiniz diye aradılar. Ben o günden sonra hayatta gitmem yetkili servise sanayideki ahmet ustaya gidierim bakar gerçek sıkıntıyı söyler parça fiyatını yanımda alır sen al arabayı bir şey olmaz der 3 gün sonra parça için çağrırı 1 saate takar o saate başka araba almaz bende rahatça giderim.. Madem aracınıza 100 bin tl masraf çıkardılar halen ne için servis diyorsunuz dava açsanız napıcaksınız en az 6 sene kazanmayımı bekliceksiniz ben söylim yine kazanamazsınız garantisi bitmiş servis garanti veremez ki ne ***** sizin 72 bin km boyunca kesicide kullanmadığınız. Burda size iyilik için öneride bulunuyorlar siz bmw sahibi olup olmadıklarını soruyorsunuz.
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu zihniyet doğru değil, kolumandan alıyorum ben size güvendim, ben Mercedes aldım nasıl bozulur markaya güvendim yaklaşımı.Kurumsal yerden(markadn aldın diye herşeyini karşılacak anlamına gelmez.
    öyle olsa garantileri 7-8 yıl filan verirlerdi bütün markalar safmı

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Rr herkes binemez

Diyen ustamı bir kez daha alkışlarım

Adam harbiden haklıymış

Rr*3 ibanda para olacak derdi

Taştaş kebabı zannederdim
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Eworen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arasıra gaza gelip RR ilanlarına bakanlar topluluğu olarak ;
    Bu konudan sonra muhtemelen kimse ilanlara tıklamaz bile
    Şahsen artık bakarken "mazallah bi tarafı bozulur mozulur" diye saniyede kapatıyorum ..

Diyadin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çalıştığım şirketin garajda yatan e39 5.20'si var.

3 ayda bir özel BMW servisinden 20.000 TL fatura ile geliyor

Şirkette namı senede kendisi kadar masrafı olan araba

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sanayide hep sagda solda uzun sureli yatanlar vardi.Bende hep koruk sorunu sanirdim meger sorun daha buyukmus.

Gecmis olsun insallah cozerseniz yanliz garanti sartlari ve sonrasini iyi arastirmak lazim.

Ornek olarak garanti suresi bittikden sonra arac yetkili servisi devamli geliyorsa garanti kapsamindadir gibi birsey yazmasi lazim ama bildigim kadariyla oyle bir yazi yok.
    Seat IBIZA FR

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler